IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

9 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Pokemoni
+Chibi+
post Oct 30 2005, 03:08
Post #1


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Mēs bieži lietojam šo vārdu kā terminu, lai nievājoši izteikties par citiem cilvēkiem, bet man te pēkšņi sagribējās uzzināt, ko jūs ar to saprotat.. Kur ir robeža starp pokemonu/normālu cilvēku/otaku?
Man te tikko vienā fourmā nosauca par pokemonu, jo es paziņoju, ka man nepatīk Kurbijkurne. Smējos ļooooooti ilgi. Un padomāju - goddamnit - a ja nu es tomēr tiešām esmu pokemons, pati to neapzinoties?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gutts
post Oct 30 2005, 03:47
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 122
Joined: 22-October 05
From: fantaziju pasaule




Mani ar interese vispar kas tie par pokemoniem jums visu laiku un vel vairak interese kas tas par Kurbijkurne.
Jamacas bus man otaku leksika.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Oct 30 2005, 09:06
Post #3


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




man radaas prieksstats ka pokeomi noziimee ''otaku mulkiitis'' nez, taada kaa iesauka. un vel taa laikam spamerus sauc...pati jau arii agraak ar taadu forshu iesauku sastapos! laugh.gif


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Oct 30 2005, 09:34
Post #4


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




es vispar neizmantoju sho vaardu pret citiem cilveekiem ( nu labi sanaak, bet reti), jo nepaaraak saprotu shii vaarda jeegu, liekas, ka domaats cilveeks, kursh seko "krutajiem" laimpats buutu "kruts" piemeeram drausmiigi piedzeras un ar to lepojas ( kaa tas tika runaats vienaa citaa topikaa), cilveeks bez saviem dziives uzskatiem, kuram galvenais ir buut "krutam". Bet veel es nelietoju, to taadeelja, ka nezinaamu, nesaprotamu apstaaklju deelj es aizstavu pokemonus ( animi) un man besii cilveeki, kuri saka, ka ta ir slikta anime ( jo taa nav slikta anime). Taads nu diivains cilveeks es esmu ( laikam pokemons, ne?)........ laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 30 2005, 09:35
Post #5


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Hmm, vaardu pokemons pats izmantoju divos veidos- 1: Tas ir cilveeks kursh ir gariigi nenobriedis un vinja uzskati ir vai nu paarspiileeti optimistiski, vai paarspiileeti pesimistiski (kas jau robezhojas ar gotiem). 90% gadiijumu tas attiecas uz meiteneem jaunaakaam par 14.

2: cilveeks, kas gjeerbjas paarspiileeti 'flashy' un domaa, ka ir nenormaali stiliigs.

tas protams no mana subjektiivaa viedoklja puses.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Oct 30 2005, 10:10
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Pirmais, kas man asociējas ar vārdu pokemoni, ir visi mazie dzīvnieciņi, kuri ir gandrīz visās animēs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Oct 30 2005, 10:35
Post #7


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Man šis vārds pirmkārt asociējas ar sliktām animēm, otrkārt asociējas ar wannabe gotiem un treškārt asociējas ar dīvainu cilvēku. Pati šo vārdu gandrīz neizmantoju. Nav bijusi pēc tā vajadzība.


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Oct 30 2005, 10:54
Post #8


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




pokemoni - cilvēki kuri neiederas konkrētu cilvēku grupās. Par pokemonu var nosaukt jebkuru. Piemēram, ja es piereģistrētos kubirkurnē - mani tur noteikti sauktu par pokemonu - ne es esmu lasījis četrača grāmatas ne filmas skatījies. Ja kādā barā kur tiek lietots alkohols iemaldās kāds jauns nedzērājs, tad viņiem ar ir tiesību viņu saukt par pokemonu. Ja otaku.lv piereģistrējas kāds 12padsmitgadnieks un skatās tikai pokemonus, digimonus, yu-gi-oh, tad viņu ar varam saukt par pokemonu.
Katrā ziņā uzskatu ka cilvēkus citi sauc par pokemoniem jo tie neiederas konkrētā cilvēku grupā, nepārzin konkrētas lietas. Protams no pokemona statusa var arī ar laiku izaugt.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Oct 30 2005, 10:56
Post #9


