IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> pink and blue, staastinsh :D
Catgirl
post Jan 18 2007, 21:17
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




hmmm.smadzenes darbojaties!...hmmmm.... dry.gif


ok, saakam!

-------------------------------

Bija dreegns un tumsh pavasar riits. Bija jāiet uz skolu. Mani tur negaidiija nekas. Man nebija draugu. Klasesbiedri par mani ņirgājās, bet man bija vienalga.
Mani sauc Anna. Es dziivoju dziivoklii, Riigaa. Man ir piecpadsmit gadi. Man bija tikai mamma, jo teetis muus pameta kad es piedzimu. Es nebiju iipashi skaista, bet man tas neruupeeja, jo nebija iemesla. Es nebiju ari teicamniece vai talantiiga meitene. Es nebiju bagaata. Es dziivoju nolaistaa kvartaalaa, bet tas bija viss kas man bija. Liidz es nepiedziivoju sho laimiigaako briidi manaa muuzhaa vis paveersaas....man vairs nebija vientulji..mana dziive mainiijaas..man shkjita, ka es pat ieguvu laimi, prieku un...miilestiibu(sick).
...Tas notika nesen, man nebija ne jausmas, ka kaadreiz kaut kas mainiiies, vai vispaar.....
Saaksim no taa, ka es gaaju uz skolu. Es kaa vienmeer gaaju pa ot pashu celju kaa vienmeer, es pagriezos ap stuuri un man vajadzeeja iet taalaak, bet..es ietriecos sienaa!nee taa siena tur agraak nestaaveeja!...es nodomaaju kasot punu sev uz pieres. Es ieveeroju, ka tur bija robs.....tas nebija parasts robs. Tas bija.....DZILSH ROBS!


-------------------------------

Tur bija ziimeejums.....robaa. Tur bija zils un rozaa....liidzinaajaas ainavai, bet es nebiju paarliecinaata.

Es pieskaaros ziimeejumam, es iisteniibaa nezinaaju ko daru. .....es laikam vienkaarshi zinaaju, ka man tas ir jaadara. Ziimeejums bija auksts. ....un slapjsh, likaas, ka ziimeejums tikai nesen ir ticis uzgleznots ar guashaam. ...Es peekshnji jutos taa it kaa lidotu. Lidotu debesiis, lai gan nekad nebiju sho sajuutu sajutusi, es zinaaju, ka es lidoju, bet nebiju paarliecinaata. ....Bet es nelidoju....man veederaa bija kaa taurenju lidojums. ....jo...kaads man pieskaaraas plecam un es saraavos es pagriezos un...tur nekaa nebija...bet kad pagriezos ziimeejuma vietaa staaveeja zeens ar neveseliigu aadas kraasu un ar dzeltenaam aciim kaa chuuskai un melniem matiem. ...bet es sapratu kas vinsh ir tikliidz vinsh atveera muti....tikliidz vinam izauga ilkni.....tikliidz vinsh atkal pieskaaraas manam plecam un man iekoda kaklaa!
-aaaaa!!!- es kliedzu un pamodos savaa gultaa. Es sapratu...tas bija tikai sapnis. Es paberzeeju kaklu un sajutu kaut ko uz kakla. es nobijos, bet tikai iisu briidi, jo tas nevareeja buut..es piegaaju pie spogula un patieshaam! Tur bija reeta....kas liidziigs chuuskas kodumam....bet es zinaaju, ka taa nebija chuuska...tas bija mans sapnis!


Es izdzirdeeju solus naakam uz manas istabas pusi un es domaaju, ka tas bija tas zeens, vampiirs un veelas mani nogalinaat, bet pa istabas durviim ienaaca mamma.
- kapeec tu kliedz? es dzirdeeju kliedzienu un uzreiz naau shurp. Kas noticis?- mamma jautaaja.
Es negribeeju vinu satraukt vai arii baidiijos, ka vina man neticees, es nezinaaju, bet es atbildeeju, ka tas vinekaarshi bija slikts sapnis un nav iemesla uztraukumam.
Es zinaaju, ka meloju, bet es nevaeeju un negribeeju vinai to staastiit jo pati nebiju liidz galam noticeejusi, ka taa bija taisniiba. .....buuus turpinaajums... happy.gif

