IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> BLOOD+, blood.....
Ghoul
post Nov 14 2005, 23:30
Post #1


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Pagaidaam esmu noskatiijies vienu epu ( subotas pagaidaam ir 5 ), kura beidzaas taa, ka gribu redzeet taalaak. Peec 1. seerijas neko sliktu pateikt nevaru.. biggrin.gif
Uzziiimeets ir labi, ziimee Prduction I.G ( GitS, Fruitss Basket ).Domajams, ka shows buus diezgan patiikams... biggrin.gif
http://www.animenfo.com/animetitle,1715,nabfka,blood_.html
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show...search=BLOOD%2B
Kaadas ir juusu domas par sho anime.... ? laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Nov 15 2005, 00:35
Post #2


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




ir redzeetas 4ras (by L-E). izskataas, buus patiikamaaks, nekaa Blood Movie. OP/ED gan liekas, ka nesader ar animes noskanju (jeb vienkaarshi peec savas gaumes shajaa zhanraa prefereetu druumaakus/skumjaakus/nostalgjiskaakus gabalus, ne promo maajienus uz action). jebkuraa gadiijumaa viens no jaunaas sezonas showiem kuru tajaa skaitaa trackoshu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Dec 21 2005, 02:45
Post #3


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




man kaa cilveekam, kam patika Blood Tle last Vampire shitas seriaals vienkaarshi kaitina un es nevaru vien sagaidiit, kad Saya beidzot paraveertiisies kaartiigaa bezsirdiigaa slepkavniekaa atkal, shitaa atminjas atguushanas dalja nekam neder un prieksh Blood - par maaaaz asinju!
Tikai manas domas smile.gif


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post May 19 2006, 10:36
Post #4


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Nu izskatās, ka beidzot harpy vēlme būs apmierināta 30-tajā epā viņa atguva visu atmiņu un next (1-3) epās būs blood rain so to say cool.gif

Principā nesūdzos gabals visnotaļ ir virs vidējā līmeņa, man personīgi labāk patīk Blood+ kā naruto un Bleach. Šite vismaz kcik sakarīgi viss liekas smile.gif

Vai vispār vēl kāds skatās šito bez manīm ???? ph34r.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post May 19 2006, 20:48
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




A spoilerus izmantot nemaakam?

Man personiigi shis anime nevisai patika, bet tas, nojaushu, ir manas gaumes deelj...kaartiigiem asinju un horror cieniitaajiem (kaa arii tiem, kas sevi uzskata par goootiem) - iesaku


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LeoR
post May 19 2006, 21:10
Post #6


Unregistered









Nu nez man liekas, ka no horror tur ir loti maz un arii ar asiniim tur iipashi neviens neaizraujas. Pirmaas epizodes tik likaas taadas garlaiciigs, bet taa jau nekaada vaina.
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Oct 21 2007, 15:22
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Noskatījos Blood+. Pirmās ~12 sērijas likās interesantas. Bet vēlāk sāka kļūt garlaicīgāk un garlaicīgāk un beigas pavisam garlaicīgas. Sākums bija lēns, bet labs. Bet ja viss seriāls lēni velkas un nekas nenotiek, nu tad var aizmigt.
Bet mani mazliet pārsteidza, ka pie mūzikas strādāja Hans Zimmer un kaut kāds Mark Mancina... Ko Holivudas filmu komponisti pazaudēja pie anime? Tas ir interesanti. Novilku OST, to arī sev atstāšu.

This post has been edited by Hikaru: Oct 21 2007, 15:25
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
adrenalin
post Oct 31 2007, 00:14
Post #8


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 1
Joined: 31-October 07
From: Salaspils




nav ko skatities visas jau redzeju biggrin.gif pedejas 20 epas vilkas ilgi ta4u piebeidzu to 50 epu kumosu 3 dienu laika laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 9 May 2024 - 03:20