IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> kucēnu slīcinātava, Inges apburtie meži...
Tenma
post Feb 6 2007, 17:39
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




izmēģināšu laimi arī es... gaidu kritiku

This post has been edited by Tenma: Jun 26 2008, 23:24


Attached thumbnail(s)
Attached Image Attached Image Attached Image Attached Image Attached Image Attached Image Attached Image

--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cowkiller
post Feb 6 2007, 18:05
Post #2


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 953
Joined: 10-September 06
From: Earth...




meiteneem rokas ir par masiivu un ir probleemas ar galvaam...
iesaku vairaak piestraadaat pie detaljaam un neziimeet plikas meitenes! tongue.gif


--------------------
IPB Image
PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=JayynOsTHsc yep thats f...ing me! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Feb 6 2007, 18:09
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




nu jaa, arii pashi meitenju kermeni taadi, nu taadi.. pa lielu un masiivu. it iipashi kaajas.bet taa jau vispaar idejas ir loti labas, pameegini vairaak detalizeet, pievienot kauch kaadas eenas. mans tajaa nav labs, es pati ziimeeju ar vistas kaaju, bet nu ieteikt man nav aizliegts. starp citu, tev rokas sanaak pat labaak nekaa citiem iesaaceejiem happy.gif rolleyes.gif


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Feb 6 2007, 18:18
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(Cowkiller @ Feb 6 2007, 17:05) *

meiteneem rokas ir par masiivu un ir probleemas ar galvaam...
iesaku vairaak piestraadaat pie detaljaam un neziimeet plikas meitenes! tongue.gif



eh, drēbes vnk neprotu, tas plikums ir slinkuma un neizdošanās izraisīts... a kā bilde iekš dojo?

QUOTE(Pearl @ Feb 6 2007, 17:09) *

nu jaa, arii pashi meitenju kermeni taadi, nu taadi.. pa lielu un masiivu. it iipashi kaajas.bet taa jau vispaar idejas ir loti labas, pameegini vairaak detalizeet, pievienot kauch kaadas eenas. mans tajaa nav labs, es pati ziimeeju ar vistas kaaju, bet nu ieteikt man nav aizliegts. starp citu, tev rokas sanaak pat labaak nekaa citiem iesaaceejiem happy.gif rolleyes.gif


es +- zīmēju pēc sevis vai pazīstamām meitenēm un anatomijas zināšanām, nevis trauslas fejas, tāpēc tā... ēnas parasti īpaši nepadodas... patiesībā just for fun zīmēju jau ļoti sen, bet tikai cilvēkus...


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shatako
post Feb 6 2007, 22:57
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 251
Joined: 19-August 05
From: Latvija, Rīga




Nu priekš iesācēja ir diezgan labi!Taču PROPORCIJAS!Dažos darbos proporcijas ir ok, bet dažos nē.Manuprāt tuziimē pa lielu plecus, jeb pa mazu galvu! Bet atkārtoja ka priekš iesācēja ir ok. ^^


--------------------
IPB Image
!FAT ANIMALS ARE HORNY! C:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter_me
post Feb 7 2007, 01:12
Post #6


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 137
Joined: 28-April 05




AAAAAAAAAAA.... cenzuuru, es te esmu nepingadiigaa ja... biggrin.gif Labi... Manupraat arii prieks iesaakuma ir tiiri Ok, bet taisniiba ir taa, ka ir nepiecieshams kkads plastiskums.. meitenes, pat dziivee ir tomeer nedaudz trauslaakas... laugh.gif Bet tie ir siikumi, kas labojas ar laiku, kad rodas liiniju izjuuta.. smile.gif Un slinkums- Kill it and throw under your bed, ja ziimee, tad kaa pienaakas...(vismaz apgjeerbtus) laugh.gif


--------------------
IPB ImageIPB ImageIPB Image

http://quietquietshee.deviantart.com/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ami
post Feb 9 2007, 19:12
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 86
Joined: 9-February 07




Man arī šķiet, ka mazliet par masīvu tie ķermeni. Tādas sievietes zīmēja 18-19 gs. Lasīju vienreiz par to. Bet tāpat priekš iesācēja ļoti labi. Tikai neņem manu stulbo kritiku pie sirds, iesaku cītīgi turpināt zīmēt, un gan jau tu tad kļūsi par labu zīmētāju. Jo talants nav vienīgais, kas vajadzīgs. Cītība, ir tas, kas padarīs tevi par sensei. Gribēšu redzēt vēl kaut ko.

