IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

9 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> NGE, Jeb kapec man nepatik
xikes
post Mar 26 2005, 11:39
Post #31


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Um.. beidzot arī es tiku pie noskatīšanās. Redzēju gan pagaidām tikai pašu seriālu, bet nu teikt, ka galīgs mēsls, nevarētu.
Salīdzinot ar mangu biju nedaudz vīlies seriālā.. nez kāpēc man liekas, ka mangā viss bija kaut kā .. atmosfēriskāk. Seriālā vairāk jūtama tāda kā amerikānisma pieskaņa. dry.gif Diemzēl mangu nedabuju visu, tātad arī neizlasīju līdz beigām un pēdējās 5~7 sērijas nācās uzticēties seriālam..
Beigas .. njā filozofiskas.. man jau patika, tikai viens no galvenajiem jautājumiem, kas radās pēc noskatīšanās :`Un kā tas viss (ideja un jautājumi par cilvēka `es`) tagad ir saliekams kopā ar tām neo-genētikas padarīšanām un visu to sience stuff? ` hmmz.. huh.gif
Un vēl: kas īsti varētu būt tajā filmā? Nez, tuvākajā laikā noskatīšos, bet pagaidām liekas, ka ar seriālu jau viss ir izteikts.. Protams jau vēl paliek jautājumi: `kas gan tur īsti notika reālajā pasaulē (nevis Shinji prātā)? ` Un vēl dazi citi, bet nu tas pēc visas tās filozofijas saak likties kā kaut kāds otrā plāna sizets, kurš varētu arī palikt neatrisināts.


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Mar 26 2005, 12:57
Post #32


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




QUOTE("xikes")
dry.gif Diemzēl mangu nedabuju visu, tātad arī neizlasīju līdz beigām un pēdējās 5~7 sērijas nācās uzticēties seriālam..

Runaajot par NGE mangu, shis ir viens no retajiem gadiijumiem kad manga iznaak peec pashas anime, un manga ir Yoshiyuki Sadamoto skatiijums uz NGE, kas galvenokaart ir Hideaki Anno staasts, un taadeelj tu arii nevareeji dabuut visu mangu, jo vinja ljoti leenaam turpina veel iznaakt un nav sasniegusi beigas. Bez tam, manupraat, labaak buutu bijis saakt ar originaal materiaalu [anime] un tikai tad pieveersties mangai, buutu bijis autentiskaak.
QUOTE("xikes")
Un vēl: kas īsti varētu būt tajā filmā? Nez, tuvākajā laikā noskatīšos, bet pagaidām liekas, ka ar seriālu jau viss ir izteikts.. Protams jau vēl paliek jautājumi: `kas gan tur īsti notika reālajā pasaulē (nevis Shinji prātā)? ` Un vēl dazi citi, bet nu tas pēc visas tās filozofijas saak likties kā kaut kāds otrā plāna sizets, kurš varētu arī palikt neatrisināts.
Nu tas arii, vairaak vai mazaak, ir tas ko uzzinaasi noskatoties End of Evangelion, kas notika reaalajaa pasaulee. Filma ir iespaidiiga un ir daudz cilveeki kam vinja patiik labaak nekaa originaalaas seriaala beigas.

btw, ja nesteidzies, es ieteiktu pagaidiit liidz naakoshaas nedeeljas beigaam, lai novilktu End of Evangelion Jo tad, cerams beidzot, Zhentarim DivX izlaidiis v2 savam End of Evangelion ripam. Tas buus pirmais zx rips ar AVC/h264 codec, un buus pilniigi noteikti labaakais rips ko vareesi redzeet liidz neiznaaks seriaals uz kaada no naakoshaas paudzes diskiem [HD-DVD vai Blu-Ray]. Nedaudz piemeeram par to ko gaidiit - vairaak nekaa 100 kadri tika peecapstraadaati photoshopaa, lai atbriivotos no kljuudaam kas tika pieljautas dvd maasteroshanaa.
Kaa arii, shiis buus vieniigaa vieta, cik man zinaams, kuraa buus iztulkotas draudu veestules ko Hideaki Anno sanjeema par originaalajaam seriaala beigaam


