IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kas ir OST?, vai cilvēki zina, kas tas ir?
Hikaru
post Feb 2 2006, 18:55
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Man biežāk un biežāk rodas jautājums: Vai cilvēki saprot, ko nozīmē OST?

Man visu laiku rodas šaubas, ka daudzi OST jauc ar Opening/Intro dziesmām. Vienkāršiem vārdiem runājot, tās ir divas dažādas lietas.

Tad nu paskaidrošu.

Anime OST - Original Soundtrack - mūzika (background/fona mūzika), kura tiek izmantota animē. CD albums ar mūziku, izmantotā animē (spelē, filmā), nozīmē Soundtrack (ost). Tajā var būt viens treks - Opening dziesma tv-size, bet tas nav būtiski. Galvenais ir animes muzikālais pavadījums (ko parasti animēm ieraksta vismaz divos CD, lai vairāk naudas izšmauktu no pircējiem biggrin.gif ) - tas ir ost.

Anime Opening un Ending dziesmas parasti tiek izlaistas Single albumos (nevis ost) konkrēti ar to dziesmu un varbūt vēl dažām.

un tāpec: "Patika animes OST", "Šis OST ir the best" nozīmē, ka lielākā daļa mūzikas, kas skan animē, tev patika.
Nevis viena opening dziesma (kas ir Single) patika, teikt ka šis ost man ļoti patīk. Vai opening diesma nepatika - tas ost ir šausmīgs.
Par Opening/Intro un Ending/Outro dziesmām tad labāk taisīt atsevišķu topiku, nevis jaukt ar ost. wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Feb 2 2006, 23:10
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Tas taču loģiski. Filmām (parastajām) arī taču iznāk OST.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Šigeru
post Feb 6 2006, 19:10
Post #3


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 2-February 06
From: Babīte, Retāk Cēsis, LV Lauki un meži




OST - Opening Sound Track, pat dažu anime gabali ir labāki par tiem ko e-hit radio atskaņo ja man jautā. tā ka intresei vaijdyētu būt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 6 2006, 20:06
Post #4


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Šigeru @ Feb 6 2006, 18:10)
OST - Opening Sound Track, pat dažu anime gabali ir labāki par tiem ko e-hit radio atskaņo ja man jautā. tā ka intresei vaijdyētu būt.
*


Tev viss sviestaa sagaajis? Padomaa pirms apshaubi foruma veteraanu zinaashanas anime jomaa! Hikaru jau teica, ka OST = Original Sound Track
Bet, ja tu nicini sho forumu, neticot taa labaako biedru zinaashanas, vismaz notici wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/OST


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Mar 11 2006, 09:15
Post #5


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(Šigeru @ Feb 6 2006, 18:10)
OST - Opening Sound Track, pat dažu anime gabali ir labāki par tiem ko e-hit radio atskaņo ja man jautā. tā ka intresei vaijdyētu būt.
*



Ahāaa... Un tātad ending sound track būtu EST (jei, igauņi!)? o.ō
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Mar 11 2006, 14:20
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Eh. Jūs visi esat Bakas. Hikaru formulējums kas ir OST ir galīgi garām. Jo Opening/Ending ARĪ skaitās pie OST. Kautvai paskaties, kas ir Hellsinga CD-Diskam, kurā ar lieliem burtiem ir rakstītts Hellsing OST.
Tur iekšā arī ir abi Opening un Ending SOUNDTRAKI. Tas ko tu saki, ka OST ir Bakgraunda mūzika ir arī garām. Jā, OST diskos IETILPST BGM.

edit: Plus vēl par tiem Singliem. Vai tew neliekas dīvaini, kāpēc daudzām grupām iznāk diski kuros ir tikai 1-3 dziesmas, bet kuras ir arī Izlases/Jaunajos diskos???
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Mar 11 2006, 14:24
Post #7


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




QUOTE(bladez @ Mar 11 2006, 13:20)
Eh. Jūs visi esat Bakas. Hikaru formulējums kas ir OST ir galīgi garām. Jo Opening/Ending ARĪ skaitās pie OST. Kautvai paskaties, kas ir Hellsinga CD-Diskam, kurā ar lieliem burtiem ir rakstītts Hellsing OST.
Tur iekšā arī ir abi Opening un Ending SOUNDTRAKI. Tas ko tu saki, ka OST ir Bakgraunda mūzika ir arī garām. Jā, OST diskos IETILPST BGM.

edit: Plus vēl par tiem Singliem. Vai tew neliekas dīvaini, kāpēc daudzām grupām iznāk diski kuros ir tikai 1-3 dziesmas, bet kuras ir arī Izlases/Jaunajos diskos???
*


Ģeniāli, es domāju, ka labākais no tavas puses ir mūzikas topikā, bet atkal Tu mani pārsteidz, prjaņiks Tev.

