IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Anime party Lietuvā!, Latviešu un Lietuviešu kopīgais tuss
edg
post Jan 12 2006, 00:53
Post #1


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Paarcelts uz Sestdienu! Liidz ar to visa cilveeku skaitiishana tiek atsaakta no jauna tongue.gif

Datums: 18. februāris - 19.februaara riits (Sestdiena -> Sveetdienas riits)
Laiks: 15:00-22:00 anime skatiishanaas ar pauzeem, peec tam afterparty liidz riitam Ja ierodas aatraak, jaagaida uzgaidaamajaa telpaa. Ja ierodas veelaak, nokavee pirmo filmu. Principaa var ierasties kad grib.
Vieta: Kauņa Noraades, kaa nokljuut gala adresee: Attached File  Lietuva.zip ( 1.87mb ) Number of downloads: 547


Lietuvieši organizē lielu tusu latviešu un lietuviešu kopā sanākšanai un tusēšanai. Viņi īrē zāli ar skaņas sistēmu un projektoru, kur notiks anime skatīšanās.
Peec tam notiks dzeršana. Tas viss notiks nakts garumā.

"so, the movie hall is on us, after party hall is on us, you only have to pay for your drinks smile.gif))"

Ja var ticeet 118, tad autobusa biljete maksaa 7.50. Katrs pats meklee, kaa tikt uz turieni. Brauciet ar sabiedrisko, stopiem, savu mashiinu vai lidmashiinu - kaa veelaties. Tie, kas brauc ar mashiinu, driikst publiski piedaavaat briivaas vietas.

Gribu zinaat, cik cilveeki ieradiisies, cik nezin un iemeslus.


Pieteikushies brauceeji:
edg
ETM
Sepiroth
Saki Hanajima
alt
Octo
Iori
Yume
lastguru
+Chibi+
Lija

"Varbuut", "laikam" u.tml.:
grazomeks
aivvv
Adar
Zakjpeedinja


Un, jaa, arii, ja neesi pieteicies, driiksti droshi ierasties! Vienkaarshi lietuvieshiem pashiem interesee, cik cilveekus gaidiit.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jan 12 2006, 01:07
Post #2


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




runajot par autobusu īri. Nesanaks ats gluži lētak, šaubos ka 50 cilvēkus mēs savaksim.
Bet ja ņem grupas biļetes tiksim ekolines, ir atlaides, plus studentiem atlaides, plus atlaide, kas ir-ja biļeti pērk neta. Saskaitot tās visas kopā sanāk arī kāds piecīts.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 12 2006, 01:23
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




50 cilveekus mees nemaz nedriiktam savaakt biggrin.gif
Limits ir 40. Bet es neticu, ka arii 40 mees buusim.
Bet autobusi meedz buut arii mazi.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Jan 12 2006, 01:28
Post #4


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




Nepilngadiigajiem tak i vajadziiga pilnvara lai celjotu arpus valsts bez vecakiem vaine?

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Jan 12 2006, 01:38
Post #5


Unregistered









protams ka ir vajadziga vecaku pilnvara, citadi jums iznaks tapt ka za4pēdinai kur vienkarsi nelaida pari robezai. un ja tikek organizeta autobusa ir kadam bus jauznemas atbildiba par visu notiekoso paskumu. un tad jau nekada dzersana nesanaks tie kuri loti velas braukt, bet kuriem nav 18.gadi nenozime ka nevares braukt vares tikai pasiem bus jaizdoma ka noklut lidz notikuma vietai
Go to the top of the page
+Quote Post
aigarius
post Jan 12 2006, 03:31
Post #6


Hentai no Kami (変態の神)
****

Group: NERV
Posts: 299
Joined: 28-May 05
From: Rīga




Ja šis threads ir domāts arī "meee tooo" skandināšanai, tad es labprāt piesakos uz šo pasākumu braukt.

Nepilngadīgajiem pilnvaru vajag.

50 vietīgs autobuss maksā ~100 Ls par 24h + 0.17 Ls/km (degvielai), kas sanāk kopā ap 200 Ls. Biļete vienam cilvekam turp un atpakaļ - 15 Ls. Tātad jāsametās 14 cilvēkiem, lai būtu izdevīgi. Turklāt vēl var paprasīt citur par autobusu nomu, piemēram, Nordeka iznomā ne tikai lielos busus, bet arī mikriņus uz 10-20 cilvēkiem.


