IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> divainas lietasmums apkart, edg neaiztiec mani
sipps
post Feb 10 2006, 20:13
Post #1


Unregistered









taka pedeja laika pietiek ka tu ieraksti
QUOTE(Marekso @ Feb 5 2006, 11:20)
Anime skatos maz biggrin.gif
*


un talak var rakstit visu kas ienak prata tad ar es esmu nolemis izvedod mazu topiku par visulaiku divainako personu kas pazistama musdienu sabiedriba. atradu video kadrus ar vienu no slavenākajiem Latvijas iedzīvotājiem galvenajā lomā. Tas ir visu caru cars, debesu atslēgu turētājs, nemirstīgais kalnietis un pasaules valdnieks vienā personā. Tiem, kas grib ar šo viedo vīru iepazīties tuvāk, ir iespēja izlasit interviju. Bet tagad pie lietas:

Pirmajā video iefilmēta pasaules valdnieka atzīšanās unikālās redzēšanas spējās. Jāsaka, ka arī es pastāvīgi jūtos tā, ka redzu vienlaikus gan cauri Zemei, gan visam kosmosam.

Otrajā video sirmais tēvocis atklāj kāpēc psihenes viņu neņem pretīm un neizklausās nemaz tik traks. Es pat pieļauju domu, ka viņš varētu tīri labi saprast ko un kāpēc dara. Bet, ja psihenē viņš netiek ielaists tikai dēļ tā, ka par daudz ēd, tad kārtējo reizi jāsecina, ka es dzīvoju lieliskā valstī, pašā skaistākajā un neatkarīgākajā no visām brīvajām republikām, kurā opim pat nevar iedot zupīti nostrebties.

taka diemzel abi vido ir mistiska karta pazudusi varbut kads zin kur tos meklet?
lai nu ka ka jus domajat visd ko vins dara ir vajpratibas pazime vai ar apzinatas darbibas? ja ta tad kapec vins to dara?

image

ja nu kads nezin ka sis vir izsaktas
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 10 2006, 20:55
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Labs topiks! Diemzheel, nepaziistu sho cilveeku, lai vareetu spriest par vinju. Parasti par cilveekiem var spriest, saliidzinot ar liidziigiem cilveekiem. Shis nav tas gadiijums.
Bet taisniiba, ka ar anime shim topikam nav nekaada sakara. Taa kaa mani biida pa labi un pa kreisi, tad es tieshaam nezinu, kaa riikoties - likt warn vai nelikt par taada veida topikiem.
Personiigi man, shis konkreetais topiks ljoti patiik, jo ir manaa intereseshu laucinjaa. Es vasaraa veeleejos interveet bomzhus, bet taa, lai viss tiktu nofilmeets vai vismaz diktafonaa ierakstiits, tieshi taapeec, ka dazhi bomzhi ir ar tieshaam interesantu domu gaajienu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Feb 10 2006, 21:05
Post #3


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




hrm. kad cilveekiem beidzot pieleks vaarda 'offtopic' tulkojums/skaidrojums? jaabuut sakaraa ar animi postam shajaa iedaljaa? BS! jeb postu mazaa trafika peec kosherainajaas foruma iedaljaas aptruucies ko modereet? get a life.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Feb 10 2006, 21:28
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




eu,es sho kungu zinu! vinjsh pat kaadreiz pastaigaajaas kopaa ar veel vienu liidziigu, tam tikai tumsha baarda,nevis balta! vinji striideejaas par interesantaam lietaam. buutu labi veel kaadu infu par vinju, tas ir viens interesants cilveeks..


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
davio
post Feb 10 2006, 21:31
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 184
Joined: 19-December 05




wooohoooo! Pasaules valdnieks rulleee!!! Es vinju esmu saticis gan uz ielas vecriigaa gan autobusaa braucot uz maajaam! Muld gan vinjsh visu laiku ka vinjsh ir valdnieks un ka vinjsh gaaziishot visu sisteemu. laugh.gif Tas oopis tak nav traks vienk. paaraak aizraavies ar savaam idejaam un dariit vinjam taa pat nav ko.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Feb 10 2006, 22:32
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Pag, ka tik tas nav tas kekss, kas liida fochiities kad mums ar klasi bij jaanoliek ziedi pie Briiviibas piemineklja dry.gif ...viens dzeks no klases meeginaaja vinju iztirgot kaadiem siichiem kas ar bij atbraukushi ziedus nolikt ar textu "sanaaciet,sanaaciet! fotograafija ar mistisko Meza veci, tikai 1 ls" tongue.gif ...Mistiskais Meza vecis,kas sita kanti muusu uchenei laugh.gif un liida kadraa staastot kaut ko par dailjo Juurmalu dry.gif ...vai arii tas jau ir kaads cits dzeks? blink.gif jo izskataas varen liidziigs.... cool.gif
Uz to briidi gan izklausiijaas ka bisku "runaa alus"... unsure.gif


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Feb 11 2006, 00:17
Post #7


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




QUOTE(sipps @ Feb 10 2006, 19:13)

image

ja nu kads nezin ka sis vir izsaktas
*




OMG!! Pasaules Valdnieks. Es vinju zinu. 'Undiinee' biezi ciemojas. Visnotalj jauks veciitis. Gudrs arii.

