IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

9 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Yaoi, filosofiska diskusija
Andromens
post Nov 7 2005, 14:23
Post #16


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




Attiecos negatīvi ( avatars mans izsaka visu ), bet kamēr man Yume neskries pakaļ un nemetīs ar YAOI mangus sējumu laikam jau tas mani netraucēs.
Uzskatu ka šī attaisnošanas ar to ka "jums ir YURI" tiešām ir smieklīga. Mums ir arī tonnām vairāk ja tā padomā xD
Nu lai kā tur būtu visa šī diskusija nekur nevienu nenovedīs, ja mēs veidojam vairāk vai mazāk vienliedzīgu sabiedrību un tajā kāds vēlas redzēt YAOI tad neko darīt. Bet tādēļ nevaig līst un aizstāvēt sevis iecienīto YAOI vai YURI jo otra puse tik vai tā nesapratīs.
Vienīgiais kas pagaidām šajā topikā manuprāt ir vērtīgs teikts ir tas ka Shinobi-sama piesauca egoismu attiecinādams to uz to ka redzami divi viena dzimuma pārstāvji.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 7 2005, 14:48
Post #17


Unregistered









sava dzilakaja butiba es esmu homofobs un nelaprat saskaros ar viendzimuma atiecibu atspogulosana jebkura tas izpausme,bet mani tas netrauce ja nemegina parliecinat par to ka tas ir labi.
pec dzilakas butibas katrs var skatities/lasit ko vien velas. tika netraucejot parejos.
un katrs ja var izteikties patik/nepatik un tas ari viss.
Go to the top of the page
+Quote Post
Zuzix
post Nov 7 2005, 16:35
Post #18


mitsukai kogun
******

Group: Chuunin
Posts: 610
Joined: 8-April 05
From: vietā, kur sapņi piepildās




Nju manuprāt yaoi (ehh laikam tomēr shounen ai) ir kautkas jauks, ko war paskatīties, ja ir slikts garīgais (kas sabojāts pateicoties wīriešu dzimuma pārstāwim)... Man piemēram ir wisai ineresanti skatīties šo žanru, jo tas liek aizdomāties par to, ka arī wīrieši war būt jutekliski... Kautwai salīdzinot ar Hentai, kur wīrietis ļoti bieži ir "the bad one" mellow.gif (nju kā lai to wēl pasaka) un wiņš ir tas, kas ar šantāžu (iespējams, labākajā gadījumā) piespiež siewieti piekrist seksam... Piemēram siewiete ir izmisumā (wajag palīdzīūbu) un wīrietis uzstāda nosacījumus: "ja Tu man tagad atdosies - es Tew palīdzēšu" 'n'stuff... Sawukārt Yaoi, ja nu tomēr notiek šada weida 1personas piespiešana uz seksu, tad tas notiek starp wīriešiem (un iespējams tādēļ arī siewietiem patīk šo žanru skatīties, jo beidzot tās netiek nostādītas par wājo dzimumu, (atļaušos piebilst - diemžēl arī ne par daiļo dzimumu)... Sawukārt shounen ai wispār ir jutekliskuma, jaukuma, wīriešu maiguma kalngals... Un to, ļoti iespējams, gribas skatīties lai sew atgādinātu, ka šādas īpašības tiešām pastāw ><...
Un "maziņš" lūgums - newajag teikt, ka siewietes uz jautājumu - kāpēc skatās Yaoi atbild ar "jo jums ir Yuri"... tā nu gan naw taisnība, jo atzīšos, ka mani piesaista arī Yuri...
Un par Hentai - nju jā Yaoi tika izweidots kā kautkas pretējs Hentai, taču tas neliedz iespēju cilwēkam saprast abus žanrus ><...
tnx ja izlasījāt ><


--------------------
*http://im-games.lv/
*ja nepieciešamas telpas pasākumiem vai/un pasākumu vadītāji - dodiet ziņu ;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Nov 7 2005, 19:18
Post #19


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(Shinobi-sama)
Nav man gadiijies sastapt, ka meitene taa vienkaarshi  atziitu savu perversiibu un skaidri apzinaatos, jeb speetu izskaidrot, ka tas pat ir labi un saprotami, pat zinaamaa meeraa paliidz veseliigai uztverei vispaar.
Taa vietaa, lai uz jautaajumu 'kapeec 'tu' skaties YAOI', atbildeetu ar 'tapeec ka tas mani seksuaali uzbudina un nelielaa sizheta pieskanja tikai to katalizee, ziimeets puisis ir idealizeets partneris', tiek momentaali baazts aciis - 'tapeec ka jums ir yuri'. Manupraat tas ir diezgan padebiils ataisnojums, lai juus tiktu saprastas.

