IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Memoirs of a Geisha, Geišas atmiņas
Sayuri
post Nov 20 2005, 16:38
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 19
Joined: 17-July 04
From: Behind you




Pasaule gaida slavenās Artura Goldena grāmatas "Memoirs of a Geisha" ekranizāciju. Tas ir stāsts par kādu meiteni Chiyo jeb Sayuri, kam liktenis lēmis kļūt par geišu, par sarežgījumiem un par mīlestību. Par to, cik liktenis ir nozīmīgs mūsu dzīvē un, ka nav nejaušību. Grāmata ir pasaulē atzīta un populāra, ieteiktu to izlasīt, īpaši tiem, kas vēlas vēl vairāk uzzināt par Japānas kultūras īpatnībām.

Filmai vajadzētu būt grandiozai un mākslinieciskai, vismaz tā var spriest pēc treilera. Ar nepacietību gaidu, kad to varēs skatīt Latvijas kinoteātros.

Links, kur var apskatīt treileri => http://www.sonypictures.com/movies/memoirs...isha/index.html
Link => http://www.imdb.com/title/tt0397535/
Link => http://www.helloziyi.us/Movies/memoirs-of-a-geisha.htm

Un daži screenshoti:
imageimage
imageimage
image




--------------------
dchub://anime.kso.lv:2412
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sayuri
post Dec 30 2005, 19:47
Post #2


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 19
Joined: 17-July 04
From: Behind you




Tagad jau ir pieejams arii torrents ar DVD ripu http://isohunt.com/download.php?mode=bt&id=7781681

Vispaar jau graamata ir labaaka, bet nu tie, kas nav lasiijushi, gan jau filmu veertees pozitiivi. Japaanas faniem anyway jaaredz happy.gif


--------------------
dchub://anime.kso.lv:2412
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Dec 30 2005, 19:52
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Baigi daudz faili tajaa torentaa. Bet jaanokachaa. Riktiigi gribaas redzeet, jo shaadas filmas man ir cienjaa. happy.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sayuri
post Dec 30 2005, 19:56
Post #4


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 19
Joined: 17-July 04
From: Behind you




QUOTE(Sushi @ Dec 30 2005, 19:52)
Baigi daudz faili tajaa torentaa. Bet jaanokachaa. Riktiigi gribaas redzeet, jo shaadas filmas man ir cienjaa. happy.gif
*



Tas nekas. Ja tev ir winrar, ta vienk extractee no katra diska pirmo failu tb pride-geisha-xvid-cd1.r00 un pride-geisha-xvid-cd2.r00 Winrars pats atextraktos pilnos avi failus. wink.gif


--------------------
dchub://anime.kso.lv:2412
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Dec 30 2005, 19:57
Post #5


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Njaa ir ir. Bet es no taa neko nesaprotu. Jaasauc teetis paliigaa! biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
silk
post Jan 9 2006, 22:03
Post #6


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 33
Joined: 5-January 06




Es noteikti gribēšu noskatīties šo filmu, kaut vai tāpēc, ka galvenajā lomā ir Ziyi Zhang. Manuprāt, viņa ir ļoti laba aktrise...viņa katrai filmai prot piešķirt dzirksti(House of Flying Daggers, Jasmine Women, The Banquet) ~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
misty_moonlight
post Jan 9 2006, 22:37
Post #7


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 70
Joined: 29-March 05
From: Riga




Ir skataama shii filma. Man jau patika laugh.gif
Vieniigi kaut kur lasiiju, ka veesturnieki diezgan kritizee filmu, jo esot daudz neprecizitaates, arii fakts, ka galveno lomu speelee kjiiniete, bet nu tas jau nekas. Un jaa nedaudz traucee tas, ka runaa vinji lauziitaa anglju valodaa. tongue.gif
Graamatu neesmu lasiijusi, bet pienjemu, ka taa vareetu buut stipri labaaka. cool.gif


--------------------
--==> misty (ミスチ) <==--
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mapet
post Jan 10 2006, 12:27
Post #8


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 21
Joined: 1-September 05




naaaae... man gan nepatika, pirmkārt jau dēļ angļu valodas ar akcentu. un arī pati filma nelikās interesanta. gan jau grāmata ir labāka.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jan 17 2006, 16:36
Post #9


