IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

5 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Turpinaajums..., joprojaam sux
Lielais Ljaunais Meerglis
post Sep 11 2004, 09:07
Post #1


Unregistered









To Shinobi-sama : nu seedies 10 filozof, augstaakaas matemaatikas doktor un vienkarshi kosomolec! (nu vai kaa nu tur bija). Vareetu jau pakomenteet tavu dziljo domu, bet uz stulbumu parasti neatbild tongue.gif Spriezhot peec postos teiktaa, daudz esi tuseejies ar uchukiem. A tev shie pashi uchuki nepamaaciija ka bezteemaa parasti nevajag muldeet? Un tagad izskaidro man parastajam mirstiigajam dziljo "Hero" filozofijas nosleepumu?

To Taka: Jaa, pateikt "sux" es maaku, pie tam skalji un paarliecinoshi biggrin.gif Truukst pamatojuma? Nu lasiit tachu maaki, sapratne par rakstiito normaala nu tad attiisti domu taalaak. Man nav veeleeshanaas iegrimt siikaas niansees, citaadi veel posti saaks izskatiities peec Shinobi-sama tekstiem (ceru ka tas nenotiks). Viedoklis ka tik nu? Kaadaas meervieniibaas meera viedokljus? Nu es uzskatu, ka savam viedoklim jaabuut par visu, un ja taads ir tad nu nevar saukt viedokli par labu vai sliktu tikai taapeec, ka neesi vienispraatis ar to! Neesmu redzeejis neko? Nu atkaartoshos - neesmu zhanra piekriteejs. Un atminjaa paliek tikai tas, kas ir atstaajis iespaidu, taalaak secinaajumus izdari pats! Manupraat, esmu redzeejies pietiekoshi, lai spriestu! Galu galaa neesmu kaut kaads mazohists, lai nodarbotos ar lietaam, kas neiet pie sirds, tikai taapeec lai peec tam gudri spriestu par to visu. Man tas nah nav vajadziigs. Care level 0? Nu ja tas tevi nekrata neraksti replajus - taapat sapratiishu ka tev tas viss poh. Tu par maati es par meitu? Heh laikam taa arii ir kaa izskataas, bet ja es turpinu runaat par to pashu par ko saaku, kas tev nepatiik a?

To Saiko: 'neko daudz neesmu redzējis...' / 'to ko esmu redzējis bija ciešams...'
.. wtf? tad kāpēc jātaisa stulbas tēmas un jāraksta tas par ko neesi pārliecināts vismaz par procentiem 90 !?

Esmu paarliecinaats par visiem 100! Kaut kaadi greizi tev citaati, jeb arii tu lasi tikai katru otro vaardu? Maybe tu arii esi no tiem neapmierinaatajiem, kam vieglaak pateikt ka es esmu lohs? laugh.gif

PS: un vispaar kas sheit notiekaas ar vaarda briiviibu? Taa tachu ir viena no lielaas demokraatijas krutaakaajaam izpausmem. Nafig topikus veert ciet, kad pats LLM nav atbildeejis liidz galam?
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 11 2004, 10:17
Post #2


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Mjaa, ar sjii topika aizklapeesjanu nedaudz pasteidzaas dry.gif
...

Sjur tur tev LLM var piekrist, bet taadu vietu ir ljoti maz. Redz, ar tevi ir gruuti diskuteet, jo tu esi iecikleejies uz viena viljnja un vinja noaukums ir "anime suxx jo pokemoni un visi citi moni suxxx". Sjis vienaadojums ir aplams. Es varu tikai pievienoties citiem, kas teica, ka tu "aint, seen nothing yet". Tu tikai atkal un atkal atmuljaa sevis ieprieksj teikto un taadejaadi padari sevi smiekliigu. Takas komentaars (-i) bija pat ljoti sakriigs un tev buutu vajadzeejis papuuleeties to ciitiigaak izlasiit. Ar Shinobi interpretaacijaam arii man ir gruutiibas, bet sjo to deriigu arii no tiem penteriem var izlobiit. Pamaacies no bypass, vinja argumenti ir daudz saturiigaaki un atbildes praatiigaakas, nevis vienkaarsja atrunaasjnaas nesaprotu, nepatiik - saprotu, patiik liimenii.
Runaajot par Hero, ir jaabuut aziaatam, lai izkostu visu sjiis filmas simbolismu un filosfofisko jeegu, pieljauju, ka man pilniibaa skaidra bija tikai filmas pamatideja "Kolektiivisms speeciigaaks par individuaalismu". Man ne iipasji pienjemama, tacju es neesmu kjiinietis.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest
post Sep 11 2004, 11:19
Post #3


Unregistered









To ShinChan:
1) Man prieks, ka kaadam ir kljuvis jautraak! laugh.gif
2) Postus tev pasham arii dazhreiz vajadzeetu kaartiigaak izlasiit...
3) par bypass un maniem komentiem - tikpat labi var teikt, lai maacos rakstiit no legendaaraa Jaanja Pliekshaana. A vispaar rakstu kaa man patiik un it kaa latviski, pasham nav nesaprotu/nepatiik probleema? tongue.gif
4)Par atgremoshanu - sk nr 2.

