IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> final fantasy
c3nsor
post May 7 2008, 14:29
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 20
Joined: 7-May 08




nu griezjos ar paliidziibu sheit jo manaa draugu pulkaa nav iipashi ff cieniitaaji n interesenti. mana saapiite ir sekojosha.. esmu ps2 izspeeleejis visas manupraas pieejams ff daljas..taas buutu VII-dos, X, X-2, XII un tgd gribeeju uz pc proveet kko dabuut, bet nekaadi nekas neizdodas..atradu VIII dalju bet peec uzinstaleeshanas vinja nav speelejam viss grafiks kubikots taka sapistas dzeltenaas kasetiites zjiletoniem, tip domaaju ka vareeu buut vainiiga vista(liidz ar to iespeejams ka pc mazliet par labu tadai speelei) n atkal manas ceriibas sagruuzt.. taapeec varbuut juus varat kko ieteikt (iznjemot nopeerc ps3 vai xbox) kur es vareetu nopirkt kaadu dalju uz pc kas man ietu (protams iznjemot online versijas ) vai kur nokachaat. n ja juus speelejat to pashu VIII vai esat speeleejushi tad uz kaadu pc n vai vsp ir veerts. paldies par uzmaniibu, gaidiishu ietekumus smile.gif

This post has been edited by c3nsor: May 7 2008, 15:28
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sandwaterfall
post Jun 2 2008, 09:56
Post #2


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 4
Joined: 1-June 08




Diemžēl es nevaru atbildēt uz tavu jautājumu, bet man ir jautājums vai uz PC Final Fantasy ir? Ja godīgi tieši uz PC neesmu redzējusi, bet man ir teikuši ka it kā uz PC arī var spēlēt. unsure.gif
Es vēlētos šo spēli uzpēlēt, jo izskatās jau diezgan interesanta. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 00:41