IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> aka untold story, direktors: sense collision
direktors
post Aug 30 2005, 02:41
Post #1


Samurai
***

Group: Banned
Posts: 115
Joined: 29-August 05




laukā no rīta,
kad ārā ir rasa,
sienāzis sēž pļavā
un kuli kasa.

This post has been edited by direktors: Nov 10 2005, 00:56
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zuzix
post Aug 30 2005, 10:04
Post #2


mitsukai kogun
******

Group: Chuunin
Posts: 610
Joined: 8-April 05
From: vietā, kur sapņi piepildās




auch... naw ko teikt... saapiigi...
wai war jautaat kaa radaaas shis staasts?


--------------------
*http://im-games.lv/
*ja nepieciešamas telpas pasākumiem vai/un pasākumu vadītāji - dodiet ziņu ;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Aug 30 2005, 10:25
Post #3


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(direktors @ Aug 30 2005, 01:41)
viņš atkāja cilvēka prātam nepieņemamu skatu.
*


Kam nepieņemams kam pieņemams, viss ir relatīvs


šim apcerējumam īstā vieta būtu moralpain.bad.lv (miers viņa pīšļiem).
Ja ja vērtē tekstu bet nevērtē to par ko ir šis teksts, tad jāsaka, sanācis uz goda.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 30 2005, 13:56
Post #4


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Teksts ideaali viegli lasaas, visu var uzreiz saprast nepaarlasot. Tas droshi vien nebija apzinaati, bet lielo burtu un rindkopu truukums man lika tekstu lasiit neparasti aatri un bez pauzeem. Taa rezultaataa man nepietika laika apdomaat un uzmineet turpmaak notiekosho un kulminaacija (lai arii pilniigi neorgjinaala) bija negaidiita un emocionaali bagaata. Sen nebiju tik labi juties. Paldies!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Aug 30 2005, 14:34
Post #5


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05





Vari nodarboties ar šausmu filmu scenārijiem. Lasot tavu stāstu šermuļi skrēja pār kauliem. Šīs fragments labi iederētos šausmu filmas scenārijā. Varbūt uzraksti scenāriju un kaut ko izveido. (Animi vai mangu)


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 30 2005, 19:04
Post #6


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(direktors @ Aug 30 2005, 17:50)
doma nav slikta. pieredze kino veidošanā man jau ir. videokameras gan vairs nav, bet to visu var dabūt. lielākā problēma ir laika trūkums.
*


Man lielaakaa probleema vienmeer ir bijusi videokameras truukums. Filmeeshanas labaa varu ziedot gan anime laiku, gan filmu laiku, gan foruma lasiishanas laiku. Varbuut taisam kooperatiivu: tu dabuu videokameru un es taisu filmu biggrin.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Unmei
post Aug 30 2005, 19:59
Post #7


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 65
Joined: 14-June 04
From: Riga city




Nu gan dod.. blink.gif Bērniem līdz 18 tekstu labāk nelasīt! dry.gif Manā uztverē tas bija "slims" gabals, tādi "normāliem" cilvēkiem nemēdz rasties.. varbūt pašam ir kādas problēmas? rolleyes.gif


--------------------
I may change your wold..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 30 2005, 20:22
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(direktors @ Aug 30 2005, 18:25)
esam filmeejushi speciaali ziemaa dragji ar traktoriem pat! laugh.gif tas bij realjno!
*


Tev nav digitaalaa formaataa?
P.S. Shito sarunu laikam vajadzeetu privaatajaa turpinaat, ja tev ir. Citaadi spam.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Aug 31 2005, 03:46
Post #9


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




laba atmosfeera, speeciigi vaardi... tikai... truukst asins garsha mutee...
Nu, varbuut ne taa, bet ir kas taads, kas liek tev pasham buut tur, vai nu viena, vai otra, vai treshaa vietaa... gruuti pateikt... verbuut neliels dveeseles apraksts... vizualizeejums - paraadiit visu taa kaa to redz beerna dveesele... gruuti paskaidrot - vaardi ir kas paaraak neveikls...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 31 2005, 12:14
Post #10


