IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Party @ exile`s place
exile
post Jun 30 2007, 05:03
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Nu taa te reti kursh mani vispaar zin vai ir redzeejis es taisos to labot, piedaavaajot sariikot pasaakumu savaas tagadeejaas maajas telpaas. Virtuve, otrais staavs balkons un daarzs ar kirshiem buus briivs @ 6TH JULY 20:00 . No savas puses piedaavaaju visiem cosplay teerpu iipashniekiem alu vai kaadu citu vieglu dzeerienu bonusaa(pieteikties savlaiciigi), veel piedaavaaju popcornu, duumu mashiinu un neonu, no muuzikas labaak lai kaads panjem kaadu disku, jo pasham peec pc tiiriishanas nekas daudz nav palicis paari taapat arii var panjemt kaadu anime ir 1 pc, varu kaadas vecas galda speeles un kaartis atrakt . Ir kambaris(istabinja) kur saguldiit kaadus 5-7 kritushos paareejiem gan buutu jaagulj mazaak komfortablos apstaaklos Ja savaaksies vismaz 7 cilveeki tad viss notiek ja nee tad nodzershos arii pats! Buutu labi ja kaads pieteiktos arii par pavaaru un manu labo roku, jo viens pats diez vai visu izkontroleetu biggrin.gif Nu ja tas takaa buutu viss ja kaads veelas vai ir kadas labas idejas piesakaas! Ja kas dziivoju Riigaa purvciema rajonaa netaalu no dominas, braslas ielaa
P.S. vieniigaas prasiibas pret viesiem buutu neapgaaniit iekshtelpas.


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Jun 30 2007, 16:39
Post #2


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Es pat vareetu ierasties. Man naakamajaa dienaa tieshi blakus dominai meegjis notiek, so man buutu pat ljoti forshi biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
gramozeks
post Jul 1 2007, 10:40
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 352
Joined: 23-May 05
From: Riiga, Latvija.




Super mums ir atradies "Pa6navnieks" happy.gif!!!
exile tavs piedaavaajums sniegt Mums pajumti un izklaides ir ljoti kaardino6s!!! happy.gif Man ar bija liidziiga doma piedaavat tusinju manaas maajaaas, bet biju izleemis ar to piebremzeet (veelos paskatiities kaa Otakie6i uzvedas dazzados apstaakljos citos Tusinjos). Taapeec es noleemu visu taa kaartiigi paveerot un pamaaciities no Kljuudaam ko iepriek6eejie pasaakuma Riikotaaji nav neemu6i veeraa vai ir palaidu6i garaam!!! happy.gif
Lai pasaakums izdotos man liekas nav jaapiedzirda visa tauta liidz nesamanjai. happy.gif Tie ir jaaizklaideee ar kaadu Speeli vai labi "sagremojamo" Animi, peec tam vari dzirdiit!!! happy.gif Muuzika- taa ir labo doma- briidis atslodzei, ta4u kaada labaak??? O_o ??? Man piemeeram patiik Tuc- Tuc stilaaa, kaut kas no Larocca Stile!!! happy.gif Bet kas patiik citiem??? O_O ???
Hm... Paartikas jautaajums... Hmmm.... Hmm... Vai ledusskapis ir biezs??? Tas taa. Pirms eediena pasnieg6anas ir jaaiepaziist Otaks tuvaak. Ko vinj6 lieto uzturaaa. happy.gif Protams tas nav vieniigais kas par vinju jaazin, bet viens piemeers ir!!! happy.gif
Runaajot par dator speeleem tas arii buutu labi piemeeram Sonijs 2 vai 3! happy.gif happy.gif happy.gif Tas veel nav viss ta4u dazzi atspeeres punktitev es sniedzu!!! happy.gif Varbuut tev izdosies izdomaat ko daudz, daudz labaaku!!! happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 1 2007, 22:01
Post #4


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Labi "sagremojama" anime gramozeka gaumee... tam padomam labaak neklausi! Un vispaar kam tik fanaatiski meegjinaat izveidot pashu labaako tusu ever, izpeetot liidz siikumiem katra otakiesha eeshanas, dzershanas un kakaashanas paradumus? Gan lielaakaa dalja pati atradiis sev jautriibu, un, ja ir taadas svariigas lietas kaa telpa, saprotoshi kaiminji un vieta kritushajiem, droshi var riikot pasaakumu. Ar tuc-tuc gan droshi var aizbaidiit dalju otakieshus.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Jul 2 2007, 11:19
Post #5


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




QUOTE(edg @ Jul 1 2007, 22:01) *
Ar tuc-tuc gan droshi var aizbaidiit dalju otakieshus.