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Mar 26 2005, 13:04
Post #33


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Vai.. es nemaz nezināju, ka šim manga ir iznākusi PEEC paša seriāla. Oh, well.. neko darīt, kas noskatīts, noskatīts.. Tagad vismaz zināšu, ka originālais story ir seriāls un tad no tā atvasināta manga. Lai gan kaut kā savādi jau sanāk, bet nu .. smile.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Mar 26 2005, 13:24
Post #34


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(xikes @ Mar 26 2005, 10:39)
Un vēl: kas īsti varētu būt tajā filmā? Nez, tuvākajā laikā noskatīšos, bet pagaidām liekas, ka ar seriālu jau viss ir izteikts.. Protams jau vēl paliek jautājumi: `kas gan tur īsti notika reālajā pasaulē (nevis Šiņi prātā)? ` Un vēl dazi citi, bet nu tas pēc visas tās filozofijas saak likties kā kaut kāds otrā plāna sizets, kurš varētu arī palikt neatrisināts.
*


Eh, laimīgais, tev burvīgais pārdzīvojums vēl priekšā. Mazāk breinfaka, vairāk ekšena un emocionāla līdzpārdzīvojuma, tā varētu īsumā rezumēt EoE.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
windhover
post Apr 1 2005, 13:31
Post #35


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 3-February 05
From: Silta ligzdiņa..




Anime beigas.. Heh.. beigas (23+seerijas) ir samudžinātas, dažas atbildes tomēr dod, bet reizē arī uzdod jautājumus..
Viss ši dzīvē ir relatīvs:
Vajag tikai likt sev domāt to ko mēs gribam domāt..
Patiesība ir tā, ko mēs uzskatam par patiesību..
Citu domas nav svarīgas, jo mēs varam dzirdēt to ko mēs gribam dzirdēt un redzēt to ko mēs gribam redzēt..
Bet nāve? tādas nav vajag tikai tam noticēt..
Iekšējam prātam nav robežu.. - tas ir tas ko vajadzēja Shinji saprast
Bet reflexiem nepavēlēsi?..

Kas notika ar pasauli? Katrs var domāt to ko grib.. 3. Impact laikam gan neizpalika un viss sapluuda vienaa.. Kādas sajūtas? Nezinu un negribu zināt..

Intersanti, ka pēdējie pagātnes jautājumi tiek atrisināti gandrīz pašās anime beigās.. Bet tomēr nezūd pārliecība, ka nevienam nevar uzticēties.. Starp citu radās sajūta, ka, ja es to anime noskatītos vēlreiz, varbūt uzzinātu ko vairāk, ko vairāk varētu saprast.. Nesaprasto atstāšu uz manas angļu valodas nesaprašanas sirdsapziņas..

P.S Laikam katrs saprot to ko grib saprast..


--------------------
image
Galu galā pirmajā vietā anime un tad viss pārējais...
Viss pārējais ir, lai varētu būt pirmais...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Apr 1 2005, 13:52
Post #36


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




hehz man lieaks te ir notikusi smaga aloshanaas KUR ir jaapostee... kaa veesta topika virsraxc tad sheit ir jaaizraada nepatika..

bet kaa redzams no tevis tad tu jau esi sasmeelies krietnu dalju iedvesmas dveeseliskajam mazohismam:

taaalaak pirmais impact netiek spaskaidroc nekur iznjemot ieksh death&rebearth....
noskatoties veelreiz var saakt jau fanot par konkreetaam raxturiipashiibaam katraa no personiibaam jo domaaju ka pirmaja reizee tu centies samalt tos textus ko vinju tur paar paareem mala un skalinaaja/balinaaja tavu peleeko vielu...

