IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> AnimeGamesOnPc
Rob_X
post Feb 19 2004, 00:52
Post #1


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




Varat pateikt kaadas anime speeles ir uz pc vai vismaz pa to teemu ? unsure.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Feb 19 2004, 01:07
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




huh... būtu pateicis kaut ko konkrētāku... a to ja spēlei jābūt anime un viss tad sanāks pāris zilijoni... ja nevarēji papūlēties uzdot sakarīgu jautājumu ta es ar nepūlēšos atbildēt... paskaidro tuvāk ko un kā tu gribi... vai vismaz paprasi lai kāds nosauc anime spēles kuras viņam patika... nu saproti... noformulē savu jautājumu pareizi...


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Feb 19 2004, 08:35
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




Noformuleets ir pareizi, es gribu VISAS zinaat biggrin.gif Nu bet ja jau prasi konkreetaak tad ko liidziigu Gundam Wing vai kaadu shaushanos. Un, protams, kaadas tev patika ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Feb 19 2004, 15:00
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




Hentai ari gribeetos.... tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Feb 19 2004, 23:16
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




QUOTE (Robik)
Noformuleets ir pareizi, es gribu VISAS zinaat
huh... nesaprati no mana iepriekšējā posta kāda vaina bija tavam jautājumam... tu domā ka anime spēļu ir tkai kādi desmiti ? tak viņu ir šausmīgi daudz... tik daudz ka neviens nav spējīgs i vienu simto daļu tev nosaukt... pat ja tu gribi zināt tikai tās spēles kuras ir cēlušās no anime ( vai otrādi ) sanāks neiedomājami daudz... nu jā tā var likties ka uz PC spēles pēc anime nevar būt neko daudz... bet ir daudz... daudz... duadz, daudz, daudz... huh... dudz... lieta tāda ka domājams 95% ( tikai minējums ) no visām anime spēlēm nav iznākušas un neiznāks ārpus japānas... teiksim zinājāt ka ir Kimi Ga Nozomu Eien spēle ? nu vo neviens nezināja ( ? ) bet ir... viss tas ir saistīts ar to ka ārpus japānas tādām spēlēm nav pieprasījuma un ar to ka lai pārtulkotu vienu normālu visual novel ir jāiegulda pamatīgi daudz līdzekļu... tā tev nav kaut kāda lēta FPS spēle kur par sestās klases sarežģītības līmeņa izteicieniem vairāk nav... un tā tev nav kaut kāda hardcore hentai kurai būtu milzīgs pieprasījums... un vispār pat japānā visual novel tipa spēles maksā salīdzinoši ar citiem žanriem dārgi ( jo ar nav īpaši liels pieprasījums ) aj... laikam aizrunājos... secinājums tam visam - visas labās spēles ir un paliek japānā mums tiek tikai lēti hentai tulkojumi un vēl daži reti izņēmumi... nu uz PS2 situācīja ir savādāka saprotams...

QUOTE
ko liidziigu Gundam Wing vai kaadu shaushanos
nu vo tā jau labāk... nezinu... es ar action neaizraujos... Gundam Wing saki... tie kaut kādi mechi bija ja... uz SNES ir Gundam Wing... un uz NeoGeo man liekās ka ar bija kaut kāds fighting zem tāda nosaukuma ( galīgi neesu pārliecināts ) bet uz PC nevaru palīdzēt...

