IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Anime uz iPod.
bypass
post Dec 12 2006, 01:21
Post #31


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Church, uz psp wide skrīna(480x272) subi ir ļoti skaidri salasāmi, ekrāna kvalitāte un spilgtums arī vairāk kā apmierinošs. Tieši vizuālās kvalitātes ziņā ideāls, IIRC 3 stundas battery life - nav bijis tā, ka pietrūkst. Mīnusi, var pietrūkt vietas uz 2gb stika it īpaši, ja ir kādi iso ripi un mūzika samesta. Un, jā, video ir jāpārkonvertē uz attiecīgo formātu, kas man vis vairāk nepatīk, ja ir jāsteidzas un gribās ātri uzmest kaut ko skatāmu ceļam.

Er, ja mēs tieši domājam kādu plaukstas devaisu tieši video atskaņošanai, es ieteiktu ņemt PDA, multifunkcionāls, un lielāko daļu video var skatīties bez pārkonvertēšanas, kas man liekās lielākais plus.
Un salīdzinot ar ipodiem nesanāk īpaši dārgāk.

Par ipod video gan nevarēšu teikt, jo nav, bet uz 320x200 AFAIK, ja konvertē labā kvalitātē teorētiski ir jābūt diezgan skaidri lasāmiem subiem.

Bet, ja tieši mūzika ir svarīga, tad es ņemtu kā sigfa minēja kādu nelielu, ietilpīgu mp3 pleijeri kaut vai AAA bačām(tad nebūtu jāuztraucas par ilgumu), kas kvalitātes ziņā neatpaliktu no ipoda, bet maksātu ievērojami lētāk.

This post has been edited by bypass: Dec 12 2006, 01:25
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Dec 12 2006, 01:53
Post #32


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(bypass @ Dec 12 2006, 00:21) *

...
Par ipod video gan nevarēšu teikt, jo nav, bet uz 320x200 AFAIK, ja konvertē labā kvalitātē teorētiski ir jābūt diezgan skaidri lasāmiem subiem.
...

probleema ir gan mazaa diagonaale, gan mazaa izshkjirtspeeja. vari protams atskanjot upto 640x480 ar ipodu izmantojot doku ar TV out, bet tas nav mobile solution anymore. varbuut probleema bik samazinaatos ja reenkodeejot vareetu softsubus embedot ar lielaaka izmeera shriftu, bet tas nav piemeerojams hi-res un HDTV-res hardsubu enkodeem, kur proporcionaali ir ljoti mazs shrifts. jebkuraa gadiijumaa uz ipoda .. if subs involved .. even if you can read it's not comfortable.
lai nu kaa .. tas viss man ir pilniigi neuztraucoshi. primaaro pamat funkciju shams mp3 playeris pilda apmierinoshi. viss paareejais - neruup.
P.S.
labaakaa mobile video playback platforma - laptops <g>
(pietam lietots laptops imho cenaa iipashi daudz neatshkjirsies no jauna psp/ipoda/whatever ;>)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Dec 12 2006, 20:34
Post #33


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Neaizmirsti, ka lietotam laptopam ir viens "mazs" zemūdens akmens - garantijas nav. Un ja nomirst kaut kas, kas atrodas uz mātesplates - maksās viņa tā, ka maz neliksies...
HDD un RAM apgreidot/nomainīt parasti nav probzu, bet par pārējo - sk. augstāk. Un jauni laptopi jau iet zem 400Ls...


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Dec 12 2006, 23:44
Post #34


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Nu lab, lab. Laptops, tas jau aizgaajis par taalu. Jautaajums par Video uz iPODa man skjiet bija taapeec, ka taa buutu papild funkcija (ne primaaraa) un taapeec, ka mazinjsh. Laptopu kabataa neiebaaziisi. Kautgan PSP gan buutu daudzfunkcionaals. Labs domu gaajiens biggrin.gif ! Laigan PSP arii kabataa naw iebaazhams (liels pluss, kaapeec man patiik ideja par iPODu labaak, nekaa laptops vai PDA)!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Joe
post Dec 13 2006, 00:13
Post #35


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 102
Joined: 1-October 04
From: http://mattfoto.info




Ja jau galvenā funkcija ir mūzikas klausīšanās tad protams labāk iPOD ņemt. Ja arī daudz video gribēsi skatīties tad padomā arī par PSP lielo displeju. Bet vienīgi PSP jāpērk atsevišķi atmiņas karti lai vairāk sakačātu iekšā...


--------------------
Hi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
fuzz
post Dec 31 2006, 23:24
Post #36


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 83
Joined: 13-June 05
From: gypsy part of town




Nu tad beidzot dabuju to ipodu, pārkodeju Ergo Proxy epu, subus var viegli salasit, attela kvalitāte ir perfekta, fps arī daudz, esmu super apmierinats !!!! smile.gif

Laimīgu jauno gadu visiem !!!!!!!!!!


--------------------
whatever.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 April 2024 - 19:04