pa iistam izveerteet labo un slikto kas tika paraadiic un kas netika, un kas tika nokluseec var tikai peec EoE noskatiishanaas.....
ir daudz lietu kuraam man gribeejaas dabuut izskaidrojumu.... bet rezumeejot no taa cik mees redzeejam tad pac pac galvenais mums bija jaauztver Shinji pasaule un nevis tas action kas vinjam apkaart risinaajaas.. .jo satura dziljums diezgan pasekls iznaak kad savelk visus galus kopaa... domaaju lielu lomu tanii visaa nospeeleeja tanii laikaa populaarais alien sci-fi un pasaules glaabshana no tiem.. jo patiesiibaa to Shinji draamu vareeju arii citaa videe nospeeleet..

buutiibaa NGE var arii paartaisiit par Asukas draamu jo daudz netruuka ka vinja tur galveno lomu speeleetu.... ljoti zheel ka Ayanami Rei tika pataisiita par meat doll -salipinaata no kloniem kuriem itkaa nav dveeseles.. kaut gan man Ayanami patika visvairaak...
karoch katra pashaa zinjaa ir kaa un ar ko sviestot savu galvu happy.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Apr 2 2005, 14:01
Post #37


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Njaa. Tad es arii noskatiijos End of Evangelion.
Nezinu iisti kaa lai uzraxta, definee, saprot taas emocijas, kas radaas peec noskatiishanaas un taas laikaa.
Pirms visa NGE universa aizskaarshanas jau biju dzirdeejis pietiekoshi daudz atsauksmju, ka shis seriaals nav `ar pliku roku nemams`. Taapeec jau izstraadaajaas zimaans respekts pret tajaa attainoto ideju un notikumiem. Tad saaku lasiit mangu, jo biju iedomaajies, ka, kaa jau tas ir parasti, seriaals no taas ir atvasinaats, nevis otraadi.. Manga man patika, un uz NGE liktaas ceriibas sevi ataisnoja vairaak kaa par 200% . Un tad manaas (pareizaak manaa cietajaa) nonaaca seriaals un arii filma. (sheit liels thnx windhover)
Seriaala pirmaas seerijas nedaudz pabojaaja iespaidu par NGE. Kaut kaa biju gaidiijis kaut ko vairaak filozofiskaaku, tachu seriaals saakumaa likaas kaa plain action un nekas vairaak. Tad bija sekoja vina seerija 13~17 (viena pa vidu) , no kuras taa teikt `aizgaaja`.. Tad arii paraadiijaas pamatiiga interese par taalaakiem notikumiem. Varbuut tas taapeec, ka mangu biju izlasiijis/ dabuujis apmeeram liidz tai vietai, bet nu tomeer. Seeriju peec seerijas sakaapinaajas emocionaalaa spriedze, liidz nonaacu liidz 25. seeriijai, kur arii dabuuju to ko biju gaidiijis no seriaala un sajutis mangaa. Peedeejaas seerijas bija labas, man patika. Nezinu gan kaapeec iepatikaas, laikam, jau man patiik aizdomaaties par dazaadaam arrpasauliigaam lietaam, par ko ikdienaa neviens nerunaa vai arii uzskata par pashsaprotamaam, necenshoties iedzilinaaties.
Un tad sekoja filma.
Taa arii neatradu atbildi uz jautaajumu: `Kaa savienot filozofiju par cilveeka buutiibu un liidziigaam lietaam ar zinaatnisko sci-fi dalu : Seele(ceru ka taa), Nerv, Geofront, Evangelion units, angels, 1,2,3 impact(s) un visu paareejo, ko veel vareetu sheit pieraxtiit (daudz, vareetu turpinaat ilgi un gari)?` Laikam jau buus jaapiekriit Shniobi par to, ka tanii laikaa ir iipashi popolaara ir bijusi alien sci-fi teema, un turienes arii visa taa geneetika. Piekriitu, ka `Shinji draamu` vareeja iepiit arii savaadaakaa sizetaa, jo neatradu gandriiz nevienu saikni (kaa jau raxtiiju) starp Shinji ieksheejo pasauli (ar visaam taas probleemaam) un visu paareejo, kas notika apkaart.
Nu, vismaz dabuuju atbildi uz 2. jautaajumu par notikumiem peec seriaala.
Huh, lai gan zinaaju, ka NGE nesagaidiishu beigas ar roozaa maakoniisiem un laimiigiem taureniishiem, kas lidinaas gaisaa, tomeer beigas mani paarsteidza. Nebiju gaidiijis tik grandiozus notikumus. Ieprieksh seriaalaa jau tika piemineets `Instrumentality Procejt`, bet nekur netika siikaak paskaidrots, ko ar sho projektu censhas panaakt. Tad nu filma sniedza atrisinaajumu. Hmpf wacko.gif nebiju gaidiijis ko taadu, patiesi.
Radaas arii jaunas neskaidriibas par Shinji riiciibu un emocijaam, kas to motivee.. eeh.. sarezgiiti. Varbuut, kad kaadreiz noskatiishos veelreiz (atraakais peec meenesha) paliks skaidraak.
Kopumaa visam tam nebija ne vainas. Nejutos, ka buutu zemee nometi laiku. Ja ne ko vairaak, tad vismaz smadzenes padarbinaaju, paardomaajot vienu vai otru ideju.
Bija Labs.