Neviens neko tādu nav teicis!! Tas netiek izmantots kā attaisnojums!! Šis salīdzinājums tieks veikts tāpēc, ka - ja vīrietis ir spējīgs arbildēt uz jautājumu: "kāpēc vīriešiem patīk yuri", tad tādu pašu jautājumu attiecībā par sievietēm un yaoi nemaz nebūtu vajadzības uzdot - jo viņš varētu saprast, ka atbilde savā būtībā būtu tāda pati!! (vēl tikai piebildīšu, ka runāju vispārināti, jo, tāpat kā ne visiem patīk yuri - ne visām patīk yaoi) Bet diemžēl lielākā daļa vīriešu negrib/nav spējīgi iedomāties, ka varbūt ne visas sievietes (un īstenībā arī daļa vīriešu) neuztver par vajadzīgu visiem pēc kārtas stāstīt par to, kas liekas vai neliekas seksuāli uzbudinošs?? - kā ne kā diezgan privāta lieta.. un parasti jau cilvēkiem, kuriem uzticas un/vai jūtas pietiekami tuvi, neviena savu atbildi uz šo jautājumu neliegs.

QUOTE
Es to nekopeeju: izsaku mineejumu, ka chalju izdaliita interese par yuri un meitenju - par yaoi, ir driizaak nespeeja pienjemt sava dzimumuma gjenetaalijas kopeejaa ainaa. Respektiivi, taa ir neapzinaata tieksme uz personiigo tiraaniju, taa teikt egoisms augstaakajaa meeraa. Vai zinaat kapeec h-game galvenais varonis parasti ir bez sejas? Tapeec, ka tas atvieglo fantaaziju, vinjam ir jaaiemieso tu pats..
..Patiesiibaa jau nav svariigi, ka tas viirietis ieksh anime/manga miil otru viirieti, pasiivais/aktiivais partneris ljau meiteneem fantaazijaa iedomaaties sevi..
Tu gribi teikt, ka skatoties yuri, vīrieši uzreiz iedomājas sevi kādā no varoņu lomām?? (es ar' izetikšu minējumu - nē?? tas varbūt darbojas hentai gadījumā, bet ne yuri/yaoi) Bet īstenībā jau skatītājiem katram savs iemesls nedaudz atšķiras (brīva vieta iztēlei taču) - tāpēc, ja kāds grib ko konkrētāku - jāprasa katram/katrai privāti.

bet, kā jau teicu - skatās tie, kam patīk/gribas/vajag... - neviens citiem ar varu to nespiež darīt.

p.s.
QUOTE(kaarleens)
  Mmm intresanti ko par sho zhanru domaatu pashi geji?
cik esmu novērojusi pārsvarā ir 3 varianti:
-tādi, kas, kā daudzi citi parasti cilvēki anime neskatās/manga nelasa - līdz ar to attiecas vienaldzīgi.
-Tie, kam patīk
-Tie, kam pašiem patīk, bet neatbalsta sieviešu patiku (laikam nezin/ir aizmirsuši, ka yaoi sākotnēji bija tikai un vienīgi by women for women)


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Nov 7 2005, 20:13
Post #20


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Nezinu kā citiem, bet man jau liekās, ka hentai paliek hentai.

Džeks ar meiteni, džeks ar džeku, meitene ar meiteni, manis pēc kaut vai džeks ar kaķi... Vienalga, kas par kombināciju, pat ja cits nosaukums, tik un tā tas ir un paliek hentai.

Tās gan, protams, ir tikai manas domas. >_>;
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 7 2005, 20:24
Post #21


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(Ginta @ Nov 7 2005, 18:18)
Tu gribi teikt, ka skatoties yuri, vīrieši uzreiz iedomājas sevi kādā no varoņu lomām?? (es ar' izetikšu minējumu - nē?? tas varbūt darbojas hentai gadījumā, bet ne yuri/yaoi) Bet īstenībā jau skatītājiem katram savs iemesls nedaudz atšķiras (brīva vieta iztēlei taču) - tāpēc, ja kāds grib ko konkrētāku - jāprasa katram/katrai privāti.
*



Kaa jau teicu YAOI un YURI ir Hentai subzhanri. Nejaukt ar Shounen-ai un Shoujo-ai

QUOTE(Wikipedia)

Link
The term is often used in a general way to refer to male-male sexual or romantic content anywhere in anime, manga and fan fiction based on these; usually of a more sexually explicit nature than the now-obsolete shōnen-ai.


