IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Hybrit Theory, kautkads murgojums >.<
Texx
post Aug 9 2009, 17:26
Post #31


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 13
Joined: 14-November 07




QUOTE(Kikyou @ Aug 9 2009, 17:14) *

Plakanākie zīmējumi, kurus jebkad nācies redzēt. x_x


nu tie kas pirmajā lapā točna ir pankūkas biggrin.gif biggrin.gif

hollow - tu vispār bleach mangu lasi? biggrin.gif biggrin.gif

This post has been edited by Texx: Aug 9 2009, 17:27
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post Aug 11 2009, 01:19
Post #32


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




QUOTE(Texx @ Aug 9 2009, 00:47) *

vēl nav pabeigts, bet pabeigt pagaidām laika nav - problēmas universitate sad.gif

sitas ir 25% no taa size kas man PSD formātā stav un gaida kamer pabeigsu viņu biggrin.gif


IPB Image



sita bilde ir vnk partaisiita, ja man nebus ko darit un atceresos izraknat visas bleach serijas, es tev paradiisu kura bilde ir identiska sai, t.i vnk partaisiits Ulquiorra + tu caurmu atstaji turpatas kur vinam, jo tu vnk nemaceji to ciet aiziimet, lai izskatas normali dry.gif

btw, mangas ludzu man nedot, es neskatos mangu, es tikai animi =)
fiilerus nevaijg dry.gif

PS

nulab, lai ari neesi nozimejis, man poh biggrin.gif bet anime viena serija tiesi tada pati poza, tiesi tada pati bilde ar Ulquiorra dry.gif
bet well what ever, es mangu nelasu taka neko nezinu, es tikai animi ...
sumimase~en...


--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Aug 11 2009, 01:44
Post #33


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(hollow @ Aug 11 2009, 01:19) *

sita bilde ir vnk partaisiita, ja man nebus ko darit un atceresos izraknat visas bleach serijas, es tev paradiisu kura bilde ir identiska sai, t.i vnk partaisiits Ulquiorra + tu caurmu atstaji turpatas kur vinam, jo tu vnk nemaceji to ciet aiziimet, lai izskatas normali dry.gif

btw, mangas ludzu man nedot, es neskatos mangu, es tikai animi =)
fiilerus nevaijg dry.gif

caurums tiešām Ichigo ir tur pat, kur Ulquiorra'm. tā ka augstākais, izmantota tikai poza. so what?
btw, Tu laikam domāji spoilerus. filleri ir tikai animē - filleri ir tās animes daļas, kas nav taisītas pēc mangas, bet ir taisītas papildus, lai neaptrūktos, ko rādīt. manga ir orģināls un tāpēc iet pa priekšu. tas pats attiecas uz Naruto un vēl vairākām ļoti garajām shounen mangām. tā ka dažu mēnešu laikā šo Uchigo formu redzēsi arī animē. taisnības labad gan jāpiebilst, ka ir gan atsevišķi gadījumi, kad jau gatavai animei, kurai nav bijusi manga pamatā, pēc tam tiek papildus izveidota manga, bet šis pavisam noteikti nav viens no tiem.


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post Aug 11 2009, 12:46
Post #34


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




QUOTE(Tenma @ Aug 11 2009, 01:44) *

QUOTE(hollow @ Aug 11 2009, 01:19) *

sita bilde ir vnk partaisiita, ja man nebus ko darit un atceresos izraknat visas bleach serijas, es tev paradiisu kura bilde ir identiska sai, t.i vnk partaisiits Ulquiorra + tu caurmu atstaji turpatas kur vinam, jo tu vnk nemaceji to ciet aiziimet, lai izskatas normali dry.gif

btw, mangas ludzu man nedot, es neskatos mangu, es tikai animi =)
fiilerus nevaijg dry.gif

caurums tiešām Ichigo ir tur pat, kur Ulquiorra'm. tā ka augstākais, izmantota tikai poza. so what?
btw, Tu laikam domāji spoilerus. filleri ir tikai animē - filleri ir tās animes daļas, kas nav taisītas pēc mangas, bet ir taisītas papildus, lai neaptrūktos, ko rādīt. manga ir orģināls un tāpēc iet pa priekšu. tas pats attiecas uz Naruto un vēl vairākām ļoti garajām shounen mangām. tā ka dažu mēnešu laikā šo Uchigo formu redzēsi arī animē. taisnības labad gan jāpiebilst, ka ir gan atsevišķi gadījumi, kad jau gatavai animei, kurai nav bijusi manga pamatā, pēc tam tiek papildus izveidota manga, bet šis pavisam noteikti nav viens no tiem.