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




ne prikesh holiwudas ok Gabals protams ar saldajaam beigaam, bet filmas leenais ritums man patika. Cepuri nost Sayuri ljoti skaista izskatiijaas. Briinums, ka lv pa shito filmu neviens neko iipashu nezin, bet gan jau Naumanis un Rietuma tautu apgaismos


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Jan 17 2006, 22:46
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




OMG, vinjiem ir filma?Ej nost... blink.gif
Es tikko biju no omas nosp...erm...aiznjeemusies graamatu lai briivlaikaa izlasiitu, vnk dieviiga tongue.gif...
Nu tagad es gribu redzeet filmu dry.gif *iet atbriivot vietu datoraa*
Kaadeelj galvenajaa lomaa ir kjiiniete, kaads nezin? blink.gif dry.gif
(Un btw, kaads nav redzeejis to graamatu kaadaa graamatniica?nevaru atrast... huh.gif )


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
WinK
post Jan 21 2006, 17:12
Post #11


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 2
Joined: 14-October 05




Super ko lai vairāk saka!! Filma vnk kapitāla pirms dažām stundām nostījos un vēl tagad esmu patīkami apstulbusi!=))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kenshin
post Jan 26 2006, 09:54
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 183
Joined: 5-November 04
From: beyond the stars




itamais buushot CCP^^)


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Feb 24 2006, 21:54
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Noskatiijos ZE dienaa forum cinemas.. ja nebuutu saakumu nokaveejusi, viss buutu ok! happy.gif shii filma ir taada, ko manupraat nevar tik aatri piemirst.. Muuzika..aktieri.. dotu 9 balles no 10! Manupraat filma tieshaam ir izdevusies! (Man riebjas, ka no manas klases 89% uzskata, ka geishas ir japaanju mau... noskatiisies filmu un sapratiis varbuut ko vispaar noziimee vaards geisja.. ) Manam braalis joprojaam labaak patiik peedeejais samurajs tongue.gif!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Blackout
post Feb 25 2006, 13:12
Post #14


Gimme More
****

Group: weirdo
Posts: 294
Joined: 4-November 05
From: Riga




QUOTE(Tomoko @ Feb 24 2006, 20:54)
Noskatiijos ZE dienaa forum cinemas.. ja nebuutu saakumu nokaveejusi, viss buutu ok! happy.gif shii filma ir taada, ko manupraat nevar tik aatri piemirst.. Muuzika..aktieri.. dotu 9 balles no 10! Manupraat filma tieshaam ir izdevusies! (Man riebjas, ka no manas klases 89% uzskata, ka geishas ir japaanju mau... noskatiisies filmu un sapratiis varbuut ko vispaar noziimee vaards geisja.. )  Manam braalis joprojaam labaak patiik peedeejais samurajs tongue.gif!
*



es ar biju ZE dienaa.. wink.gif bet filma tieshaam ir gruuti piemirstama ;D Runaajot par to, ka teeloja kjiiniete.. Es praktiski domaaju taa labaak. Kjiinieshiem ir shauraakas acis, tas padara geishu labaaku.. nu nezinu, man patika.. Un iisti atshkjiriibu nevareeja pamaniit. mana klase ar domaa ka geishas ir japaanju mau... >.> tieshi taa pati situaacija.. nu labi ne filmu, tas paaraak daargi ;D bet biblioteekaa ir graamata "japaana krustaam shkjeersaam", tur ir maza dalja par geishaam, samurajiem un njindzaam.. bet patieshaam daudz info.. es dotu 9.99999999/10 shai filmai XD


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Feb 25 2006, 20:43
Post #15


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Ah, nu noskaņa filmai bija ļoti laba. Skaistas krāsas, Hatsumomo atveidotāja bija vienkārši lieliska, operatora darbs tās pavājš, t.i. normāls, nothing special.

Heh, no vēsturiskās puses... Nu es nesākšu. laugh.gif Neprecizitātes jau daudz, bet ko tur.. Var jau uz to aizvēŗt acis. *cough*


Man nepatika, ka viņi tik maz runājā japāniski. Nu come on... Kas tās par geišām, kas murmulē in engrish. Un kā Sayuri ar to amerikāni sarunājās? Viņai ko, pēkšņi izcilas angļu val. zināšanas parādījās? Bwah.


Bet īstenībā jau man patika, tikai režisora amerikāniskā izcelsme stipri durās cauri tai noskaņai.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 6 May 2024 - 23:03