IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> jautājums, kas neļauj naktīs gulēt..., ...vismaz man
kahi
post Jan 31 2007, 19:25
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




šodien notika visai interesanta diskusija starp mani un manu draudzeni, laikam jau ex-draudzeni(dēvēsim viņu par alisi). es, miermīlīgi skolas informātikas laikā ieeju otaku.lv, kad kāds cilvēks (nenozīmīgs subjekts) man pajautā -kas tas ir?
normāls kvešķons, ne? tā vietā, lai uz jautājumu atbildētu es (savā ziņā lietpratēja šajās lietās), priekšā pasteidzas šī alise ar norādījumu, ka tā ir ANIME, un, ka tā sūkājot. atbilstoši tika lietoti vēl citi vārdi sava viedokļa izpaušanai. vot tā. protams, skanēja dažas pretenzijas no manas puses, uz ko es tiku norāta un apvainota, ka es nerespektēju citu viedokli (ok, ja nerespektē manu, es nerespektēju citu (cita, šajā gad.)).
man jau agrāk no šīs personas mutes ir nācies dzirdēt visādas atziņas par manu psihi, bet šāds uzbrauciens nekad vēl nebija bijis. tā nu es uzskrūvējos (ļooti reti no manas puses!), un viss ir beidzies ar to, ka ar mani nerunā attiecīgais cilvēks(vispār - es esmu tukša vieta).

panes Irbes dienas jautājums - ko jūs būtu gatavi darīt, lai aizstāvētu animi? un vai tas ir tā vērts?

saprotu, ka šis nav emergency, bet nomoka tāds jautājums, kāpēc manas aizraušanās dēļ nākas zaudēt draugus. vai tiešām mēs esam tik atšķirīgi?


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 31 2007, 19:53
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




xex...ar mani bija taapat.. laugh.gif vnk diemzheel ir taadi *** cilveeki, kuri nezina ko runaa un baazh degunu citu dariishanaas! mad.gif
nju labi nebija tik traki ^^
bet ne jau var cilveeku spriest tikai peec aizraushanaas! kaa edg teica, jaaveertee peec stulbuma pakaapes....^^
P.S. luuk labs piemeers ir viens taads cilveeks kursh saaka blaut, raudaat un aardiities tikai taapeec, ka vinjas solabiedrs pie sevis dungoja sameeraa normaalu dziesmu biggrin.gif (luuk cilveeks ar traumeetu psihu)

This post has been edited by Catgirl: Feb 1 2007, 16:57


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pinky
post Jan 31 2007, 20:00
Post #3


animens
*****

Group: Chuunin
Posts: 347
Joined: 12-May 05
From: Latvia, Riga.




vienmeer buus kaads, kuru anime nesaista. ja ir veeleeshanaas, tad argumenteeti vajag pamatot, kaapeec anime ir laba fiicha. un vispaar, ja taa Alise, vai kas veel tur, ir maza, nenobriedusi lupata, ja par cilveeku vinja njemaas spriest peec vinja hobijiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter_me
post Jan 31 2007, 20:48
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 137
Joined: 28-April 05




he he he.... man shitais ir paziistams... kad vienreiz skolaa biju aiznesusi savus mangas darbus, man klases biedrs pajautaaja, kas tas ir... Vai esmu pokemonu piekriteeja( sho visi asociee ar anime/manga) pateica,ka esmu sagaajusi sviestaa un manus darbus nodefineeja- japaanju cheap s***... biggrin.gif Atljaushos piebilst, ka taa kaa jau ziimeju loti sen, tad esmu kkaa izgaajusi no vinja taa teiktaa pokemonu stila, bet cilveekiem protams ir aizspriedumi... Es todien skaidri un gaishi pateicu- man patiik, taa ir mana aizraushanaas un viss. Ir pagaajushi divi gadi un mans klasesbiedrs (tas pats) man pats pateica, ka ir iznaakusi taa lielaa "Ziimee kaa profesionaalis" graamata... CIlveekiem ir jaapienjem un jaaciena tawas intereses(ja to nedara, tad lai liekas mieraa).. Ja tie ir iisti draugi vinji neatljausies smieties par tewi.. smile.gif Bet gan pienjems to kas Tew ir svariigs... Taa luuk... Atskjiriigi mees neesam, mees esam forshi... smile.gif


