IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

5 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> lomkas, (anime atkariiba)
kaarleens
post Jun 16 2005, 19:42
Post #1


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




cool.gif cool.gif Taa nu ir sanaacis ,ka man ir komandeejums Liepaajaa dziivoju maajaas un nu jau veselu nedeelju man nav iespeeja skatiities anime saprotiet ir reaali suudigi holivudas filmas mani vienkaarshi besii , krievu kretinee tv raidiijumi kriit uz nerviem nu vieniigais veel klipus muuzikas varu paskatiities. Ehh naktii sapnjoju ka skatos anime nu pasakiet vai taa nav atkariiba ehhh.
Nju cerams Jurcix man paliidzees iedodot kaadu disku, kuru vareeshu noluureet uz divxa dvdeshkas ko speciaali taadeelj nopirku ehh buutu zinaajis ka buus taa buutu diskus no home panjeemis.
Secinaajums viens otaku bez animes nevar iztureet rodas dazhaadi moraali psihiski trauceejumi laugh.gif
Iisteniibaa es laikam galvu esmu saulee paarkarseejis laugh.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jun 16 2005, 21:11
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Katra otaku dziivee pienaak pirmaas lomkas. Kad tiksi pie anime, buusi tik laimiigs! rolleyes.gif

Atkariiba cilveekiem ir arii no sporta. Bet vai tas ir slikti? Nee! Taatad ir arii labas atkariibas. Man anime atkariiba liekas norm. Taapeec - vairaak, vairaak, vairaak!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Jun 16 2005, 22:03
Post #3


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Man anime pagaidām ir devusi tikai pozitīvu (īpaši uzlabojusies angļu valoda(un japāņu tongue.gif) )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jun 16 2005, 22:06
Post #4


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




Jebkura atkariiba ir tavs vaajums. taapeec man nav atkariibu (iznjemot taas, no kuraam neviena dziivaa buutne nevar izvairiities - elpot, eest, dzert uudeni)


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post Jun 16 2005, 22:35
Post #5


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




pag vaitad ir dzīve arī bez animes huh.gif . es neko neatceros pirms animes skatīties sākšanas. es nēsu atkarīgs tikai bez tās dz;ivot nevaru un vel nevaru sagaidīt kad tikšu pie kompja un atkal varēšu ieslēgt vlc lai noskatītos kādu animi. pašlaik man svienīgais dzīves mērķis ir skatīties animi. vienīgā problēma kļūsu mazliet nikns kad traucē skatīties animi (gatavs nogalināt). varbūt netk ļoti bet kūpu no dusmām gan.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Jun 16 2005, 23:25
Post #6


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




ticiet man, es vina dusmas jau esmu izbaudijusi. unsure.gif


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Jun 17 2005, 00:02
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Esmu atkarīgs no datora(loģiski), programmēšanas, interneta, multiplayer-action spēlēm un mūzikas.
Pie fiziskajām atkarībām varu minēt vienīgi ķiršu tēju. Mmm...
Nejūtos kaut kādā ziņā apgrūtināts vai pavājināts.

QUOTE
Jebkura atkariiba ir tavs vaajums. taapeec man nav atkariibu (iznjemot taas, no kuraam neviena dziivaa buutne nevar izvairiities - elpot, eest, dzert uudeni)

Lielīgs gan tu esi. Perfekcionists? laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jun 17 2005, 00:11
Post #8


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(bypass @ Jun 17 2005, 00:02)
Esmu atkarīgs no datora(loģiski), programmēšanas, interneta, multiplayer-action spēlēm un mūzikas.
Pie fiziskajām atkarībām varu minēt vienīgi ķiršu tēju. Mmm...
Nejūtos kaut kādā ziņā apgrūtināts vai pavājināts.

tu nejuuties apgruutinaats kameer tas viss tev ir. tikliidz kaut kaadu apstaaklju deelj buusi no taa atrauts, man buus tevis zheel...
QUOTE(bypass @ Jun 17 2005, 00:02)
QUOTE
Jebkura atkariiba ir tavs vaajums. taapeec man nav atkariibu (iznjemot taas, no kuraam neviena dziivaa buutne nevar izvairiities - elpot, eest, dzert uudeni)

Lielīgs gan tu esi. Perfekcionists? laugh.gif
*


nee, neesmu perfekcionists, taalu no taa smile.gif . vienkaarshi Dzen piekriteejs smile.gif


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Jun 17 2005, 01:07
Post #9


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




īstenībā jūs visi esat atkarīgi no daudz vairāk lietām nekā jūs iedomājaties. valsts, likumiem, kārtības un sabiedrības. mīļiem vārdiem, maigiem pieskārieniem, seksa un mīlestības. auksta ūdens, karstas tējas, svaigi ceptas maizes un kūpinātas gaļas.

padzīvo uz vientuļas salas. sapratīsi.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jun 17 2005, 03:01
Post #10


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Batou @ Jun 17 2005, 00:07)
īstenībā jūs visi esat atkarīgi no daudz vairāk lietām nekā jūs iedomājaties. valsts, likumiem, kārtības un sabiedrības. mīļiem vārdiem, maigiem pieskārieniem, seksa un mīlestības. auksta ūdens, karstas tējas, svaigi ceptas maizes un kūpinātas gaļas.
*


Aaaaa, kad tiki liidz svaigi ceptai maize, man uzreiz atausa atminjaa maajaas cepta maize, un viss paareejais eediens tagad liekas prosts! Atkariiba kasa praatu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Jun 17 2005, 17:37
Post #11


