IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

> Atradu DC++ dazjus labus jocinjus., =]]]
Ella
post Sep 11 2004, 17:16
Post #1


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Runв, ka pзdзjв datortehnikas izstвdз COMDEX, Bils Geits paziтojis, ka, ja General Motors attоstоtos kв Microsoft, tad mзs jau sen brauktu ar auto, kas maksвtu 25$ un patзrзtu 0,005 l/100km.

Nвkoљajв dienв General Motors pвrstвvis atbildзja, ka ja General Motors sekotu Microsoft tendencзm, tad:

1. Absolыti bez iemesla apmзram katrs auto nokпыtu avвrijв apm. 2 reizes dienв.
2. Katru reizi, kad mainвs ceпa apzоmзjumi, nвktos pirkt jaunu auto.
3. Bieћi vien auto apstвtos ceпa vidы. Lai brauktu tвlвk, nвktos aizstumt auto lоdz apmalei, aizvзrt visus LOGUS, noslвpзt motoru, atvзrt visus LOGUS, iedarbinвt motoru un tikai tad braukt tвlвk.
4. Izpildot strauju manevru auto var noslвpt un vairвk nedarboties. Nвktos pвrinstalзt motoru.
5. Macintosh bыtu izveidojis auto, kas izmantotu saules enerмiju, bыtu 5 reizes вtrвks par auto no Microsoft, 2 reizes vieglвk vadвms, bet varзtu pвrvietoties tikai pa 5% no visiem ceпiem.
6. Visus rвdоtвjus panelо varзtu nomainоt uz vienu- "Jыsu auto veica nelegвlu operвciju un tыlоt noslвps".
7. Pirms nostrвdвs droљоbas spilveni parвdоsies uzraksts: "Are you sure?"
8. Daћreiz auto aizslзgsies un Jыs netiksiet iekљв. Nвksies vienlaicоgi nospiest durvju rokturi, pagriezt atslзgu un nospiest radio antenu-sistзma atbloнзsies.
9. Katru reizi pзrkot jaunu auto nвksies mвcоties braukt no jauna, jo katras maљоnas vadорana pilnоgi atљнirtos no iepriekљзjвs.
10. Lai izslзgtu motoru jвnospieћ START.
11. HELP derзtu tikai lai atrastu bagвюniekв noslзptu "aptieciтu".

Runв, ka Geits esot apvainojies…






AUDI- Another Ugly Deutsche Invention.
BMW- Brutal Money Waster
CHEVROLET- Cracked Head, Every Valve Rattles Oil Leaks Every Time.
FIAT- Failed Italian Automotive Technology
FORD- Fast Only Rolling Downhill
FORD- Fix Or Repair Daily
HONDA- Had One, Never Did Again
HYUNDAI- Hope You Understand Nothing`s Driveable And Inexpensive
JAGUAR- Jews And Germans Usually Argue Retail
LOTUS- Lots Of Trouble, Usually Serious
MAZDA- Most Always Zipping Dangerously Along
NISSAN- Nasty Import mmm Savings Away to Nippon
PORSCHE- Proof Of Rich Spoiled Children Having Everything
RENAULT- Retarded Engine No Acceleration Ugly Lump of Trash
SAAB- Swedish Automobiles Always Broken
TOYOTA - Too Often Yankees Overprice This Auto
VOLVO - Very Odd Looking Vehicular Object
VW - Virtually Worthless