--------------------
IPB ImageIPB ImageIPB Image

http://quietquietshee.deviantart.com/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 31 2007, 21:56
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




QUOTE
mees esam forshi... smile.gif


mees varbuut ari neesam forshi, bet ir labi ja mees taa domaajam laugh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 31 2007, 22:13
Post #6


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Aizstaavi to, kam tici! Citiem nav jaatic tam pasham, kam tu tici, bet vinji nedriikst tev uzspiest savu ticiibu. Ja vinji to dara, taa ir iedomiiba, un ir veerts apdomaat, cik augsti veertee taadu iipashiibu.
Manupraat, tavaa gadiijumaa jums ar draudzeni atshkjiras robezhas "ticiibas uzspieshanai". Vinja domaaja, ka izsaka savas domas normaali, bet tev tas izklausiijaas paaraak neiecietiigi. Tava atbilde tev likaas vienkaarshi sevis aizstaaveeshana, bet vinjai peec tava meegjinaajuma uzspiest savas domas. Padomaa, vai nepateici kaut ko taadu, par ko buutu veerts prasiit piedoshanu! Un pasaki, ka tas, ko vinja tev teica, tev bija tikpat aizvainojoshi, kaa vinjai tas, ko tu teici. Negribas runaat - uzraksti ziimiiti! Ja atvainoshanos vinja nepienjem, tad taa ir iedomiiba. Labi cilveeki grib izbeigt striidus.

* dodas pieteikties darbaa Siirupa redakcijaa... *


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jan 31 2007, 22:35
Post #7


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
ko jūs būtu gatavi darīt, lai aizstāvētu animi?


Erm... neko? Japāņu muļķiki nav gluži tas, ko būtu diži jāaizstāv ar sakostiem zobiem un putām uz lūpām.

QUOTE
un vai tas ir tā vērts?


Of course not!

QUOTE
vnk diemzheel ir taadi *** cilveeki, kuri nezina ko runaa


Arī rūdītos anime frīkus kāda cita temata nepārzināšana nav atturējusi no gudras diršanas. Tak što nevajag te mums tēlot aizvainoto princesi.

QUOTE
ja ir veeleeshanaas, tad argumenteeti vajag pamatot, kaapeec anime ir laba fiicha.


Nu lūdzams vienu argumentu kādēļ tad anime IR laba "fīča"? Aizstāvēt multeņu/datorspēļu/filmu/whatever vispārējo labumu ir tas pats, kas censties iestāstīt narkologam, ka alkohols ir ļoti veselīgs nierēm. Pohuj vēnas - ja patīk izbaudi, bet necenties te rast dižu pozitīvo elementu.

QUOTE
Ja tie ir iisti draugi vinji neatljausies smieties par tewi..


Dievišķais naivums...

QUOTE
Citiem nav jaatic tam pasham, kam tu tici, bet vinji nedriikst tev uzspiest savu ticiibu. Ja vinji to dara, taa ir iedomiiba


Get real, čuvak! Tavs naivais idealisms un uzspēlētā pieticība no sērijas "es respektēju tavu nožēlojamo viedokli, un vispār esmu tolerances un emancipācijas apogeja", sāk kļūt banāla.