Atljaushos piebilst: _lielu_ dalju potenciaalo naaceeju.

Juataajums: vai ir kaads ierobezhojums kaada publika r laipni gaidiita un kam tur labaak neraadiities? face control buus/nebuus? un galu galaa, cik ilgi tur viss notiks?


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post Jul 2 2007, 14:16
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Nu visi jautri cilveeki ir laipni luugti, vecuma deelj cilveekus nediskrimineeshu. Protams ka agresiivi un potenciaali biistami cilveeki nav gaidiiti. Nekaadu striktu laika limitu nav, bet domaats, ka kautkur liidz sestdienas dienai/vakaram. Par tuc tuc var neuztraukties, jo uz datora shaadu gabalu faktiski nav un diez vai liidz piektdienai paraadiitos pat ja gribeetu, jo man interneta provaiders saacis blokjeet dc++ par ko man shkrobe, taapeec buutu labi ja kaads panjemtu kaadu mp3 cd liidzi ja nu mana un paareejo otakieshu gaumes nesaskan. No anime man kautkas ir kartoteekaa, tachu var arii ko ieteikt un es to liidz piektdienai novilktu. Par PS2 ideja jau laba, tachu pats es labaakajaa gadiijumaa dabuutu tik tv. Veel ir aktuaals jautaajums, vai kaads briivpraatiigi pieteiktos man paliidzeet paaris stundinjas pirms pasaakuma kautko uzmeistarot no cienasta?

Taakaa izskataas ka tomeer cilveeki vareetu arii savaakties she buus mans telefona nr ja nu kas 29938320


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Jul 2 2007, 15:23
Post #7


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




aivvv(aggensts 0,7) labpraat ierastos un pakkertu liidzi maariiti (aggents 0,5) ja pasaakuma organizeetaajam nav iebildumu un veel buutu ar mieru pakkert kiidzi kaadu aggentu ja vien ir nepieciessams...


(ja nu kas ar aggentu tiek apziimeets plaanotais dzeramaa daudzums un tiek jautaats vai vajag vairaak... un vai nav iebildumu...)


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post Jul 2 2007, 19:22
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Nu pret agentiem man nekaadu iebildumu, domaaju katrs pats zin cik vinjsh daudz var, lai portaalu neatver! wacko.gif
Jaa, butu arii labi ja kaads dailjaa dzimuma paarstaavis izkraashnjotu sho pasaakumu. smile.gif


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Jul 2 2007, 19:23
Post #9


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




QUOTE(aivvv @ Jul 2 2007, 15:23) *

aivvv(aggensts 0,7) labpraat ierastos un pakkertu liidzi maariiti (aggents 0,5) ja pasaakuma organizeetaajam nav iebildumu un veel buutu ar mieru pakkert kiidzi kaadu aggentu ja vien ir nepieciessams...


(ja nu kas ar aggentu tiek apziimeets plaanotais dzeramaa daudzums un tiek jautaats vai vajag vairaak... un vai nav iebildumu...)


thank you, captain obvious ._.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post Jul 5 2007, 12:41
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Nu taa diena tuvojaas... Taatad piektdien 20:00 pie dominas galvenaas ieejas visi laipni luugti! Ja ljoti kaveejaas tad var mekleet braslas 49 . Buushu ljoti prieciigs ja ieradiisies veel kaads, taakaa nekautreejaties un piesakaties!


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Jul 5 2007, 14:43
Post #11


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Ok, count me in. Paņemšu līdzi kadu Anime arī.


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jul 5 2007, 15:12
Post #12


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Tiec brīdināts, ka pie dažādu apstākļus akritības piekāpt varētu arī ALK. Un visai naturāli nocrash'ot pārtiju. As always...


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Jul 5 2007, 16:28
Post #13


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




QUOTE(GM @ Jul 5 2007, 15:12) *

Tiec brīdināts, ka pie dažādu apstākļus akritības piekāpt varētu arī ALK. Un visai naturāli nocrash'ot pārtiju. As always...

Apstaaklji buutu ka WoWs neiet? Citus skjeershljus iisti nemanu. Kaads panjemiet liidzi "excrementory grindfuckers". vai vismaz Manowar.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post Jul 5 2007, 20:01
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Vai tad tieshaam tik traki "Run for your lives the ALK is comming"? Ai ko tur, riit visu pats redzeeshu ar savaam aciim smile.gif


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Jul 5 2007, 21:46
Post #15


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




QUOTE(exile @ Jul 5 2007, 20:01) *

Vai tad tieshaam tik traki "Run for your lives the ALK is comming"? Ai ko tur, riit visu pats redzeeshu ar savaam aciim smile.gif

or so you think


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 May 2024 - 15:50