Protams shiis robezhas nav ar likumu defineetas un nospraustas. Lai nu kaa izraujot videejo spriedumu, naakas pienjemt, ka yaoi un yuri ir tomeer hentai subzhanri.
Ginta, es atljaushos teikt, ka tomeer vairaakums gadiijumu sapraatiigu atbildi uz 'KAPEEC?' nav naacies sanjemt. Tu vari striideeties, bet mums tomeer tiek baazts sejaa yuri par atbildes stuurakmeni.

QUOTE(Ginta)
Neviens neko tādu nav teicis!! Tas netiek izmantots kā attaisnojums!! Šis salīdzinājums tieks veikts tāpēc, ka - ja vīrietis ir spējīgs arbildēt uz jautājumu: "kāpēc vīriešiem patīk yuri", tad tādu pašu jautājumu attiecībā par sievietēm un yaoi nemaz nebūtu vajadzības uzdot - jo viņš varētu saprast, ka atbilde savā būtībā būtu tāda pati!!

Mm, atljaushos mineet, ka, lai cik tas stulbi neizklausiitos, tad viirieshu un sievieshu logjikas tacinjas tomeer ir dazhaadas. Paarsvaraa gadiijumu yuri kontenta noziime ir tiiri perversa un tieshi perversi tiek arii interpreteets.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Nov 7 2005, 20:35
Post #22


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 7 2005, 20:24)
QUOTE(Ginta)
Neviens neko tādu nav teicis!! Tas netiek izmantots kā attaisnojums!! Šis salīdzinājums tieks veikts tāpēc, ka - ja vīrietis ir spējīgs arbildēt uz jautājumu: "kāpēc vīriešiem patīk yuri", tad tādu pašu jautājumu attiecībā par sievietēm un yaoi nemaz nebūtu vajadzības uzdot - jo viņš varētu saprast, ka atbilde savā būtībā būtu tāda pati!!

Mm, atljaushos mineet, ka, lai cik tas stulbi neizklausiitos, tad viirieshu un sievieshu logjikas tacinjas tomeer ir dazhaadas. Paarsvaraa gadiijumu yuri kontenta noziime ir tiiri perversa un tieshi perversi tiek arii interpreteets.
*



opaa, tieshi tas ko gribeeju teikt. Faktologjiski, viirieshi Hentai (un taa sub-zhanrus) skataas kaadas moraalas lietas labaa, neliegshos, ka biezhi tas ir kaads mazs fetish, kursh izraisa moraalu gandarijumu. par sievieteem nemaaku teikt, tapeec arii shad tad uzdodu 'Yaoi' jautaajumu meiteneem, un atbilde katrreiz ir saistiita ar to, ka tas ir tas pats yuri tikai sievieshu dzimuma paarstaaveem.

Centos cik neitraali vareeju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 7 2005, 21:17
Post #23


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Man personīgi nav pieņemamas jebkādas romantiskas/seksuālas attiecības starp divām viena dzimuma personām. Neatkarīgi no tā, kura dzimuma personas tajās ir iesaistītas. Vismaz skatīties šādus stāstus es nevēlos. Protams, šādas attiecības reālajā dzīvē ir un būs neatkarīgi no tā, vai es tādas atbalstu vai nē.
Labi, ir vēlme pēc romantikas, bet ir taču tik daudz romantisku gabalu, kur ir ļooti romantiskas attiecības starp divu dzimumu personāžiem. Kur problēma?

Hentai ir vienkārši "gaļa", nekā vizuāli pievilcīga tur nav, nereālas pozas, viss ir pārspīlēts. Ļoti daudz sado-mazo, visādu fekāliju un citu perversiju.

Tiešām vēlētos dzirdēt paskaidrojumu - kas tur ir tik romantisks ļoti sievišķīga paskata puišu, savstarpējās attiecībās, kuras ir krietni jau pāri draudzībai?
Vai tikai jūs meitenes, savā vēlmē pēc romantikas neskrieniet no vienas galējības otrā? Nav jau tik traki, romantika ir iespējama arī starp divām pretēja dzimuma personām. smile.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Nov 7 2005, 21:51
Post #24


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




par Yaoi es varu teikt tā es nēsmu ne jā ne nē k-kur pavidu. Sākumā šīdoma mani mazliet biedēja(labi ļoti) bet tagat vairs nē.Varu skatīties shonen-ai.Varbūt puišiem vnk nepatīk redzēt kombināciju viņš un viņš bet ir arī tā kad meitenēm nepatīk redzēt kombināciju viņa un viņa. huh.gif huh.gif ph34r.gif