PS: MB kljuudos, bet izskataas ka shii diskusija ievirzaas personiiga rakstura nianshu apsprieshanaa. Nu ko es varu pateikt, fucking suxx laugh.gif A vispaar bija jau gaidaams - kaa nu taa kaut kaads ieliidis un raksta taadu hujnju par miljo anime. Secinaajums - taatad lohs. Kill him! mad.gif wacko.gif cool.gif
Asi tu miireigs byusi tu laimeigs!
Go to the top of the page
+Quote Post
Lielais Ljaunais Meerglis
post Sep 11 2004, 11:20
Post #4


Unregistered









Oops, ja kas tas ieprieksheejais replajs mans biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Sep 11 2004, 11:51
Post #5


Unregistered









Pag, pag, LLM.

Tu orientējies, kur tu atrodies? Lasam, Otaku forums, cik noprotu Otaku ir kaut kas tuvs animes frīkam. Respektīvi, tu tagad postējies forumā, kur lielāko tiesu diskutē cilvēki, kas tomēr ir savā ziņā animes cienītāji/skatītāji un tu centies viņiem, acīm redzamam vairākumam, ieskaidrot, ka anime-sux. Un, galvenais, ka tev nav taisnība un savus apgalvojumus tu nespēj pietiekoši labi noargumentēt. Ko tu centies pārliecināt/panākt? Neskatoties uz to, ka kaut gan daļai no tava teiktā var piekrist, tava burkšķēšana pretīm vienkārši tiek ignorēta.

Ja ar šādu pašu domu būtu nācis apspriest kādā citā forumā, kurā animes fanu attiecība nebūtu tik liela kā 1 pret 20 un kur cilvēki nebūtu redzējuši neko vairāk par *moniem, tad varbūt arī varētu strīdēties un tavs apgalvojums ļoti iespējams būtu pieņemts, šeit - tam nav jēgas.

Ko tu centies panākt? Gribi izteikties? What's the big idea?
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Sep 11 2004, 11:53
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




bypass vo tev tur ir 100% pareizi ! rolleyes.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 11 2004, 12:12
Post #7


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (Guest @ Sep 11 2004, 10:19 AM)
PS: MB kljuudos, bet izskataas ka shii diskusija ievirzaas personiiga rakstura nianshu apsprieshanaa. Nu ko es varu pateikt, fucking suxx laugh.gif A vispaar bija jau gaidaams - kaa nu taa kaut kaads ieliidis un raksta taadu hujnju par miljo anime. Secinaajums - taatad lohs. Kill him! mad.gif wacko.gif cool.gif

Par to personiskumu tev taisniiba. Tacju par lohu tevi neviens nav nosaucis, vismaz neesmu taadu postu lasiijis. Man ar rodas taads pats jautaajums kaa bypass, ko tu gribi panaakt, ja visi tavi argumenti saakas un beidzas ar anime fucking suxxx? Gribi izveerst saturiigu diskusiju, kas anime labs un kas slikts, uz prieksju? Gribi apkjeeziit kaadu konreetu anime, uz prieksju (iespeejams, ka pat atbalstiiju tevi)? Bet brucinaat virsuu visai anime ir idiotiski, tas ir tapat kaa teikt, ka vissas asa sizjeta filmas suxx, vai ka visas fantasy graamatas ir suudi. Nenopietni godaatais, varat necieniit muus kaa anime luureetaajus, tacju tad vismaz papuulaties paraadiit mums gaismu sjajaa murgu un maldu pereeklii, piedaavaajiet alternatiivu.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Sep 11 2004, 13:33
Post #8


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




nee nu jums ka tik jautri pastriideeties par to, kaada katram dziives uztvere. taapataas bija ar latvieshu anime projektu. mosh jums jaunu sadalju izveidot? es jau iedomaajos nosaukumu "ShinChan"s VS slow minded freaks. un tad katrs varees iet un kaadu briidi pabuut king of the hill vietaa.