This post has been edited by Catgirl: Feb 1 2007, 16:29


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Jan 18 2007, 21:40
Post #2


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




Piedod, bet crap :3

1. Neraksti savas piezīmes stāsta vidū, ja vien to nesaka galvenais varonis kā savas piezīmes. Principā tu itkā esi rakstījusi galvenā varoņa ''teikto'', bet tas izskatās ne tikai tizli bet arī bērnišķīgi, paldies smaidiņiem.
2. Daudz pa daudz daudzpunktu.
3. Valoda. Mūsdienīga, bet uzreiz arī nesaistoša. Nepatīk.

Varbūt sāc ar dzeju? Atskanjas un mēģinājumi izteikt domu tā lai tā skanētu tevi ietrennēs.

EDIT.
1. Ar bērnišķīgi es domāju nenopietni. Un nenopietnas ir vai nu pasakas, vai nu dzejoļi bērniem. Ja arī tu raksti jauniešu ''romānu'' tad tam ir jāsniedz kaut kāda morāle, tam jābūt nopietnam tajā ziņā ka kāds tavus vārdus noteikti ņems par pilnu un ticēs ikvienam burtam. Cilvēkiem ir tieksme mantot mīļāko galveno varoņu attieksmi, izteicienus, uzvedību. Ja gribi tiešām rakstīt kaut ko nopietnu nevis paspīdēt ar pāris vārdiem - dari kaut ko lietas labā. Bet ja nenopietni - raksti vismaz piesaistoši.
4. Pārāk īss gabals.

EDIT 2.
Nu, tagad ir garāks. Bet crap tik un tā. Viss pārāk ātri un saraustīti, vainīgas daudzpunktes. Ilustrācijas itnemaz neuzlabos tavas spējas izstāstīt to ko redzi.

This post has been edited by ReD_FoXy: Jan 18 2007, 21:53


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 18 2007, 21:49
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




paldies.... dry.gif staasts veel nav gatavs varbuut iepatiksies....es veel ko pielaboshu...peec tam.... laugh.gif

dzeja:

ziimeejums,
briinishkjiigs skriceleejums,
bet var buut man par daudz ir teikts,
un shii dzeja jaanobeidz.... laugh.gif

Edit1: izdzeesiihu paaris daudzpunktus happy.gif bet tur jaw taa lieta es neko neredzu, bet gribu, lai citi redz to ko es izfantazeeju smile.gif

This post has been edited by Catgirl: Jan 18 2007, 22:14


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Jan 18 2007, 22:58
Post #4


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Godīgi teikšu - garlaicīgi. Traucē tie smailiji, kas visur sabāzti, čata stila valoda un tās prastums, kurai nav nekadas literaras vērtības, kā arī nekam nevajadzīgās piezīmes un pliekanais sižets. Varbūt no sakuma raksti Wordā.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 19 2007, 20:58
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




xexed....tur ir vnk......GARLAICIGI!!!!! laugh.gif P.S. ok izdzeesiishu smaidinjus dry.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 20 2007, 01:13
Post #6


Unregistered









QUOTE(ReD_FoXy @ Jan 18 2007, 22:40) *

Piedod, bet crap :3


Nu un to saka ” crap” veidotājs smagsvara klasē - pirmie, garlaicīgie mīlas stāstiņi dry.gif
Protams, ka redzams uzreiz, ka tas nav sevis cienīga raksta formā. To pamanu pat es, cilvēks, kas Latviešu valodā dabūja 12. klasē trijnieku uz liecības.
Catgirl vienkārši jāpasūta internetā kāda romāna grāmata, lai paskatās, kā tas vispār izskatās laugh.gif Un tad jau būs oki.

Foxy nevaru tev piesiet vārdu trūkumu, vai situāciju attēlojumu:
QUOTE(ReD_FoXy @ Jan 17 2007, 19:33) *

Meitene juta piesarkumu tuvojamies vaigiem un pagrieza galvu prom no puiša, it kā lūkojamies uz koku pie kādas mājas. Minūti vēlāk karstums vaigos pazuda un viņa atsāka skatīšanos uz savām kurpēm.