Stвsts, kuram piedzejots nav pilnоgi nekas, - pilnоgi pietiek ar faktiem...
Manam kolзмim piezvanоja kвda jaunuve un, atsaucoties uz kopоgu paziтu, lыdza palоdzоbu darbв ar datoru. Izmisums! Esot divas naktis strвdвjusi, un tagad dators ziтo, ka zuduљi visi dati!!!
Visai drоz noskaidrojвs, ka viтai disketз iedots sakompresзts teksts, ko turpat disketз viтa atvзrusi ar WinZip, turpat WinZip logв redzamo failu atvзrusi Word, rakstоjusi, labojusi un turpat arо saglabвjusi...
Kolзмis mulsi paskaidroja, ka parasti failu vispirms iekopз datorв, tad atspieћ un tikai tad ver vaпв un kaut ko dara. Meiиa bija izmisumв, jo darbam termiтi pagвjuљi, darbs ieguldоts!
Puisis informзja, ka vзl ir cerоba atrast kвdus TEMP failus, ko WinZip parasti noliek pie Windows\temp. Taиu kad ieteica atvзrt Windows mapi, jaunuve kategoriski paziтoja, ka datorв tвdas nav, - savu datoru viтa pazоstot diezgan labi. Windows parвdвs, vienоgi datoru startзjot, - liels uzraksts „Windows XP”.
Arо C disku atrast bija grыti, tomзr, meklзjumus sвkot ar „My Computer”, atradвs arо C disks un kв par brоnumu arо Windows, tur iekљв – Temp, bet failu tur tomзr nebija. Pзc vairвkiem neveiksmоgiem mзмinвjumiem fails no disketes tomзr atvзrвs, un ar nelielu palоdzоbu tika saglabвts cietajв diskв, ko kolзмis priecоgs uztvзra kв saprвta uzvaru.
Kad jaunuve tekstu bija pabeigusi, viтa piezvanоja vзlreiz un sыdzзjвs, ka failu nevar vairs saglabвt disketз - tas acоmredzot ir par lielu. Mзмinвjusi astoтвs daћвdвs disketзs. Kolзмis informзja, ka љвdв gadоjumв failu nвksies saspiest ar to paљu WinZip un tad kopзt disketз. No tв jaunuve kategoriski atteicвs, jo WinZip Пoti Nepatоkot. Gan tikљot kaut kв galв pati.
Tв kв meiиa nedzоvo Rоgв, tad aizbraukt un palоdzзt uz vietas nebija iespзjams.
Pзc neliela brоюa viтa piezvanоja atkal un teica, ka izjaukusi datoru un atvedоs puisim visu disku. Uz jautвjumu, kв tad viтa to veikusi, jaunuve dzоvesprieciigi informзja, ka viss esot bijis vieglвk nekв atvзrt kosmзtikas maciтu: "Datoru atskrыvзjot, tur ieraudzоju Max Factor (t.i., Maxtor HDD - aut.), kas bija pвrвk stipri pieskrыvзts, tвpзc to izтemt neizdevвs. Toties diezgan viegli iznвca cita laba daпa, kurai bija daudzi vadiтi."
Nвkamajв dienв viтa ieradвs ar CD-ROM iekвrtu. Pвrзjie kolзмi taktiski izgвja gaitenо, kur jau pзc оsa brоюa locоjвs krampjos, klausоdamies sarunв. Puisim nвcвs jaunuvi apbзdinвt, ka failu tur iekљв nebыs vis.
Jaunuve: „Kв, tur taиu bija tik daudz vadiтu! Tie faili tak turpat skrien pa tiem vadiтiem. Vai tad tв nav tв datora bыtоba? ...nu, tur vзl bija tвds zaпр ar baltвm pumpiтвm. To es arо mзмinвju izraut, bet tas pоkstзja - pilnоgi kв dzоva dvзselоte!!! Kв es rauju, tв viтр pоkst!!! Es rвvu stipri, bet viтр вrв nenвca, tikai uzlоmоtes bira nost... un tur bija tik netоrs, tвdi putekпi! Es paтзmu slapju lupatiтu un kвrtоgi noslaucоju.
Puisis: "Tв nu nedrоkst, ka datorв iekљв nedrоkst neko darоt ar ыdeni, tur, piemзram, pвris kvadrвtcentimetros ir vairвki miljoni pusvadоtвju!"
Jaunuve no sirds brоnоjвs: "Nevar bыt. Љitвdв mazв plвksnоtз?!?" Tad sarosоjвs: "Ziniet, es par to datoru samaksвju 400 latu! Kв lai es to atkal salieku kopв?"
Puisis: „Nu, dariet visu apgrieztв secоbв, kв izjaucвt! Bet pвrbaudiet, vai tur iekљв viss ir sauss, salieciet kopв un nekad vairs nejauciet вrв! Kad viss salikts, ieslзdziet, uzspiediet failiтam ar peles labo pogu, paтemiet „Add to archive” vai kaut kв tamlоdzоgi un saspiesto failu iekopзjiet disketз.”
Jaunuve: „Nз, tas man bыs par sareћмоtu, es labвk atnesорu jums to zaпo ar pumpiтвm!!”
Kad puisis atvзra sava datora sвnu, jaunuve priecоgi iesaucвs: „Redziet, jums arо te tвds ir!!!” Jв, tieљвm, bija – mвtes plate... Un ar nenobiruљвm uzlоmоtзm...
Jaunв sieviete tomзr nespзja noticзt, ka failu kastоtз (tb CD-ROM) nav: „Tur bija tik daudz vadiтu! Turpat taиu ir visi tie faili! Ja пoti pacenstos, jыs noteikti izdabыtu failu no turienes!”
Puisim nвcвs viтu apbзdinвt, stвstot par daћвdu datora sastвvdaпu funkcijвm. Vairвkas reizes viтр uzstвjоgi ieteica doties uz tuvвko grвmatnоcu, sameklзt grвmatu „Windows iesвcзjiem” vai ko lоdzоgu un vairвkas reizes uzmanоgi izlasоt, bet saтзma pвrliecinoљu atbildi, pзc kuras vairs nebija, ko piebilst: „Nu beidziet! Es taиu visu te zinu! Visu љito lieliski pвrzinu!”, - jaunuve enerмiski teica, rвdоdama uz klaviatыras taustiтiem.
Izmantojot iespзju, puisis vзl centвs parвdоt, ka saspiest failu nav sareћмоti un ka tas noteikti bыtu pareizs risinвjums, kв to nogвdвt vajadzоgajвs rokвs. Instrukcija strauji aprвvвs tajв vietв, kur saspiestais fails ar peli tiek ielikts disketз.
„Pagaidiet, pagaidiet, kв jыs to darвt?” - jaunuve izbrоnоta vaicвja, skatоdamies uz brоnumaino „drag-and-drop” manipulвciju. „Pirmo reizi kaut ko tвdu redzu. Jыs tв paтemat failu un ieliekat tukљв logв? Nз, parвdiet kaut kв citвdi, љitв es nevarзрu.” Tad puisis ieteica kopзt failu ar control+C un control+V. Љо opercija meiиai patika, tikai lыdza uzrakstоt to uz papоra un iedot lоdzi, citвdi aizmirsорot.
Atstвjot mыs visai kritiskв stвvoklо, kura aprakstорanai talkв bыtu jвтem medicоnas termini, meiиa devвs mвjвs apтзmоbas pilna salikt datoru un iekopзt failu disketз.
Nвkamajв dienв viтa atkal piezvanоja un bзdоgi pavзstоja, ka salikt datoru neizdodas: „Es te tagad lieku kopв sarkanos ar dzeltenajiem. Nu, pastвstiet man pa punktiem, kв man te jвdara!”
Kolзмis iebilda, ka pa telefonu to nespзрot un ka nezinot, kas viтai ir dzeltenie un kas – sarkanie.
„Nu taиu vadi, vadi tie ir!!!” - jaunuve iesaucвs, izbrоnоta par puiљa nekompetenci un neattapоbu. Tomзr kolзмis pa telefonu salikt datoru atteicвs, ieteikdams atvest visu љurp.
Vзl pзc dienas jaunuve zvanоja atkal un priecоga pavзstоja, ka sameklзjusi kвdu vietзjo speciвlistu, kurљ datoru salicis un tas – mums pilnоgi negaidоti – arо darbojas.
„Es tagad zinu visu par savu datoru!”, viтa lepni teica. „Tam ir trоs galvenвs sastвvdaпas: disks, atmiтa un procesors.” Un datorspeciвlists, atљнirоbв no rоdziniekiem, esot izrвdоjies оsts dћentlmenis: ne tikai salicis datoru, bet vзl arо pajautвjis, vai viтa ir dabiski blonda vai tikai krвsojas...