p.s. man patīk tas zīmējums, kurā redz vīrieti un vecmāmiņu profilā. Tā omīte forši sanāca. ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Feb 11 2007, 13:10
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




vēl daži, sarunāju to pašu māsas paziņu, lai ieskanē... vienā sāku grābt ciet anatomijas grāmatu un mēģināt kko puslīdz sakarīgi izēnot.
IPB Image
Man pašai jau tā mugura gauži patīk... tongue.gif

IPB Image
IPB Image

This post has been edited by Tenma: Oct 28 2007, 16:08


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ami
post Feb 11 2007, 15:08
Post #9


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 86
Joined: 9-February 07




let's see. tagad anatomija ir pareizaaka. tagad ir daudz labaak. pat loti. mugura tiiri labi sanaakusi. bet ir viena lietinja, kas man mazliet nepatiik - nevienaa ziimeejumaa cilveekiem nav sejas izteiksmes, t.i., vinji ir pilniigi bez nekaadaam juutaam. taada esmu es no riita. ^^ taa jau viss ir pareizi, bet tiem ziimeejumiem nu nav noskanjas. (tikai luudzu, nenjem to tik tuvu sirdij, starp citu, vienam darbam taada kaut cik ir - kur sieviete ar pudeli ^^)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter_me
post Feb 11 2007, 15:44
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 137
Joined: 28-April 05




Patiesiibaa sejas izteiksmes ir viena no gruutaak uzziimeejamajaam lietaam, bet var maniit, ka nu jau ir progress uz labo pusi, iesaku attiistiit vairak savu individuaalo ziimeeshanas stilu un nebaidiities paeksperimenteet... biggrin.gif


--------------------
IPB ImageIPB ImageIPB Image

http://quietquietshee.deviantart.com/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Feb 12 2007, 12:34
Post #11


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(┼Ami┼ @ Feb 11 2007, 14:08) *

let's see. tagad anatomija ir pareizaaka. tagad ir daudz labaak. pat loti. mugura tiiri labi sanaakusi. bet ir viena lietinja, kas man mazliet nepatiik - nevienaa ziimeejumaa cilveekiem nav sejas izteiksmes, t.i., vinji ir pilniigi bez nekaadaam juutaam. taada esmu es no riita. ^^ taa jau viss ir pareizi, bet tiem ziimeejumiem nu nav noskanjas. (tikai luudzu, nenjem to tik tuvu sirdij, starp citu, vienam darbam taada kaut cik ir - kur sieviete ar pudeli ^^)


eh,ar pudeli bij domāts puisis,tikaibārda skanējot ir kkur nozudusi... man visas sejas mūždien sanāk sievišķīgas. SC, es zīmēju uz A5 formāta, varbūt tāpēc nesanāk īsti sejas izteiksmes uzzīmēt vai ieskenētas nav īsti redzamas, jo, kas redzējuši dzīvajā mūždien komentē visādas viltīgas, aizdomīgas vai vnk domīgas utt. izteiksmes.


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ami
post Feb 12 2007, 13:01
Post #12


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 86
Joined: 9-February 07




gomen, gomen... ^^ nu laikam taa arii ir. gaidu turpmakos zimejumus... smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Feb 12 2007, 13:17
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(┼Ami┼ @ Feb 12 2007, 12:01) *

gomen, gomen... ^^ nu laikam taa arii ir. gaidu turpmakos zimejumus... smile.gif


smieklīgi, atnācu šorīt uz matemātisko analīzi, paskatos somā: a tur tik blociņš un zīmulis. Tad nu arī ar šo komplektu veicu attiecīgos pierakstus... nez kaa praktiņos bez mājasdarbiem... blush.gif

P.S. Protams arī dzēšgumija, bet nevienas klades ne pildspalvas...

This post has been edited by Tenma: Feb 12 2007, 13:18


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ami
post Feb 12 2007, 13:22
Post #14


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 86
Joined: 9-February 07




heh... lol wub.gif man ar ta dazhreiz gadijies bija. ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Feb 18 2007, 20:49
Post #15


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




veel 2. puisis ir 20min skice autobusaa, skatoties uz origjinaalu, kuram gan paaraak liidziigs nesanaaca, bet tik un tā smuks tongue.gif
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image

This post has been edited by Tenma: Oct 28 2007, 16:10


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 17:13