IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V « < 6 7 8  
Closed TopicStart new topic
> Kas ir manga?!, kas ir manga?!
ShinChan
post May 20 2004, 14:59
Post #106


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




es jums rakari raadiisju khe..khe... *sit pa plausju*... njirgaaties par veciem cilveekiem.
Bet ja nopietni Pariize riktiigi smird un francuuzji taapat, taapeec es uz Franciju negribu, man kaut kur mazu kalnu maajinju Itaalijaa, vislabaak Toskaanaa. Labs galds, labs viina klaasts un labs gjitaarmuuziks, kaa teiktu muusu flamneko guru.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
keitaro
post May 20 2004, 15:25
Post #107


Unregistered









QUOTE (ShinChan @ May 20 2004, 01:59 PM)
es jums rakari raadiisju khe..khe... *sit pa plausju*... njirgaaties par veciem cilveekiem.
Bet ja nopietni Pariize riktiigi smird un francuuzji taapat, taapeec es uz Franciju negribu, man kaut kur mazu kalnu maajinju Itaalijaa, vislabaak Toskaanaa. Labs galds, labs viina klaasts un labs gjitaarmuuziks, kaa teiktu muusu flamneko guru.

oi oi! tas taču ir vēl tālāk!
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 20 2004, 15:44
Post #108


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (keitaro @ May 20 2004, 02:25 PM)
oi oi! tas taču ir vēl tālāk!

sjaada meekja vaardaa vareesju sevi piespiest paceljot mazliet taalaak


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
keitaro
post May 20 2004, 16:03
Post #109


Unregistered









QUOTE (ShinChan @ May 20 2004, 02:44 PM)
QUOTE (keitaro @ May 20 2004, 02:25 PM)
oi oi! tas taču ir vēl tālāk!

sjaada meekja vaardaa vareesju sevi piespiest paceljot mazliet taalaak

jāāā... uz pansionātu jau tikai vienreiz mūžā brauc... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
šitā tevi apceļ!
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 20 2004, 17:08
Post #110


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (keitaro @ May 20 2004, 03:03 PM)
jāāā... uz pansionātu jau tikai vienreiz mūžā brauc... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
šitā tevi apceļ!

Vienreiz uz un vienreiz no (zaarkaa vai urnaa). A pansionaatos cilveeki lasa mangu? (tas lai iekljautos topikaa).
Man jusuu ietekmee jau saaks kompleksi rasties, luugsju paartraukt sjo moraalo teroru.
*rakstot peedeejo vaardu uz klaviatuuras noveljaas siekalaina proteeze, kas mudiigi tiek iebaazta atpakalj mutee*


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 20 2004, 17:46
Post #111


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE
A pansionaatos cilveeki lasa mangu? (tas lai iekljautos topikaa).

lol, es varu iedomaaties tikai vecu japaanju sievu, kas lasa vecas mangas tongue.gif
Kaut gan... *iedomaajas baru vecu vechuku, kas apstaajushies ap televizoru, mutes atveerushi un priekshaa staavoshos ar spiekjiem bakstiidami, un skataas kaadu kaartiigu anime, piem., Green Green! biggrin.gif


QUOTE
*rakstot peedeejo vaardu uz klaviatuuras noveljaas siekalaina proteeze, kas mudiigi tiek iebaazta atpakalj mutee*

Viss, mans meers ir pilns, es izvirzu ShinChan kaa pirmaas latvieshu anime sizheta sacereetaaju, jo zinu, ka tur sanaaks kaut kas tieshaam labs! laugh.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 20 2004, 19:12
Post #112


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (edg @ May 20 2004, 04:46 PM)
Kaut gan... *iedomaajas baru vecu vechuku, kas apstaajushies ap televizoru, mutes atveerushi un priekshaa staavoshos ar spiekjiem bakstiidami, un skataas kaadu kaartiigu anime, piem., Green Green! biggrin.gif



Iesim veel taalaak.
Vinji izmanto savus dzirdes aparaatus lai uztvertu 9 nodaljas paveeles un tad ietinas savaas segaas iedomaajoties, ka nu ir neredzami. Ar saviem spiekjiem aka gaismas zobeniem izciina nebeidzamas divkaujas uz dziiviibu naavi. Regulaari uzgluun saviem kopeejiem, kas var izraadiities maskaaejusjies citplaneetiesji (vinju acis naktii taa nelabi spiid, iipasji tad kad tiek atnesta jauna "piile"). Tableteem tiek piedeeveetas daznedazjaadas iipasjiibas, kaa rezultaata no pansionaata regulaari atiet zaarku kordons, ar nesekmiigiem lidotgribeetaajiem. Etikja esencei tiek piedeeveetas magjiskas iiapsjiibas (viena no taam ir speeja pazust no pansionaata) un tas tik tiesjaam iedarbojas, jo ja kaads iedzer riktiigu klunkskji otreiz vairs pansionaataa maniits netiek. Invaliida ratinji kalpo kaa jaudiigi spekrati, kas ljauj iznjemt asos pansionaata koridoru stuurus uz pilnu aatrumu...


