IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Manejie, Tanoshi no tame ni
Tamashi
post Nov 26 2009, 13:54
Post #31


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 139
Joined: 20-October 08




Lūk, vel divi darbiņi kurus es sazīmēju brivajā laikā, un šoreiz krāsaini.

Bija pretīgs garīgais, tapēc tada tēma, un vispār nezinu pat kā saņēmos šo zīmējumu pabeigt.
Attached Image

Zīmējot šito perspektīvēm neizmantoju lineālu, bet ar roku(bet taisnas līnijas gan zīmēju ar lineālu, neprasiet kāpēc mellow.gif ) tapec nav perfekti.
Attached Image

p.s. baldemasteram naksies pagaidīt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Nov 26 2009, 17:08
Post #32


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Man labāk patīk tavi fōni, nekā cilvēki (es nesaku, la viņi ir slikti vai kkā tā).

Imo - vai nu līnijas/kontūras ir visur vai arī nekur.
Savādāk izskatās, ka cilvēki būtu pielipināti pie pašas bildes.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Nov 26 2009, 18:59
Post #33


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




tu esi labi iemācījies strādāt ar līniju. Arī foni, protams, priecē, jo tie ir retums. Bez šaubām- jāmācās vēl daudz, kā arī jāatrod tehnika, kas tev ir izdevīgāka, jo tagad tas neizskatās sevišķi labi. Pamēģini ūdenī nešķīstošus rapidogrāfus un akvareļus, varbūt sanāks glīšāk.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tamashi
post Nov 27 2009, 10:23
Post #34


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 139
Joined: 20-October 08




QUOTE(Art`a. @ Nov 26 2009, 16:08) *


Savādāk izskatās, ka cilvēki būtu pielipināti pie pašas bildes.

Sorry, Manga gramatas maca ka chara konturlinijas ir jameigina nedaudz(varot ary daudz ) izcelt pabiezinot tas, bet fonaa atrodoshajiem priekshmetiem un vietam, konturlinijas nevajagot izteikt

QUOTE(Art`a. @ Nov 26 2009, 16:08) *


Imo - vai nu līnijas/kontūras ir visur vai arī nekur.



Kaa tu to domaa huh.gif ?

QUOTE(FuschichO @ Nov 26 2009, 17:59) *

Pamēģini ūdenī nešķīstošus rapidogrāfus un akvareļus, varbūt sanāks glīšāk.


Kas tie tadi blink.gif , udens lkrasas vai? (Kur tos var dabut, pameiginat jau var)

This post has been edited by Tamashi: Nov 27 2009, 10:25
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Nov 27 2009, 11:22
Post #35


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(Tamashi @ Nov 27 2009, 09:23) *

Kas tie tadi blink.gif , udens lkrasas vai? (Kur tos var dabut, pameiginat jau var)

Lol. Es ceru, ka jautājums "kas tie tādi" vairāk attiecas uz rapidogrāfiem, kā uz akvareļkrāsām, kas patiesi (kā tu uzminēji) ir ūdenskrāsas. Tās var dabūt jebkurā lielveikalā, varbūt vienīgi supergeto var nebūt un dažās mazajās maximās. Rapidogrāfus jau laikam grūtāk atrast. Izskatās pēc smalkiem flomjiem. Iemesls, kāpēc iesaku tev lietot viņus ir tāds, ka tieši ar tiem parasti zīmē lainartu+viņi neplūst ūdenī, līdz ar to var droši močīt ar akvareļkrāsām pāri. Bet var jau arī krāsot zīmuļa lainartu un pārvilkt līnijas ar ko tik ienāk prātā.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Nov 27 2009, 19:34
Post #36


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Āa, dienās būsi mangaka? biggrin.gif

