IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

 
Reply to this topicStart new topic
> pen tablet?, Topic Description here
HottyIceCat
post Aug 25 2011, 23:53
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 39
Joined: 25-August 11




Velos iegadaties "Pen tablet", vai ka vinu tur sauc iisti.
Noprotu, ka te ir cilveki, kas to lieto, tapec velejos dzirdet kadas atsauksmes par to wink.gif
Kadi un kadas cenas tie butu labi, un kur tos latvija var iegadaties, vai labakie arzemju i-neta veikali.
Kadi tiem ir minusi, un ar ko man vajadzetu reikinaties, ja es to perku, lai nebutu baigais "abloms" >> ohmy.gif << noperkot.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koneko
post Aug 26 2011, 10:01
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 161
Joined: 23-October 09




eee... Grafiskā planšete, vai ne?
Es savējo nopirku pirms gada interneta veikalā (ja nemaldos, tad apmēram Ls 50). Nekādu sūdzību nav. Vienīgi grūti bija pierast, jo zīmēt, skatoties tikai ekrānā, ir savādāk, nekā pierasts ikdienā, skatoties uz pašu virsmu. Arī slidenāk. Taču vairāk nevaru iedomāties neko, no kā "ablomēties".
Par to "prašanu"... man pagāja gads, līdz iemanījos, taču es biju ļoti slinka zīmētāja, kā arī vairākus mēnešus vispār neko nedarīju, jo mācības bija svarīgākas (zin' kā - vidusskolas pēdējā klase utt)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HottyIceCat
post Aug 26 2011, 12:36
Post #3


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 39
Joined: 25-August 11




Man teica. Ka perkot letu variantu bus ta, ka jau reages ~1cm no ekrana, skaroties ar to ziimuli klat, un tas ir loti kaitinosi, manuprat. Vai nan tik traki?



--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Aug 26 2011, 13:18
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Man ir Genius MousePen. Lētais variants. Laikam ar visu sūtīšanu izmaksāja ap 40-50 mārciņām, tātad bik lētāk. Tā skaitās lētā firma. Darba laukums- A5, kas ir diezgan daudz priekš tādas summas. Jūtība 1024 lvl, kas ir ļoti pietiekami mākslinieciskām izpausmēm, hotcells ar shortcutiem (es neizmantoju, bet esmu mēģinājusi, bija ok), some free software un corel painter trial version, pele un spalva ar 2 pogām.
Te es gribētu piebilst, ka būtu forši, ja spalvai otrā galā būtu dzēšgumija.
Baterijas pelei un spalvai ļoti ilgi turās.
Šķiet, savu lietoju jau otro vai pat trešo gadu un pa šo laiku labi ja vienreiz esmu bačas nomainījusi. Turklāt uz vecām, lol. Viņiem pa pussprāgušas baterijas der.
Esmu lasījusi, ka daži indivīdi, kuriem rokas aug ne no pleciem, ir pamanījušies ātri salauzt spalvu, nomainot bateriju. Vēl daži sūdzās, ka spalva ir pārāk viegla. Iespējams, tas rada nogurumu rokā, dunno.
Man uz datora ir nelieli sarežģījumi ar šo ierīci. Nobīde, lietojot fotošopu gan nav, bet ir citi mazi gļuki. Piemēram, nedaudz drebelīga līnija, ja lēni velk un pilieniņš galā. Bet man laikam vecais draiveris uzlikts, kas īsti neder windows 7. Biju pie cita datora mēģinājusi ar jaunu draiveri- viss gāja iedeāli!

Vienīgā nobīde bijusi, lietojot dažas animācijas programmas. Laikam Pencil vai PAP. Tur bija krietna nobīde un tā strādāt tiešām nav iespējams. Bet šie softi nav izstrādāti tā, lai būtu saderīgi ar Genius sad.gif, tāpēc nezinu, vai pašu planšeti var vainot.
Neesmu pētījusi pēdējā gada aktualitātes. Iespējams, tagad var iegādāties arī krietni labāku planšeti par to pašu naudu.

