IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

5 Pages V < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> 10 meeneshi Japaanaa, Sigfas iespaidi.
edg
post Oct 21 2006, 23:28
Post #31


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Sigfa @ Oct 21 2006, 14:03) *

Neskuuti, brilljaini, sakumpushu muguru un bomziigaas dreebees :/

Yume un Lija jau apskaidroja, ka neskuuti = kruti. Un kas pie velna vainas bomziigaam dreebeem? :/


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Oct 21 2006, 23:35
Post #32


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(edg @ Oct 21 2006, 23:28) *

QUOTE(Sigfa @ Oct 21 2006, 14:03) *

Neskuuti, brilljaini, sakumpushu muguru un bomziigaas dreebees :/

Yume un Lija jau apskaidroja, ka neskuuti = kruti. Un kas pie velna vainas bomziigaam dreebeem? :/

mazuliit tu iisti neziprati galveno domu... neskuuts nav kruti.. baarda ir tuviibas simbols `jobu` un tas nebuut nenoziimee kruti... piemeram kristietiibaa buut par maaciitaaju vai ta tas ir kruti??
p.s. nepaarveertiisim Sigfas topiku par ne TO topiku.. ^^

edg: Un lai nebuutu jaaposto spams Sigfas topikaa, ljaunpraatiigi izmantoshu savas moda privileegjijas editot sveshus postus, liekot Yumei apjaust, ka tas viss balstaas "krutuma" definiicijaa. Taa kaa manis teiktais bija viegli paarprotams, luudzu piedoshanu, piedaavaajot labaaku vaardu, kas atteelo manis iedomaato apstaakli: "cieniijami".

This post has been edited by edg: Oct 22 2006, 00:02
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Oct 23 2006, 13:39
Post #33


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Cik taviem viesvecaakiem par tavu uztureeshanu maksaa ? Neticu ka vinji tevi pieciesh aiz labas sirds.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 23 2006, 14:37
Post #34


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




necik vinjiem nemaksaa. Visticamaak vinjiem bija kaads iemesls, lai njemtu exchange studentu. Siichiem iemaaciit angliski, izlabot gjimenes probleemas vai kas cits.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Oct 23 2006, 15:34
Post #35


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
necik vinjiem nemaksaa. Visticamaak vinjiem bija kaads iemesls, lai njemtu exchange studentu. Siichiem iemaaciit angliski, izlabot gjimenes probleemas vai kas cits.


Neesi naivs. Noteikti dabon kaut kādas nodokļu atlaides/sociālās figņas/whatever par savu uzņēmību apmaiņas programmu stimulēšanā. Te starp citu varam arī mentalitātes salīdzināt - vidusmēra latvieši japāni neņemtu pat tad, ja viņiem piemaksātu. Nāktos iztikt ar kaut kādiem wannabe-orientālistiem. Toties tur laipnais Guro-sans ij ne aci nepamarkšķina, zinot, ka varēs nemaksāt income taxi.

This post has been edited by GameMaster: Oct 23 2006, 15:35


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 23 2006, 15:46
Post #36


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Tu izliecies,vai to nopietni saki? Kaadi gan bonusi var buut no bezpeljnas organizaacijas, kurai nav ne mazaakaa sakara ar valdiibu? Tas ir kas liidziigs labdariibai. I mean, ne ba es te braucu bez informaacijas par to kaa shitaa sisteema straadaa. Katrai gjimenei, kas piesakaas uz kaadu studentu ir kaads ieksheejais iemesls. Teiksim, man turpat Latvijaa viena pazinja panjeema britu uz gadu, ar to vienu iemeslu, lai iemaaciitu savai meitai anglju valodu. Es gan, dziivs buudams, nenjemtu pie sevis maajaas nezinaamas izcelsmes friiku uz vairaak kaa vienu dienu (starp citu, vienaa sadzershanaa prasiiju sencim, kapeec vinjsh pieteicaas uz shito fishku un shamais teica, ka vinja sieva esot gribeejusi paarmainjas gjimenee. Pats sencis gan esot cereejis uz dailjavu biggrin.gif (take that, fat pervert)).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Oct 23 2006, 16:04
Post #37