Kur tu esi redzējis kādu mangu bez līnijām? =D Pat krāsainu. Viņas taču ir melnbaltas.
Kaut arī krāsainas, gribās taču, lai viss izskatās jauki un sabalansēti - lai piesaistītu čari un arī foršais backgrounds.
Čarus izceļ izmantojot line weight - nenovelk vienkārši kontūru, bet vitām biezāku citur pārrautu [it īpaši, ja tur kkur ir iesaistīta baigā gaisma, bet thats a diff story].
Lai nu kā, pastudē mangas, gan krāsainas, gan melnbaltas. Gan jau tāpat lasi bieži.
Man nav tāds labs piemērs, kur visam ir kontūra bet čari ir meistarīgi izcelti [tā kā tu to centies panāks un, protams, tas aŗi ir vēlams], bet kad būs noteikti pierādīšu savu punktu a.k.a. I WILL prove my point! biggrin.gif

Pamēģini tās līnijas pavilkt arī fōnam, tā itkā no priekšas viņas ir un tad mazlied izdziest uz dziļumu un tiem objektiem galīgi tālu fōnā nevelc nekādas kontūras. Nu tā kaut kā..
Gan jau ar laiku tev tas viss riktīgāk aizies! =D

*tikko izlasīju par tavu ''izteikt''*
Jā, tas ir tas line weight, bet fōnam tev jau weights nav jātaisa, vnk uzvelc un tad salīdzini, vai toč ir tik slikti. ^^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki-E.D.Z
post Nov 27 2009, 21:35
Post #37


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 40
Joined: 31-December 07




Butu ļoti labi ja tu pamēginatu uzimet mangu biggrin.gif
1 maybe 2 lapas uz a4 ar kadiem 4-7 sižeta logiem un story jebkadu smile.gif
Neko sarežģitu jau nevajag var iztikt bez teksta.
Vienkarši labs veids ka parbaudit un uzlabot savu skilu smile.gif
Luk un tad ari varetu spriest kas ka uzimets wink.gif wink.gif un ko ieteikt smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tamashi
post Nov 29 2009, 14:16
Post #38


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 139
Joined: 20-October 08




QUOTE(Hideki-E.D.Z @ Nov 27 2009, 20:35) *

Butu ļoti labi ja tu pamēginatu uzimet mangu biggrin.gif
1 maybe 2 lapas uz a4 ar kadiem 4-7 sižeta logiem un story jebkadu smile.gif
Neko sarežģitu jau nevajag var iztikt bez teksta.

Esmu par to jau domajis, bet nevaru izdomat sizetu, varbut tu, vai kads cits, varetu man piepalidzet ar to?

QUOTE(Art`a. @ Nov 27 2009, 18:34) *

Āa, dienās būsi mangaka?

Nebutu jau slikti laugh.gif Bet pagaidam ir citi plani.
A! Un rekur, izlaboju, ievilku melnas linijas.

Attached Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Nov 29 2009, 15:55
Post #39


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Uzskatu, ka tagad ir daudz labāk. Derētu vēl mazliet kontrastaināk.

Piemēram, ir lillā zābaki. Lai tos vietām padarītu tumšākus [tipa ēnas etc] ņem nevis tumšāku lillā zīmuli vai kaut ko no tās sērijas, bet zaļu vai dzeltenu, vai kautko sarkanu [skaties, kas taisa smukāku toni kopā ar lillā] un paskicē virs tā lillā.

Kad zīmēju kaut ko ar zīmuļiem [šeit nopērkamie visi ir vnk pakaļā]- piem. sarkanu kleitu - vietās, kur bija locījumi un krita ēnas, paštrihoju ar zaļo zīmuli un tad vēl mazliet ar sarkano, tad ar zaļo un pablendoju.
Man liekas, te darbojas visa tā pretkrāsu būtība, tā kā pariskē un pamēģini kaut ko jaunu. :]

This post has been edited by Art`a.: Nov 29 2009, 15:57


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tamashi
post Nov 30 2009, 15:14
Post #40