QUOTE
Un, protams, kaadas tev patika ?
šitas labs jautājums... atliek tikai paprasīt "kas patīk?" un katrs būs gatavs izteikt ( izbļaut ) savu necilo viedokli smile.gif nu oki... ataisam hdb/games/win un sākam skatīties...
  • Crescendo - šito tagad ik pa laikam spēlēju... žanrs būtu... ne īsti hentai ne īsti visual novel... kaut kāds dating-sims varbūt... nu saprati ideju... man jau diezgan patīk... nav teiksim tas kaitinošais hentai moments ka visi sieviešu kārtas characteri ir kā ķerti uz sexu... te ir ļoti patīkami... viss atkarīgs no tevis... var iziet tā ka i pusatklātas krūtis neredzēsi... tulkojums ir mazliet vājš bet spēlēt var... nu nezinu jau neko nopietni japāņu valodu bet labu no slikta tulkojuma jau varu atšķirt... vobšem ļoti patīkama spēle
    ar nestandarta ( kas ļoti labi piestāv ) grafiku... ā un mūzika ar ir ļoti piemērota un jauka... un vēl nepateicu ka diezgan gara viņa ir... tur lai vienu reizi izietu paiet visa diena... un es esu izgājis kādas 3 reizes un nemaz netaisos beigt...
  • Guilty Gear X - vajag man kaut ko stāstīt... visi tak zin GGX... Dizzy !!! wub.gif
  • Kanon - tipiska visual novel... principā viss tas pats kas animē... tikai daudz sakarīgāk... ļoti ļoti patīk... viena problēma uz šo brīdi ir iztulkoti tikai 25% un līdz 100% vēl stipri ilgi jāgaida jo pie tulkošanas strādā tikai viens čuvaks un viņš tulko ļoti nopietni... nevis kā daži labi fansubi dry.gif
  • Come See Me Tonight - normāla standarta hentai spēle ar mazliet orģinālāku grafiku...
  • Brave Soul - vispār jau sux šitā spēle... bet žanrs ir extrēmi orģināls... RPG-Henta-Hack 'n Slash... varētu jau likties ka kruta... bet sux smile.gif nu itkā jau viss kruta staigā mačī monstrus krāj xp krāj naudu pērc ieročus un citu drazu staigā pa pilsētām ir questi utt. bet vienkārši sux... heh... briesmīgi garlaicīga... un gļuko ar pamatīgi ar visu patchu ik pa laikam pakārās... nu nez... garlaicīga vienkārši... bet varbūt ir vērts redzēt... teicu ka sux ? un garlaicīgi ?
  • Chaos Overlords - njā šitā ir jautra... pavisam vienkārša ( ar ļoti vienkāršu 2D grafiku ) un pavisam maza... un stipri veca ar... hmm... vai vispār varu viņu skaitīt par anime ? stratēģija... ir neliela karte kas sadalīta sektoros tad tu pērc chuvakus ( vienīgais anime moments ) vazā pa sektoriem pērc equipmentu ieņem citus sektorus utt. jautra... ir Hot-Seat ( vairāki spēlētāji uz viena PC ) iespēja...
  • Divi Dead - šito es mīlu... ļoti skaista, patīkama, interesanta... žanrs būtu dark-hentai ( nē nev nekas pretīgs ! vismaz man nelikās... ) tikai vairāk jāpadomā un ir lielāka brīvība... dēmoni, maģijas, slepkavības... tur bija viena tāda ģefka dēmons... wow... nezinu trūks vārdu lai varētu pienācīgi viņu aprakstīt... vienīgā problēma ka man ir kaut kāda apgraizītā versija mūzikas nav sad.gif un vispār kaut kas gļukoja ar skaņu laikam...
  • Little Fighter - vēl viena vienkārša un jautra spēlīte... fightings... hmm... kā to žanru sauc... side-scroll ? nu tjipa jāiet visu laiku uz priekšu un jāmačī viss ko redzi smile.gif var savākt visādus ieročus ( pudele, tas-beisbola-koks, nazi utt. )
  • Vantage Master - tā ir stratēģīja... tīri interesanta... principā izvēlies characteru tad salasi chuvakus savā komandā un tad FIGHT! viss tur turn-based un skats no augšas ne tā kā FFTactic bet vēl augstāk... vienkārša un interesanta spēlīte... var arī multiplayerā itkā...
nu tās ir tādas interesantākās un labākās spēles kuras man bijusi laime paspēlēt... ir jau man šis tas bet tas tā...

huh... nu i sarakstīju... tu tagad man esi parādā aliņu... nē... nu nez... bet parādā tu man esi smile.gif un viens lūgums visiem kas izlasa - vai ir man vērts tik daudz rakstīt ? vai bija nodreīgi / interesanti ? vai man ir rakstnieka talants laugh.gif ?

ā vēl viens lūgums ja kādam ir ( stipri šaubos ) vai zin kur dabūt Utawarerumono tad ziņojat man smile.gif kādreiz pameklēju bet nekas neatradas sad.gif

END.


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Feb 19 2004, 23:37
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




Super!! Ljoti labs izklaasts, tieshaam bija veerts rakstiit!! Tikai pasaki kur dabuut, tevi es mIRCaa neesu redzeejis, #anime kanaalaa tu neesi bijis 3nedeljas (ja nu vienigi ar citu niku) un kaados hubos tu seedi dc++ ? smile.gif Un es tiesham gribeju zinaat tos triljonus speelju, bet tas tik taa - prikols, es saprotu ka vinju miljoniem. =/ Pietiktu ar taam kas anglju val. iztulkotas biggrin.gif
Par Devil May Cry esi dzirdeejis ? Vinja vispar anime? Un vai uz pc ir ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Feb 20 2004, 00:07
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




QUOTE
Super!! Ljoti labs izklaasts, tieshaam bija veerts rakstiit!!
man prieks smile.gif

QUOTE
Tikai pasaki kur dabuut
hmm... nu ta i jādomā... Crescendo, Brave Soul iekš Suprnova bija... Guilty Gear X, Come See Me Tonight latvijas hubos atradu... Little Fighter, Vantage Master pameklē googlē LF toč var novilkt no neta... Chaos Overlords bija iekš The Underdogs ( tur ir vēl daudz labu spēļu )... a Kanon es dabūju no Saiko...

