IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Anime reklaamaas., Aaaarpraac
Jaladin
post Nov 9 2004, 16:16
Post #1


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 346
Joined: 15-October 04
From: Tanelorn




Nesen pa TV redzeeju Head&Sholders jauno reklaamu. Guess what did I see? Jaa puse reklaamas bija ziimeeta Anime style. Ko juus par to sakat? Kas taalaak anime pamperi?


--------------------
Geeks rock!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 9 2004, 16:25
Post #2


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Varbuut pat saakshu sleegt iekshaa TV tikkai lai paskatiitos reklaams biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Nov 9 2004, 16:30
Post #3


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Kaut kaads sviesc, pat uzziimeec bija nesmuki. Bet uzved uz domas: ja man tik nesmuki mati( no taam blaugznaam veemiens naak) labaak jaapeerk tas shampuuns. dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 9 2004, 16:44
Post #4


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(S.U.D @ Nov 9 2004, 15:30)
Kaut kāds sviesc, pat uzzīmēc bija nesmuki. Bet uzved uz domas: ja man tik nesmuki mati( no tām blaugznām vēmiens nāk) labāk jāpērk tas šampūns. dry.gif
*


Tie mati jau tādi bija pēc mazgāšanas ar šampūnu, tā ka nesteidz lietot. No šampūna nosaukuma noprotu, ka tas domāts cilvēkiem, kam mati aug arī uz pleciem. ļoti interesanti, šampūns paņem nišu, uz kuru vēl citi šampūnu ražotāji nebija iedomājušies strādāt. Interesants tirgus segments. Varbūt derētu kaut kas special arī priekš matiem uz rokām, kājām un arī ..., pag, kur vēl auga?


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 9 2004, 17:04
Post #5


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Yushiro Sakaki @ Nov 9 2004, 15:16)
Nesen pa TV redzeeju Head&Sholders jauno reklaamu. Guess what did I see? Jaa puse reklaamas bija ziimeeta Anime style. Ko juus par to sakat? Kas taalaak anime pamperi?
*


Sajuuta bija lieliska, pirmo reizi to reklaamu skatoties. Anime reklaamaas = cilveeku pieradinaashana pie anime kaa satura pasniegshanas formas = ljoti labi = cilveeki driiz neuztvers anime kaa diivainu pagriides sektu nodarboshanos...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOLF
post Nov 9 2004, 18:10
Post #6


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04




Ir vismaz viena reklāmas aģentūra tepat Rīgā, kas pamanās iemānīt kādu anime motīvu vienkāršos reklāmas plakātos - ir redzēts Texhnolyze galvenais varonis kaut kāda masu pasākuma afišā un kāda violetmataina 'magic girl' deju skolas reklāmā. Gan jau, ka ir bijis vēl, bet afišām pievēršu uzmanību reti.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Nov 9 2004, 18:23
Post #7


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




bet nu visnotalj priecee ka reklaamu agjentuuras saprot, ka anime ienjem aizvien lielaaku dalju cilveeku dziivee un taalab arii veido shaadas reklaamas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 9 2004, 18:45
Post #8


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




nez, manšķiet ka tam ir ne tikai pozetīvi efekti.
Gadījuma, ja anime sāks plaši izmantot reklāmās cilvēki skāks uztvert to kā kautko uzbāzīgu un traucējošu. Padomājiet, kam tad patīk reklāmas, un anime asociēsies tieši ar to.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Nov 9 2004, 19:05
Post #9


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




man jau patika...
bet nu ja tiešām visi saaks izmantot anime rekleemaas, ta tas nu nebuus labi!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Nov 9 2004, 20:56
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Es gribu zinat to latviesi zimeja vai ari kaut kur izgriezusi no citam reklamam un ielikusi laugh.gif ...Es skatoties to reklamu saubijos ka latviesi tiesam tik labi mak zimet huh.gif ...Bet taka neticas, Tikai besii ka sitadas stulbas reklamas liek par kaut kadiem sampuniem mad.gif ...Vien izskatas ka Anime izaksta...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 9 2004, 23:03
Post #11


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Nu jau arī pie mums anime izlien no pagrīdes un kļūst par nozīmīgu popkultūras elementu un atklāti sakot mani tas nemaz nepriecee. Nevēlos redzēt bērneļus skaraidām apkārt pokemonu maiciņās, nevēlos pilnas skolas ar anime apsēstiem bērneļiem. Varbūt esmu savtīgs, taču man gribās, lai anime vismaz Latvijā paliek daudz maz elitārs pasākums. Un nost ar anime stilā veidotām šampūnu reklāmām.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 10 2004, 01:03
Post #12


