IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> NANA, Ai Yazawa's mangas ekranizācija
Yume
post Apr 16 2006, 15:54
Post #1


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Tiem, kam vārds Ai Yazawa neko neizsaka, paskaidrošu, tā ir ļoti populāra Shojo žantra mangaka, kuras slavenākie darbi ir Paradise Kiss un NANA.
seriāls ParaKiss tika izlaists iepriekšējā sezonā, un guva milzīgu atsauksmi Japānas publikas rindās.
Nesen tika uzfilmēta pilmetrāžfilma pēc mangas NANA sižeta ( ievērojiet, nevis live action, bet tieši mākslas filma ) Tagad sāk iznākt anime TV pēc šī paša dabra.

Spriežot pēc pirmajam divām sērijām- mūzika- pat ļoti laba, varoņu dizains- savdabīgs, bet ļoti Yazawas stilā, animācija - samērā laba, ja prot sadzīvot ar dažām īpatnībām.
Žanrs- shoujo, music, comedy, drama, romance

No manas puses- iesaku paskatīties.
Uzskates materiāli-
image
image
image
image
image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Apr 16 2006, 16:00
Post #2


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




te ir viena sērija.

Edit by Yume: un te ir otra
BTW, Natsuki-šāda veida posti skaitās spams. Kam vajag, pats atradīs.


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Apr 16 2006, 16:06
Post #3


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




jā, noskatījos arī, patika, pat ļoti. Šķiet ka būs viens no retajiem šī pavasara seriāliem kuram būs jāseko līdzi smile.gif
Čaru dizains tīri savdabīgs, sākumā ir mazliet jāaprod. Bet sižets un notikumu gaita ir ļoti interesanta.
Cerams ka tālāk nekas netiks izbojāts =)


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Apr 16 2006, 23:48
Post #4


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Heh heh, šo te seriālu es loti gaidīju... Un sagaidīju vienlaicīgi gan TV series, gan arī mangu.. franciski gan, but anyway.. XD Yup, worth seeing. ^^


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Apr 18 2006, 15:58
Post #5


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Jā, labs gabals pēc pirmajām 2ām epām. Patīkama animācija, viszmaz man. Ļoti patīk daudzie monologi, tas piešķir raksturu izpratni no galvenās varones puses. Background arī ļoti smuki.

Runājot par mūziku, tad jāsaka ka Op lirika (ne pati mūzika) ir draņķīga. Žēl, ka engrish'isms ir tik klaji pasniegts.

Yume: Moš, zini kādu torrentu uz Yazawa Ai mangām? Un labāk gan ir nelikt dirrect linku uz pašu torrentu (epizodēm), bet gan linku uz lapu, kur torrenti varētu būt sasniedzami.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Apr 18 2006, 16:38
Post #6


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Pilnīgi attaisno cerības, kas uz to liktas. Es jau labu laiku atpakaļ pamanīju anidb ka šāda anime driiz buus un tad cereeju, ka buus laba, jo paradise kiss bija laba, ja nemaldos tā pati mangas maaksliniece.

Openings; endings...erm neesmu muuzikaa eksperts, varbuut taapeec nespeeju pienaaciigi noveerteet... ne īpaši patika.

Bet sākums animei ļoti daudzsološs ar nepacietību gaidu turpinājumu. Ieinteresēja. animei ir nepārprotams magnētisks speeks.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Apr 18 2006, 17:15
Post #7


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




Es laikam esmu vienīgā kurai patika openings un endings XDD

Var jau redzēt, ka baudāma anime (vismaz man). Piekrītu par to animāciju, man gan pagāja kāds laiciņš lai pierastu pie šī īpatnējā stila, bet beigās iepatikās (pat ļoti) Story likās tāds - iz dzīves. (velviena lieta kas paceļ manu vērtējumu šai animei uz aukšu, jo dievinu tāda veida animes) Hmmmm, tākā nēesmu vel redzējusi Paradise Kiss... šķiet būs noteikti jāpaskatās tongue.gif
Gaidu nākamās epas un ceru ka story būs vel aizraujošāks.