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 20 2004, 19:32
Post #113


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Visi vechuki katru gadu izdiic braucienu ekskursijaa tieshi uz Japaanu, un ekskursijas datums vienmeer iekriit reizee ar laiku, kad Japaanaa ir shitaas kostiimu aardekliibas + doujin stuff lielaas izpaardoshanas laiku. Skats: Perversi japaanji druuzmeejas pie kaada ero-speelju kioska, kad vinjus izshkjir, burtiski brutaali malaa pamotot un ar spiekjiem taalaak pabiidot, bars vechuku, kuri saliip ap gaameem, saak visu cilaat, spaidiit, ar spiekjiem stumt nost no galda, slauciit savus briljlju stiklus, neticami skalji savaa starpaa sarunaaties par visperversaakajaam teemaam, liidz netiishaam apgaazh galdu un aiziet. Veel tai ekskursijaa vinji uzkluup katrai pretimnaakoshai 16-gadiigai meitenei ar aicinaajumu iedzert sakee, peec vinjas pieklaajiigaa atraidiijuma, vinjai prom ejot, neaizmirstot uzsist vinjai pa dibentinju un peec tam skalji smieties un izlikties, ka neviens nav vainiigs. Peec ekskursijas, braucot atpakalj uz pansionaatu, vinji skaita, cik kursh meiteneem paceelis brunchus uz augshu ar spiekji, un, kaadaa kraasaa bijushas vinjaam apenes. Aizbraucot atpakalj uz pansionaatu, puse peekshnji atceras, ka aizmirsushi sev svariigas lietas, piemeeram, naudu, tuvinieku fotograafijas, dzimshanas aplieciibu, zekjes un pat daargas dzimtas relikvijas, kaadeelj jaagriezh transports atpakalj, lai dotos mekleet pazaudeetaas lietas. Mekleeshanas process parasti ljoti ievelkas, peec kura atrastas tiek daudz vairaak mantas, nekaa bija pazudushas, paarsvaraa nenosakaamas izcelsmes kasetes, diskus, kurpju kastes(ar saturu, kam piemiit parpiiram raksturiigas chaukstoshas skanja). Rezultaataa vinji pat veelas aatraak nokljuut atpakalj, lai visu iegaadaato noskatiitos, izlasiitu un izspeeleetu. Jaa, pensionaata personaals ir redzeejis daudz anime, lai izpeetiitu vechuku iipatneejo uzvediibu, paarvietoshanaas stilu, skanjas, ko vinji izdod, diivaino nevalodu, kaadaa sarunaajas...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post May 20 2004, 19:53
Post #114


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Jāā Tas tik būtu anime. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 20 2004, 20:24
Post #115


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Taa nav anime, taas ir manas ieplaanotaas vecumdienas...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 20 2004, 21:40
Post #116


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (edg @ May 20 2004, 07:24 PM)
Taa nav anime, taas ir manas ieplaanotaas vecumdienas...

Ja man vecumdienaas buus veel tik daudz energijas kaa tevis atteelotajiem vecjiem es pansionaataa veinnoziimiigi nemitinaasjos.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 20 2004, 21:58
Post #117


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE (ShinChan @ May 20 2004, 08:40 PM)
QUOTE (edg @ May 20 2004, 07:24 PM)
Taa nav anime, taas ir manas ieplaanotaas vecumdienas...

Ja man vecumdienaas buus veel tik daudz energijas kaa tevis atteelotajiem vecjiem es pansionaataa veinnoziimiigi nemitinaasjos.

Ja tas buus tieshi jautro vechuku pansionaats, taadu, kaa es izteelojos, tad es pilniigi noteikti dziivoshu tur - daudz vienaudzhu, viendomaataaju, visi taadi pashi gaisa maleeji, nekaa nedariitaaji, muus baro un apkopj jaunas meitenes (saliidzinot ar mums). Izklausaas kaa iista paradiize! laugh.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
keitaro
post May 20 2004, 22:09
Post #118


Unregistered









šajā forumā es vēl nekad nebiju tā smējies! bet es iesaku turpināt šo te topikā par 'latviešu anime veidošanu'. es domāju - šie domas lidojumi būtu pamats oriģinālai un nebijušai anime!
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Pages V « < 6 7 8
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 May 2024 - 00:30