This post has been edited by GM: Jan 31 2007, 22:37


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 31 2007, 22:47
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Banaala vai nebanaala, bet taads es esmu, un neko neuzspeeleeju. Ir paziits pietiekami daudz iecietiigu cilveeku (vai paaraak maz taadu kaa tu), lai saprastu, ka ar naivumu tam nav sakara. Tas, ka TU esi iedomiigs peec velna, nav nosleepums. Un tas, ka es esmu ljoti iecietiigs pat pret iedomiibu, ir aciimredzami.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CirvjaKaac
post Jan 31 2007, 23:22
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 206
Joined: 13-January 05
From: Kačoku zāle




Tavs svētais pienākums bija tevispieminētajai tuparilai ievlikt ar kāju pa ausi un tad redeli paretināt ar tuvākā datora klaviatūru, vai ērtāk - krēslu.
Še nu Tu esi rīkojosies bezgala netaktiski. Vislabākā aizsardzība ir uzbrukums - pirms sāki klāstīt savas ne-tik-ļoti cienījamās intereses, vajadzēja izspiegot pretinieka nometni - uzzināt, kas patīk šai draudzenei jebkurā jomā, kurā viņas gaume varētu tikt apsmieta: filmas, puiši, grāmatas utt., un tad atbildīgajā brīdī dot nāvīgu prettriecienu (piemēram - "HA! A tev pašai patīk spalvainas vīriešu pakaļas!"), kas nelietīgo mēles trinēju apklusinās uz mūžiem, vai, kas zin - iespējams pat liks viņai izdarīt pašnāvību (tas gan būtu lieliski, ne?).
Animes skatos diezgan reti un nekur nereklamēju, ka to daru, bet ja arī saruna nonāk tiktāl, ka k-kā jaaizstāvās, lieku lietā maģiskos teikumus:"Kā tu vari kritizēt k-ko, ko neesi redzējis? Tas ir tāpat, kā nod*rst filmu, kurai pat neesi redzējis reklāmu (ko nezkapēc daudzi uzskata par rādītāju)", un lieta darīta. Tad parasti diskusijas pretiniekiem tiek nosūtītas manis piemeklētas animes (pacaniem - Samurai Champloo, ķolkām ( laugh.gif ) - kāda romance, vai FMA, tas, protams, atkarīgs no personas. Tā, laikam, radu jaunos otaku salašņas par, ko pats neesmu sajūsmā.. Lokam ausis?

This post has been edited by CirvjaKaac: Jan 31 2007, 23:24


--------------------
Mainu mopēda pumpi un 6 flomasterus pret dzīvu sesku
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Jan 31 2007, 23:27
Post #10


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




GM, skaidri redzams, ko tu dari animes forumā - maigi noniecini animi un maitā gaisu. un redzams, ka termins anime tev izsaka vien muļķikus... ko tu te dari?

cirvjakaac, viņa dabūja manu nosodījumu, ka viņai patīk džastins timberleiks... kādreiz viņa dziedāja cry me a river...(uz ko arī viņai tika norādīts)

This post has been edited by kahi: Jan 31 2007, 23:29


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jan 31 2007, 23:37
Post #11


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
GM, skaidri redzams, ko tu dari animes forumā - maigi noniecini animi un maitā gaisu. un redzams, ka termins anime tev izsaka vien muļķikus... ko tu te dari?


Redzi, pavisam ne cienītā pirms-pubertātes vecuma jaunkundzīt, es nebūt "nenoniecinu animes", bet drīzāk uzsveru to, ka multene paliek multene neatkarīgi no tā vai to ir režisējuši Hannna-Barbera vai Mijazaki. Ir absolūti un viennozīmīgi pofig vai tās sižetiskā līnija grozās ap kaķiem un pelēm vai to kā precīzi tēmēta aviācijas bombardēšana pārtaisa japāņu kurpnieku ģimenīti maltās gaļas rollmopšos.