This post has been edited by FuschichO: Aug 26 2011, 13:21


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HottyIceCat
post Aug 26 2011, 22:34
Post #5


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 39
Joined: 25-August 11




ach so.
a vini taks normali iet zem krekotam programmaturam, ka ari pasu windowu vaine?
man tas vards "Genius" atgadina legalo windowu ;/
es domaju ap 100ls +/- pirkt


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koneko
post Aug 27 2011, 00:34
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 161
Joined: 23-October 09




QUOTE
es domaju ap 100ls +/- pirkt

Ohohoho! Bet vai vajag tā šķērdēties? Saku, ka ar Ls 50 ir gana (it sevišķi, ja esi iesācējs)

Lai gan nezinu, var jau būt, ka esi profesionāls mākslinieks vai kas tāds (lai gan tie nesēž šādos forumos un neuzdod tādus jautājumus).

IPB Image

P.S. Ja tik un tā naudu nav kur likt, tad piesakos ziedojumam. Mācībām vajag.

This post has been edited by Koneko: Aug 27 2011, 00:36


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Aug 27 2011, 00:45
Post #7


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




QUOTE(left2dream @ Aug 26 2011, 22:34) *
es domaju ap 100ls +/- pirkt

Tad jau Wacomam tev sanāk, tie it kā labākie skaitās. Vienīgais, nezinu, vai Latvijā pārdod. Droši vien jāskatās kaut kādos kurpirkt.lv vai salidzini.lv .

Upd. Paskatījos pati, izskatās, ka lētākie Latvijas internetos pieejamie Wacom ir no kādiem 35 Ls, bet nu tāds dikti mazs tas modelis, nākamais variants atkal uzreiz virs 100Ls. Moš vienkārši ēbejā ta labāk/plašāka izvēle un izdevīgāk, i ar visu shippingu.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HottyIceCat
post Aug 27 2011, 08:30
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 39
Joined: 25-August 11




tad jau laikam janem sitais pats un jacer, ka neiegrabsos.
http://www.ebay.com/itm/Genius-MousePen-8-...=item53e87e3de5


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Aug 28 2011, 18:20
Post #9


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(left2dream @ Aug 26 2011, 22:34) *

ach so.
a vini taks normali iet zem krekotam programmaturam, ka ari pasu windowu vaine?
man tas vards "Genius" atgadina legalo windowu ;/
es domaju ap 100ls +/- pirkt


Vārds Genius=lēti
lēti=nelegālas programmas. Tā ka viss iet.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lilion
post Aug 28 2011, 19:58
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 315
Joined: 2-May 06
From: Braindead land




Man bija/ nosacīti aizvien vēl ir Aipitek ApH4000, šausmīgi vecs un pildspalva reaģē 3 cm attālumā, bet tā, kā tika iegūts par piecīti es nesūdzos. Cik samaksāju tā strādā, bet , ja labi grib var tikt galā, diemžēl tikko, kā sāku iemanīties atšķīros no piuķa gabala.Dažbrīd bija lēna reakcija, bet nezinu, vai to norakstīt uz manu bronzas laikmeta datoru, vai akmens laikmeta tabletu. Dzēšgumijas trūkums otrā galā mani atšķirībā no FuschichO īpaši netraucēja, jo arī irl ir pierasts, ka pēc dzēšgumijas ir jāpasniedzas. Spalva ir patīkama smaga un iegulst labi rokā, kā tāds ķieģelis XD
Manuprāt, ne tablets dara par meistaru, bet pats cilvēks, kas ar to darbojas. Pat ar peli var kaut, ko panākt digitālās mākslas jomā, ja grib.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HottyIceCat
post Aug 30 2011, 10:14
Post #11


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 39
Joined: 25-August 11




Nopirku G-Pen F610 6x10 ultra slim tablet wink.gif
tiiri laba, nesuudzos, tik japierod.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Oct 14 2011, 15:59
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Nu nezinu.. es parasti iekrāju uzreiz lai nopirktu kārtīgu mantu, nekā lētāku un, pēc tam, ja patīk, bet nepietiek, jāpērk vēlviens. :I Arī dārgāku preci vieglāk pēc tam pārdot par sakarīgu cenu [ja esi nopircis un izrādās, ka nepatīk.].
Vēl nav gadījies vilties nekur, kur būtu ieguldījusi moneys, runājot par tehniku. Un nē, es nepieņemu, ka visiem būtu baigi kur piķi grūst pa labi, pa kreisi [lol man arī nav, tpē jau es krāju hah~].
Bet forši, ka vispār nopirki, moš būs nākamais lielais zīmētājs or smth. ^u^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 08:28