IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mani favorite...:)
ONIX
post Sep 29 2004, 22:14
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 29-September 04
From: Riga




Veeleejos izklaastiit savus iespaidus par saviem miiljaakajiem anime seriialiem:

1. Serial Experiments Lain- vienkaarsi super sizets, diezgan interesanta animaacija un burviiga atmosfeera. Sizetu no saakuma ir gruuti uztvert, jo ir sarezgiits un ljoti samudzinaats, tacu arii aizraujoss. Visiem noteikti ieteiktu so noskatiitities, labaakais ko esmu redzeejis. Jums taa vai nu patiks, vai riebsies.

2. Gungrave-Seit pirmo iespaidu par seriaalu ljoti pasliktinaaja 1. seerija, taa ir pilniigi lieka, un, saakumaa skatoties, juus neko nesapratiisiet. Bet peec 5. es jau biju taa iegrimis taa, ka nevareeju vien beigt skatiities. blink.gif Sis ir vienkaarsi lielisks staasts par draudziibu un mafiu. Seriaalu vienkaarsi vajag redzeet !


--------------------
"We shall dive down through black abysses...and in that lair of the Deep Ones we shall dwell amidst wonder and glory forever." H.P. Lovecraft.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Sep 30 2004, 13:19
Post #2


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Atmetot sapraata pieskanju pie miiljajiem var pieskaitiit Naruto -izklaidei forsh seriaals.
Miiljaakaas no animee neshaubigi paliks Gits ar visiem taa turpinaajumiem, tie kuri saktiijaas vinju grafikas deelj un ideju neiztveera, man vinju zheel.
Praata paardomaam neshaubiigi ir Serial Lain, NGE.
Space miiljotaajiem vaig redzeet "crest of stars" ar visiem taa siikveliem.
Studija ghibli ar Miyadzaki Hayao priekshgalaa ir pati miiljaakaa. Sirsniigaakaas ilmas ever no anime. No vinjaam vissaistoshaakaa ir vecaa labaa "kaze no tani no naushika" - vinju vareetu remaastereet un prolongeet peec mangas.
Vislabaakaas komeedijas statusaa neshaubiigi paliks "FMP fumoffu" viskoloriitaakie personaazhi kaadi man gadiijushies. To var skatiities un skatiities(ko es arii daru) - nevelti vinja otaku aprindaas ir atziita par 2003 gada komeedijseriaalu(nesahaubiiigi izrulleetu arii 2004 gada komeedijas), maitas ka neizlaida visas 24 seerijas.

Ya grib kawai personaazhus tad "chii" ir neoficaalaa karaliene.
"Green green" vareetu teikt ka jaaredz ecchi miiljotaajiem.
"Scrapped princess" ir ar origjinaalu sizhetu.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pick
post Oct 6 2004, 12:00
Post #3


Unregistered









NGE - psihologjiski ljoti speeciigs anime. Un Ayanami Rei - viena no visinteresantaakajiem anime personaazhiem biggrin.gif
Noir - vai tad kaut kas var tikt pieliidzinaats shaushanas un galinaahsanas zinjaa Mireillei, Kirikai un Chloe? Turklaat aizraujoshs storyline...
Azumanga Daioh - vipreciizaakais review - taa ir kaa juusu dziive vidusskolaa, tikai japaanju meitenju viduu tongue.gif no personaazhiem man visvairaak gan patiik Sakaki-san un Chihiro (nabaga meiteens).
The vision of Escaflowne - esmu redzeejusi tikai 3 seerijas, bet shis seriaals jau ierindojies miiljaako pulcinjaa. Tik aizraujoshs, ka no monitora nevar atrauties ne uz briidi...
Revolutionary girl Utena - lauzham stereotipus, taa teikt, take my revolution!
Yami to Boushi to Hon no Tabibito - teitan pat, pie stereotipu laushanas un elastiigas domaashanas speejas attiistiishanas tongue.gif
FLCL - GainaX paarspeeja pashi sevi shajaa anime.
Angel Sanctuary buutu bijis nezheeliigi labs, bet kuram kretiinam ienaaca praataa paartraukt animaaciju peec 3.seerijas???
A, hentai skaitaas? Tad WordsWorth ir vienmeer topaa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
ONIX
post Oct 6 2004, 17:58
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 29-September 04
From: Riga




Driiz arii domaaju saakt skatiities Noir.


--------------------
"We shall dive down through black abysses...and in that lair of the Deep Ones we shall dwell amidst wonder and glory forever." H.P. Lovecraft.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Oct 8 2004, 07:57
Post #5


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(ONIX @ Oct 6 2004, 17:58)
Drīz arī domāju saakt skatīties Noir.
*


man nevisai Noir kau kā patikās vēl joprojām neesmu viņu nomocījis līdz galam iesprūdu pie gādas 18 sērijas


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 8 2004, 08:32
Post #6


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Nupatkaa nobeidzu skatiit "Crest of tha stars" ar visiem taa sequeliem:
ja jaasaka iespaidi tad iespaids ir taads kaa es buutu izlasiijis aarkaartiigi interesantu fantasta romaanu. Kaa jau Taka man teica tad man momentaali sagribeejaas izlasiit arii pashu gramaatu, vot zheel ka tikai nav tulkota angliski.
Varbuut kaac vareetu ietekt veel kaadu animi kura buutu tik ljoti labi izekranizeeta peec kaadas no graamataam(manga neskaitaas).


