IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

7 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Final Fantasy Advent Children VII, vienkarsi ...!!
Shoune
post Sep 6 2005, 20:29
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




nu taa es nezinu, te dazi kaut kadas anime par gejiem skatas, dazus velns vins zin, kurus pat 7 gadigi berni skatas, bet laikam par tadu ka Final Fantasy Advent Children VII, izskatas ka neviens nav dzirdejis...
Es so jau redzeju uz PSP, bet nu labi, varu iepriecinat FF fanus pec 7 dienam 35 min un 20 sek. iznaks FF DVD formata, un ari torrentos...

taaa rekur ir adrese, neesmu vainigs ja nesaprot Japanu valodu, bet tur ir traileri kurus var paskatities, bet ja te neviens nesaprot ko tur runa tad vismaz uz Bilditem var paskatities =))

http://www.square-enix.co.jp/dvd/ff7ac/


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post Sep 6 2005, 21:21
Post #2


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




lab lab daudzi ir fanaa pa FF bet nebļauj pa to, vismaz lielaako tiess, un ne juus vieniigie gaida advent children iznaakšanu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Forgotten*Memory
post Sep 6 2005, 22:09
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 17-September 04




Gaidu kopš 2004. gada janvāra un solīja, ka būs 2004. gada vasarā, bet velti gaidīju, jo tagad tik viņi izdomāja pēc vairāk kā gada izlaist šo brīnumu! Bet laikam jau bija gaidīšanas vērts... Milzīgs paldies Tetsuya Nomura&co par tāda darba paveikšanu! (Protams arī par Dirge of Cerberus; Before Crisis; Crisis Core un Last Order)

Te ir linki, ja kādam interisē (Un tie, kas paši neatrada), filmas kadri.
1. ir Cloud'a cīņa ar Kadaj, Yazoo un Loz mežā (Ja nemaldos, tad tas laikam ir Sleeping Forest)
http://rapidshare.de/files/4693641/trailer...Medium.avi.html

2. ir Aeris katedrālē/baznīcā (Cloud; Tifa)
http://rapidshare.de/files/4694078/trailer...Medium.avi.html
(Lai tiktu pie failiem, nospiediet "free" un tad pagaidiet, kamēr apakšā parādās norāde)

DVD izdos jā, bet vai AC tiks uz lielā ekrāna Eiropā arī? (Ja neskaita Internacional Movie Festival Venēcijā)


--------------------
image

"..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Sep 6 2005, 22:23
Post #4


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Šī filma nekad nav bijusi paredzēta lielajiem ekrāniem, tāpēc kinoteātros viņa nebūs.
Bez tam 13. datums ir arī oficiālais datums NA relīzei un tādēļ japāņu valodas nepratējiem nav ko uztraukties.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Sep 6 2005, 22:58
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




Manus postus noņēma... Ehem... Nu jā dažviet offtopic bija... Tātad brālis Sephirots saka, ka nebūs ķinīšos... Tiešām žēl... Nu nekas, dvd arī sadabūšu.. Beidzot dažus kadrus noskatījos no Forgotten*Memory ievietotā... Liels paldies, tu sakārdināji mani vēl vairāk.


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Forgotten*Memory
post Sep 6 2005, 23:00
Post #6


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 17-September 04




Nē, pareizāk teikt būtu, ka tā netika veidota priekš lielajiem ekrāniem, tomēr pirms vasaras tika spriests par to vai izlaist šo filmu kinoteātros vai nē. Es neatradu vairs infomarāciju par filmas veidotāju lēmumu šai sakarā, tāpēc jautāju šeit, varbūt kāds būtu atradis. Bet labi, es tik un tā uzzināju to ko man vajadzēja zināt. Paldies!

Btw, kas būs balss aktieri, kas ierunās filmu angļu valodā? Zinu tikai par Cid, bet pārējos? Laikam vēl netika dota nekāda informācija par to... :/


--------------------
image

"..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Sep 6 2005, 23:02
Post #7


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Nope, informācija par amerikāņu voiceover`iem netika dota.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Sep 6 2005, 23:34
Post #8


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




Oi, es jau kadu gadu to4 gaidu tas filmas iznakšanu... biggrin.gif
un ļoti ceru sagaidiit..........


