IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> "Old school" anime, Ne gluži off topic, bet uz to pusi
NOLF
post Nov 27 2004, 23:11
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04




Ar sakostiem zobiem un, ik pēc minūtes apstādinot video, skatos Kimagure Orange Road un starprīžos šausminos par 80-to gadu modi/mūziku, kā arī zīmēšanas stilu, animāciju utt. Ceru, ka paliks labāk, bet pagaidām nekā.

Radās jautājums - kādas jums, cienītie, rodas izjūtas skatoties 'vecos anime', tb, 80to gadu un 90to gadu pirmās puses ražojumus?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Nov 27 2004, 23:54
Post #2


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




nu, piemēram Vampire Hunter D , tas kas ir uz trubām, liekas ir ražots kaut kad tad un bija ok. protams animācija ir vienkārši vāks (piemēram ir vairākas vietas kur kadri vienkārši atkārtojas - "nu tā, lai nevajadzētu visu pārzīmēt otrreiz, ieliksim 2x vienu un to pašu" , "great idea"), taču story kopumā man patika, nebija garlaicīgi. vot Galaxy Express 999 gan tikai 1 sēriju noskatījos (ar sakostiem zobiem).


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 28 2004, 01:07
Post #3


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Nekādu aizspriedumu pret šī perioda anime nav, lai gan daži sci-fi žanrā ietilpstoši darbi man uzdzen vieglu smīnu. Man visuprims būtisks ir sižets un tikai tad animācija.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 28 2004, 11:03
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Ir novērots, ka daudziem gados jaunākiem otaku 80-to gadu animes zīmēšanas stils ir nepieņemams... neraugoties uz labu sižetu.
Ir jau tā 80-to gadu anime reizēm panaiva, bet mani viņa bieži vien patīk labāk nekā 21. g.s. izlaizītie, absolūti vienādi, pēc viena šablona zīmētie personāži. Tipa kā tās papīra lelles Zīlītes žurnālā, tikai frizūras un sejas mainās mad.gif
Un daudzas jaunās animes vienkārši atgremo veco gabalu sižetus tikai ar citu animāciju. Vienvārdsakot - mums vēl reizi smērē vienu un to pašu banānu.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Duarh
post Nov 28 2004, 11:53
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




Nu, jaaskataas, kaa kursh. Ja sizhets nepaaraak gjeniaals, kljuust nebaudaams, bet labus vecos ar prieku skatos - iipashi favoriiti man ir visi Macross & Robotech. Gundams ar nav slikts (smile.gif hehe Taka jau mums laikam ir Gundam purists). ja arii animaacija nav taa izcilaakaa, sizhets & varonji to pilnaa meeraa kompensee


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Nov 28 2004, 12:14
Post #6


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Godiigi sakot, nav nekas pretii vecaa stila animeem, vieniigi neko daudz redzeejis neesmu, jo nav jau tik viegli dabuut 80-to gadu animes.

Patiikami paarsteidza kaut vai Gudami, ko Taka man bija iedevis paskatiities. Saakumaa domaaju, ka tur buus vienas kaujas, un robotu - gundamu izraadiishanaas, lai peec tam tauta pirktu peec iespeejas vairaak rotalllietu. Tomeer taa viss nebija - sizhets bija labs, un tas pat nomaaca kaujas sceenas.

Par Nausicaa, Laputa, Kiki, Totoro nemaz nerunaasim. Vampire Hunter arii labs bija, un Galaxy Railway 999 man arii ljoti patika.

Piebildiishu arii to, ka, taapat kaa Shinchanam, man galvenaaks ir sizhets, tas, vai taa ir old vai new school anime, man iipashi neinteresee. Vieniigi dazhreiz man ljoti nepatiik kaa ir uzziimeets, bet taa jau gaumes lieta (Perfect Blue - lai gan sizhets labs, un animaacija arii, charu sejas man atgaadinaaja Beavis & Butthead, un diezhgan sabojaaja kopeejo iespaidu).