Cieniijamais servisa dienest! Pagaajushajaa gadaa es atjaunoju programmas uz datora: "Draugs 5.0"vietaa es uzinstaleeju "Viirs 1.0" un konstateeju, ka jaunaa programmair saakusi veikt negaidiitas izmainjas finansu moduljos un irierobezhojusi pieeju moduljiem +ziedi un +juvelieris, kuri lieliskistraadaaja "Draugs 5.0" vadiibaa.Bez tam, "Viirs 1.0" ir nodzeesis daudzas citas veertiigas programmas,piemeeram, "Romantika 9.9", un tai pat laikaa ir uzstaadiijis "Futbolu5.0", "Garaazhu 4.5" un "Televizoru 6.0". Programma "Saruna 8.0" vairs nepalaizhas, bet palaizhot programmu "Maajas uzkopshana 2.6",visasiteema uzkaras. Es meegjinaaju palaist "Zheelabas 5.3", bet rezultaatus neguvu.Luudzu, paliidziet!Izmisusii Ieva! --------Cieniijamaa Ieva!Luudzam Juus njemt veeraa, ka "Draugs 5.0" - taa ir leeta speele, betViirs 1.0" - vesela opereetaajsisteema.Pameeghiniet ievadiit komandu C:/ES-UZSKATIIJU-KA-TU-MANI-MIILI, betpeec tam palaizhiet datoraa programmu "Asaras 6.2". "Viirs" tadautomaatiski izpildiis divas programmas: "Vainiigs 3.0" un "Ziedi 7.0".Bet Jums jaatceras, ka paarlieka aizraushanaas ar to var izsauktprogrammas "Druuma Kluseeshana 2.5" vai "Alus 6.1" (ljoti biistamaprogramma, kura rada audio failus formaataa +Skalja kraakshana. Un atcerieties - nekaadaa gadiijumaa neuzstaadiet programmriiku >"Sievasmaate 1.0" vai papildus programmai "Viirs" programmas "Draugs1.0" versiju. Shiis programmas netiek uztureetas un izsauks sisteemas"Viirs 1.0" avaariju.Kopumaa "Viirs 1.0" ir briinishkjiiga programma, bet tai irierobezhotaatminja, un jaunaas programmas biezhi saakumaa nepalaizhas.. Padomaajiet par citu programmu iegaadi, kuras uzlabotu "Viira 1.0" darbiibu.. Personiigi es rekomendeeju sekojoshas: "Karsta bariiba 3.6", "Skaista velja 4.2" un "Labs garastaavoklis 1.1"Ar cienju, Servisa dienests