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CloudX
post Apr 5 2005, 19:47
Post #38


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 439
Joined: 1-September 04




Man te taads jautaajums radaas peec TV seeriju noluureeshanas.
Ir divi muuviki Neon Genesis Evangelion - Death & Rebirth un The End of Evangelion ,kuru tad vajag pirmo skatiities?Vai arii tas ir vienalga?


--------------------
I dont like anime , anime like's me :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Apr 5 2005, 19:51
Post #39


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




QUOTE(CloudX @ Apr 5 2005, 19:47)
Man te taads jautaajums radaas peec TV seeriju noluureeshanas.
Ir divi muuviki Neon Genesis Evangelion - Death & Rebirth  un  The End of Evangelion  ,kuru tad vajag pirmo skatiities?Vai arii tas ir vienalga?
*


Death ir pirmaas 24 seerijas saspiestas 60 minuushu garumaa plus dazhi jauni kadri kuri tagad ir arii redzami seeriju 21-24 directors cut versijaas, Rebirth ir pirmaa puse no End of Evangelion.
Ja neesi tiko noskatiijiis TV seriaalu tad vari noskatiities Death, lai atgrieztu atminjaa notikumus, citaadi vari arii to izlaist, un Rebirth nav nekaadas jeegas skatiities, jo kaa jau teicu taa ir End of Evangelion pirmaa puse.
Reku buus grafiski paraadiits Relations for Shinseiki Evangelion

No http://www.evamonkey.com/faq_evaotaku.htm#question1 :
QUOTE
Q) How many Evangelion films are there and what do they contain?

A) To date there are three Evangelion films: Evangelion: DEATH & REBIRTH, The End of Evangelion, and Revival of Evangelion.

Evangelion: DEATH is a 60 minute edit of Evangelion TV eps 1-24 (the image was cropped to fill the 1.85:1 film aspect ratio). Approximately 20 minutes of this film is new footage, the rest is from the original TV episodes. The new footage used in DEATH was being actually done for the Director's Cut of episode 21 through 24. However, it was felt the new scenes that had been completed should also be added to the theatrical run of the film.
Evangelion: REBIRTH was shown with DEATH as a double feature. REBIRTH is the first 30 minutes of the film The End of Evangelion.
REBIRTH is composed entirely of new footage.

The End of Evangelion contains the re-done episodes 25 and 26. Eps 25, movie edition, is entitled "Air" and is given the subtitle of "Love is destructive."
Episode 26, movie edition, is entitled "Yours Sincerely" and the final scene of this episode is given its own title, "One More Final: I need you." Each episode of the film contain the "eye-catch" scenes that the TV episodes included (white english text on black background in the middle of the episode).
This is the film that completes the Evangelion saga.