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
davio
post Feb 11 2006, 00:24
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 184
Joined: 19-December 05




Tā un latest news šis vecītis ir arī redzēts operā NORMAALAA izskatā, bet kā skatītājs protams. biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Feb 11 2006, 00:26
Post #9


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




Feelz like an alien.
Tas ir super. es par tādu pirmo reizi dzirdu biggrin.gif
Izlasīju to interviju. Tš vecīša uzskatus es galīgi apstrīdu. Vāks! o_0

This post has been edited by lastguru: Feb 11 2006, 02:12


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Feb 11 2006, 00:47
Post #10


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




izlasiiju interviju, vispaar ir labs, man patiik, taisniibu saka smile.gif Taa jau liekas, ka bikiit kjerts, bet runa par reaalaam lietaam smile.gif

This post has been edited by Ghoul: Feb 11 2006, 00:50
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 11 2006, 00:58
Post #11


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Church @ Feb 10 2006, 20:05)
hrm. kad cilveekiem beidzot pieleks vaarda 'offtopic' tulkojums/skaidrojums? jaabuut sakaraa ar animi postam shajaa iedaljaa? BS! jeb postu mazaa trafika peec kosherainajaas foruma iedaljaas aptruucies ko modereet? get a life.
*


Kad tev beidzot pieleks, ka mani warnu pieshkjirshanas leemumi balstiiti uz apkaarteejo cilveeku veelmeem! Ir cilveeki, kas _neveelas_ ar anime pilniigi nesaistiitus topikus pat ne offtopic sadaljaa. Lai ko es dariitu vinjiem pa praatam, tas nebuus tev pa praatam. Bet, kad daru, kaa tev pa praatam, tad vinjiem nepatiik.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Feb 11 2006, 02:23
Post #12


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




edg, vienmeer buus neapmierinaatie, neuztrauceies, that's life. es gan sheit spamu padzeesu. PEOPLE, STOP SPAMMING!!!

kas attiecas uz lietu, tad interesanti buutu ar taadu arunaat kkad. taisam kopiigu pasaakumu aicinot veciiti? dazhas lietas ko vinjsh saka, es arii atbalstu (ja kaads nelasiija manu sacereejumu, palasiet to topikaa par miilestiibu)... iisteniibaa katrs sevi var uzskatiit par visu pasauli, un visas pasaules valdnieku, vinju ieskaitot... kaapeec nee...

tieshaam daudzi interesanti un gudri cilveeki bozho... dazhi gudrie pat speciaali shaadu dziivesveidu izveelas... budistu muukiem laikam arii bija taa jaadziivo, cik atceros.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Feb 11 2006, 02:47
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




QUOTE(davio @ Feb 10 2006, 23:24)
Tā un latest news šis vecītis ir arī redzēts operā NORMAALAA izskatā, bet kā skatītājs protams.  biggrin.gif
*


Es taa iedomaajos, ka pamataa, ja vinjsh buutu normaals, tad vinjaa pilniigi neviens neieklausiitos, a uzmaaciiga bomzha vaardus cilveeki vismaz uztver smile.gif
nu varbuut es maldos, bet nu man taa liekas... ph34r.gif


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Feb 11 2006, 03:55
Post #14


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




QUOTE(lastguru @ Feb 11 2006, 01:23)
edg, vienmeer buus neapmierinaatie, neuztrauceies, that's life. es gan sheit spamu padzeesu. PEOPLE, STOP SPAMMING!!!

kas attiecas uz lietu, tad interesanti buutu ar taadu arunaat kkad. taisam kopiigu pasaakumu aicinot veciiti? dazhas lietas ko vinjsh saka, es arii atbalstu (ja kaads nelasiija manu sacereejumu, palasiet to topikaa par miilestiibu)... iisteniibaa katrs sevi var uzskatiit par visu pasauli, un visas pasaules valdnieku, vinju ieskaitot... kaapeec nee...

tieshaam daudzi interesanti un gudri cilveeki bozho... dazhi gudrie pat speciaali shaadu dziivesveidu izveelas... budistu muukiem laikam arii bija taa jaadziivo, cik atceros.
*



Ir taada pasaku maaja 'Undiine'. Vinjsh tur biezs cieminjsh. Vinjaa patiikami klausiities smile.gif

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaoru-chan
post Feb 11 2006, 10:55
Post #15


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 33
Joined: 10-January 06
From: The land of my dreams and hopes!




QUOTE(Shinya @ Feb 10 2006, 21:32)
Pag, ka tik tas nav tas kekss, kas liida fochiities kad mums ar klasi bij jaanoliek ziedi pie Briiviibas piemineklja  dry.gif ...viens dzeks no klases meeginaaja vinju iztirgot kaadiem siichiem kas ar bij atbraukushi ziedus nolikt ar textu "sanaaciet,sanaaciet! fotograafija ar mistisko Meza veci, tikai 1 ls"  tongue.gif ...Mistiskais Meza vecis,kas sita kanti muusu uchenei  laugh.gif un liida kadraa staastot kaut ko par dailjo Juurmalu  dry.gif ...vai arii tas jau ir kaads cits dzeks? blink.gif jo izskataas varen liidziigs.... cool.gif
Uz to briidi gan izklausiijaas ka bisku "runaa alus"... unsure.gif

*



Yup tas laikam ir tas weciits bet tu laikam piemirsi to ka tikai saakumaa vinju gribeeja iztirgot pa 1 ls peec tam jau izauga liidz 2 ls un mosh liidz par piechukam
un ka shis kaut ko nokliedzaas ka muusu uchenei azis iepletaas .

Bet taa ir loti interisanti skatiities kaa shameejais iet pa ielu un lasa lekcijas jaunieshiem un am liekas ka vinjsh ir krutaaks par tantuuzi kas netaalu no briiviibas pieminekla( kaut kur pie mc donalda) bljauj virsuu par kaut kaadiem aaboliem un dievu (vis maz vasaraa vinja tur bija),dazreiz pat apsraadina (ar mani taa naw noticies bet man ar vienu pazinju tas laikam taa notikaas).


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 19:52