Attiecīgi es arī neredzu dižu iemeslu aizstāvēt animes cilvēku priekša, kurām tās liekas esam muļķīga laika nosišana, jo let's face it - tā arī ir muļķīga laika nosišana. Un būtu muļķīgi domāt, ka, skatoties japāņu multenes tu kļūst par nez kādu hardcore elitistu, kurš ir sasniedzis bezmaz vai kultūras Nirvānu. Gluži pretēji - tu brīvajā laikā skaties multenes. Citi brīvajā laikā spēlē futbolu. Vēl citi brīvajā laikā dzer un maukojas. Nekādas atšķirības - visi vienā maisā bāžami. Cita lieta, ka iespējams kāds uz to labdabīgi parakstās un tā jau ir tīri viņa darīšana. Bet tas ne uz mirkli neliedz apkārtējam sociumam par šo faktu ņirgāties.

Par gaisa maitašanu - laipni lūgti aizspiest izlutināto ebreju degunu un iet citur. Cuz' i'm not goin anywhere...


QUOTE
Banaala vai nebanaala, bet taads es esmu, un neko neuzspeeleeju. Ir paziits pietiekami daudz iecietiigu cilveeku (vai paaraak maz taadu kaa tu), lai saprastu, ka ar naivumu tam nav sakara. Tas, ka TU esi iedomiigs peec velna, nav nosleepums. Un tas, ka es esmu ljoti iecietiigs pat pret iedomiibu, ir aciimredzami.


Lai nu tā būtu. Man gan nez kāpēc lasot praktiski jebkuru tavu postu ir kaut kāds dīvains fīlings, ka rakstītais ir samākslots. Maybe it's just me...

This post has been edited by GM: Jan 31 2007, 23:42


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Jan 31 2007, 23:43
Post #12


Unregistered









kas par stulbumu? MANUPRAT vienigais kas tev var palidzet ir katrinas PALIDZIBAS FORMULA. pasam neliekas ka tas ir berniskigi un apsaluti mulkigi? sis jautajums ja tika apspriets kadu laiku atpakal, nevaru (nav ar laika meklet) to topiku. edg savu atbaltu vari izradit rakstot PM paskot ka tu saproti si maza cilveka bedas. topiku slegt un jo tas parvertisies par bezjedzigu fleimu.
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 31 2007, 23:50
Post #13


Unregistered









QUOTE(kahi @ Jan 31 2007, 20:25) *

saprotu, ka šis nav emergency, bet nomoka tāds jautājums, kāpēc manas aizraušanās dēļ nākas zaudēt draugus. vai tiešām mēs esam tik atšķirīgi?


Buutu man tavas probleemas... laugh.gif
Briizjiem tiehsaam liekas, ka GM veel piemiit peedeejaa sapraata balss...
Esam patieshaam tik ljoti atkshiriigi? WTF? Vieniigais savaadais ko esmu redzeejis kopsh 2005 gada ir Seven of Zero, ka tas neesaa liidzi zobenus - Katanas. Taads aciim neierasts skats. Bet visi paareejie...Nu beidzat taksh izlikties par kaut ko labaaku, vai izteeloties sevi par kaut ko iipashu. Go aiztaajot ar zoli, Animes ar TV seriaaliem. Dazjus Japaanju vaardus ar Anglju vai Krievu. J-pop ar to pashu pop - buusiet tieshi taadi pashi, no kuriem juus meegjinaat izbeegt. Pat programeetaaji taadi iedomiigi un leciigi kaa visur citur... blink.gif
Taa atskjiriiba ir kaut kaads galvaa iedomaats sviets ph34r.gif

This post has been edited by Shumins: Jan 31 2007, 23:52
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Jan 31 2007, 23:51
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




GM, kas tad tavuprāt NAV muļķīga laika nosišana? Man pēc tavis teiktā izklausās, ka jebkas, ko dara brīvajā laikā, ir muļķīga laika nosišana.

This post has been edited by bubu: Jan 31 2007, 23:58
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Feb 1 2007, 00:00
Post #15


Unregistered









jocigais zver. viss musu dzive ir bezjedziga laka nosisana tika mes katrs izvelamies ka to pavadit. ideja ir loti vienkarsa patik anime skaties,patik spelet bubmbu seta ar korifaniem dari to. bet netaisi no ta tragediju
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 May 2024 - 11:15