QUOTE
tevi es mIRCaa neesu redzeejis, #anime kanaalaa tu neesi bijis 3nedeljas
umm... iekš irc.apollo.lv un irc.delfi.lv es esu 24x7 bet iekš #anime ( un vispār nevienā kanālā ) neesu jo tur pārāk skaļš... heh... traucē mazliet ka visu laiku jāpievērš uzmanība kas tur notiek... sorry... es mīlu jūs visus tā pat laugh.gif

QUOTE
kaados hubos tu seedi
DC atkal man nepatīk... nevienā hubā es patstāvīgi neuzturos... kādreiz pa retam ievelkos iekš MangaBase vai Alfa...

QUOTE
Par Devil May Cry esi dzirdeejis ? Vinja vispar anime? Un vai uz pc ir ?
grūti nedzirdēt par DMC smile.gif ir viņš kaut kas uz anime pusi bet mūsdienās jau grūti saprast... tā jau tīri jauks cik esu paspēlējis bet tikai uz PS2 ( kura man nav ) uz PC ļoti līdzīgs ir Chaos Legion bet kaut kā ātri apnika... kā jau teicu neesu action fans... man kaut ko lēnāku kaut ko turn based smile.gif

nu pameklē tās spēles tur kur teicu... ja atradīsi un nets tev normāls tad dabūsi ātrāk nekā no manis jo uploads manam netam jau ir stipri mazs... ja neatradīsi tad saki gan jau kaut ko izdomāsim... FTP tev ir ?


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Feb 20 2004, 00:18
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




Man nav jeegas taadu taisiit, nav ko shareet (tikai InuYasha, sm full, nge) un kompis nav ieslegts 24x7, esmu tikai vakaros un ritos. Nets man ir FastNet 450kbs itkaa, uploads minimalais 160kbs (taa saka papiirs)... Chaos Legion ari aatri apnika tapec dabuju treineri.... wink.gif Irc.Delfi.Lv vairs nav, ir irc.lv un #anime nav nemaz tik skalsh, vismaz no riitiem mieriigs, pat neviens labriit nesaka dry.gif Nu ta es paskatishos tas speles un ja kas ta te iemetishu reply...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Feb 20 2004, 14:02
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




A kur Divi Dead dabuut? Supernova.org ir zem konstrukcijas.... Come See Me Tonight nekur nava =/ tikai aarzemju hubaa hub2.crazycatgirl un tajaa iek6aa man netikt =/ (pilns) un pie tam vel aatrums ir 1kbs (videeji).. vari iedot noka4aat vai kaa tml. ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fatalis
post Feb 20 2004, 15:57
Post #10


Unregistered









Bet ne zem tās? smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Fatalis
post Feb 20 2004, 19:26
Post #11


Unregistered









Izdomā.
Go to the top of the page
+Quote Post
AlexMak
post Feb 22 2004, 00:01
Post #12


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-February 04
From: Ventspils




Robik ciinies par Divi-dead smile.gif Ta ir superiigaakaa hentai speele ever! Super sizhets. Nav tikai bezjeedziiga pish... Es vinju paar desmit reizes izgaaju. Manupraat kaadam no chomiem uz cietaa veel ir. Jaaiet panjemt smile.gif


--------------------
Don`t hate the player, hate the game!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Feb 22 2004, 03:51
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




Divi Dead es dabuuju, iegaaju speelee un uzreiz izdzeesu. Xz kapeec, bet es to izdariiju. laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Feb 23 2004, 13:29
Post #14


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Bija veerts to garo penteri rakstiit, kaa arii man lasiit. Pakaveejos nostaljgiskaas atminjaas par paaris speeljiem.
Bij man reiz CD Krievijaa razjots, uz kura bija virkne, taa saucamo, anime speelju. Paarsvaraa gadiijumu ar hentai ievirzi, tur bij gan Tru Love, gan Ultravixen'i (reti perversas speeles) kaa arii Cry Rat jau mineetaa Brave Soul un veel virkne citu, kuras man no cietnja un no atminjas ir izdzisusjas. Tacju kaa jau ar visaam lietaam notiek arii diska muuzsjs nav muuzjiigs, jo iipasji tad ja tas ir no leetaa gala sad.gif Secinaajums ir viens: ja kas veertiigs nonaak juusu rokaas sargiet un glabaajiet kaa naakas.
P.s. Pardon par nosaciitu offtopic


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Feb 24 2004, 00:44
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




Nedomaaju ka tu vieniigais esi ko sarakstiijis offtopic, ShinChan... wink.gif Tapeec par to nav jaauztraucas biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 9 May 2024 - 11:23