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Nov 7 2005, 21:59
Post #25


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(Ayumi @ Nov 6 2005, 23:14)
nekaa slikta pa YAOI nesaku, bet esmu pa pareizu orientaaciju.



vairaak esmu paarnemta ar bishounen (pateicoties Isai) smile.gif
*




1. tas, ka kādai patīk yaoi absolūti nav saistīts ar orientāciju, bet gan ar uzskatu brīvību

2.yaoi/shounen ai ir apmēram 70x vairāk bishounenu. Visa yaoi kultūra balstās tikai uz bishoueniem. So, ja tu esi pārņemta ar bishoueneniem, tad neinteresējoties par shounen-ai, tu zaudē neapraxtāmi daudz.






Tā, un tagad par jautājumu.


Mana lieliskā teorija, kāpēc sievietēm patīk yaoi, kuru es izstrādāju patiecoties Sigfam (un tagad visi ilgi apdomā šo tiekumu un izdara secinājumus, heh heh).

Vīriešu prāts ir daudz racionālāks, lielākā daļa lietu tiek uztvertas ļoti utilitāri. So homosexuālas attiecības uztveramas negatīvi, jo tās nerada pēcnācējus, tātad tās nav, brutāli runājot, lietderīgas. Izdzīvošanas instinkts - ja nevar radīt bērnus, it's wrong.

Sievietes, tieši otrādi, daudz vairāk pievērš uzmanību tieši jūtām, nevis praktiskam pielietojumam. Tieši tādēļ daudz vairāk sieviešu ir par brīvību attiecībās - love is love no matter the gender.

Un kāpēc tieši yaoi? Jo tā nu sanāk, ka homosexuāli vīrieši ir daudz jūtīgāki, kā heterosexuāli. Iekš yaoi mēs redzam vīriešus tādus, kādus vēlētos tos redzēt - tādus, kas labāk izprot emocionalitāti (un, loģiski, arī sievietes).

Pie tam vēl - attiecības starp diviem vīriešiem liekas pat skaistas, jo iespējamība, ka vīrieties nodot citu vīrieti ir daudz mazāka, kā iespējamība, ka sieviete piekrāps citu vīrieti. Mēs pašas apzināmies, ka mēs esam un būsim maitas. Ka ar mums ir grūti sadzīvot.


Viendzimuma atteicību kā tādu lielākais pluss ir tas, ka tu apzinies, ko grib otrs, jo tu viņu izproti gandrīz vai 100%. Īpaši, ja runa ir par sexu. Tu zini, kas patīk tev, so tu zini, kas ir jādara, lai liktu otram justies labi. Zini uz 90% procentiem. Divdzimumu attiecībās nekad nevari būt drošs, ka tas, ko tu dari, sagādā baudu, jo tu taču pats nevari iedomāties, kāda tad tā sajūta ir.


Man personīgi nav absolūti nekas ne pret yuri, ne pret hentai, ne pret yaoi, ne pret shounen ai. Tikai pret shotu. Jo tas nu gan IR slimi.


Nu, un ja tā nopietni, man riebjas lielākā daļa anime sieviešu čaru (tas viennozīmīgi nav saitstāms ar to, ka man sievietes kā tādas nepatīk). Debīlas, lielākā daļa. So yaoi/shounen ai is better, jo tur vai nu vispār nav sieviešu (yay!), vai nu tikai dažas (arī yay, bet bez izsaukuma zīmes). Tur ir tikai lērumums bishounenu! Nu kas var nūt labāks par šo????? Eye-candy. XD


P.S. Tas, ka mēs skatāmies yoai, aboslūti nenozīmē, ka mēs neskatāmies arī "normālas" animes ar romance 2 dzimumu pārstāvju starpā. Love ir still love.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Nov 7 2005, 22:06
Post #26


