IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> hub.kso.lv:2412, reģistrētiem lietotājiem
Vai vajag hub.kso.lv izveidot kā hubu tikai reģistrētiem lietotājiem?
Vai vajag hub.kso.lv izveidot kā hubu tikai reģistrētiem lietotājiem?
[ 22 ] ** [56.41%]
[ 17 ] ** [43.59%]
Total Votes: 39
Guests cannot vote 
deleted-ray
post Mar 12 2006, 19:33
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Es (un ne tikai) uzskatu, ka tie 40 reģistrētie lietotāji būs daudz vērtīgāki par tiem 200hvz no kurienes lietotājiem.
Palūgšu balsot tikai tos, kas tajā hubā arī ienāk, nevis tikai garāmskrienot iemest keksīti balsojumā. Paldies
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Mar 12 2006, 19:36
Post #2


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




bet tieši tā, hubs jau sākumā bija paredzēts anime faniem, nevis visiem, kuri grib na haļavu pavilkt anime.
Ja Tu velc no manis, tad dod man kaut ko pretī.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Mar 12 2006, 19:37
Post #3


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




es gan domāju ka jāļauj hubā iet visiem kas vien vēlas.
Esiet tak labi pret anime nezinātājiem - ja nu kāds grib iepazīt kas ir anime, un zin šo hubu, tad vismaz varēs paprasīt kādu labu gabalu un tur pat arī nvilkt. Paši jau ar kādreiz tādi bijām.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Mar 12 2006, 19:43
Post #4


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Es kaut kā ļoti šaubos, ka kāds tur gribētu uzzināt, kas ir anime. Drīzāk jau kāds pokemons uzplijas ar cs vai kādi ārzemnieki nober privāti ar iepazīšanās un seksa adresēm. Ok, 75% nezina kas ir anime, bet no tiem 75iem, vismaz 50% ir galīgi nospļauties uz animi - viņiem tas ir tikai vēl viens hubs kur kaut ko var novilkt.
P.S. Tu jau tur nesēdi - tāpēc vari runāt ka, "esiet labi" utt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Mar 12 2006, 20:00
Post #5


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Būtu labāk, ja vienkārši opi būtu aktīvāki un biežāk kikotu/banotu tos, kam nav animes shaaree. Tomēr tad hubā sēdētu arī tādi, kas nepazīst opus vai nezin otaku.lv... Tomēr plašākam lokam.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Mar 12 2006, 20:00
Post #6


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




es piekrītu jurchikam.
Latvijas anime hubam būtu jābūt pieejamam viesiem, jo tādā veidā uzradīsies vairāk anime fanu. Atceros vēl tos grūtos laikus, kad anime vilkās 5Mib sekundē, bija ilgi jāvelk un tas mazināja vēlmi vilkt, toties tagad velku pa 10~20 sērijām dienā un skatos laimīga un varu pateikties dievam, ka eksistē tāds hubs, no kura useriem var tik ātri novilkt.
Nevēlos, lai kāds Otaku cilvēks nespēdams panest šo smago pārbaudījumu atmet animei ar roku.
(Es dramatizēju tongue.gif )


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Mar 12 2006, 20:06
Post #7


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Skarbaa patiesiiba: pashi kaadreiz bijaam pietiekoshi apnjeemiigi, lai no saakuma ieliistu otaku-anime publiskajaa, un tad pamazaam kaapt uz augshu peec prasiitajiem kriteerijiem, galu galaa nokljuustot Heaven (30GB min, anime related only) un Zion (min 100GB anime stuff). Uzminiet nu, no kurienes lielaakaa dalja downloadu, neskatoties uz to ka vairaaki hubi valjaa? Reaali vilkt var dabuut kaut ko labu tikai tajos hubos kur ir kaartiiba.

ja ik pa laikam ieskatos hubaa un redzu ka operators ir izbanojis vel 20 lietotaajus kam pat 1 gigabaita ar animi nav (nerunaasim par basic lietam kaa shaareeta windows dir, vai nedavilkti faili), tad nu nekas cits neatliek, kaa pataisiit hubu par reg only.

Nav jau taa ka kaadam atteiks regjistraaciju ja vinjam reaali ir tas viens suuda gigabaits shaaree.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Junker
post Mar 12 2006, 20:36
Post #8


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 11
Joined: 28-February 06
From: Riga




Nedomaaju, ka hubs buutu jaapaartaisa par reg-only. Pirmkaart, tas samazinaas huba lietotaaju skaitu liidz kaadiem 20. Nedomaaju ka piemeeram, kaadam aarzemniekam kam ir daudz labas animes vai vispaar kaadam buus sevishkji liela veelme regjistreeties tik mazaa hubaa, ja ir taadi giganti kaa total anime un otaku anime public. Hubaa jaavar tikt gan aarzemniekiem, gan latvieshiem, savaadaak tam zuud kaada jeega. Tikpat labi varam sanaakt visi irc chanaa, sataisiit katrs savas failu listiites dcc veidaa un apmainiities ar failiem.
Cita runa- ja tiek izveidots vel viens hubs, ko varu ljoti vienkaarshi izdariit dazhu minuushu laikaa, uzliekot uz citu portu, kas buutu reg-only.Adrese vareetu buut piemeeram anime.kso.lv:5412 Taads, kur tiks tikai tie kas regjistreejushies vai nu no anime.kso.lv:2412 vai saita. Bet vai to vaig. Nav svariigi, lai animes buutu pilniigi visiem lietotaajiem, bet gan lielaakajai daljai. Taapat kaa tas ir jau piemineetajos lielajos aarzemju hubos. Vel runa par kautkaada veida regjistraacijaam vareetu buut, ja hubaa buutu tieshaam daudz lietotaaji, bet pagaidaam tas vel taa nav.