P.S. HAHAHAHAHA


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Mar 11 2006, 19:11
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Paskaties kautvai pie Ragnarok the Animation OST. Tur ietilpst arī "We are the Stars" un arī Endings. Jums laikam naw sajēgas, kas tad ir OST.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Mar 11 2006, 19:34
Post #9


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(bladez @ Mar 11 2006, 14:20)
Eh. Jūs visi esat Bakas. Hikaru formulējums kas ir OST ir galīgi garām. Jo Opening/Ending ARĪ skaitās pie OST. Kautvai paskaties, kas ir Hellsinga CD-Diskam, kurā ar lieliem burtiem ir rakstītts Hellsing OST.
Tur iekšā arī ir abi Opening un Ending SOUNDTRAKI. Tas ko tu saki, ka OST ir Bakgraunda mūzika ir arī garām. Jā, OST diskos IETILPST BGM.

edit: Plus vēl par tiem Singliem. Vai tew neliekas dīvaini, kāpēc daudzām grupām iznāk diski kuros ir tikai 1-3 dziesmas, bet kuras ir arī Izlases/Jaunajos diskos???
*



tu tieshaam esi sists, vai tikai izliecies? laugh.gif Man pat neceljaas roka njirgaaties laugh.gif

*smej kaa aizkauts.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Mar 11 2006, 19:43
Post #10


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Paskaties kautvai pie Ragnarok the Animation OST. Tur ietilpst arī "We are the Stars" un arī Endings. Jums laikam naw sajēgas, kas tad ir OST.


Vienīgie, kam te ne par ko nav sajēgas, šķiet, ir šikaru un tu pats, bladez. Draudzīgs ieteikums: izvelc galvu no pakaļas un paskaties kaut vai tajā pašā internetā trīs maģisko burtu OST skaidrojumu. Tas, ka 'Original Sound Track' apzīmē filmas/spēles/multenes (tostarp aņimes) kopējo muzikālo pavadījumu, ne tikai sākuma/beigu titru zongus, skaidrs parasti ir jau tiem, kas tikko no bērnudārzu izlīduši.

Ja nu angliski lasīt neprotam, tad resurss latviešu mēlē: http://www.filmumuzika.lv/modules/xoopsfaq...php?cat_id=1#q1

Un, protams, tolerantajiem foruma apmeklētājiem par godu: No offence!


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Mar 11 2006, 21:45
Post #11


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(bladez @ Mar 11 2006, 13:20)
Vai tew neliekas dīvaini...
*



A vai tev neliekās dīvaini, ka tu vienā un tajā pašā teikumā ne-svešvārdus raksti gan ar kretinisko w, gan ar v? Pofig, offtopiks.

Ir Orginal Soundtrack un Opening/Ending Single. Pie tā arī paliksim. o.ō
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Mar 11 2006, 21:52
Post #12


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Gribeeju piebilst, ka veel OST dazhreiz tulko kaa Official Soundtrack. Kaa piemeeram vairaakaam filmaam ir official sound track, kuru to filmu forumos saiisina liidz OST.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Mar 11 2006, 22:57
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Bet GameMaster to jau es centos pateikt. Vnk. Sigfa un Hikaru saka, ka OST nekad neietilpst Opening/Ending, kautgan Džeimsa Bonda orģinālajos OST diskos ur gan opening/ending. Un tiesa, var būt jaukti, kuros naw un koros ir O/E.

Un kikyou, es tā vnk. esmu pieradis. It can't be helped. ph34r.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Mar 11 2006, 23:15
Post #14


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(bladez @ Mar 11 2006, 22:57)
Bet GameMaster to jau es centos pateikt. Vnk. Sigfa un Hikaru saka, ka OST nekad neietilpst Opening/Ending, kautgan Džeimsa Bonda orģinālajos OST diskos ur gan opening/ending. Un tiesa, var būt jaukti, kuros naw un koros ir O/E.

Un kikyou, es tā vnk. esmu pieradis. It can't be helped.  ph34r.gif
*



Nē mēs tā nesakam. Izlasi vēlreiz Hikaru postu. Visu. Izlasiiji? Nu tad izlasi veelreiz. Vinjsh tev meegjina ieskaidrot, ka ir OST - original soundtrack, kuraa ietilpst VISA ,background vai nee, muuzika, kas dzirdama attiecīgajā darbā. Tai skaitaa arii Op/End.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Mar 12 2006, 00:28
Post #15


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Pie tam OST tulkojas kā Orģinālais skaņas celiņš un līdz ar to, OST var ietilpt pilnīgi viss, kam filmā ir skaņa, var pat izlaist filmas audio versiju un tas tik un tā būs OST.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 April 2024 - 02:33