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Well es anime ''skatos'' aptuveni 8 gadus un varu dereet, ka esmu redzeejis teiksim triis reiz mazaak kaa visi shii foruma iedziivotaaji, kuri skataas anime tikai gadu vai pat pusgadu ( man vienkaarshi nav, kur dabuut anime ), tagad es anime neesmu skatiijies jau kaadu meenesi ( var buut mazaak ) un juutos normali tas laikam taapeec, ka esmu pieradis. Bet peedeejaa laikaa visi saak sacensties, kursh vairaak anime redzeejis un skataas anime tikai taapeec lai vinja kontaa buutu par veel vienu nelaimiigu animi vairaak, un peec tam vinjsh to animi vienkaarshi aizmirst un nav guvis nekaadu pozitiivu pieredzi. Es piemeeram atceros visas animes, es piemeeram atceros visas animes kuras esmu redzeejis ( lakam taapeec, ka to ir tik maz ), pat suudiigaas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jun 17 2005, 19:08
Post #12


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(S.U.D @ Jun 17 2005, 16:37)
Well es anime ''skatos'' aptuveni 8 gadus un varu dereet, ka esmu redzeejis teiksim triis reiz mazaak kaa visi shii  foruma iedziivotaaji, kuri skataas anime tikai gadu vai pat pusgadu ( man vienkaarshi nav, kur dabuut anime ), tagad es anime neesmu skatiijies jau kaadu meenesi ( var buut mazaak ) un juutos normali tas laikam taapeec, ka esmu pieradis. Bet peedeejaa laikaa visi saak sacensties, kursh vairaak anime redzeejis un skataas anime tikai taapeec lai vinja kontaa buutu par veel vienu nelaimiigu animi vairaak, un peec tam vinjsh to animi vienkaarshi aizmirst un nav guvis nekaadu pozitiivu pieredzi. Es piemeeram atceros visas animes, es piemeeram atceros visas animes kuras esmu redzeejis ( lakam taapeec, ka to ir tik maz ), pat suudiigaas.
*


Nu es galiigi neskatos taapeec lai palieliitos te cik daudz es esmu redzejis cool.gif
Es skatos taapeec ka man patiik un intresee, ja mani tas nesaistiitu es neskatiitos. Ir man paaris iesaldeeti seriaali kurus neesmu pabeidzis jo saaku kau ko citu skatiities vai tie man saaka kljuut garlaiciigi nu nav svariigi =)
Vieniigais atziishos jaa paaris animeem ko skatiijos apmeeram pirms gada pusotra suudiigi jau saturu atceros, bet nu tas nekas viss jau ir diskos man nesagaadaas nekaadas probleeemas naakotnee noiskatiities kaadu forshu shovu veelvienu reiz biggrin.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jun 17 2005, 19:55
Post #13


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Hm. Anime ir tik aarpraatiigi daudz, ka mieriigi var izlasiit tikai pashas, pashas labaakaas un taas skatiities. Un arii tad sanaaks dah... daudz. Protams, lai vareetu dabuut taas pashas labaakaas, jaabuut attieciigam piesleegumam, HDD vietai, pacietiibai u.tml.

Kad anime man bija kaut kas jauns, man likaas, ka daudz tie seriaali nav un skatiijos visu, kas nebija smagi garlaiciigs. Bet, kad paraadaas nojausma, kaads iisti ir apjoms, un ir reaalas iespeejas dabuut pashu gardaako, tad visa viduveejiiba vienkaarshi tiek ignoreeta.

Ir gan viena lieta. Ljoti svariiga lieta. Atrast pashu labaako nav tik vienkaarshi, jo gaumes ta ir atshkjiriigas. Plus veel, dazhreiz ir gruuti noteikt, vai anime buus gjeniaalas beigas, ja saakums ir neinteresants. BET, jaaatceras, ka ir pietiekami daudz gjeniaalas anime, kuraam jau saakums ir attieciigs. Taapeec nav veerts cereet, ka kaadai ar neinteresantu saakumu buus fantastiskas beigas. Jebkas, kas ir patieshaam saiko, NEVAR pasliideet garaam - daili varees just jau pa gabalu tikliidz tiks izlasiitas atsauksmes un/vai redzeeta pirmaa seerija.

Pieziime sev: Vaards "daile" jaalieto biezhaak, mazaak smiekliigs ar laiku liksies varbuut, nesaistiisies ar Raini, baletu, jeelu "maakslu" un viena sunja vaardu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Jun 19 2005, 15:55
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




es laikam te iisti neiederos..jo skatos tikai tik,cik sanak un nemiriiju nost,ja nedabon neko arii krietnu laiku..wienmeer taksh paliek manga..hehe..miiljie,wecie zhurnaalinji..nedomaaju,ka buutu atkariiga,neee..(un "dailjsh" wispaar ir gjeniaals waarc. 'dailjawa' ir manaaa biezhaak izmantoto waardu saraxtaa.*un weel ir taadas konfektes 'daile' * happy.gif )


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jun 19 2005, 16:07
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(rebel @ Jun 19 2005, 14:55)
un "dailjsh" wispaar ir gjeniaals waarc. 'dailjawa' ir manaaa biezhaak izmantoto waardu saraxtaa.*un weel ir taadas konfektes 'daile' * happy.gif
*


Latvieshu valodaa ir nejeegaa daudz izteiksmes pilnu vaardu. Nez kaapeec vinjus parasti lieto tieshi friiki. Viena saruna no dziives (atstaastiijums):
"
Ienaak meitene kojaas istabaa:
- Vai jums kaadam nav gadiijumaa kaads dzejolju kraajums?
- Jaa! Steriem!
"
Sarkasmam taadi vaardi ir neaizvietojami. Diemzheel, nopietni vinjus lietot gruuti taapeec, ka lielaakaa dalja to uzskatiis par sarkasmu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 01:32