IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> magija ir/nav?
svekris
post Mar 30 2006, 11:58
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 9-March 06
From: Cesis




gandrīz katrā animē ir kādas maģijas nosliece uz magiju ,bet ko par to visu saka mūzdienu dziednieki un magi? UN ko domājat jūs?


p.s. reku šeku daži linki forums un mājas lapa
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Mar 30 2006, 16:45
Post #2


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




nu, maģiju var iedalīt 2 veidos - tāda, kas ir kaut kas pārdabisks, un tāda, ko pats cilvēks var uztaisīt.

pret pārdabisko man ir visai skeptiska attieksme - visādas enerģijas, uguns bumbas, spoki- cilvēki manuprāt to tikai izdomājuši, lai, palektu acīs (visiespējamāk, ka ''uguns bimba'' bija pirmā aizdedzinātā spirta pudele, tēmēta kāda valsts ierēdņa logā!)

cilvēku maģija, cik man nācies dzirdēt, ir visai izplatīta, un tai es ticu- kaut vai tas pats slavenais rozes slimības noņemšanas gadījums ar zilu papīra lapu! un enerģētikas vampīri?? bez tam mūsu pašu domu spēks??

maģija pastāv, tas ir toč, jautājums ir, cik mēs no tās ieraugām!!


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Mar 30 2006, 18:47
Post #3


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Tāda, ko pats cilvēks var uztaisīt ar tehnikas palīdzību manā uzskatījumā Nav un nrbūs maģija- tie ir burvju triki, kam nav nekāda sakara ar maģiju. Es ticu maģiskajam un pārdabiskajam, pati esmu piedzīvojusi šo -to nepatīkamu un man ir draugs, kurš ir piedzīvojis daudz vairāk un pēc tam man to visu izstāstījis un tad, no vienas puses es priecājos, ka neesmu piedzīvojusi neko tādu un no otras, ka neesmu bijusi tur klāt. Vienīgais, ko iesaku- nekad nekur nebāziet savu degunu! Kā saka sena paruna- U ļubapitnij Varvari nos otorvaļi! Jebšu- labāk nelien, citādi nebūs labi!


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Mar 30 2006, 19:06
Post #4


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




QUOTE
labāk nelien, citādi nebūs labi!

Tas gan! biggrin.gif Un vel - ja nezini kas notiks, nemeiģini.

Ticu maģijai. (protams, ne tādai kā piem. Harijs Poters biggrin.gif, tas jau ir fantāzija) Bet man šķiet ka maģija ir realitāte...vnk daļa no šīs pasaules. Pašai man nākas ar to saskarties. Protams, noteikti daudzi mani apstrīd, bet ir ļoti grūti kautko tādu neticīgam ieskaidrot. tongue.gif Bet ir taču tik daudz pierādījumu...
Ja nemaldos...aizvakar bija saules aptumsums, ar to arī saistās maģija... Būtībā, maģija ir pavisam parasta lieta, nesaskatu tajā kautko diži īpašu.


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aigarius
post Mar 30 2006, 19:08
Post #5


Hentai no Kami (変態の神)
****

Group: NERV
Posts: 299
Joined: 28-May 05
From: Rīga




Hamletā bija pareizi pateikts - "ir daudzas brīnišķīgas lietas, ko mūsu zinātnieki nemaz nevar iedomāties". Es uztveru tā, ka maģija ir vissas darbības un parādības, ko nevar izskaidrot ar pašlaik dominējošām pasaules uztveres teorijām. Piemēram, pāris gadsimtus atpakaļ lāzers vai ātombumba būtu maģija. Pašlaik tā būtu antigravitāte vai ceļošana virs gaismas ātruma.

Ir lietas, kas neiekļaujas Einšteina teorijās, bet tīri labi varētu būt noskaidrotas universālajā stīgu teorijā. Ja ko tādu izdodas realizēt īsti nesaprotot, kas notiek matemātiskā līmenī, tad es to saucu par maģiju.


--------------------
I am not an extrovert, I just pretend to be one.
And in my avatar, I am the penguin!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Mar 30 2006, 20:33
Post #6


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




blink.gif aigarius... tu arii zini stiigu teoriju??? (jeb kaa es to saucu- stringu teorija biggrin.gif )
njaa.. magjija. uzrausaat veel sho to interesantu un man pienjemamu. Gribeetu mineet- domas celjo ar lielaaku aatrumu kaa gaismas. taa arii taatad ir magjija. zinaatnieki ir izskaidrojushi impulsus un refleksus, bet domu kaa taadu var apjaust tikai aptuveni teoreetiskaa liimenii.
reaali "magjija" buus un pastaavees vienmeer, jo nezinaamais veershas arvien plashaaks (jo vairaak uzzinam, jo lielaaks paliek nezinaamaas virsmas laukums)
es tomeer negribeetu visu skaidrot ar zinaatnes paliidzibu. ir tach patiikami saglabaat kaadu nosleepumainiibu dziivee! wink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Mar 30 2006, 20:43
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Es ticu maģijai un zinu, ka tāda pastāv. Burvju mākslinieku triki ir cita opera, ko cilvēki bieži jauc. Es, ar vārdu ''maģija'', saprotu pārdabiskas lietas, kas parasta cilvēka dzīvē nemaz tik bieši nenotiek. Ispējams, notiek, bet mēs to vnk tik ļoti neievērojam. Arī spoki ir, tas VISS vnk nevar būt izdomāts!!
Nē, protams, ir lietas, kam sakarā ar to neticu, bet tikai es neticu, jo citiem cilvēkiem var tā likties kā liela patiesība, un kurš tādām pavisam nepierādītām lietām tic? Nu, ir cilvēki... DAUDZI.
Njā... vajadzēja man vairāk padomāt par šito tēmu, lai kko sakarīgu uzrakstītu... dry.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Mar 30 2006, 21:38
Post #8


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




Raganas to sauc par Magick lai lieki nejauktu ar to magjiju, kuru raada triku meistari.