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Sep 7 2005, 00:06
Post #9


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




Gribētos gan zināt kas jums šo izcilo mākslas darbu ļāva pieskaitīt pie animes, tas ir pure CG ... es kā FF reals ( + veel paredzeju tālajā 1998. gadā ka FF7 will be back) fans saucu to pieklājīgi par CG filmu.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Sep 7 2005, 00:44
Post #10


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Andromens @ Sep 7 2005, 00:06)
Gribētos gan zināt kas jums šo izcilo mākslas darbu ļāva pieskaitīt pie animes
*



1) Šī anime ir http://anidb.info sarakstā, un kā zināms tā ir lielākā anime datubāze.
2) Izstrādā japāņu kompānija.
3) Un tas ka tā ir CG, nenozīmē ka tā nav anime, jo CG ir sastopams bezmazvai katrā animē.
4) Tad jau tādus šedevrus kā GITS, Wonderful days, Last Excile, Digimons arī nepieskaitam pie animes?

Šo sarakstu vēl varētu turpināt un turpināt.

Tagad izlasi šo un pasaki kapēc šo animi nepieskaitīt pie animes? Tikai un vienīgi tāpēc ka tā ir CG?


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dcrow
post Sep 7 2005, 08:42
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 221
Joined: 28-June 04




QUOTE(Andromens @ Sep 7 2005, 00:06)
Gribētos gan zināt kas jums šo izcilo mākslas darbu ļāva pieskaitīt pie animes, tas ir pure CG ... es kā FF reals ( + veel paredzeju tālajā 1998. gadā ka FF7 will be back) fans saucu to pieklājīgi par CG filmu.
*



Bez CG filmas, būs arī parastā tradicionālā anime FF VII filma, kura iznāks kopā ar spēli! kautkur DC++ es kādam jau biju redzējis AC uz 700mb failu..., pagaidām nezinu kas tur, mēgināšu sadabūt to...


--------------------
(personal work) my clan page Tak 6to ja , kas es veel druscinj ar web dizainu nodarbojos...:)

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Sep 7 2005, 14:52
Post #12


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




JurCHiX tavi pamatojumi ir defautlie, bet tu taču redzi konceptualu atšķirību starp FFVII:AC un piemeram GITS ? Pēc šitā sanāk ka FF VII un vispār arī visas FF sēriajs spēles ir anime ... Kaut kā druksu nelīmējas ne ? Japāna ir ar kas cits ne tiaki anime.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Sep 7 2005, 14:54
Post #13


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(Andromens @ Sep 7 2005, 14:52)
JurCHiX tavi pamatojumi ir defautlie, bet tu taču redzi konceptualu atšķirību starp FFVII:AC un piemeram GITS ? Pēc šitā sanāk ka FF VII un vispār arī visas FF sēriajs spēles ir anime ... Kaut kā druksu nelīmējas ne ? Japāna ir ar kas cits ne tiaki anime.
*


kaapeec, gan mees nevareetu nosaukt sho filmu par 3D animi????? ( Saakumaa tachu varonji tika ziimeeti ar roku un anime stilaa, tad izveidoti 3D, taatad visam pamataa ir anime )

Noskatoties treilerus, saak teceet siekalas, es gribu to filmu, gribu, gribu.............
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Sep 7 2005, 16:02
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




QUOTE(S.U.D @ Sep 7 2005, 14:54)
QUOTE(Andromens @ Sep 7 2005, 14:52)
JurCHiX tavi pamatojumi ir defautlie, bet tu taču redzi konceptualu atšķirību starp FFVII:AC un piemeram GITS ? Pēc šitā sanāk ka FF VII un vispār arī visas FF sēriajs spēles ir anime ... Kaut kā druksu nelīmējas ne ? Japāna ir ar kas cits ne tiaki anime.
*


kaapeec, gan mees nevareetu nosaukt sho filmu par 3D animi????? ( Saakumaa tachu varonji tika ziimeeti ar roku un anime stilaa, tad izveidoti 3D, taatad visam pamataa ir anime )

Noskatoties treilerus, saak teceet siekalas, es gribu to filmu, gribu, gribu.............
*



Njā es jau pirms es vispār kaut ko redzēju, tikai biju uzzinājis ka tāds būs man šausmīgi gribējās redzēt + vēl Traileri tā sakārdināja, ka es vienkārši nevaru...
Starp citu, jā, visi chari sākumā tika zīmēti anime stilā priekš spēles FF7, filmai chariem par pamatu tika ņemti chari, kādi viņi spēlē bija... Spēlē tiešām ir 100% anime stils, bet filma tikai pēc story līdzinās Anime...


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post Sep 7 2005, 16:09
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




vēl 7 dienas līdz pirmizrādei... smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 6 May 2024 - 18:12