LLM: ja nepatiik anime, neskaties.

bypass: ja nepatiik mecha, neskaties (btw man arii mecha nepatiik).

ShinChan: es zinu, ka tev patiik anime. velns, ko lai tev taadu uzraksta happy.gif?


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Sep 11 2004, 14:45
Post #9


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




to LLM:
Zini man pilniibaa pajaat vai tev patiik vai nepatiik taa mecha, a ko tu vispaar gaidiiji iesaakot sjo tematu. Tu pats teici kas tad noticis ar vaarsda briiviibu. Nekas tach nav noticis, tikai vot ja cilveeks saak izteikteis tad vinjsh noteikti arii grib sanjemt kaut ko pretim tas ir grib tikt noveerteets vai arii kritizeets. Ja tev buutu dzilji nospljauties uz mecha un ari citiem zhanriem kas tev nepatiik tad tu vispaar sho teemu nesaaktu. Tu izsaki neapmierinaatiibu ar toka viss tur ir tiiraakis bullshit un bljauj pa pasauli, taa mecha ir suuds un re Lion king ir kruts. Es neloliedzu nevienu ne otru. Komentee pretim man jau sliktaak nepaliks, man en pret vienu no zhanriem nav pretenziju.

Man naak smiekli, par to ku tu uzraxtiiji, un neviens no taviem argumentiem nav pamatots tu tikkai tizli izteicies kaa to jau mineeja"bypass" nopaaljaaji mechu un mosh veel kaadu no zhanriem(neatceros vairs). Uz visu ko tu te teixi es tev daudz maz argumenteeti atbildeeshu pretim, un poh ka taas domas nesakritiis ar manaaam personiigajaam. Nu jau saak izskatiities ka tev truuxt vaardu lai turpinaatu striidu par teemu un saac jau atgainjaaties. Ja tu domaa ka aizvainoji mani tad tev nesanaaca.

Par to bezteemas muldeeshanu, nu redzi ja visi sheit atbildeetu "iekshteemaa" un atiektos pret tevi nopietni tad tev jau buutu uzlikts bans uz sho forumu vai arii tu tiktu pilniibaa ignoreec, jo tas, ka paliks par 1 vairaak vai mazaak no apgaismotajiem uz shiis pasaules nevienu nesatrauc un notikumu gaitu tas neitekmees. Ja tevi interesee tad jautaa, tu tiski uzklausiits. bet musinaat OTAKU forumaa to dara vainu garlaiciibas maakti cilveeki vai arii absoluuti stulbi idioti. Tu tik pat labi vari aziet uz metaalistu vai reperu koncertu un pateikt, ka tas stils iesuukaa pa visaam atvereem, un "lai menti staav trev klaat".

Un visu beidzot Hero ir skaista pasaka kas sastaav no 4 staastiem katrs ar savu nokraasu un no dazhaadiem viedokljiem bet jeega ir viena, vadonim ir jaadziivo lai vinjsh satureetu kopaa valsyti, atsevishka cilveeka personiigaas intereses nedriixt ietekmeet kopeejo valsts politiku. Latvijas politiki vareetu maaciities kaut ko no shiis filmas.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post Sep 11 2004, 14:57
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




garamejot

runajot par terorismu, rasismu, shovinismu, feminismu, anarhismu, blablaismu etc..etc sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Sep 11 2004, 15:40
Post #11


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




to bypass:
LOL LOL LOL..... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Tu vispaar sajeedz ko runaa visu vainu uz skolotaajiem noveljot. Vot to var izdariit tikai taac kuram uzciitiiba un veelme izzinaat ir 0... NULLE. Ja gribeesi iemaaciities tad pat ja tu esi stulbs tad kaut ko tomeer iemaaciisies. Skolotaajs patiku var izbojaat bet tas pieraada ka tev taa lieta taa arii nekad iipashi nav intereseejusi un taa ir tikkai mirklja aizraushanaas.

Par to laiku kad es nebiju dzimis, no tava teiktaa izriet ka veesture ir tikkai ataaalas atminjas cilveeku praatos un, ka balstiities var tikkai uz to laiku kad esi pats dziivojis un to ko pats pieredzeejis. Tad jau iznaak, ka mees neatshiramies no Adama un Ievas viss mums ir jauns un maacamies tikkai no savaam kljuudaam un viss kas noticis liidz pasaules radiishanai ir mums dzilji paraleeli(muus nekad neskars muusu pasteeveeshnas laikaa). Tas vien jau pieraada, ka tu neuzklausi citus cilveekus un striidies tikkai lai uzkurinaatos, un savas domas nemaniisi. Stuurgalviiba ir laba lieta bet piekaapties arii jaamaak.

