IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

 
Reply to this topicStart new topic
> Seiyuu
edg
post Oct 25 2006, 02:53
Post #1


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Par seiyuu: besii aaraa riktiigi, ka animees vinji atkaartojas tik nenormaali. Vienam seiyuu ir viens stils, un, kad to jau zini no galvas, nav vairs tas efekts, kaads bija pirmo reizi izdzirdot balsi un runas veidu. Liekas, ka visam vajadzeetu buut ok, jo vinji pielaago izrunu charam, bet reaali ir maz taadu izrunu, kuras izklausiitos dabiski. Vairums "pielaagoshanos" man izklausaas paarspiileeti pat prieksh anime standartiem... Visas kjepas gaisaa jebkuram jaunam seiyuu!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Oct 25 2006, 08:12
Post #2


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




turpinot offtopicu par seiyuu - man savukaart taa ir viens no selling points animees. un es speeju saprast, ka japaanaa ir fani pat konkreetiem seiyuu, ne tikai aktieriem/muuzikjiem. man pat patiikami izdzirdeet kaadu paziistamu balsi, nedaudz pasmiineet, ja atminjaa atplaiksnii kaads cits diametraali savaadaaks ieskanjojums (starpcitu, labs piemeers - Tsukimiya no Ayu no Taikutsu - parodijainas iisas epizodes ar gabalinjiem no Kanon ieskanjotiem ar Kyon un Haruhi Suzumiyas voiceaktieriem). pret aktieriem, kas piedalaas vairaakaas filmaas, teelojot dazhaadas lomas, tachu nav iipashu pretenziju? no malas nedaudz izliekaas, ka voice actors industrija japaanaa ir augstaakaa liimenii .. vidusmeera seiyuu balss liekas izkoptaaka, skaidraak sadzirdama utml. nekaa vairumaa eiropas/amerikas radiijumu. + veel nihongo labskaniigums manaam ausiim <fonaa english/russian audio dubu hatera breecieni>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 25 2006, 08:36
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Piektais no GunMetal ir "po mojej časti" wink.gif
Mobile Fighter G Gundam. Šķiet viena no pirmajām 5 epizodēm. Domon vs Argo...
Nezinu, Church... man teiksim totāli tracina ka vīriešu lomas ierunā sievietes, teiksim tam pašam NGE Shinji ir sieviete, nu sit cauri, nevaru pieņemt. Un Asukas ierunātāja vispār ir kaza, kad viņa sāk boksterēt lauzītā vācu valodā, nu sorry... neticu! smile.gif Jeņķu dubā uzreiz var noticēt ka Asuka ir vāciete.
Kā arī daudzi tēli neatbilst savām balsīm - ja būdains vecis pīkst, nu sorry smile.gif

This post has been edited by Taka: Oct 25 2006, 08:41


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 25 2006, 22:33
Post #4


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Church @ Oct 25 2006, 08:12) *

pret aktieriem, kas piedalaas vairaakaas filmaas, teelojot dazhaadas lomas, tachu nav iipashu pretenziju?

Dazhreiz ir. Tas, kaads ir aktieris, dod pieskanju tam, kaads ir teels. Ja es redzu stalloni, tad sagaidu, ka vinjsh teelos kruto veci. Iedomaajies vinju galvenajaa lomaa filmai Pi! Kaut kaa diivaini buutu, ne? Ljoti gruuti ir taisiit taadu gaajienus kaa Jim Carrey izdariija ar savu Eternal Sunshine Of The Spotless Mind. Gadaas, ka ir gruuti pierast un sagremot, ka purns X teelo charu A, bet man saistaas ar charu B. Iejusties gruuti. Un, ja gruuti iejusties, bojaati tiek uztverta filma.
Aktieri ta veel ir daudz, bet seiyuu ir daudz mazaak. Tie ierunaataaji atkaartojas daudz, daudz biezhaak, taapeec saak apnikt aatraak. Pie tam, ir taads prikols, ka man anime jau no pasha saakuma lielaa meeraa saistiija ar to, ka ir kaut kas pilniigi neparasts, jociigs un jauns. Sen jau taa kljuvusi par veel vairaak uzminamu kaa Holivudas filmas, bet tomeer, labu atminju vadiits, mekleeju citas realitaates izjuutas, kaadas bija saakumaa. Katrs jauns chara tips, anime paveids, ziimeeshanas stils vai seiyuu izraisa manii prieku.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 30 2006, 22:42
Post #5


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Vairums animes ir tāds pats konveijers/popkultūra kā viss cits. Kad tas reiz pieleks? Vienkārši japīšiem ir sava specifika, austrumu kolorīts. Un viss.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 31 2006, 03:13
Post #6


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Tu laikam ne paaraak labi saprati mani. Saakumaa pat anime popkultuura man bija kaut kas savaads, neparasts. Pat ljoti. Un tagad iisti savaadas liekas tikai ljoti retas animes. Tas ir kaa ar narkotikaam - saakumaa tik kruti, bet peec tam arvien gruutaak un gruutaak sasniegt saakotneejo efektu. Apzinaaties realitaati ir viena lieta, bet sapnjot ir tik patiikami. Taapeec jau mees skataamies anime - lai kaut iisu briidi pabuutu labaakaa pasaulee. Ne tikai, protams, bet speeciigs iemesls.
Ko es ar to veelos pateikt (bet ne paaraak izdodas palikt uz pareizaa celja): viss rullee un viss ir ribaas, bet viss rullee daudz vairaak, kad ir kaut kaa jauna, atshkjiriiga, savaadaaka. Mani tas priecee un es kljuustu nostaljgjisks, bet tas nav nopietni, un nav jaalasa veelmes vtml aiz maniem vaardiem.

Shis vareetu buut viens no nesakariigaakajiem tekstiem, kaads man peedeejaa laikaa naacis aaraa. Piedot un piekaast ir Tavs pienaakums!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 31 2006, 06:36
Post #7


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Pilniigi nekaadu pretenziju pret to ka puishus ieskanjo sievietes ar atieciigajaam balsiim. Man arii ir savi favoriitie seiyuu. Taadi kuru balsis izdzirdot, ja vien ir patiikami veerties uz charu.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 09:44