IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

 
Reply to this topicStart new topic
> Projekts-antiprojekts, naudas pelniishana netaa
deleted-ray
post Dec 17 2004, 20:16
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Taatad taa, mees te dazi taisam shaadu projektu. Buusim pateiciigi, ja Juus vareetu iepostot te savu pieredzi (pozitiivo vai negatiivo wink.gif shajaa sakaraa. Respektiivi par pelniishanu netaa. Tnx jau ieprieksh
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Dec 23 2004, 14:45
Post #2


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




...laikam man jaapaprasa lai man uz z-sveetkiem jaunas smadzenes uzdaavina.
Man nepieleca par ko iet runa. o_O
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Dec 23 2004, 14:59
Post #3


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Negribas reklameeties, bet tjipa kaa te
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Dec 28 2004, 14:04
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




Pieredzes man nav, bet domāju, ka tur slēpjas kāds triks, jo katram cilvēkam gribas pēc iespējas vairāk (visu!) naudas iegūt sev.
Vienkāršāk runājot, tur var iztīrīt tavus īstos kontus, vienkārši pasūtīt d..., vai izdarīt augstākminētās procedūras uz kaukādu jocīgu reģistrācijas līgumu pamata.

Cilvēkiem patīk krāpties! biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Dec 28 2004, 14:16
Post #5


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Mani kaitina tikai tas, ka taadu darbonju deel uz manu epastu naak visaadi spami mad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Dec 28 2004, 21:16
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




QUOTE(Ray @ Dec 28 2004, 13:16)
Mani kaitina tikai tas, ka tādu darboņu dēl uz manu epastu nāk visādi spami  mad.gif
*



Kādreiz bija viens skarbs raksts par šo tēmu, gonor.eja.lv, ja pareizi atceros.
Tikai liekas ka vairāk tā lapa neeksistē.
Savulaik mani izbesija kas cits, tipa, piedāvājam darbu internetā, tikos un tikos pārrunas, a īstenībā kārtējā marketinga piramīda, pērc kautkādu primitīvu weblapu redaktoru par 150 ls un izplati tālāk veidojot piramīdu uz leju. Ilgi un dikti karināja makaronus uz ausīm kādu baigo džunguru pelnīšot. rolleyes.gif
Nesanāca viņiem tie 150 lati šoreiz. tongue.gif tongue.gif Laikam apvainojās. rolleyes.gif >:)
Vel toreiz vairākas reizes zem dažādiem citiem sludinājumiem par darbiem cilvēkiem ar datorzināšanām uzķēru viņu referāļus. Kas tas par darbu viņi nekad uzreiz pa telefonu nesaka, "atbrauciet uz pārrunām". biggrin.gif mad.gif Tas ka esiet modri happy.gif.


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Aug 1 2005, 19:38
Post #7


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




QUOTE(Shumins @ Aug 1 2005, 02:03)
P.S.1.
Ja tagad to taisā darīt RAY...tad tu esi mans ienaidnieks NR.1
Šame on you Bastardo...

P.S.2.
Man druški arī ir tāda veida apisēji, tāka tavas šēmas ātri nojautīšu...Bet otakiešus tev nepiekāst...Tie nav tādi, ko vajg apčakarēt...meklē citus... cool.gif
*


Shito es kautkā nesapratu O_o. Laikam jau tāpēc, ka vairs tas links nedarbojas. Ideja jau nebija ka es te tagad saakšu nez kādas mahinācijas, ideja bija uztaisīt lapu, kur visi apšmauktie dalītos savā pieredzē, lai citi neiekristu uz šādiem pasācieniem. Respektīvi, es pats gruzīju tādiem virsū, kuri piedāva pelnīt netā.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
flasherr
post Aug 1 2005, 20:26
Post #8


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 115
Joined: 11-July 05
From: zaru būdiņa dziļi mežā




piekrītu shuminam. Par velti nekas (tikaii sū#$, kādreiz pat par tiem jāmksā). Ja es saņemtu tās summas, ceļojumus. etc., ko man piedāvā kā n-tajam apmeklētājam un vienk. tā pat, es tagad būtu miljonārs un būtu apceļojis puspasaules.

QUOTE
Par katra e-pasta izlasīšanu jums tiek maksāti 100$ dažreiz vairāk. Minimālā summa, kas jums ir jāsasniedz, lai varētu saņemt naudu ir 5000$. Par reģistrāciju jums tiek samaksāti 500$.

totāls 3.14. Tā kā par reklāmu maksā firma, kuras interesēs tas ir, 100 $ uz vienu cilvēku ir galīgi neiespējami. 400 cilvēkiem tie ir 40 000 $. Par šo naudu var nopirkt 1 minūti reklāmas laika BBC (iespējams kļūdos. Varbūt tas bija cits populārs raidījums), kuru skatās MILJONI!!

Par reģistrāciju tiek samaksāti 500 $. šeit es sāku ņirgt. Muterīte piereģistrēsies, fāters, bračka, opis, oma, es, atkal es, utt. Paši sēdēsim un zīmēsim animi. Lai tie naudas devēji iet #@$%. Neko es neklikšķināšu.

Cilvēki. Nebūsim Lētticīgi. Saprotu, ka naudas ir lielas un vilinošas, ir ko pirkt. Bet...Neļausim, lai uz mūsu rēķina citi uzvārās


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
slay3r
post Aug 1 2005, 21:08
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 171
Joined: 20-April 04




Pateiksi kas tas šits vel strādā, ja jā nu tad tā ir naudas bedre. Nopēr domainu, nopēr mazu beku uz kuras meilserveris griežās un taisi cik vēlies kontus ka saņem e-pastus biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 23:20