Revival of Evangelion was released in March of 1998 in Japan and contains a new edit of the original Death film. It also contains the episodes that made up The End of Evangelion. The full title of the film, therefore, is: Revival of Evangelion: Death(true)^2/Air/Yours Sincerely


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Apr 24 2005, 12:58
Post #40


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




Translation of the letters appearing in End of Evangelion
Tur var izlasiit tulkojumus veestuleem kas paraadaas End of Evangelion filmaa, cik man zinaams taa ir vieniigaa vieta kur tos var izlasiit, jo liidz shim neviens veel nebija pacenties tos iztulkot.

btw, beidzot gaidiishana buus garaam, un ja nenotiks nekaadi neparedzeeti atgadiijumi tad naakoshnedeelj beidzot buus pabeigts darbs pie Zhentarim DivX v2 EoE encoda, un buus visiem iespeeja noskatiities to vienreizeejaa kvalitaatee pateicoties AVC/h.264 codecam, vairaak nekaa 5000 freezframe un 484 photoshopaa peecapstraadaatiem kadriem, ko neatlaidiigaa darbaa ir paveicis Rayek


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Apr 24 2005, 18:08
Post #41


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




http://www.catsonmars.com/otaku/articles/eva.php
ljoti neslikts / detalizeets / pamatots NGE hate reviews.
pamaniiju, ka mans viedoklis/gaume shii showa sakaraa ljoti sakriit ar sho rakstu.
P.S.
http://tinyurl.com/94oj8 - google cache, ja orig. urlis neiet.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post Jun 18 2005, 15:53
Post #42


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




Pēc šīs vienreizējās animes es biju tādā kā agonia kādas 3 dienas tā ir lieliska un lai arī tā bija jap. val. ar eng. subiem, taču es to mīlu kā kaut ko miesīgu.
Es vispār nezinu kā Gainex nekļuv slavens un neizlaida vēl pārīti līdzīgu meisterdarbu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jun 27 2005, 22:37
Post #43


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Nupat noskatījos šo masterpiece. Pilnīgi trūkst vārdu, lai aprakstītu savas izjūtas.
Kad es sāku šo animi skatīties pirmās sērijas nešķita nekas īpaš, dažkārt pat šķita nedaudz garlaicīgas, bet sākot no epizodēm, kad tika sākti analizēti čari, mans uzskats par šo izcilo darbu pilnīgi mainījās. Varu viennozīmīgi teikt, ka neviens manis redzētais anime pat līdzi nestāv.
Un vēl kas. Katrs kurš NGE noskatīsies to sapratīs savdabīgi, jo zemapziņā vilks paralēles ar savu dzīvi un centīsies atbildēt uz autoru uzdotajiem jautājumiem.
Pārskatoties NGE vairākas reizes, it īpaši pēc dažādiem nopietniem savas dzīves pavērsieniem, radīsies dažādas atziņas, un kopā savilkts ar ieprikšējām atziņām radīs ultimate truth.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jun 28 2005, 20:59
Post #44


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Sorry par šito spamu, pie tam vēl oftopā, bet vakar kad ielikos gultā, loģiski, ka domāju par NGE un atmiņā ieleca, kāda filma - Dony Darko. Laba filma iesaku noskatīties, kas jau ir redzējuši sapratīs kāpēc ieleca galvā, kas nē - noskatieties.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pinky
post Jul 5 2005, 12:31
Post #45


animens
*****

Group: Chuunin
Posts: 347
Joined: 12-May 05
From: Latvia, Riga.




fjū, beidzot arī es esmu noskatījies, awesom !

sākumā bija tīri tāda spēle - labais vs. ļaunais - vnk. šaudīšanās, vēlāk tas viss mainījās.

morāle, pēc manām domām, ir, ka katrs pats savas laimes kalējs

happy.gif

EDIT: end of evangelion loti murgains ph34r.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 15:25