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(direktors @ Aug 31 2005, 08:46)
beidzot kads pasaka, ka nav jau tik ļoti asiņaina mana vakara pasaciņa. varēju uzrakstīt arī dramatiskāk, liriskāk un visādi citādi savādāk. varēju arī ļaunāk, lai gan tas ir vēl maigi teikts.
*


Nu nez. Es to gabalu kaa shausmeni nelasiiju. Driizaak kaa noveli. Kaa Blaumanja noveli saiisinaataa versijaa. Tas knifs ir uzbruukoshas beigas, kas liek speeciigi izjust, kaads trieciens tas bija galvenajai varonei. Un vairaak nezheeliibas diez vai liktu galvenajai varonei justies sliktaak. Driizaak tas liktu paariet lasiitaajam no domaam par galvenaas varones izjuutaam uz domaam par siteeja vai rakstnieka izjuutaam. Izsistu no pareizaa liidzsvara. Visu sabojaatu. Imho, protams.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Aug 31 2005, 18:32
Post #11


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Mani pēc šī kreatīva izlasīšanas savukārt vairāk nodarbināja jautājums Kāpēc? Kādi ir papuča rīcības motīvi?
-------------------------------------------------------------------
komentārs, kamēr pats neesmu to aizmirsis: vardarbība pret finansiālā ziņā slikti situētu ģimeni, kurai ir arī sociāla rakstura problēmas un kas sitas kā pliki pa nātrēm vienmēr izsauc lielāku nožēlu un līdzi jušanu, nekā apraksts par kādas turīgas atvases, vai ar dzīves apnikumu sirgstošas vēnu griezējas problēmām. Tas tā, cilvēciskais (grave of the fireflies) faktors.
-------------------------------------------------------------------
atgriežoties pie papuča. vēlos izvirzīt dažas versijas

1. Viņš ir vienkārši nojūdzies. Sirgst ar psihiskām slimībām un ir maniaks. Taču kāpēc sieva to nepiefiksēja kopdzīves laikā? Bez tam šo teoriju apgāž tas, ka vīrs ir alkoholiķis. Maniakāli slepkavas reti kad ir alkoholiķi.

2. Vīrs vaino sievu ģimenes izjukšanā (arī šajā gadījumā jarunā par psihiskām novirzēm) un pēc dabas būdams gan fizisks, gan morāls varmāka, sit savai laulenei tur, kur tai visavairāk sāp, proti, pa bērnu. Diezgan loģiski.

3. Vīrs vaino meitu ģimenes izjukšanā. Sievas pārmetumi par sliktu iztruēšanos pret bērnu. Negulētās naktis. Aizliegums dzert (jo bērns var saost). Vienvārdsakot pie visa vainīga sīkā, tamdēļ vņai jāmirst. Jautājums tikai, kamdēļ tik nežēlīgas metodes?
Apdzērās un atbrīvoja zvēru sevī.

4. Vīrs ir pedofīls+ maniaks= bērna sitenis

5. Manuprāt, visloģiskākais secinājums kāds radās man un kāds droši vien radās arī mātei ieraugot savu laulāto darugu turot meitu aiz kājas un bungojot ar āmuru pa vēderu. Vīrs gatavojās darba pārrunām vietējā lopkautuvē, kur viņš bija pieteicies uz prestižo gaļas izcirtēja vakanci. Un nu mēģināja nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu. Nedaudz papraktizēt ar "materiālu" un nodemonstrēt sievai savas prasmes. Pateikt, ka viss būs tā kā agrāk, pilnīga saticība un mīlestība...līdz nāve šķirs
.........................................................................................
kur gan paliek 2 gadīga bērna tiesības uz dzīvošanu?


