IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

4 Pages V « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Ar bērna muti runā hvz kas..., interesanti
edg
post Dec 22 2004, 15:21
Post #46


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Jaa, ShinChan, tu droshi vien esi no tiem cilveekiem, kas lasa pa diagonaali (ja ne burtiski taa, tad vismaz idejiski).

Man liekas, ka mees ar Duarh diezgan uztverami nonaacaam pie secinaajuma, ka filozofija ir praktiski noderiiga. Netika noliegts, ka filozofija ir daudz devusi. Tika runaats par filozofiju muusdienaas. Muusdienaas filozofja daudz praktiska nedod. IIsos teikumsos viss.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 22 2004, 15:57
Post #47


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(edg @ Dec 22 2004, 14:21)
Jā, ShinChan, tu droši vien esi no tiem cilvēkiem, kas lasa pa diagonāli (ja ne burtiski tā, tad vismaz idejiski).

Man liekas, ka mēs ar Duarh diezgan uztverami nonācām pie secinājuma, ka filozofija ir praktiski noderīga. Netika noliegts, ka filozofija ir daudz devusi. Tika runāts par filozofiju mūsdienās. Mūsdienās filozofja daudz praktiska nedod. IIsos teikumsos viss.
*


Jūsu 14. decembra sarakste uz to īpaši nenorādīja, liekot saprast, ka filosofijas sausais atlikums nav īpaši lielāks par spļaušanu griestos (konkrēti 14:09 un 14:22 tapušie komentāri). Un apgalvojums par filosofijas nepraktiskumu (mūsdienās) ir samērā nekorekts, taču netriekšos rakstīt palagu lai to atspēkotu. Vienkārši izlasi mana iepriekšējā posta pēdējo teikumu. Manuprāt, tas nav nemaz tik maz.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 22 2004, 16:17
Post #48


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(ShinChan @ Dec 22 2004, 14:57)
Jūsu 14. decembra sarakste uz to īpaši nenorādīja, liekot saprast, ka filosofijas sausais atlikums nav īpaši lielāks par spļaušanu griestos (konkrēti 14:09 un 14:22 tapušie komentāri). Un apgalvojums par filosofijas nepraktiskumu (mūsdienās) ir samērā nekorekts, taču netriekšos rakstīt palagu lai to atspēkotu. Vienkārši izlasi mana iepriekšējā posta pēdējo teikumu. Manuprāt, tas nav nemaz tik maz.
*



Labi, man nav jaudas paarlasiit piemineeto saraksti, taatad izveelos vieglaako celju: atkaapjos un pienjemu, ka tas viss tomeer bija tikai manaa galvaa, neuzrakstiits vaardiem. Vieniigi aatrumaa nociteeshu sevi: "Otrais praktiskais labums ir taads, ka, filozofija attiista cilveeka asociatiivo domaashanu, filozofismu apdomaashana attiista praata asumu. " Jaa, veel es atceros, ka sho mineeju par ne paaraak svariigu iemeslu, jo uzskatu, ka ir daudz citas nozares, kas attiista praatu. Pie tam es, man liekas, teicu, ka filozofiju vajag sponsoreet vispaariigam liimenim cilveeku, tas ir, pamatskolaas, vidusskolaas. Filozofijas doktorus sponsoreet nevajag, jo muusdienaas filozofijas doktori nenes praktisku labumu gandriiz nemaz. Ja tu vari atspeekot, dari to.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 2 May 2024 - 08:33