Padomi raxtot CV:

Pilsonоba: ir

Vзlamais amats - sekretзrs

Esmu komunikabls un pateicоgs, patоk darbs ar cilvзkiem.

Manas zinврanas ir pietiekamas pozitоva pirmв iespaida radорanai.

Man prieks, ka es jums varu vel uzrakstit vestule, man ir 28 gadi, man ir pieredze ne tikai darbв, bet arо visвda dzоves pieredze. Es daudz ko mвku darоt, bet arо вtri macos, ja niepieciesami nakamai darbai. Un vзlos, lai jus novзrtejat mani un sutiet man atbildi lai pozitоvu - jыsu piekriљanu darbai vai jыsu atteikљanu. Paldies par jыsu uzmanоbu pret mani vзstule un cv.

Darba pieredze: sekretвre - maљnоste

Latvieљu valoda: perfekti, пoti lвbs sapratорanas lоmenis

Angпu valoda – intermediate lewel

Intereses: cilvзku testзрana un pвrbaudорana

Spilgtвkвs personоgвs оpaљоbas: oriмinalitвte un lоdzjыtоba

CV – оsa aut.big.

Darba pieredze: grвmatvзюu izpalоdzзtвja

Pieтemot mani, jыs iegыsiet darbinieku, kas darbu neatklвj rыpоgi pusdarоtu.