Taa, ka jautaajums shobriid, vai vajag vel vienu hubu, kas buutu only reg only wink.gif
Runaajot par nosaukumu- tas vareetu buut Otaku Lv Hub otaku.kso.lv:5412 vai kas tml.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Mar 12 2006, 21:04
Post #9


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Es 15-20% lietotāju ar animi nesauktu par lielāko daļu. Tur jau tā lieta, ka anime šārē praktiski ir tikai forumiešiem un varbūt vēl kādiem 10 cilvēkiem no malas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Mar 12 2006, 21:28
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




KOMPROMISS.

Tie kas TIEŠĀM grib iepazīt Animi tuvāk, lai tad piereģistrējas. Tad kad tev parādīs, ka tu esi diskonektēts, uzrakstiet, ka http://ir.jāreģistrējas.lv

Un tie kam tiešām naw tās anime šāres, lai piereģistrējas, kā kautkāds speciāls jūzers (piem pirms nika pieliek [n00b]), tad tie var vilkt no citiem reģistrētajiem. Un tie ārzemnieki un citi sūd* nelīdīs iekšā.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gawnis
post Mar 12 2006, 21:33
Post #11


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 12
Joined: 12-March 06
From: Salaspils




QUOTE(Ray @ Mar 12 2006, 20:04)
Es 15-20% lietotāju ar animi nesauktu par lielāko daļu. Tur jau tā lieta, ka anime šārē praktiski ir tikai forumiešiem un varbūt vēl kādiem 10 cilvēkiem no malas.
*


Taisnība, taču, ja tagad notiks pāriešana uz hubu reģistrētiem lietotājiem, hubā būs tikai forumieši un varbūt tie 10 cilvēki no malas; jaunu ''vērtīgu'' lietotāju skaits pieaugs lēnāk. Pašlaik, hubā ir viegli iemaldīties anime nezinātājam, tas ir labi.
Ja tik ļoti nepatīk ka:
''[18:30] <Ray> ka no 50 useriem ar shaari zem 10gb tikai DIVIEM bija anime''
izveido ''iznīcinošo'' adminu armiju, kas aktīvi met ārā ''sliktos'' lietotājus (pagaidām izskatās, ka admini nespēj pietiekoši aktīvi izkontrolēt huba lietotāju šāres)

P.S.
hubā mans nicks ir yyy


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Mar 12 2006, 22:22
Post #12


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Ja izveidos atseviskju hubu regjistreetiem lietotaajiem, es neredzu vajadziibu seedeet tanii hubaa kur ir neregotie. Tobish es (un gan jau ka veel citi) paarvaakshos uz regoto. parastajaa neseedeeshu, tobish jeegas no vinja iisti nebuus. Bet domu atbalstu. tikai tad taa 1 gb latinja jaapacelj buutu augstaak, lai droshi zina, ka ir anime shaaree un ka tie divi muuviki nepazudiis.

Par adminu armiju: nu var arii taa. Paraadiisies chata logaa vesels, monoliits fluuds ar bana pazinjojumiem, bet varbuut taa to probleemu aktiivaak apkaros. Tikai nez vai kaads tik vienkaarshi dos taadas tiesiibas. Es zinu, ka es vareetu briizhos, kad nav ko dariit mest aaraa taadus kas neshaaree to ko vajag, bet es tajaa hubaa esmu aktiivs tik reti, ka neviens man nekaadas dizhaas tiesiibas tur negribees dot visticamaak.

iisteniiba doma par atseviskju reghubu ir neslikta. tipa publiskais tiek atstaats kaa starpnieks lai pieregotos, tad admins no4eko shaari un atkariibaa no rezultaata pierego/nepierego. Tikai tad ir jaareekjinas ka normaalas shaares buus praktiski tikai tiem kas seezh reg-only hubaa, bet otrs buus atkal pilns ar drazu un situaacija veel pasliktinaasies (man nav vienalga vai man 6 vai 7 hubi valjaa). Nee jaapaariet uz normaalu sisteemu (registreeties only). Var tachu nopointot pie pazinjojuma, ka reg only, ka jaaiziet uz formu un japiesakaas uz regjistreeshanos. Ja jau tik dizhi animi sagribeejies, var arii anime forumaa ieliist.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Junker
post Mar 12 2006, 22:39
Post #13


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 11
Joined: 28-February 06
From: Riga




Taatad ir izveidots hubs TIKAI REGJISTREETIEM LIETOTAAJIEM. Nosaukums Otaku Kso Lv Dc Hubs. Adrese otaku.kso.lv:555
Min shaare 10 GB anime vai manga
Lai tiktu iekshaa hubaa, jaaieiet vispirms hubaa anime.kso.lv:2412 ar taadu niku, kaads buus jaunajaa hubaa un mainchataa jaaraxta +regme
Kaads no opiem vispirms paskatiisies, vai shaaree lietotaajam tieshaam ir 10 GB anime un regjistrees juuzeri.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Mar 12 2006, 22:43
Post #14


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Nav mazliet par ātru? Vajadzēja pagaidīt vēl kādas 2-4 dienas, un uzklausīt pārējos viedokļus. Tur nav nobalsojusi pat ne puse no visiem iespējamajiem balsotājiem.

Skatās ka drīz nebūs tā - būsiet hub`ā kādi 20 cilvēki, un pēc kāda mēneša visiem būs vienādas šāres. ^^


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Mar 12 2006, 22:47
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Heh. Newermind my post. Man gan šķiet, ka 10Gb ir bik' par daudz, bet tā vairs nav mana problēma. Mjā.......interesanti, ko darīs otakieši, kam naw tik lielas šāres???
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 30 April 2024 - 15:05