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Tad pēc Jurchika domām sanāk, ka pokemoni ir tie sīči, kas vēl nav savā dzīvē atraduši to, ko meklē... Nju, tā arī var būt... rolleyes.gif


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Oct 30 2005, 11:05
Post #10


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




Es par pokemoniem saucu wannabe gotus dry.gif nu taadus kas staigaa diivanai gaitaa un pie sevis klusi atkaarto - esmu baigas gots... esmu iistaakais vanpiirs... aa... esmu kruts...esmu gots... laugh.gif Veel par pokemoniem gadaas nosaukt kaadu kas klausaas man nepienjemamu muuziku kas manaam ausiim liek sachokuroties biggrin.gif es jau nesaukshu taadus dziedaataajus vaardaa... rolleyes.gif *pacelj plakaatu ar jaunaakajaam popa zvaigzneem* Un protams pokemoni ir mazas puukainas radiibinjas kuras ir sastopamas muusu mazaakaas paaudzes fantaazijaas... biggrin.gif Un veel par pokemoniem es uzskatu patieshaam mazus beernus kuri censhas izskatiities ljoti lieli un pieaugushi.. Izskataas piemiiliigi un smiekliigi.. ak jaa un pokemoniski... laugh.gif


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Oct 30 2005, 11:22
Post #11


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Pokemoni, manuprāt, ir kādas, teiksim, grupas apakšgrupa, kuru pamatgrupa dažādu iemeslu dēļ neciena, piemēram, metālisti=pamatgrupa, nu metālisti=apakšgrupa=pokemoni.
Dziļi sirdī mēs visi esam pokemoni.

This post has been edited by Sephiroth: Oct 30 2005, 11:26


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Forgotten*Memory
post Oct 30 2005, 11:50
Post #12


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 17-September 04




Agrāk cik atceros par "pokemoniem" sauca visus tos, kas ļoti atšķīrās savā izskatā (stilā), tieši uzsverot viņu krāsainību apģērbos, it sevišķji skolās bieži izskanēja šāds termins, kad kāds ļoti uz citu fona izlecošs cilvēks pagāja garām. Bet wannabe gotus dēvēja par pandām jeb citiem vārdiem sakot "melnie pokemoni"

Pati šo terminu neizmantoju, bet manuprāt tagad to patiešām vairāk izmanto uz cilvēkiem, kas cenšās būt "stilīgāki" un, lai pievērstu sev vairāk uzmanības mēģina ārēji izrādīties (smth), lai gan domās nemaz neatšķiras no pārējiem.


--------------------
image

"..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Oct 30 2005, 12:01
Post #13


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




Nju... Mana izpratnee pokemons ir taads, kas censhas iejusties konkreetaa subkultuuraa nemaz nejeedzot uz kaadiem pamatprincipiem taas uzskati balstaas. Cilveeks, kas meegjina iejusties, lai buutu stiliigs, lai vinju pamaniitu. Sii teema ir paarmalta tuukstoshiem reizu, ar katru reizi braucot arvien dziljaakaas auzaas.

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Oct 30 2005, 12:08
Post #14


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




pokemons - mentaali zemaak attiistiita radiiba par termina lietotaaju. parasti cilveeks. biezhi tiek lietots kljuudaini un ne veinmeer uztverams kaa klajsh apvainojums.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Oct 30 2005, 12:16
Post #15


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Ek, laikam es nekad nebiju domājusi tik dziļi par to, kas tad ir pokemoni, vienmēr sanāca kādu tā nosaukt uz refleks. Terminu zinu, definīcija nav noformulēta.

Bet faktiski, ja tā padomā, tad manā gadījumā pokemoni ir - bērni, kas ir pārāk... lai kas tas būtu, bet tas ir par daudz, un jau krīt acīs. Piemēram hyperaktivitāte. Unbērni līdz 16 man 90% automātiski ir pokemoni.

Bet tas ir retorisks jautājums, jo tādas lietaskatrs tomēr uztver pa savam. Tā pat, kas var īsti novilk svītru starp saldām/iem, un normāliem?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 15:51