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Tu izliecies,vai to nopietni saki? Kaadi gan bonusi var buut no bezpeljnas organizaacijas, kurai nav ne mazaakaa sakara ar valdiibu? Tas ir kas liidziigs labdariibai. I mean, ne ba es te braucu bez informaacijas par to kaa shitaa sisteema straadaa. Katrai gjimenei, kas piesakaas uz kaadu studentu ir kaads ieksheejais iemesls. Teiksim, man turpat Latvijaa viena pazinja panjeema britu uz gadu, ar to vienu iemeslu, lai iemaaciitu savai meitai anglju valodu. Es gan, dziivs buudams, nenjemtu pie sevis maajaas nezinaamas izcelsmes friiku uz vairaak kaa vienu dienu (starp citu, vienaa sadzershanaa prasiiju sencim, kapeec vinjsh pieteicaas uz shito fishku un shamais teica, ka vinja sieva esot gribeejusi paarmainjas gjimenee. Pats sencis gan esot cereejis uz dailjavu biggrin.gif (take that, fat pervert)).


A vot strange. Spriedu pēc L-britānijas, kurā piedalīšanās visādās exchange figņās dod tavām mātēm barotājām/uzturētājiem visādus sociālos labumus. Bet acīmredozt pat pie japāņiem nav kā pie cilvēkiem.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Oct 23 2006, 19:14
Post #38


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Shumins @ Oct 23 2006, 23:56) *

QUOTE(Shumins @ Oct 18 2006, 20:24) *

Tais Hentai vecis noteikti cereeja, ka atsuutiis kaadu blondu eiropieshu daamiiti, nu taadu, kaadu raada holivudas filmaas, taaka satiekot tevi noteikti nebija dez ko prieciigs...Bet nekas, gaidiis nakamo...Gan jau atsuutiis kaadu smuku... cool.gif


QUOTE(Sigfa @ Oct 23 2006, 15:46) *

Pats sencis gan esot cereejis uz dailjavu biggrin.gif (take that, fat pervert)).


Es tak teicu mad.gif
Tie perverti visur ir vieni un tie pashi ;P (Un saveejie saveejos paziist) laugh.gif

Vieniigi zjeel, ka gadu ir 15-18...Bet vienalga ir pamatotas aizdomas, ka shis vareetu buut leets pedofiilu izveitots kadru apmainjas tiikls...Aizsuuta mazus Lolicon taalu uz kaadu gadu prom un izmitina kaadaa gjimenee, lai dazji naudiigi onkulji vareetu apmierinaat savas velmes... cool.gif
Taaka citu jeegu shim pasaakumam taa arii nespeeju saskatiit...Neba valsts no taa guutu kaadu labumu, ka Japaanaa izmitinaatu paaris Letinju meitenes... wink.gif
Laigan laikam jau pashi cilveeki viens otram izpaliidz...Mazie var dabuut kaadu eksotiku, bet lieliem... laugh.gif
Un taa kaa apmainjas programmai vajdzeetu buut neuzkriitoshai, tad iesaistiija arii Sigfu...Nevar jau vien meitenes suutiit, bet meiteneem gan vajadzeetu buut 80%... cool.gif
Zinu zinu, ka shi mana stulbaa fantaazija...Bet nu shad tad arii iznaak ko uzmineet ph34r.gif



Hahahaa laugh.gif

shitais text man atsauc atminjaa vienu notikumu, kaa man viens spaanis (apmainjas grupas biedrs shovasar Japaanaa) izstaastiija, ka peec 3 nedeelju padziivossanas viesggimenee esot atklaajis ka vinja host-brother`a un faatera kompji esot bijushi piebaazti ar hentai un veel vvz ko, kas arii esot bijis par iemeslu neparastai guleessanas maanijai dienas laikaa. Taa nu liidz aizbraukssanai no fukui, vinnss nevareeja nepiemineet sho faktu vismaz 1x dienaa, laikam nervozeeja nabags laugh.gif ... tas taa fantaazijas stiprinaassanai tongue.gif neticat-nevajag, nekas te nav ne piepusskkots, ne nonnemts. wink.gif

This post has been edited by Yanka_ronin: Oct 23 2006, 21:11
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 30 2006, 08:14
Post #39


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Sigfa runaajot par japaanju valodu, vai tu rakstiit esi iemaaciijies? Cik kanji jau esi apguvis.
Interesee cik strauji notika izaugsme ar valodu. Suudiigi gan ka tu esi esi Oosakaa nokljuvis. Atbraucis muldeesi - 'wai wai' un beigas norausi ar to kansai '-enyaa~' happy.gif

Siikaak pastaasti par to meitenju gjiibshanu un dzheku skaushanu. Interesee vai vareeji pavilkt vinjiem liidzi P.E. klasees, vai tieshaam vinjiem P.E. ir katru dienu?