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Aug 31 2005, 19:16
Post #12


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




laugh.gif
QUOTE(ShinChan @ Aug 31 2005, 19:32)
Mani pēc šī kreatīva izlasīšanas savukārt vairāk nodarbināja jautājums Kāpēc? Kādi ir papuča rīcības motīvi?
-------------------------------------------------------------------
komentārs, kamēr pats neesmu to aizmirsis: vardarbība  pret finansiālā ziņā slikti situētu ģimeni, kurai ir arī sociāla rakstura problēmas un kas sitas kā pliki pa nātrēm vienmēr izsauc lielāku nožēlu un līdzi jušanu, nekā apraksts par kādas turīgas atvases, vai ar dzīves apnikumu sirgstošas vēnu griezējas problēmām. Tas tā, cilvēciskais (grave of the fireflies) faktors.
-------------------------------------------------------------------
atgriežoties pie papuča. vēlos izvirzīt dažas versijas

1. Viņš ir vienkārši nojūdzies. Sirgst ar psihiskām slimībām un ir maniaks. Taču kāpēc sieva to nepiefiksēja kopdzīves laikā? Bez tam šo teoriju apgāž tas, ka vīrs ir alkoholiķis. Maniakāli slepkavas reti kad ir alkoholiķi.

2. Vīrs vaino sievu ģimenes izjukšanā (arī šajā gadījumā jarunā par psihiskām novirzēm) un pēc dabas būdams gan fizisks, gan morāls varmāka, sit savai laulenei tur, kur tai visavairāk sāp, proti, pa bērnu. Diezgan loģiski.

3. Vīrs vaino meitu ģimenes izjukšanā. Sievas pārmetumi par sliktu iztruēšanos pret bērnu. Negulētās naktis. Aizliegums dzert (jo bērns var saost). Vienvārdsakot pie visa vainīga sīkā, tamdēļ vņai jāmirst. Jautājums tikai, kamdēļ tik nežēlīgas metodes? 
Apdzērās un atbrīvoja zvēru sevī.

4. Vīrs ir pedofīls+ maniaks= bērna sitenis

5. Manuprāt, visloģiskākais secinājums kāds radās man un kāds droši vien radās arī mātei ieraugot savu laulāto darugu turot meitu aiz kājas un bungojot ar āmuru pa vēderu. Vīrs gatavojās darba pārrunām vietējā lopkautuvē, kur viņš bija pieteicies uz prestižo gaļas izcirtēja vakanci. Un nu mēģināja nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu. Nedaudz papraktizēt ar "materiālu" un  nodemonstrēt sievai savas prasmes.  Pateikt, ka viss būs tā kā agrāk, pilnīga saticība un mīlestība...līdz nāve šķirs
.........................................................................................
kur gan paliek 2 gadīga bērna tiesības uz dzīvošanu?
*



Speeciiga kritika blink.gif blink.gif blink.gif


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Aug 31 2005, 21:36
Post #13


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




mazlie scary bet godīgi sakot...es nebrīnītos ja tā reāli notiktu...gomen ja es tā saku bet mūsdienās neko nevar zināt... dry.gif


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Sep 1 2005, 00:17
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




gud. shitenais ir taac kodoliigs un lasaams texinsh. jauki. warbuut uzraxti te weel kko?


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Sep 1 2005, 07:24
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




ShinChan idejas tieshaam janciigas (man patiik shitais vaards). Man, lasot staastu, logjiska likaas tieshi 2. iespeeja, bet tagad ShinChan 3. iespeeja arii liekas laba un pat ljoti laba. Ir vairaak nekaa iespeejams, ka direktors nebija neko iipashu domaajis par cilveeka motiiviem, atstaajot to lasiitaaja zinjaa, ja vinjsh veelas. Manupraat, taa tiek sacereeta lielaakaa dalja "augstaas maaklsas" - maakslinieks kaut ko uzmurgo un kritikji atrod tur baigaakaas jeegas. Tad kaapeec taapat nedariit vienkaarshiem ljautinjiem? smile.gif

P.S. direktors posts "deelj lata tevi nositiis" liek man aizdomaaties par versiju: "sieva nedeva naudas alkaholam, jo beernam vajag. visu laiku domaaju - tas beerns ir kretiins, maita, blje. un, kad mani beerna deelj izliek uz ielas, neiztureeju. jaa, mana attieksme pret shitaadu kretineetaaju beernu dziiviibaam nav diez ko augstaa. kaa nosist suni." Ir liidziigs 3. versijai, tikai no naudas nevis neguleetu nakshu skatu punkta.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 21 May 2024 - 11:33