IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

5 Pages V « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> NGE on Cartoon Network
bubu
post Jul 6 2005, 12:40
Post #61


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




aah tā. nu jā, es ar vispār neskatos dubus, lai gan nesaku ka tie ir s**s. Nu bet īpaši vajadzību pēc tiem ar nejūtu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jul 6 2005, 13:22
Post #62


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Un es jau domaaju, vai tad shoreiz iztiksim bez pretruniigiem strīdiem par NGE psih. filos. un citiem satvariem, kā arī vidējo skatītāju, kas šovu skatās un cik daudz no tā saprot. Bet redz, ka nekā.
Saistībā ar fanservisu. Taka, tik pat labi var teikt, ka Gundamus i tamu padobnoje, galvenokārt skatās sīkači, kam ir "stindzis" uz mechiem un lielām mehāniskām šaujošām un skaļi skanošām cilvēku vadāmām un pēc cilvēku līdzības veidotām uzpariktēm vispār. Ej un iesvaidi viņus ar saviem tekstiem, ka "mechas patiesībā ir tikai savdabīgs sci-fi žanram piederīgs izteiksmes veids, tas ir tas pats, kas, piemēram MIG'i kādā pilotu iznīcinātāju dzīvei veltītā šovā. Jēga un būtība taču ir tikai cilvēkiem un to attiecībām, nevis viņu vadītajām ierīcēm." Atļāvos brīvā tekstā atsauktie uz taviem agrākajiem izteikumiem. Diez vai viņus īpaši spēs kustināt tavi izteikumi, jo viņiem galvenais būs action, ej un pierādi pretējo. Tik pat patiess apgalvojums, kā tas, ka NGE publika centrējas uz Misato (reizēm arī Asukas un Rei) trūcīgo apģērbu un maucīgo uzvedību.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jul 6 2005, 13:51
Post #63


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Huh? Es kaut ko teicu par Misato m***cīgo uzvedību???
Tas "fanserviss" NGE ir aiz matiem pavilkts un viņa nemitīgā piesolīšana ir tikai publikas kacināšana - katrā nākamās sērijas preview Misato piesola vairāk fanservisa, kurš neseko smile.gif
Un tā ir, jaunākie Gundam seriāli ir tikai modelīšu promo video.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jul 6 2005, 14:09
Post #64


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Taka @ Jul 6 2005, 12:51)
Huh? Es kaut ko teicu par Misato m***cīgo uzvedību???
Tas "fanserviss" NGE ir aiz matiem pavilkts un viņa nemitīgā piesolīšana ir tikai publikas kacināšana - katrā nākamās sērijas preview Misato piesola vairāk fanservisa, kurš neseko smile.gif
Un tā ir, jaunākie Gundam seriāli ir tikai modelīšu promo video.
*


jauno gundam, vai citu mecha showu, vai ecchi fanservica showu .. protams, komercija sit augstu vilni. bet jo lielaaks prieks uz shaadu showu fona redzeet pa laikam kautko tieshaam neklishejisku, piem. Kino's Travels.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jul 6 2005, 20:31
Post #65


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




No ofence, bet Taka nezinu vai esi pamanījis, bērnu lomas vienmēr ierunā sievietes un tas netikai japāņiem, bet arī dubos un pašu amerikāņu mūltenēs.
Tikai Disneja un Dream works gabalos bērnu lomās ierunā aktieri bērni.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jul 6 2005, 23:58
Post #66


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




exactly. man uzreiz naak praataa Naruto, kaa arii amerikaanju dubaa Ash balss. tie ir kuri es noteikti zinu un atceros, bet paarsvaraa I dont care vai ierunaa sieviete, viirietis vai beerns, lai tik skaneetu taa kaa vajag.

es esmu subu skatiitaajs. dubus neskatos, bet aktiivs kritikjis arii neesmu, jo kaa tad var kritizeet to ko nezini. tomeer pieturos pie uzskata ka japaanjiem vareetu buut labaak ierrunaatas emocijas. Un veel man vienmeer smiekli naak kad dzirdu kaa amerikaanji izrunaa japaanju vaardus (visi patskanji izrunaati, amerikaanju "r", un forsh "ou")... nesen dzirdeeju "Naru'tou" (apostrofs ir uzsvars uz zilbi pirms taa)... shedevrs...

hmm... bet kur tad palika muusu diskusija par NGE... varbuut beidzam sho offtopic?


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rudoru-san
post Jul 11 2005, 20:12
Post #67


Tidus
****

Group: Chuunin
Posts: 159
Joined: 1-July 05




He he ph34r.gif
Iedomājieties situāciju:
Pusītis sēž, skatās Ed, Edd 'n' Eddy...
Pēkšņi parādās zilas debesis, gaiši balti mākoņi... Zankoku na Tenshi no Teeze...
Pusītis izskrien no istabas kliegdams: "Mammuuuu!!! Eņģeļu uzbrukuuums! Man baaail!!!" ohmy.gif
Tikmēr vecmāmiņa sēž pie ekrāna saukdama: "Shinji! You mustn't run away! Wiiii!!!" tongue.gif


--------------------
IPB Image
Thank u
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Jul 11 2005, 21:06
Post #68


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




QUOTE(Rudoru-san @ Jul 11 2005, 20:12)
Tikmēr vecmāmiņa sēž pie ekrāna saukdama: "Shinji! You mustn't run away! Wiiii!!!"  tongue.gif
*


lol
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Jul 16 2005, 20:52
Post #69


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Kaa NGE fans jau esmu atmetis ar roku iipashi striideeties ar kaadu par to kapee jamais neciena un nemiilee to ko es lieku ka saavu bausliibu (Tas ir paarspiileeti jo esmu jau sen pieradis skatiities anime un skatiit to kas man no vinjas patiik paareejo zinaamaa meeraa ignoreejot. Taniii pashaa NGE es atrodu miinusus kuri vairaak gan ir balstiiti uz plotu).

NGE effekts ir taads pats kaa kad kaadam paarliecinaatam islaamisma piekriteejaam tu saaktu dziit iekshaa logisko domaashanu un luugt lai vinjsh pieraada savu allahu uz principiem kuri nenonaak pretrunaa un kuru gali nekaraajaas gaisaaa.

Un, taaatad, palasot ANN, kas ticis noediteets, man reizee ir dusma un reizee absoluutaakaa vienaldziiiba, jo CN netiek un netiks skatiiits. Mani galiigi nekrata skatiit anime ar ENG dubu taadeejaadi itkaa paaugstinot varbuuteejo baudu ko es guudu ja nepieveerstu uzmaniibu ekraana lejasdaljai. Man Jap valoda patiik, pamazaam to zubros.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 May 2024 - 21:32