Taču. Kamēr stāsta galvenā varone būs meitene, kuru tu vari iztēloties pazīstot sevi. Story tikai saldi mīlas stāstiņi aptuveni iz tavas tagadnes. Tie zilie smaidīgie džekiņi, kas runā...Comon...Tādu sviestu, ka gribas dzimumu mainīt sad.gif
-tavi darbi ar visu smuko vārdu mahinācijām (iespējams aizgūtām no kādās grāmatas), būs tieši tāds pats CRAP laugh.gif

Pirmais ar ko tiešām vajadzētu sākt ir valoda. Katru teikumu nevajadzētu veidot tā:
Es gāju... . Es gribēju... . Man nesanāca... . Man palikās skumji... . Es pakāros... . Es nonācu debesīs... . Vairāk samest aprakstus pa starpām, kā to ieliku no Foxy darba, un tad būs oki. Citādi tev 2x "Bija", 2x "Man" un pēc tam Nx visu laiku "Es". Tā nu gan nevar mad.gif Izklausās pēc mazas meitenes laugh.gif

Bet Catgirl ieliks turpinājumu un tas būs labāk par daudziem citiem (klusībā ceru). Izdomās interesantu story un būsi. Pēc satura noķers Foxy un citas potenciālās Latv. valodas skolotājās.
Un īsti mākslinieki ar savu txt var darīt ko grib. Nelikt pieturzīmes, garumzīmes - kaut miljons smailinu un visi lasīs, un visiem patiks cool.gif Galvenais lai būtu tam saturs.

Taču kāpēc neviens nemēģina uztaisīt ko savādāku. Kaut vai shizo pasakaas kaadas ir Studio Ghibli?
Skataamaies Animes un bojājam sev galvu ar visādiem stāstiņiem. Vai tad grūti arī savos darbos atkāpties no realitātes? Interesantak tachu.

IPB Image

Laikam būs jāraksta pašam šizo pasakas sad.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 20 2007, 22:29
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




xexe...ok...sapratu nevienam mani darbi nepatiik.... dry.gif mani tas nerausta...BET...es meeginaashu raxtiit atkal...butu labi patieshaam ielikt savus piedziivojumus laugh.gif (varbuut tomeer likt)....vai praata darbs??
then story goes....?

P.S. iedoshu veel vienu staastinu(hmm...varbuut vismaz shameejais patiks dry.gif )

This post has been edited by Catgirl: Jan 21 2007, 21:10


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 31 2007, 20:34
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




labi, tad saakshu.....(shis staasts nav balstiits uz reaaliem faktiem. sheit staadaa mana fantaazija laugh.gif )

------------------------


bja 1.zeptembris, ziniibu diena, peedeejais laiks iet uz skolu!
biju baigi uztraukusies. Jauna skola, jauna skolotaaja, klasesbiedri un jauna skolas soma ar viskaut ko jaunu.
skola bija milziiga ar senaam kaapneem, kur bija nišas un metāla rotaajumiem uz kaapneem juugena stilaa. mana klase bija piektajaa staavaa un vina bija ciet. tur staaveeja apmeeram mana vecuma vienaudzhi.
peec kaaa laika atnaaca loti slaida skolotaaja ar melniem matiem un atsleedza durvis.
mees visi iegaajaam klasee, dazhi pasniedza ziedus, liidz tam viss bija jauki, bet kad apseedos saluuza kreesls. visi pasmeejaas un es apseedos uz cita kreesla. Skolotaaja protams nosaakuma bija shokaa, bet viss labi beidzaas, jo peec kaadaam trim dienaam samaksaaju par kreeslu.
lai nu kaa atnaaca veel dazhi beerni un es biju loti uztraukusies un pat baidiijos pakusteeties. es sajutu kaut ko siltu un slapju manaas biksees. un sapratu, ka jau ir par veelu, es pasleepos ai somas un ieskreeju tuvaakajaa telpaa. par laimi toletee. tas bija diezgan diivaini kaa es ieskreeju toletee, bet ja es to pateiktu skolotaajai. es buutu apkaunota uz visiem peedeeiem 2viem skolas gadiem.
man vajadzeeja kaut ko darit talak, bet ko? man nebija sausas bikses un es nevareeju nebuut savaa pirmajaa skolas dienaa!
es izdomaau vilkt savu jaku, lai neredzeetu, ka man ir slapjas bikses. tas izskatiijaas vel diivainak, toties izspruku no apkaunojuma pirmajaa skolas dienaa jaunaa skolaa, kur es nevienu nepaziistu!
kad atgriezos klasee un apseedos, es dzirdeeju skaljus elpas vilcienis ari no paareejiem. laikam vii bija uztraukushies, bet kaa es taa vareeju pieslapinaaat bikses? es cereeju, ka kaads veel to izdariis ko es, bet es sapratu, ka taa nevienam nebija, jo neviens neneesaaja jaku ap gurniem. viss beigaas bija jauki. es atgriezos maajaas un uzreiz iegaaju dushaa.
bija sliktaak kaa bija cereets, bet es ceru neviens neko nepamaniija.