--------------------
I am not an extrovert, I just pretend to be one.
And in my avatar, I am the penguin!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 12 2006, 12:24
Post #7


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Jaa, starp citu, shajaa topikaa driikst un ir veelams spamot ar "es braukshu" postiem. Atshkjiriibaa no parastiem pirts pasaakumiem man ir svariigi cik cilveeki brauks, lai zinaatu, ko dariit ar to autobusu.
Bet, ja vajag atbildiigo par nepilngadiigajiem brauceejiem, un es taads neuznjemos buut, tad vareetu buut taa, ka autobusaa brauc tikai pilngadiigie. Bet taadi mees diez vai savaaksimies 15.
Edit: Njaa, tie nordekas mikrinji ir pat no 7 cilveekiem. Tuvaakajaa laikaa piezvaniishu un noskaidroshu par cenaam.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Jan 12 2006, 14:25
Post #8


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Var jau arii nemekleet atbildiigo. Nav lielas starpiibas vai notariaalo atljauju raksta uz kaadu pilngadiigo, vai arii uztaisa dokumentu, kursh ljauj braukaat paari robezhai cilveecinjam bez pavadoshaam personaam.

Autobuss protams ir cool, bet ar mashiinaam braukt jautraak, eertaak, ja brauc divi cilveeki ar autinju, tad sanaak tikpat daargi kaa ar sabiedrisko, bet nu tie kas braukaa ar mr-2 vai rx-7 jau taapat ar to reekjinaas, savukaart parasti transportliidzeklii 4 purni saseesties var, taatad buus uz pusi leetaak kaa ar sabtransu. (viss augstaakmineetais nav attiecinaams uz amerikaanju benziina kapseetaa, dzipiem, kaa raii divietiigiem sportcaariem).

Ar dzershanu gan tad ir jaauzmanaas, bet nu tas jau gluzhi arii nav tas svariigaakais.

P.S. Par komfortu saliidzinot vieglo ar busu: es gandriiz katru nedeelju braukaaju uz ventspili, ticiet man, es zinu atskjiriibu. 3 stundas mikrinjaa nav tas kolosaalaakais kas dziivee var atgadiities.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Jan 12 2006, 15:49
Post #9


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




Par nepilngadiigajaam personam ir taa
ir divas iespeejas
1) taisiit pilnvaru uz konkreetu personu, kas pavada nepilngadiigo
maksaa aptuveni 7.20Ls
2) atljauja no vecaakiem bernam vienam pasam skeersot Latvijas Republikas robezu līdz 18 gadu vecumam 6.20
tālaak pieskaitaam vel cela naudu
+jaapaskataas vai pases ir veel deriigas (vai vispaar taadas ir)
velviens jautaajums vai vecaaki laidiis savas miiljas atvases prom uz taalo Lietuvas dienvidu zemi ar 'apsaubaamiem tipiem'...

QUOTE
3 stundas mikrinjaa nav tas kolosaalaakais kas dziivee var atgadiities.

var gadiities arii 4-ras... happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jan 12 2006, 18:20
Post #10


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




AS far as i'm concerned, lielākā daļa vecāku ienīst čakarēties ar tām pilnvarām irms katra brauciena, un vismaz 70% tautas nu notiekti ir tā permanentā pilnvara. So no stress, kids.

Un mjā, es gan laikam arī braukšu.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 12 2006, 20:35
Post #11


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Nu ok. Nezvaniishu. Tie, kas grib, lai kuljas, kaa var.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Jan 12 2006, 23:04
Post #12


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




khem.. par to cakareesanos ar pilnvaraaam ir tas gan, jo vinjiem ir jaatprasaas no darba lai paspeetu atskiert pasu darba laikaa...

aa un laikam es arii braucu..^^ (ja var..) ja mani nems liidzi...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 12 2006, 23:22
Post #13


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Braukt var visi, bet, kam liidzi piemesties, jaameklee pashai.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jan 13 2006, 01:01
Post #14


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




iespeejams (*varbuut*) ka braukshu ja sanaaks lai izspiegot idejas un dibinaat sakarus.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
alt
post Jan 13 2006, 09:21
Post #15


Hakushaku
******

Group: NERV
Posts: 607
Joined: 19-February 04
From: Oddworld




alt

varbuut
Hana, iori, octo


--------------------
"nav runaashanas ar durikiem, nav alus" © Kaarklinjsh
IPB Image
http://otaku.lv/uploads/20080226_831_2006-10-31.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 6 May 2024 - 22:45