Interesз: atpыsties.

Man ir auksta atbildоba.

Patоk spзlзties basketbolu.

Es studзjos banku augstskolв.

Ja jыs nevзlaties mani pieтemt darbв, izskatорu visus pвrзjos piedвvвjumus...

Spilgtвkв personоbas iezоme: nepatоk cilvзki, kas dzer.

Mзrнis: iekпыt darbв.

Sveicinвti љeit jums raksta students no ekonomikas fakultвtes vзlos uzzinвt vai jums nav vajadzоgi darbinieki kas var apvienot darbu ar mвcоbв. Varu atsыtоt arо savu CV, vai arо jыs varat man piezvanоt vai arо sыtоt email.

Datorzinврanas: office, corel, outlook express, vadоtвja apliecоba.

Мimenes stвvoklis: neprecзjuљies

Darba pieredze: manageris

Esmu пoti aktоvs un atraktоvs. Pasivitвte nav manв dabв.

Intereses: akva, aerobika

Man ir пoti svarоgi, lai cilvзki pзc tikљanвs ar mani bыtu apmirinвti.

Izglоtоba: ekanomikas maмistrs

Ir iegыts bakalavra grвds tiesоbu zinвtnзs.

Dzimљanas dati: Vec. 20.

Protu apieties ar skaidru naudu.

Viegli protu iejaukties kolektоvв.

Esmu apguvusi datorus un turpinu tos pilnveidot, jo zinu to pilnоbв.

Papildus izglоtоba: klavier spзlзрana un matemвtikas pamatоga apgырana.

Hobiji: nвkotnes pareмoљana, mыzika, internets.

Iemвnas: prasmes ar datoru

Pievienotais CV sniedz оsвku informвciju par mani.

Priecврos atbildзt uz pilnоgi visiem un jebkвdiem jautвjumiem, ko jыs vзlзtos man uzdot.

Man ir liela darba cilvзku apkalpoљanas jomв.

Vienmзr varu atrast vai nu kopоgu valodu, vai vismaz kompromisu.

Strвdвjot par jurista palоgu, manо parвdоjвs atbildоba.

Esmu iemвcоjies neљнiesties ar laiku.

c-dвmas, g-kungi!

P.S. Es gaidu !!!

Raksturоpaљоbas: иaklums, augsta atbildоbas sajыta, literatыra, labas komunikвciju spзjas.

Мimenes stвvoklis: neprecзjies (Jыlija)

Vзlamais amats: tыrisma aмentыras darbiniece, kв arо personвla atlases speciвlists, visa veida darbi, saistоti ar.

Sakarв ar sludinвjumu piesaku savu kandidatыru visa veida darbiem ar cilvзkiem.

Es vзlos izmвcоties un apgыt izglоtоbu.

Darba pieredze: datu apstrвdes menedћeris, vecвkais

Esmu operвtoriska un enerмiska.

Lыdzu dot ziтu, kad jыs varзtu pieтemt manu darba interviju.

Esmu izlasоjusi sludinвjumu un gribзtu piedвvвties љai vakancei.

Saglabвjiet konfencialitвti maniem datiem.

Apliecоba uz elektriskв kases aparвta.

Pielikumв: dzоves paraksts uz 1 lp.

Ceru ar sevi iepazоties tuvвk darba intervijas laikв.

Strвdвju kвdu laiku par cilvзku, kas sniedz izziтas.

Es pastвvоgi cоtоgi strвdвju uz datora, galvenokвrt uz interneta.

Datorzinврanas (kopjutзrkursi), Internet vadоtвja apliecоba

Mзneљalga: sвkot no: 130:00.

Esmu darbв spзjоga, aktоvв.

Iespзja uzsвkt darbu: apvienojoties

Pastвvоgi sevi pilnveidoju, mвcos angпu valodu, vвcu un lasu, interesзjos par mвkslu, teвtriem, izstвdзm ceпot patоk.

