IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Chikyuu Shoujo Arjuna, .
pinksakura
post Jul 26 2006, 19:28
Post #1


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




IPB Image
When a girl named Juna Ariyoshi has a severe accident, her spirit turns to light and rises up out of her body into the night sky where she gets a glimpse of Earth a few months into the future. What she sees is the Earth on the brink of total destruction by the forces of a cruel world ruled by demons called Raajas. Then, a person named Chris gives Juna a "power stone" and tells her to use it to save the Earth. The power stone gives her the ability to call up an "aura suit," which enhances a person`s own special powers that would otherwise remain dormant.

Par sho animi es gan vareetu teikt tikai labus vaardus.



Varbuut fakts kad vinju atdziivinaaja ir nereaals bet tomeer shoreiz es pieveertu acis tam. Iespeejams kad daudzas shajaa animee teiktaas lietas bija paarveerstas par paarako katastrofu bet varbuut arii taa nebija es teiktiu kad daudzas lietas bija patiesas. Daudzos momentos bija veelme kaut Kriss nerunaatu taadaas miiklaas bet tad Juna neko neiemaaciitos. Nezinu varbuut daudzas lietas vareetu kljuut reaalas )labi nu nebuus taa kad tuliit no zemes iznaaks taad iznaaks taadi briezmonji un saaks eest nost planeetu un nebuus taa kad kaut kaada meiteniite skries apkaart un izniicinaas tos). Bet animee aprunaataas probleemas tomeer ir aktuaalas. (Dabas piesaarnjoums utt.)
Par pashu animi teikshu taa dazhaas vietaas grafika bija galiigi garaam bet neteikshu kad tik slikti kad acis vajag veert ciet bet taa kopumaa grafika bija laba vareetu ielikt 8/10 . Shai animei vismaz dubs bija normaals (nevis kaa dazhi labi dubi kur veelme pilniigi izsleegt skannju lai nedzirdeetu balsi) Visssss vairaak man shai animei piesaistiija lieliskais OST's (daudz manaams manaa play listaa) Kopumaa animei vareetu likt 10/10
Sheit iemetu paraugu no osta.
Yoko Kanno - 2nd Life

Dazhi screeni.
IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image

Kaadas ir juusu domas?




--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 6 May 2024 - 12:11