----------------------

naakamaa dienaa.

saakaas stundas un neiedomaajami daudz maajas darbi un katraa stundaa un mums bija devinas stundas katru dienu!


tagad nogurdinoshie komentaari, kuri man liks saprast cik nozheelojams ir shis staastinsh un man buus jaaraxta jauns dry.gif

This post has been edited by Catgirl: Feb 1 2007, 16:27


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Jan 31 2007, 23:35
Post #9


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




too many smily faces. nevaru lasīt stāstu, ja vislaik jāskatās uz tām apnicīgajām sejiņām. skumjš stāsts, a te pēkšņi - dzinnn!!! smaidiņš! smile for me, ogh come on, come on, come on!! tā nekas nesanāks.


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Feb 1 2007, 16:27
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




domaa? laugh.gif

ok izdzeesu wink.gif

This post has been edited by Catgirl: Feb 1 2007, 16:28


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Misa
post Feb 1 2007, 18:01
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 311
Joined: 12-November 06
From: ?




stāstiņi nav nemaz tik slikti ,manuprāt , jāpiestrādā un būs pavisam okeiii.
p.s. pameiģini rakstīt par laimīgu mīlestību , nevis par robiem sienā ^^ , man šī tēma patīk daudz labāk ^.- .


--------------------
IPB Image
Nori Nori Nori~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Feb 1 2007, 19:59
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




blā, blā, blā. labi, ka esmu pusakla, neredzu, ko Mylove tur sarakstījusi. neklausies, kas citiem patīk, darī, kā vajag...(damn, kāpēc šito nevarēju ierakstīt savā topikā??)


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Misa
post Feb 1 2007, 20:09
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 311
Joined: 12-November 06
From: ?




tas nebija tā domāts, man nesanāca izteikties. dry.gif es tikai saku ,ka tas naw galīgs craps manuprāt, var arī būt sliktāk, gribēju tikai uzmundrināt sad.gif

This post has been edited by MyLove: Feb 1 2007, 20:11


--------------------
IPB Image
Nori Nori Nori~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Feb 1 2007, 22:43
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




QUOTE
tas nebija tā domāts, man nesanāca izteikties. es tikai saku ,ka tas naw galīgs craps manuprāt, var arī būt sliktāk, gribēju tikai uzmundrināt


paldies, bet raxtiit par miilestiibu? blink.gif ....nju varbuut tad, kad es buushu psihenee.... tongue.gif ..(nju labi tas jaw bija uzbrauciens, sorry tas nebija taa domaats smile.gif ) lai uzmundrinaatu shiis domas piekriteejus.....teikshu, ka raxtiishu apmeeram peec 5iem gadiem laugh.gif

This post has been edited by Catgirl: Feb 1 2007, 22:43


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Misa
post Feb 2 2007, 15:35
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 311
Joined: 12-November 06
From: ?




tā bija tikai ideja ja galiigi nevar izdomāt par ko rakstiit ^^


--------------------
IPB Image
Nori Nori Nori~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 7 May 2024 - 23:41