Kursi - mustanga autoskola

Sevо jыtu milzоgu gribu, kas vзrsta tв virzienв, lai pilnveidotos un darbotos. Iekљзji domвju, ka mans enerмiskums un darboties griba un pilnveidoties vзlme varзtu lieti bыt noderоga un godam izpildоt visu man uzticзto.

Mana ir liela pienвkumu paziтa, pildot jebkurus darba uzdevumus.

Priecврos par iespзju pierвdоt, kв darbojas manas prasmes.

Manв CV ir tuvвk norвdоti citi obligatoriskie biogrвfiskie dati.

Labprвt ar jums paspriestu, pastвstоtu, padiskutзtu par manas kandidatыras noderоbu.

Katоgie ieradumi: nesmзнзju, nedzeru

Ilgu laiku esmu pildоjusi noformзtвjas pienвkumus gan skolв, gan lоdz љim bijuљajвs darba vietвs kв uz datora, tв arо ar roku.

Darba pieredze: modists

Izglоtоba: deviтgadоgвs skolas pamatu izglоtоba

Vвcu valodas zinврanas – parasta sarunu valoda

Marijas XXX Pieteikums.
Vзlos strвdвt Jыsu uzтзmumв.
21.10.2003.

angпu valodas zinврanas: пoti labas, apgыtas internacional corespondent curse tвlmвcоbas programmв.

Darba pieredze: preиzоne-noliktavas vadвtвja-operвtore (maz un daudz tirdzniecоba)

Ir divi bзrni, maita un dзls.

LR pislonis

Darba pieredze: galvena grвmatvede vietniece

Izglоtоba: nepabeigta augstвkв izglоtоba: LU sveљvalodu fakultвte, 1999.09-2000.02

Lоdz pзdзjam laikam strвdвju akciju sabiedrоbв xxx.

Ir darba pieredze lohistikв.

Veselоbas stвvoklis: normвls, nesmзнзju, nelietoju alkoholu un citвdi.

Uzтзmоgas jaunietes CV (virsraksts tвds, virs personas datiem)

Atpыta: atpыsties

Elektroaparвta kases sertifikвts iegыts pagaiљgad.

Pielikumв pievienojos CV.

Apgыta biroja organizвcija un etiнe.

Es nemitоgi kontaktзjos ar cilvзkiem un skaidru naudu.

Adrese: latvijв

Labdien, cien kungs-dze!

Uzaicinot mani uz darba interviju, jыs iegыsiet patоkamu sarunu biedru.

Pвrvaldu krievu valodu, mвtes valoda.

Sasaucoties ar jыsu sludinвjumu, gribu pretendзt.

Esmu ieinteresзta sniegt jыsu firmai informвciju par sevi, pievienojot savu cv. Tвpзc informзju kвda vakance mani interesз: tв, kas minзta sludinвjumв. Paldies par uzmanоbu.

Мimenes stвvoklis: meita precзjusies 4 gadi

Intereses: testi un mоklas

Lоdz љim strвdвju firmв xxx par angпu valodu.

Lыdzu iesaistоt mani darbв, ar cieтu.

Datorprasme: tоkls internetв.

Vвrds: Alla; Dzimums: vоr/siev

Darba pieredze: buhaltзrijв, galvenв buhaltзre.

Papildus informвcija: pзc horoskopa esmu zivis.

Bзrni – nav!!!

Ir labas datorzinврanas un t.t.

Mans hobijs ir ceпot internetв un pa Latviju.

Personiskвs оpaљоbas: tikumi un trыkumu nav.

Cur.Vita

Patоk: statistika

Intereses: precзрanвs

Viegli konstaktзjos ar cilvзkiem, esu precоza.

Dzоvoju Rоgв, Laиplieљa ielв.

Mзrнis attоstоt talantus un prasmes jaunajв darbв

Veselоbas stвvoklis: stabоls

2000.g. – 2001.g. mвjs – nepabeigta vid. izglоtоba

Hobijs: dзjas (dзjoju jau 10 gвdus – plastik modem)

Darba pieredze: SIA, strвdвju par barmenu – par kurjeru un par masieru.