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(Shinobi-sama)
Kaa jau teicu YAOI un YURI ir Hentai subzhanri. Nejaukt ar Shounen-ai un Shoujo-ai
es jau nejaucu ar' (piedodiet, iepriekš nedaudz neprecīzi izteicos).. tikai saku, ka fantāzijas, kas saistās ar yaoi/yuri nenozīmē, ka būtu sevi jāiedomājas sevi par kāda no galveno lomu izpildītājiem. Parasti, ja fantazē par y, tad tas parasti, kā liekas, vairāk ir saistīts ar pievienošanos, ne ar būšanu kāda vietā.. (bet jau atkal, kā jau teicu- katram savs un, ja pats neatzīstas, tad nevar pateikt, kas darbojas katra prātiņā) Bet vai tad tas būtu tik neiespējami iedomāties, ka tiem, kas izbauda šos žanrus, vienkārši ir kaut kas no peeping tom
QUOTE
..bet mums tomeer tiek baazts sejaa yuri par atbildes stuurakmeni.
tikai gribēju pateikt, ka es to teikusi nēesmu. - tāpēc, lūgums vismaz mani par šo tēmu neapsūdzēt
QUOTE
Mm, atljaushos mineet, ka, lai cik tas stulbi neizklausiitos, tad viirieshu un sievieshu logjikas tacinjas tomeer ir dazhaadas. Paarsvaraa gadiijumu yuri kontenta noziime ir tiiri perversa un tieshi perversi tiek arii interpreteets.
vai tad tas nav tieši tas, ko gribēji dzirdēt??
nessen kaut kur kādā forumā tieši gāja tēma - 'ever felt horny while watching yaoi?' (uzreiz saku - tur pārsvarā apkārt klaiņoja tikai sieviešu dzimuma pārstāves)
un tici vai nē - tur praktiski visas atbildēja apstiprinoši. tās, kas mēģināja apgalvot pretēji vai nu diskusijas laikā pēc dažiem post-iem nonāca pretrunās (mans minējums - nebija pilnīgi atklātas) vai nu viņu vidējais vecums bija ~12 gadi.. (nez, par ko viņas domā, piedaloties sarunās par tādu tēmu..??)
QUOTE(Taka)
Labi, ir vēlme pēc romantikas, bet ir taču tik daudz romantisku gabalu, kur ir ļooti romantiskas attiecības starp divu dzimumu personāžiem. Kur problēma?
jau atkal atgriežamies pie tēmas - kas tad ir Yaoi un kas Shounen-ai
QUOTE
Hentai ir vienkārši "gaļa", nekā vizuāli pievilcīga tur nav, nereālas pozas, viss ir pārspīlēts. Ļoti daudz sado-mazo, visādu fekāliju un citu perversiju.
gan yaoi/yuri gan hentai var atras ļoooooti daudz dažādu tēmu, sākot no bargajām kundzēm (heh sorry-kungiem), līdz dzīvespriecīgajiem saul'stariņiem..
QUOTE(+Chibi+)
Eye-candy. XD
YEY!


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kagome
post Nov 7 2005, 22:29
Post #27


Fire Rose
*****

Group: Chuunin
Posts: 588
Joined: 19-March 05
From: guarding Hell's gates




nu, man bija taa, saakumaa nepatika, bet peec tam ne jaa ne nee, arii kut kur pa vidu....


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 7 2005, 22:55
Post #28


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Zini, Chibi, par tiem sieviešu čariem būs Tev jāpiekrīt. Vairums anime dāmu krūšu apkārtmērs liktu Pamelai Andersonei nobālēt no skaudības.
Godīgi sakot kaitinā šī pārspīlēšana, vai arī teiksim, Agent Aika, kuras animators, šķiet slimo ar biksīšu fetišu smagā formā


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Nov 7 2005, 22:59
Post #29


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




ermm.. panesaas jau dskusijas. nu tad man ar kaut kas jaapasaka.

Buutiibaa pret sho visu man attieksme ir taada pati kaa pret jebko citu no kategorijas par kuru man nav ne mazaakaas intereses. Prosta nezinu neko un priecaajos. pats diez vai ka skatiishos, jo tas nu vienkaarshi.... nav forshi.... un uzskatu, ka nav paaraak jauki staastiit ka nevienam nekas netiek uzspiests, ka viss tiek aprunaats sleegtaa sabiedriiba, kad taa sleegtaa sabiedriiba atrodas milzoniiga bara viduu un divataa/trijataa sabljaujas par teemu. Gribi vai negribi, bet vismaz pasiivi tu sarunaa piedlies.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Nov 8 2005, 00:29
Post #30


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Mani neinteresē yaoi un yuri, un viss cits, kas saistās ar neordinārām attiecībām. Attiecības tādēļ ir vēsi neitrālas - pats diez vai ņemtu un skatītos kaut ko tādu, taču ja būs izreklamēts kā anime ar oriģinālu sižetu utml, tad padomāšu smile.gif

Man jau arī laikam tā arī nekļūs skaidrs kāpēc cilvēki skatās/cilvēkiem patīk vīrieša-vīrieša un sievietes-sievietes attiecības... Visu laiku mācās virsū sajūtas, ka viņiem kaut kā trūkst reālajā dzīvē smile.gif Un yaoi cienītāju atbildes šeit tikai to apstiprina.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 May 2024 - 08:05