Kaa arii ar sarunashanos klasee, kaa ir ar to senpai padariishanu? Kas tur notiekas, ja tu vienu no meichaam nosaukis pirmajaa vaardaa un nedai bog pieliksi -chan, un bail pat piemineet, ja vaardu veel aprausi aiko-chan tipa uz ai`-chan happy.gif

Runaajot par animes skatiishanos bez subtitriem, tad es to arii varu un japaanju draamas arii skatos bez subiem, jo biezhi vien taadu nav un nebuus. Saprashana ir uz 80 procentiem.

Kaa bija saakumaa skolaa ar valodu. Un vispaar kaada ir atieksme pret tevi kaa gaijin. Tu uzjautaa vai tev ir smags dialekts? Tu esi atljaavies lietot 'ore'?
Vispaar atlaadee kaut kur klases bildes cilveekus ar kuriem tu izkdienaa sakjeries. Vai kaada no 'onna no ko' tev ir jau meegjinaajusi uzbaazties? Lasiists ir neskaitaami, ka japaanietieem piemitt taads gaijina komleksam kaut kas liidziigs.

This post has been edited by Shinobi-sama: Oct 30 2006, 08:22


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Oct 30 2006, 13:59
Post #40


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(Sigfa @ Oct 19 2006, 13:24) *


Vaards mans ir Kaarlis, taakaa te mani sauc par Kaarisu. No saakuma bija ljoti kaitinoshi.




I know your pain. Es jau mēnesi esmu nevis Anastasija Mežecka, bet Anastaziā Mezekā. Vismaz vairs nav Anastadžiā. >.< Bet ar to uzvārdu beko nevar padarīt, es jau sāku pati teikt, ka esmu Mezekā. *rolls eyes*

Oh, right, par tevi. Mmmmm. Great. Go on. And stuff.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 30 2006, 14:54
Post #41


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(Shinobi-sama @ Oct 30 2006, 08:14) *

Sigfa runaajot par japaanju valodu, vai tu rakstiit esi iemaaciijies? Cik kanji jau esi apguvis.
Interesee cik strauji notika izaugsme ar valodu. Suudiigi gan ka tu esi esi Oosakaa nokljuvis. Atbraucis muldeesi - 'wai wai' un beigas norausi ar to kansai '-enyaa~' happy.gif

abas kanas veesaa meiraa pirmajaa nedeeljaa, kanji taa pamazaam, paaraak nespiezhu, vairaak par 50 nezinu. Kansai-ben rocks ya. Tieshaam visai garshiiga paliek taa valoda biggrin.gif
QUOTE

Siikaak pastaasti par to meitenju gjiibshanu un dzheku skaushanu. Interesee vai vareeji pavilkt vinjiem liidzi P.E. klasees, vai tieshaam vinjiem P.E. ir katru dienu?

PE man ir 3 reiz nedeeljaa, nezinu kaa citiem gadiem. Nu, man te ar fizisko ir taa, ka ka nuugjus, protama leita, sasitu, bet tos kuri iet kaadaa no fiziskajiem klubiem iisti nevar sasist, tieshaam- liimenis ljoti augsts.
QUOTE

Kaa arii ar sarunashanos klasee, kaa ir ar to senpai padariishanu? Kas tur notiekas, ja tu vienu no meichaam nosaukis pirmajaa vaardaa un nedai bog pieliksi -chan, un bail pat piemineet, ja vaardu veel aprausi aiko-chan tipa uz ai`-chan happy.gif

klasee nekaadu senpai nav, bet jaunaakie gadi vecaakos teishaam arii uzrunaa ar `senpai` un cienju balsii. par to chan padariishanu, te visas meichas uzrunaa ar uzvaardu+san, bet man piedod, jo esmu gaijins, taakaa shad tad uzrunaaju ar chan, ir paaris tuvaak paziistamas meicha kuras tad arii uzrunaaju `ai-chin` formaa. Vinjaam patiik biggrin.gif sarkst. Nepaziistamam gan neko taadu neatljautos, var dabuut pa seju.
QUOTE

Runaajot par animes skatiishanos bez subtitriem, tad es to arii varu un japaanju draamas arii skatos bez subiem, jo biezhi vien taadu nav un nebuus. Saprashana ir uz 80 procentiem.