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Mar 31 2006, 15:28
Post #9


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Esmu 50% pārliecināta, ka eksistē (50% procenti ir iespēja, ka esmu galīgi nojūgusies un man nezkādi gļuki rēgojas)
Mana vecvecmāte (ļoti sen nomira, pirms manas dzimšanas) bija tautas dziedniece, tāpēc varu piebilst, ka dziedniekus par magiem uzskatīt būtu visai greizi, jo diez cik daudz pārdabiska viņas darbībā nebija sleep.gif ; dziednieki bija ,kā lai saka, senie ārsti, kas ārstē cilvēkus savādākā veidā kā mūsdienu ārsti un cenšas cilvēkus izārstēt ar dabas līdzekļiem un dažkārt - īpašiem rituāliem. Tā saucamā maģija tika pielietota tikai tad, ja pie cilvēka slimības vainīga kāda cita būtne(piemēram, lietuvēns) vai arī, ja mirušie mēģina kādu aizsaukt sev līdzi (ir bijuši gadījumi arī mūsdienās)
Bet šo maģiju nemācēja pat puse no dziedniekiem. pārsvarā dziedniecība aprobežojās ar perfektām zināšanām par augiem un to dziedniecisko īpašību pareizu izmantošanu.
piemēram ar dabas palīdzību var mazināt kompja kaitīgo ietekmi uz acīm(vnk. jāēd daudz melleņu) rolleyes.gif

Btw. Un daudz vairāk par maģiskām lietām ir vienkārši pārdabiskas. Piemēram, gari; lietuvēni; enģeļi un pārējie nav uzskatām par maģiju, bet būtu interesanti apspriest arī tos.




--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Mar 31 2006, 16:52
Post #10


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




nu, nevar nepiekrist tigrai, lai, gan, ko tu vari teikt par enerģētiskajiem vampīriem?? (tie ir tādi, kas izsūc enerģiju, visu labo(tjipa atprātotāji poterā)) tos gan varētu izskaidrot kā savdabīgu auru, kaut kādas molekulas(ii, bļ.., fizika) kas savāc un absorbē ''dzīvās'' molekulas...

lai gan neticu dēmoniem, kuri met tur savas bumbas (spēks ir bumbās) un galē cilvēkus, tomēr gribētu spējas kā Robinai no ''Witch Hunter Robin'' (tas būtu galējais iemesls, lai es noticētu dēmonu un raganu eksistencei!!!)...


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Mar 31 2006, 17:04
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Man ir taada graamata ''Tu esi muuzhiigs'', kur ir daudz rakstiits, kaa kljuut par gaishregji, kaa izmantot telepaatiju, izieshana no astraalaa kjermenja un pat astraalie celjojumi. Tur tas viss ir aprakstiits taa, it kaa taa buutu parasta lieta. Esmu arii meegjinaajusi hipnotizeet un vienu rezi man sanaaca! GODAVAARDS! (es uzzinaaju, kaads zeens patiik manai draudzenei). Nu, ok.. bishki jau aizgaaju offtopicaa...
Bet par Tigras lietu... pati esmu bijusi pie shaada veida dziednieces. Vinjai tie panjeemieni taadi diivaini. Bija jaanoguljaas uz kushetes, un vinja tikmeer kko kjeepaaja uz lapas. Baigi ilgi... tad vinja kkaadu rituaalinju izdariija pie kushetes un pateica, ko es tik un tik dienas/nedeeljas nedriikstu eest/dariit. Un vispaar, ja jau tik taalu aiziet teema... Reiki jau ir kkas liidziigs, turl\klaat naacis no Japaanas.

Nu bet jaa.. kopumaa jau taa nav magjija. Kaa kursh saprot magjiju...
sleep.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Mar 31 2006, 17:18
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Mans teetis viennoziimiigi teiks: magjija - saatanisms.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aigarius
post Mar 31 2006, 19:54
Post #13


Hentai no Kami (変態の神)
****

Group: NERV
Posts: 299
Joined: 28-May 05
From: Rīga




QUOTE(Tomoko @ Mar 31 2006, 16:18)
Mans teetis viennoziimiigi teiks: magjija - saatanisms.
*



Tādā gadījumā tavs tēvs nemaz nezina, kas tāds sātanaisms tāds ir. Starp citu, ar reliģiju vai velna pielūgšanu vai jebkāda veida rituālām upurēšanām tam nav absolūti nekāda sakara.


--------------------
I am not an extrovert, I just pretend to be one.
And in my avatar, I am the penguin!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Mar 31 2006, 20:12
Post #14


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Vispār esmu gājusi uz jogas nodarbībām, kur daudz ko izsakidro. Piemēram, par cilvēka biolokāciju jebšu iekšējo enerģiju tur daudz pastāsta. Ala aura. rolleyes.gif
Diezgan interesanti!


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Mar 31 2006, 22:11
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Nelasiiju visu, bet izteikshos vienalga iisi:
Esmu paarliecinaats ateists ar nihilistisku attieksmi, taatad - es noliedzu jebkaadu magjijas eksistenci :|
Ja juus tai ticat, tad visdrizak jus esat parskatiijushies anime happy.gif


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 May 2024 - 21:04