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ONIX
post Oct 8 2004, 23:00
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 29-September 04
From: Riga




QUOTE(kaarleens @ Oct 8 2004, 07:57)
QUOTE(ONIX @ Oct 6 2004, 17:58)
Drīz arī domāju saakt skatīties Noir.
*


man nevisai Noir kau kā patikās vēl joprojām neesmu viņu nomocījis līdz galam iesprūdu pie gādas 18 sērijas
*


Nu sizets man diezgan interesants skiet, domaaju, ka garlaiciigi nebuus.smile.gif


--------------------
"We shall dive down through black abysses...and in that lair of the Deep Ones we shall dwell amidst wonder and glory forever." H.P. Lovecraft.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post Oct 10 2004, 10:58
Post #8


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




Piekritu Kaarleenam par Noir - Pirma seerija iemeta akji luupaa, lidz kadai hmmm 20-ajai bija interesani, bet beigas kaut ka nogarlaikoja, vienigi pashas beigas (pedejas serijas beigas I mean) bija OK. divas miiljas meitenes (ar nelielas neitronu bumbas iedarbibu) militaristi un vardi tumsaa... man patika.

Iipashi jaaatziimee muuzika - bez tas shii anime nebutu tada kada ta ir.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ito no Kazuki
post Oct 10 2004, 22:47
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 183
Joined: 10-October 04
From: Girl Next Door




QUOTE(Pick @ Oct 6 2004, 12:00)
NGE - psihologjiski ljoti speeciigs anime. Un Ayanami Rei - viena no visinteresantaakajiem anime personaazhiem  biggrin.gif
*



Spēcīgs gan - it īpaši pie beigām, when it utterly penetrates your brain laugh.gif Bet tas jau ir Hideaki - arī viņa Kare Kano finālā aizvien vairāk samudžinās. Bet loģisku atrisinājumu jau nav vērts gaidīt wink.gif Un man labāk patika Asuka - ļoti dzīvīgs badass personāžs (un smukiņāka arī ^^) - man viņas uz beigām palika nenormāli žēl...

Woot, man pēdējā laika favorīts ir (tā šķiet) diezgan neopopulārais GetBackers - par diviem dakkanya speciālistiem (jeb angliski - retrievers; laikam jātulko kā "atguvēji") - viņi par atlīdzību atgūst to, kas ir nozagts. Galvenajiem varoņiem - Amano Ginji un Mido Ban - piemīt pārdabiskas spējas. Ginji spēj ģenerēt elektrību no sava ķermeņa, Bana rokām piemīt 200kg liels tvērējspēks (speciālais paņēmiens - SnakeBite, salauž pretiniek galvaskausu kā nevārītu olu ^^), kā arī EvilEye - pietiekami ilgi uzturot acu konatktu ar pretinieku, viņš liek tam 1min redzēt apdullinoši reālistisku murgu, kas parasti šo ienaidnieku izsit no ierindas. Anyway, ļoti smieklīga un sirsnīga anime, cīņas ainas ir to die for, mūzika arī laba. Vienīgais mīnus (vai tieši pluss) ir tas, ka 49 sēr. Nu, man tā iepatikās, ka visas novilku ^^

user posted image
<smukais brunets ar brillītēm ir Mido Ban, blondīns - Amano Ginji ^^>


--------------------
image


Boundless Love
These falling dreams
One life one flower for the frail reality
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 11 2004, 07:02
Post #10


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Varu nosaukt vienu Hideaki Anno seriālu, kuru patreiz skatos un kurš ir so-so - Nadia: The Secret of the Blue Water


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 11 2004, 10:42
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Cenšos saprast kāpēc var patik seriāls par diviem pederastīga izskata džekiem blink.gif

Tad man kā puisim būtu jāfano par meitenēm-lezbietēm? huh.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ito no Kazuki
post Oct 11 2004, 17:51
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 183
Joined: 10-October 04
From: Girl Next Door




QUOTE(Taka @ Oct 11 2004, 10:42)
Cenšos saprast kāpēc var patik seriāls par diviem pederastīga izskata džekiem blink.gif

Tad man kā puisim būtu jāfano par meitenēm-lezbietēm? huh.gif
*



Nep, katrs fano, par ko vēlas.
Aaaaw, man vnk citas bildes nebij' pie rokas (besides, I find it cute; manuprāt, yaoi u.c. forbidden love paveidi ir forši, kamēr nepārkāpj estētikas robežas ^_~)

Anyways, GB sižetu var uztvert kā boy-on-boy, var arī neuztvert, uzskatot, ka G&B ir vnk labākie draugi (jo tuvības mirkļi, neskaitot tādus, kur jāmeklē uber dziļie zemteksti, sēriju laikā nefigurē). Problemātiskāk ir ar citu šīs animes duetu - Kazuki&Juubei, jo Kazuki ir ļoti meitenīgs tipāžs, pie tam ir dažas divdomīgas epizodes - it īpaši beigu titros. Bet,IMHO, tas ir just for fun - to nevajag uztvert pārspīlēti nopietni ; )


--------------------
image


Boundless Love
These falling dreams
One life one flower for the frail reality
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Oct 11 2004, 21:19
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




vienkaarshi gribeeju padaliiities:
noskatiijos FLCL - WOW!!! nu tas ir kautkas...esmu pilniigaa sajuusmaa smile.gif
kaa arii outlaw star...labaakais ko liidz shim esmu redzeejis (bet redzeejis esmu maz sad.gif)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ONIX
post Oct 11 2004, 21:28
Post #14


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 29-September 04
From: Riga




Pats arii sodien noskatiijos FLCL pirmo seeriju, baigi diivaina, bet taadeel arii aizraujosa un ljoti interesanta. smile.gif


--------------------
"We shall dive down through black abysses...and in that lair of the Deep Ones we shall dwell amidst wonder and glory forever." H.P. Lovecraft.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Oct 11 2004, 21:37
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




diivaina....tas ir iistais vaards kas sho seriaalu raksturo...bet baigi aizrauj gan..


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 09:28