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 28 2004, 14:48
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Es - Gundamu purists? Nu ja runa iet par Universal Century Gundam es tiešām esmu redzējis praktiski visus, principā izņemot Turn A Gundam esmu redzējis visus Gundam seriālus, OVAs un movīšus.
Pirmais Gundam seriāls/movīšu triloģija izveido šo pasauli ar saviem noteikumiem un izskaidro iemeslus, kāpēc vispār izmanto humanoīdās kaujas mašīnas pie kam tuvcīņā. Pārējie seriāli vienkārši "spēlē pēc noteikumiem" arī SEED. Ja šos noteikumus nezina, setups paliek aiz kadra un vienkārši neinteresanti.
Gundamiem ir arī savas klišejas, daudzi gabali atgremo vecas idejas, īpaši jau alternate century. Būtība jau nemainās - tipo jauns džeks nejauši uzskrien virsū Gundamam un tiek ierauts konfliktā.
Ir daži seriāli un OVAs, kuri vismaz mēģina atiet no šī trafareta vai pagriezt to visu citā plaknē. Dažiem tas izdevies dažiem nē. Ir arī Gundam parodijas - SD (SuperDeformed) Gundam mini OVAs. Diezgan rēcīgi gabali.
Gundam SEED un viņa turpinājums - Gundam SEED Destiny ir vecā Gundam rimeiks jaunajai paaudzei. Laba animācija, lielisks mecha dizains, samērā sakarīgs sižets. Neslikts action izklaidei.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inc
post Nov 28 2004, 15:02
Post #8


Danshaku
****

Group: Jounin
Posts: 158
Joined: 22-July 04




Teiksim tā:

"Hana Yori Dango" (1996) man subjektīvi šķita sliktāk izpildīts, nekā "Nausicaa of the Valley of the Wind" (1984). Tādēļ var teikt, ka šova izlaišanas gads noteikti nebūs kvalitātes rādītājs. Emocionāli vairāk saviļņoja Nausicaa, taču tas ir subjektīvi, jo Hana Yori Dango es vienkārši nespēju izturēt līdz galam (šķiet iekrampējies krēslā, noskatījos pirmo epizodi), lai pilnvērtīgi novērtētu to kopumā.

Noteikti jāpiemin "Kiki's Delivery Service" (1989), kura arī ir ļoti labi izpildīta grafiskā plāksnē.

Vispārējos tramvajos tas aptuveni viss.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Nov 28 2004, 16:23
Post #9


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




un ko no tā var secināt? to ka Ghibli jau toreiz rullēja gurķi.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 28 2004, 18:14
Post #10


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Nu bet! Pēdējā laikā Mijadzaki tomēr sāk atkārtoties, animācija super, sižets labs, bet neko jaunu viņš nav pateicis sad.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOLF
post Nov 28 2004, 20:06
Post #11


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04




QUOTE(Outlawz @ Nov 28 2004, 15:23)
un ko no tā var secināt? to ka Ghibli jau toreiz rullēja gurķi.
*



Vai arī to, ka Hana Yori Dango labākajā gadījumā bija stipri viduvējs gabals. Redzēju tikai 2 sērijas, bet ar to pietika, lai pārējās bez sirdsapziņas pārmetumiem nodzēstu.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 28 2004, 20:21
Post #12


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Kā arī jaunāku animi ir tehniski vieglāk dabūt. Vecāka anime ir licenzēta, to fansubotu dabūt nevar, DVD-ripi un images visi netur, līdz ar to atrast 80-to gadu filmas, seriālus un OVAs ir grūtāk.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wiper
post Nov 29 2004, 02:14
Post #13


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 135
Joined: 1-October 04




Gmm, es driizaak izjuutu preteeju efektu. Joprojaam ir patiikamas atminjas par 'Maison Ikkoku', nesen ar lielu baudu noskatiijos 'Touch'.... Bet neesmu sajuusmaa par peedeeejaa laikaa populaaro kavaii stilu...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 29 2004, 15:21
Post #14


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Nu bet logjiski ka ar visaam ektremitaatem par Old school.....
Studija Ghibli komentaarus neprasa. Kaa man gribaas redzeet remaastereetu Nausicaa.
Man jo sevishki patiik tas ziimeetasi stills ka bija "GTO" un "Kare Kano" ... huh vairaak vinji taadaa stilaa zimeetu rolleyes.gif . Kaa arii man patiik kaada animaacija ir "Bible Black"(atmetiisim ka tas ir hentai) - eh vairaak bi taadus anime. No nesen skatiitajaam man ljoti patiiik InuYasha backgroundi.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 29 2004, 17:06
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Ko esmu redzeejis un atziistu par labu esam no old-school, ir jau mineetie Ghibli razhojumi un Video Girl AI (kaa nu neslaveesi savu pirmo anime tongue.gif)


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 07:25