IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Narkotikas?, Vai anime pielidzināms narkotikām?
jurc
post Oct 22 2004, 13:35
Post #1


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Nu man ar anime ir kaa ar narkotikām! Velku ar vien jaunus gabalus un nezinu vai apstašos! Es labāk noskatos kādu labu anime gabalu, nevis kautkur eju un piedzeros kā lops! Cerams ka neesmu veinīgais!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Oct 22 2004, 14:49
Post #2


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Neesi gan. Man piemeeram riebjas dzershana un piipeeshana, taapee esmu totaals atturiibnieks (atskaitot pa kaadai viina glaazei uz dzimeni). Tad jau labaak seezu pie pc un posiiju animi ")
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Oct 22 2004, 15:19
Post #3


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




es gan i dzeru i skatos anime hē hē citreiz anime labi uz pohām palīdz aizmirsti to cik ir sūdīgi


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Oct 22 2004, 15:32
Post #4


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




var jau arii skatiities anime ar kaadu alus pudeli! smile.gif Pattiikamais ar patiikamo jaapvieno biggrin.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Oct 22 2004, 15:40
Post #5


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




Nu, Piipeeju, dzeru (Lai gan maz un reti) un skatos anime...
jaa...
Anime es skatos katru briidi kad man taads ir briivs
Ljoti gruuti pavilkt paareejo dziivi, bet esmu gatavs ar to samierinaaties, ja vien man ir anime.
...
Jaa, anime IR narkotikas... Pashas labaakaas!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Oct 22 2004, 15:46
Post #6


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Tador @ Oct 22 2004, 14:40)
Nu, Piipeeju, dzeru (Lai gan maz un reti) un skatos anime...
jaa...
Anime es skatos katru briidi kad man taads ir briivs
Ljoti gruuti pavilkt paareejo dziivi, bet esmu gatavs ar to samierinaaties, ja vien man ir anime.
...
Jaa, anime IR narkotikas... Pashas labaakaas!
*



Pashas labaakaas un leetaakaas tongue.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Oct 22 2004, 16:53
Post #7


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Mjaa...tā tik tiešām ir atkarība, un smagākos gadījumos pat ar negatīvām sekām biggrin.gif Par salīdzināšanu ar smēķēšanu nevaru neko pateikt, jo nesmēķēju un uzskatu to par stulbu nodarbi, ja nu vienīgi šad tad ūdenspīpi vai kādu kāsīti. Ar alkoholismu arī nesirgstu, lai gan absolūts atturībnieks arī neesmu (skat. manu bildi tongue.gif ). No visa augstākminētā (par smagajām nark. es nemaz nerunāju) anime (laba) dod vislielāko gandarījumu un atšķīrībā no alkohola, nevis noārda bet nodarbina "pelēkās šūniņas".


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 22 2004, 16:54
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(JurCHiX @ Oct 22 2004, 14:46)
Pashas labaakaas un leetaakaas  tongue.gif


Nav nemaz tik leetas.

Anime skatiishanaas pateeree nenormaali daudz laika, kuru vareetu izmantot, pelnot naudu...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 22 2004, 16:57
Post #9


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(ShinChan @ Oct 22 2004, 15:53)
atšķīrībā no alkohola, nevis noārda bet nodarbina "pelēkās šūniņas".

Un peec dzershanas visu nakti naakamajaa dienaa naak miegs un es juutos debiils, bet peec anime skatiishanaas tikai naak miegs smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Oct 22 2004, 21:44
Post #10


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




hehe, njā.. laikam mēs te visi tadi paslimi "animāni"... es nēesmu nekāds izņēmums, pēdējā laikā gan mazāk, jo ļoti daudz jau redzēts, bet skatos kautko jaunu ja ne katru dienu, tad katru otro noteikti..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Oct 22 2004, 21:48
Post #11


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(Yume @ Oct 22 2004, 20:44)
hehe, njā.. laikam mēs te visi tadi paslimi "animāni"... es nēesmu nekāds izņēmums, pēdējā laikā gan mazāk, jo ļoti daudz jau redzēts, bet skatos kautko jaunu ja ne katru dienu, tad katru otro noteikti..
*


heh
ar mani ir trakaak - shobriid skatos Haibane Renmei jau 7 reizi pus gada laikaa... buutu skatiijies veel vairaak (laikam) bet man dazhubriid spiid un es tieku pie 4 megabitu neta un pa naktiim iekachaaju daudz daudz daudz!!! smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Oct 22 2004, 21:49
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Es dzeru,bet nepipeju..Animes skatos katru dienu un pavadu minimalais kadas 4h skatoties animes:)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Oct 22 2004, 22:04
Post #13


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Nu man agrak arī bija tā, ka anime tika skatīts aptuveni 5-6 stundas diena, bet ticiet man, drīz beigsies labas lietas ko skatītis arī jums, un ta kā man nav tendence kautko skatīties otro reizi, tad es tagad skatos tikai kautko kas ir skatīšanās vērts.. un no jaunā, tāda nav daudz..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Oct 23 2004, 00:34
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE
Nu man ar anime ir kaa ar narkotikām! Velku ar vien jaunus gabalus un nezinu vai apstašos! Es labāk noskatos kādu labu anime gabalu, nevis kautkur eju un piedzeros kā lops! Cerams ka neesmu veinīgais!
Tas, ka kāds nedzer un nepīpē, nav nekas īpašs, es arī nedzeru un nepīpēju, nu un?

Nē, man ar animi noteikti nav tā, kā būtu no narkotikām vai citu atkarību radošu vielu lietošanas. Lasi, skatāmo, interesanto animju vienkārši nav tik daudz, lai tā varētu non-stop skatīties, esmu pārāk izvēlīgs. Un, iespējams, pēc pāris seriālu noskatīšanās, sāks gadīties, ka sižets krustojies ar kādu citu animi vai arī būs pilnīgs tās atgremojums.

QUOTE
nodarbina "pelēkās šūniņas"
ļoti minimāli smile.gif
QUOTE
Anime skatiishanaas pateeree nenormaali daudz laika, kuru vareetu izmantot, pelnot naudu...
Nez, 1-2 epizodes dienā ir ~1h.
Labāk atpūšos, noskatoties animi nevis izliekot pasjansu, un 1-2 ep ir ~1h un tas nav daudz.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 23 2004, 04:08
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(bypass @ Oct 22 2004, 23:34)
QUOTE
Anime skatiishanaas pateeree nenormaali daudz laika, kuru vareetu izmantot, pelnot naudu...
Nez, 1-2 epizodes dienā ir ~1h.
Labāk atpūšos, noskatoties animi nevis izliekot pasjansu, un 1-2 ep ir ~1h un tas nav daudz.
*



Nu jaa, viena stunda dienaa arii nekas nav, bet dalja no mums meedz skatiities daudzas stundas no vietas. Pienjemsim, ka esmu speejiigs nopelniit kaut kur 2 Ls stundaa. 6 stundas anime = 12Ls. Taatad, vienu dienu anime skatiishanaas vietaa straadaajot, var ieguut 12Ls = paaris pacinjas matricu smile.gif. Ja straadaa nevis skataas jau veselu nedeelju, tad tas jau ir 60Ls = jauns un veseliigs cietnis smile.gif (vai 12 alus kastes rolleyes.gif )


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 07:13