Adrese: Rоgas centrs

Angпu, vвcu valodas – labu sarunu lоmenо

Pabeigta vidusskola un apliecоba.

Darba pieredze: auklоte un ceпoљana pa Amзriku un Eiropu

Angпu valoda: teicamnieks

Aizraujos ar sport (pelљana).

Vзlos stabоlu darbu. Protu apieties ar ofisa tehnоku.

Тemot vзrв manu auto atbildоbas sajыtu, esmu љim darba piemзrots.

Mвrketinga meneмeris


--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
Delicatty   Atradu DC++ dazjus labus jocinjus.   Sep 11 2004, 17:16
deleted-ray   Me iereeca par shito visu :D :D :D   Sep 11 2004, 19:53
Dzonis   neslikti, neslikti....   Sep 11 2004, 21:53
Delicatty   Te veel .................. Sludinвjumi. ...   Sep 11 2004, 22:35
Delicatty   Te buus viens prikols >>>>>>...   Sep 11 2004, 22:40
Dzonis   he he..vecais labais ascii   Sep 11 2004, 23:13
Delicatty   Jaunie Windows paziņojumi: 1. Enter any 11-digit...   Sep 12 2004, 23:17
Delicatty   Hakeris, kurš pārkvalificējies par mācītāju, atlai...   Sep 12 2004, 23:29
Delicatty   Kluuda datoraa,jums nav klaviatuuras-nospiediet F1...   Sep 12 2004, 23:33
Delicatty   Zvans uz datoru servisu: Kur atrodas 'any...   Sep 12 2004, 23:37
Delicatty   Hakera liktenis: Savos 20 gados viņš zināja 9 ope...   Sep 12 2004, 23:41
Delicatty   Armēņu radio jautā: Kas notiksies ja uz ASV raketē...   Sep 12 2004, 23:45
Delicatty   Pie programeetaaja notiek kodiens. Vinsh pats gali...   Sep 12 2004, 23:51
Delicatty   Jūs esat neglābjami slims ar "inetmāniju...   Sep 12 2004, 23:54
Delicatty   ORALA ROBERTSA VĪRUSS. Tas paziņo, ka gadījumā, ja...   Sep 13 2004, 00:01
Delicatty   Padomi =DDD Periodiski apsmidziniet disketes ar ...   Sep 13 2004, 00:05
tostermaize   te būs modēma tautas dziesmas Dod, Dieviņi, dator...   Sep 13 2004, 12:54
Kikyou   Hahahahaha =DDDD Tas par to kjiegjeli buus jaatc...   Sep 13 2004, 13:10
Delicatty   delfi   Sep 13 2004, 16:29
Delicatty   Nu tie kas grib reaali izklaideeties ieluuko 6eit...   Sep 13 2004, 16:30
tostermaize   tas i labs elladora atvaino pa klluudu   Sep 13 2004, 16:47
Delicatty   Kaadu kljuudu??? :blink:   Sep 13 2004, 19:02
tostermaize   tava vaarda kluudu tad tu tomeer nepamaniji   Sep 13 2004, 19:05
Delicatty   gripa   Sep 13 2004, 19:10
tostermaize   latvias avizee bija pa kuulu un veceni arii redzee...   Sep 13 2004, 19:13
Delicatty   Bebra kungs slimokase peregruzka saldejums ...   Sep 13 2004, 19:19
tostermaize   tu nevari atrast pa veco tanti un lomkām???   Sep 13 2004, 19:24
Delicatty   Nez jaapameklee iisteniibaa baigi ilgi vaig 4akare...   Sep 14 2004, 16:20
Delicatty   Starp citu man patiik jaunais lapas dizans un citi...   Sep 14 2004, 16:21
deBUGa   Ne gluzhi no DC++, bet tomeer http://otaku.lv/uplo...   Sep 16 2004, 12:02
Delicatty   Slavens amerikāņu hipnotizētājs uzstājas divu tūks...   Sep 17 2004, 17:35


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 May 2024 - 22:13