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 139
Joined: 20-October 08




Paprovesu, bet nekas daudz jau man tik un ta nesanaks. Man majas ir kadi 6O zimejumi un tiem, labi ja 8 ir krasaini unsure.gif
Reiz grasijos pameginat iestaties makslas skola, vis bija normali,lidz man pateica ka iestaju eksamenos, bus jakraso ar akvarelu kr. (pedeja reize kad zimeju ar tam bija kaut kad no 3-5 klasei, i to, knapi 5 izravu) tad aiztinos, jo konkorence B.I.G.
Jakas, sheit dabunamie zimuli ir kadi 5 veidi, bet, ja godigi, tad jasaka, ka ar sud**nu pirkstu var izdarit vairak(bet kepigi)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Nov 30 2009, 17:16
Post #41


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Vispār ar akvareļiem zīmēt nav tik grūti. Nesaku, ka man baigi padodas, bet pačeko kādu tutorial, pzmēģini tā brīvdomīgi ar otu pakrāsot kādu no tiem taviem 60 neizkrāsotajiem. biggrin.gif
Nepieķeries pie detaļām, ļauj krāsām plūst pāri malām, piepilini kādu citu toni un tā.. make it fun. ^^
Kas zin, moš ūdenskrāsas būs tavs nākamais passion. biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Nov 30 2009, 18:20
Post #42


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




QUOTE(Art`a. @ Nov 29 2009, 14:55) *

...piu.....šeit nopērkamie visi ir vnk pakaļā...


Tu to domā kā? huh.gif
Tu esi pārcēlusies uz Liepāju?

Gan Faber-Castel gan Koh-i-noor piedāvā pietiekami labus zīmuļus, lai varētu uzzīmēt, piemēram,
IPB Image.

Nu, jā, Liepājā tiešām būs grūti atrast šos zīmuļus, tomēr, Rīgā gan Latvijas Mākslas Akadēmijas pagrabiņā, gan Aspazijas bulvāra Valterā un Rapā, gan Ošiņa rakstāmlietās pie k/t Rīga var dabūt ļoti labus zīmuļus, ar kuriem nebūs kauns strādāt.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki-E.D.Z
post Nov 30 2009, 19:27
Post #43


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 40
Joined: 31-December 07




Ir tak ari flomasteri ar kuriem kraso mangu wink.gif smile.gif
(titul lapas vai ari special pielikumus)
gribeju tadus iegadaties...kad apskatijos cik tie maksa acis gandriz izspraga... blink.gifšeit
Kads ir ko mēģinajis ar flomjiem?...ja godigi nestaigaju pa visadam makslinieku bodem(vnk reti iegriežos Rīgā) un nezinu kas tur pardodas un cik maksa
Tapec ari jautaju vai ir kads alternativs un letaks variants tepat LATVIJA pieejams dry.gif negribas jau MADE IN CHINA pirkt unsure.gif

Tamashi ja tev ir lieka nauda tad varetu pameģinat
Cik zinu izskatas pat labak neka ar zimuļiem krasots
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Nov 30 2009, 22:09
Post #44


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Nūm, es biju domājusi par Derwent, Prismacolor.. vai Caran d'Ache, ko pati desire`oju much. And yes I`m spoiled and I like to use quality stuff over stuff I actually can afford..

Hideki. Lietoju tos Copic un esmu visnotaļ lielā starā. [LV, šķiet gan viņu nava, taču ebays un online stores has em much.] klik un klik. Tā nu es viņus izmantoju. .. friggin pricy. <.< But friggin good. x.x

Alternatīva? Prismacolor markers I guess.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tamashi
post Dec 1 2009, 13:09
Post #45


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 139
Joined: 20-October 08




Nu, spriezot pec Arta's zimejumiem, tie markieri ir taa neko, bet jaskatas acis patiesibai, lai gan man ir nedaudz liekas naudas, bet man nav vesels chemodans ar to, tapec, Hideki, sry bet nesanaks paprovet, ja nu vienigi es veiksmigi neapzagsu banku biggrin.gif .
Naksies palikt pie zimuliem un udenskrasam V.V
Vienigais ko gribu nopirkt ir melnie markieri(sakuras laikam) tikai nez cik tie maksa, turklat Rigu ar nepazistu, negribas tur blandities apkart.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 2 May 2024 - 22:15