aij es jau neko nejedzu biggrin.gif
esmu nelabojams lox laugh.gif
vsp apsveru domu ka vairs forumos neiegrieziiisos, citadi aiz slikta gariiga rakstu suudus unsure.gif

a btw, man nepatik lasiit mangas, varbut tik dazas patik, bet nu ne noteikti sitas ar tiem 300+ chapteriem ;D


--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Texx
post Aug 11 2009, 16:09
Post #35


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 13
Joined: 14-November 07




QUOTE(hollow @ Aug 11 2009, 12:46) *

QUOTE(Tenma @ Aug 11 2009, 01:44) *

QUOTE(hollow @ Aug 11 2009, 01:19) *

sita bilde ir vnk partaisiita, ja man nebus ko darit un atceresos izraknat visas bleach serijas, es tev paradiisu kura bilde ir identiska sai, t.i vnk partaisiits Ulquiorra + tu caurmu atstaji turpatas kur vinam, jo tu vnk nemaceji to ciet aiziimet, lai izskatas normali dry.gif

btw, mangas ludzu man nedot, es neskatos mangu, es tikai animi =)
fiilerus nevaijg dry.gif

caurums tiešām Ichigo ir tur pat, kur Ulquiorra'm. tā ka augstākais, izmantota tikai poza. so what?
btw, Tu laikam domāji spoilerus. filleri ir tikai animē - filleri ir tās animes daļas, kas nav taisītas pēc mangas, bet ir taisītas papildus, lai neaptrūktos, ko rādīt. manga ir orģināls un tāpēc iet pa priekšu. tas pats attiecas uz Naruto un vēl vairākām ļoti garajām shounen mangām. tā ka dažu mēnešu laikā šo Uchigo formu redzēsi arī animē. taisnības labad gan jāpiebilst, ka ir gan atsevišķi gadījumi, kad jau gatavai animei, kurai nav bijusi manga pamatā, pēc tam tiek papildus izveidota manga, bet šis pavisam noteikti nav viens no tiem.


aij es jau neko nejedzu biggrin.gif
esmu nelabojams lox laugh.gif
vsp apsveru domu ka vairs forumos neiegrieziiisos, citadi aiz slikta gariiga rakstu suudus unsure.gif

a btw, man nepatik lasiit mangas, varbut tik dazas patik, bet nu ne noteikti sitas ar tiem 300+ chapteriem ;D



kurtad tur ulquioram tada poza bija? blink.gif pozu itkā pats izdomāju blink.gif - es jau pārsvarā lasu mangu nevis skatos anime (anime tikai interesantākos gabalus) dry.gif ta jau tur iznāk, ka pilnīgi jebkurai pozai var atrast attiecīgu pozu animē, jo tur tak viss norisinās kustibā un ir nežēlīgi daudz pozu pielietots - nu tad arī iznāk ka taisot kādu darbu izrādās anime kautkur līdzīga poza pavīdejusi mad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Aug 11 2009, 17:53
Post #36


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Ah,good ol' tracing.


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sunder
post Aug 17 2009, 22:14
Post #37


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 27-October 07




Pirmais Ichigo darbs patika labāk, bet nu pa šo vel nevar jau īsti spriest, jo pats teici, ka nav pabeikts.
Un hollow ulquiorra taisot vaļā tos vārtiņus no/uz Hueco Mundo vienmer bija salicis rokas kabatās un vienaldzīgi blenza. Šādā pozā tu vari meklēt cik vien gribi smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 15 May 2024 - 16:17