Ja tev tas sagaadaa baudu tad es tevi arii varu nosaukt par muljki.
Un abas puses paliks apmierinaatas: Tu, ka atradis ka kaac domaa atshiriigi un ir kavlificeejis kaa mulkis tavaa izpratnee.(es tev shur tu tur piekriitu bet tas kaa tu reizeem izsakies ir absoluuti beernishkiigi sorry bet taa nu tas ir, klaji noliedz tikkai taadi kas necenshas izprast)
Es, ka jautri parunaaju un pavadiiju kaut kaa briivo laiku

Mini man geenija definiiciju taadaa gadiijumaa un kas tavaa izpratnee ir talants
Talants kaa taads ir tikkai tad talants kad kaac to ierauga un noveertee, ka tavs talants ir sabiedriibai vaidziigs un sabiedriiba saprot, kas tas tev par talantu.
Talants ir jaazikopj. Ar pliku talantu nekur tu netiksi. Man ir rezervee dziivi piemeeri, ka tavs taa teiktais talants negarantee neko. Viens bija kad meitene tikkai ar talantu ziimeeshanaa tika maakslas akadeemijaa, bet vinja pati savu talantu nemaaceeja izkopt un uzlabot un peec pirmaa kursa izlidoja no fakultaates paliekot par viduveejiibu. Un otrs piemeers tieshi tas pats variants bija ar manu pazinju, vinjam bija talants muuzikaa.

QUOTE
Un talants, talants nav nekas tuvu 1%, talants ir +50% kā minimums. Tā ir milzīga priekšrocība.
tas viss ir bulshits un taa tava priekshrociiba ir tikkai pashaa PASHAA saakumaa peecaak jau ir smags darbs.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Sep 11 2004, 16:18
Post #12


Unregistered









Shinobi-sama, vai... tu man kaut ko teici? Lai vai ko tu būtu teicis, tu kļūdies un paskaidrot, kur un kāpēc es vairs nevēlos un tas nav mans mērķis. La-la-la-la...
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Sep 11 2004, 17:43
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




kāds cilvēks sen atpakaļ izteica domu ka pasaule būtu daudz sakārtotāka un cilvēki laimīgāki ja katram zemes iedzīvotājam būtu iespēja vienu reizi mūžā bez nekādām paliekošām sekām nogalināt vienalga kuru un vienalga kad...
zinat - kaut kādā mērā es viņam piekrītu...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Sep 11 2004, 19:26
Post #14


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




bypass:
Nu re saruna beigusies bez asins izlieshanas redz es te taa iepostoju tos garos postus tapee ka man sagadiijaas briivaaks laiks un chataa stulbi seedeet man negribeejaas. Zini kur visinteresantaakaa muldeeshana ir? Tie ir religiskie forumi. Un dazhi aarzemju religiskie chati tie vispaar ir online cirks. Ko tik vinji neraxta. Ja piepildiitos visi noveelejumi man kaa pagaanam un ka mani debesu uguns noskaldiishot tad manis jau kaa 4 gadus nebuutu starp dziivajiem.

Viens veertiigs padoms tev lai ko tu uzskatiitu un lai ko tu domaatu "zinaat kas daraas ienaidnieka frontee ir atsleega uzvarai" tapee ja tev kaut kas nepatiik tad tev jazin ar ko tu ciinies

Saiko:

Pasaule varbutu tieshaam buutu sakaartotaaka bet padomaa par taam valstiim kur atljaut tikkai viens beerns un kur dzimsiiba ir miinusos. Un vislielaakaa cieteeja buut Kiina, Par cik lai radiitu vaidziigi 2 cilveeki. tiiri matemaatiski reekinot uz tagadeejiem 6 mljrd iedziivotaajiem katram atradiisies kaads ko vinjsh labraat novaaktu. taatad radiisies geometriskaa regresija un galu galaa paliks tikkai vainu tikkai viena dzimuma paarstaavji vai arii tikkai 2 (vir un siev) jo miilas triistuuris ar taviem noteikumiem beigsies letaali vienam.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Sep 11 2004, 19:48
Post #15


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE (Outlawz @ Sep 11 2004, 01:33 PM)
ShinChan: es zinu, ka tev patiik anime. velns, ko lai tev taadu uzraksta happy.gif?

varbūt:

reizēm paskaties arī ko citu? rolleyes.gif laugh.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 May 2024 - 00:20