Btw - Shiro (vai kā to džeku sauca) ir bishii wub.gif XDD


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Apr 18 2006, 18:39
Post #8


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Shinobi-sama @ Apr 18 2006, 14:58)
...
Yume: Moš, zini kādu torrentu uz Yazawa Ai mangām? Un labāk gan ir nelikt dirrect linku uz pašu torrentu (epizodēm), bet gan linku uz lapu, kur torrenti varētu būt sasniedzami.
*


http://en.wikipedia.org/wiki/Ai_Yazawa
vismaz shii ir lasiita, un bij garshiiga - http://en.wikipedia.org/wiki/Kagen_no_Tsuki http://boxtorrents.com/details.php?id=128787
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Apr 19 2006, 07:41
Post #9


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Animaacijas stils ir njamiigs, 2 epizodee gremdeeshanaas pagaatnee man bikinj nepatiik , bet nu savaadaak izskataas ka arii mani shitas story pakjers. Katraa zinjaa noteikti veeraa njemams jaunaas sezonas produkts.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Apr 21 2006, 20:41
Post #10


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Kārtējā entuziasta dogma.
Katram ir savi plusi. Kā jau teicu neviena manga nesniedz tās emocijas, kas ir ieliktas monologos un aktiera balsī. Kamēr tu lasi mangu, tu vari iedomāties to visu, bet joprojām tavi iedomājumi balstīsies uz iepriekšēju pieredzi un vienmēr būs salīdzinājumi atiecībā uz to ko esi dzirdējusi. Gandrīz nekad nav bijis tā, ka tavas personīgās fantāzijas saskanētu ar to kā īstenībā ir iecerējis pats mangas autors, tapēc visi šitie "Honestly, palasiet mangu, viņa ir daāaāāudz labāka." ir ļoti smieklīgi.
Ņem vērā, ka tas kurš redzējis anime un pēc tam ir lasījis mangu var būt daudz savādākās domās.


UPDATE:
Mans posts bija atbilde uz vienu citu, kura autors ir to izdzēsis. Vienkārši gļēva rīcība.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Apr 22 2006, 13:44
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




Es mangu nelasiju, jo negribeju but pati ta, kas doma vinu emocijas, balsis, runashanas tonju, vai sazin ko vel. Man labak patik iejusties "dzivas" personas, tapec ari pirmo ko izdariju, noskatijos FILMU! Ar istiem aktieriem, emocijam, kas tiesham paradas aktieru sejas. Ta bija viena no burvigakam filmam, kuru esmu redzejusi... Burviga aktierspele un saskanja vinju starpa, kas padarija man anime skatishanos pec tam mazliet vieglaku. Man Mika Nakashima patik ka dziedataja, bet ari ka aktrise vina ir lieliska, un Aoi Miyazaki ir vispiemiligaka Hachi atveidotaja!!! happy.gif Vinas ir visperfektakas Nanas...
image image
Tagad jaizbauda anime, kur uzzin kada ir bijusi Hachi pagatne. Tikai, noskatoties filmu, anime vairs neliekas tik dziva ka sakuma cereju... *ghm*

P.S. Luk viens Fan website, kur viss ir aprakstits par filmu un anime: Nana&Nana


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Apr 22 2006, 16:13
Post #12


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(MIMI @ Apr 22 2006, 12:44)
...
un Aoi Miyazaki ir vispiemiligaka Hachi atveidotaja!!! happy.gif
...

offtop
interesanti, vai nau kaada saistiiba ar nevienam nezinaamo Hayao Miyazaki? ;>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 23 2006, 22:07
Post #13


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




QUOTE(Church @ Apr 22 2006, 15:13)
offtop
interesanti, vai nau kaada saistiiba ar nevienam nezinaamo Hayao Miyazaki? ;>
*


nava gan, Hayao ir tikai dēls, kura nedz sievu nedz kādu citu redinieku, cik es zinu ta nesauc. tongue.gif

Lai nav oftopiks. Ir iznākusi 3 sērija, visi iet lādēt, kam vajag.Live-Evil nosuboja.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Apr 23 2006, 22:07
Post #14


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(Shinobi-sama @ Apr 21 2006, 19:41)
UPDATE:
Mans posts bija atbilde uz vienu citu, kura autors ir to izdzēsis. Vienkārši gļēva rīcība.
*


es bieži noželoju to, ko pasaku. Man ir tiesības paņemt savus vārdus atpakaļ, ja jau forums man dod šādu iespēju. Es cenšos tikt vaļā no visām entuziasma izpausmēm, lai pārstātu kaitināt sabiedrību ar savu annoying blabbering ^^*.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Apr 23 2006, 23:15
Post #15


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




jau otrais offtopa posts shajaa threadaa
chibi - maini niku atpakalj. tad teu visi visu piedos, jo nevar apbizhoties uz chibi kawaii radiijumiem ;>

P.S.
Live-Evil tajaa skaitaa arii L-A movie nanai subojusi esmot.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 13 May 2024 - 19:32