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




nene, uuuu.. Shin-chan.. a tu esi egoists.
Bet zini, man īstenība gribās to pašu, lai cik es mēģinātu to noliegt, taču es negribu lai anim ekļūst par popkultūru. Iespējams es baidos pazaudēt kautko kas mani padara savādāku par cotiem.. ļoti iespējams.
Un par bērneļiem, pokemonu kreklos. Nu a tu tagad redzēji tos bērnus.. viņi tāpat skraida pokemonu kreklos, un tur nekā neizdarīsi, mārketings.
bet man tiko ienāca prātā doma. Es negribu anime kā popkultūru tāpēc ka kļūstot vispieejams anime man sāks asociēties ar katko netīru, izgrāspstītu pa svešām rokām... to nu gan man negribētos, kautgan es īsti nesaprotu, kāpēc ubliskums man asociējās tieši ar tādu lietu.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 10 2004, 01:12
Post #13


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Yume @ Nov 10 2004, 00:03)
bet man tiko ienāca prātā doma. Es negribu anime kā popkultūru tāpēc ka kļūstot vispieejams anime man sāks asociēties ar katko netīru, izgrāspstītu pa svešām rokām... to nu gan man negribētos, kautgan es īsti nesaprotu, kāpēc ubliskums man asociējās tieši ar tādu lietu.
*


Es tev varu apteikt kāpēc. Pie vainas ir tava asociatīvā domāšana. Tas tā ir ar visām lietām. Ņemsim par piemēru taksofonu. Tiko uzstādīts tas ir jauns un spožs, arī telefona grāmata vēl vietā un ar neizplēstām lapām, taču jo vairāk cilvēku to lieto, jo netīrāks un apdauzītāks tas kļūst. Kabīne ir saskrāpēta, tel. grāmatā neķītri zīmējumi, ja grāmata vēl vispār tur ir, tad vēl kāds bomzis tajā pavadījis iepriekšējo nakti ar visām no tā izrietošajām sekām. Nu, vai ir patīkami lietot taksofonu pēc visa aprakstītā. Tāpāt ir ar anime. Jo vairāk cilvēku to lieto jo mazāka kļūst tās vērtība.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaladin
post Nov 10 2004, 01:47
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 346
Joined: 15-October 04
From: Tanelorn




Bet liekas, ka anime kultuuru neaptureesi. Taa ienaak visur (arii shampuunu reklaamaas). Bet nekas. Mode aatri paariet. Un driiz atkal mums egoistiskajiem anime faniem buus tas prieks buut tiem retajiem kam lemts izbaudiit anime burviibu.
Bet liidz tam esmu ar visaam chetraam pret animee kaa popkultuuru.


--------------------
Geeks rock!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Duarh
post Nov 10 2004, 02:38
Post #15


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




QUOTE(ShinChan @ Nov 10 2004, 00:12)
Tāpāt ir ar anime. Jo vairāk cilvēku to lieto jo mazāka kļūst tās vērtība.
*


Pilnīgs sviests. Vienīgā atšķirība ir cilvēka prātā. Negribēt anime kā popkultūru ir vienkārši gribēt saglabāt kaut kādu pārākuma, izredzēto sajūtu - to jāpārvar. Tam, ko skatās citi, nevajadzētu ietekmēt to, kā cilvēks kaut ko bauda, pretējā gadījumā cilvēks ienkārši ir no citiem atkarīgs.

Pie tam, lai gan, piemēram, Somijā anime jau ir zināmā popkultūras līmenī, tas tikai nozīmē, ka anime skatās daudz - fani ir tā pati sabiedrības daļa (vecuma/kultūras/veznelkā ziņā), kas Latvijā, tikai viņu ir vairāk. Jo ļoti daudz cilvēku Latvijā par anime vispār nav dzirdējuši, lai gan, iespējams, viņiem patiktu, ja redzētu.

Tas, ka anime parādās kādā reklāmā, ir nenozīmīgs blakusefekts. Mani pilnīgi neskar arī tas, ka bērni skraida riņķī ar Pokemonu krekliem mugurā - prieks, ka viņiem patīk.


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 22:24