Kaa bija saakumaa skolaa ar valodu. Un vispaar kaada ir atieksme pret tevi kaa gaijin. Tu uzjautaa vai tev ir smags dialekts? Tu esi atljaavies lietot 'ore'?

saakumaa skolaa ar valodu bija smagi, atbraucu neko daudz nezinaadams, bet nu pat jau runaaju greizdamies. Attieksme lailaakoties ir taada, ka visiem baigi interesee. plus veel mani garie mati biggrin.gif kekss zilaam aciim, gariem matiem... mmm vai ne, meitenes (hehe)?
`ore` un `boku` te lietoju kaa normu. `watashi` lietot neatljaujos.
QUOTE

Vispaar atlaadee kaut kur klases bildes cilveekus ar kuriem tu izkdienaa sakjeries. Vai kaada no 'onna no ko' tev ir jau meegjinaajusi uzbaazties? Lasiists ir neskaitaami, ka japaanietieem piemitt taads gaijina komleksam kaut kas liidziigs.
Uzbaazties gan neuzbaazhas, bet runaaties naak sarkanu gjiimi. Jaa, te meiteneem ir nezheeliiga interese par cittautieshiem. Es te par shito runaaju ar vienu keksu no austraalijas, shis arii saka, ka uzmaniibas netruukst, draudzeni dabuut- veesaa mieraa.

Veel neesmu piemineejis, ka vinji te uudens vietaa kaa normu dzer zaljo teeju. Vasaraa- atdzeseetu, ar ledu, ziemaa- siltu. Vinjiem te zaljo teeju paardod taapat kaa kolu un sulas, labi paardodas. Galvenais zaljaas teejas plastmasas pudelees razhotaajs ir, protams, coca cola.

Chibi, es arii nu pat jau ar sevi iepaaziistinu kaa ar Kaarisu, jo ja teikshu Kaarlis, vinji uzreiz paarjautaas :/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Oct 30 2006, 15:24
Post #42


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(Sigfa @ Oct 30 2006, 14:54) *



Chibi, es arii nu pat jau ar sevi iepaaziistinu kaa ar Kaarisu, jo ja teikshu Kaarlis, vinji uzreiz paarjautaas :/



..... un tad cenšoties būt polite 20min mēģinās izrunā pareizi, fail at that and just make you even more annoyed. Oh i know, i know.

Man tikai klāt nāk tā daļa, ka visi domā, ka esmu no Lietuvas glavaspilsētas Tallinas. Francija ir Eiropā, EIROPA, kā viņi nevar zināt sava kontineta ģeogrāfiju!!! Mēs pat esam ES, kāāāā???

Ok. Hehe. Dziļā patriotiskā sāpe.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Oct 30 2006, 16:38
Post #43


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




baaka. paintereseetos par aamurikaanju politiskajaam un veesturiskajaam zinaashanaam, vispaar buutu autaa ;>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 30 2006, 17:59
Post #44


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Kad tu buusi atpakalj?

Kaa vinjiem tur sastaav ar agnlisko saprashanu? Engrish uz katra solja? Siichi iemaaciijushies kaut ko nebuut no annglju valodas, tu kaa skolotaajs fail? Btw, kaa tur tev sastaav ar internetu, kur tu tiec klaat? Ir savs PC liidzi?

Em, kaadu mangu/DVD esi nopircis? Ja tu buusi atpakalj decembrii/janvaarii, kaa es reekjinu vai buutu par daudz prasiits, ja tu nopirktu un atvestu Berserk pirmaas 3 vol? Cik maksaa, ja daargi tad iztiks vismaz ar pirmo, ja leeti mok vairaak.
Veel man interesee kaa tev ar finansiaalo tur ir? Viss no pasha kabatas, jeb tev ir kaada stipendija?



This post has been edited by Shinobi-sama: Oct 30 2006, 18:13


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 31 2006, 12:07
Post #45


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




atpakalj buushu janvaara viduu. Internetam pieeja ir. A siichiem es anglju valodu nemaz necenshos iemaaciit. Engrish te tiehsaam ir uz katra solja, runaat vinji nemaak.
Mangu/dvd diezko neesmu iepircis, bet gan jau veel...

par berserk, saprotot, ka Tu kautcik necik saproti no japaanju valodas, ej uz amazon.co.jp un pameklee. Nopirkshu, atvediishu, ja vien tu apsolies peec tam atdot naudu.

Stipoendijas man nekaadas nav, viss no pasha(senchu) kabatas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 3 May 2024 - 01:34