IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

14 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Death note, anime
Shinobi-sama
post Oct 8 2006, 23:49
Post #16


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Ja zin kur mekleet, tad ir arii DDL linki shai animei sleep.gif.
Kopumaa jaasaka, ka pasniegshanas veids ir labs, tik baigi zheel, ka qual ateelam ir diezgan zema.

Eh patiik man ierunaajusm shai animei, var klausiities un klausiities. Cerams buus Monster variants, kur var izbaudiit no saakta gala liidz beigaam, tik Monster man Op/Ed daudz labaak patika, jo lieliski atmosfeeru papildinaaja. Sheit Op/Ed baigo neitralitaaati uzsit, nonjem emocijas, tas man galiigi nepatiik. Kurpretii pashaa animee OST lielisks.

This post has been edited by Shinobi-sama: Oct 9 2006, 00:29


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Oct 9 2006, 08:38
Post #17


Unregistered









nu re nemaz tik ilgi nebija tik ilgi jagaida lidz Death note tika ari nosubota, TE nu ta IR

This post has been edited by sipps: Oct 9 2006, 08:56
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 9 2006, 14:19
Post #18


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Jaa, Shis ir ljoti baudaams gabals. Juutu ka shis buus mana topa virsotnee peec veel kaadaam 5 seerijaam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Oct 10 2006, 07:26
Post #19


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Njaa lieliska tumsha noskanja, lai gan anime ir kraasaina vinjaa var just mangas melnbaltumu. Animaacija ir liimeni, lieliska padruuma muuzika. Story izskataas tieshi kaa mangaa nu ko projeksts sevii izskataas noteikti neliks vilties.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Oct 11 2006, 12:12
Post #20


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Piebiedroshos lielajiem animes slavinajumiem - "mast sii" shis sezonas iepejams labakais gabals no tiem, kas iznaca.
Tiesa man vairak tiik moralais aspekts, ka tiek paradits cilveka ego, cik atri vinsh izmainas, vina un tikai vieniigi vina viedoklis, nodoms, uzdriksteshanas, izvertejums (sekas redzesim velak smile.gif) Ir diezgan biezhi shitas vis redzets, bet ka tas tiek pasniegts te ph34r.gif veletos personigi paspiest roku autoram. Ta teikt "nizkij paklon" "cepuri nost" utt.

This post has been edited by Spectre: Oct 11 2006, 12:13


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Oct 11 2006, 16:32
Post #21


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(Ginta @ Oct 4 2006, 02:22) *
-seiyuu: Kappei Yamaguchi as L

L as Inuyasha, t.i., Inuyasha as L... tiešām? Interesanti, kas tas būs... lai kas tas būtu... 1. sērijā neredzēju/nedzirdēju.

Nu ko... visi ļoti slavēja mangu kādreiz. Es skatījos no malas, kā jūs par to visu esat sajūsmā. Pats mangu lasījis neesmu. Es mierīgi sagaidīju anime un tagad arī noskatījos 1. sēriju.
OP/ED dziesmas nepatika. Bet mūzika animē, jā, laba skan, kā visi saka. Ļoti patika "baznīcas koris", kas sērijas beigās skanēja, kad viņš rakstīja burtnīcā "domrakstu". biggrin.gif

Bet pagaidām spriest es neko īpaši nevaru kopumā. Ļoti piesaistīja uzmanību ābols:
Sērijā ļoti daudz ābolus ēda. biggrin.gif
IPB Image

Vai tas ir uzzīmēts ar 3D grafiku vai nav? Tā uzreiz nevar saprast. Es vispār domāju cik sarežģīti ir uzzīmēt ābolu. Var būt var likties viegli, bet patiesībā tas nav tik vienkārši... Un vispār 3D grafikā ieliektu virsmu izveidot ir grūtāk nekā izliektu. Pats modernākais tagad ir izmantot NURBS (Non-Uniform Rational B-Spline) funkciju līknes/virsmas izskaitļošanai (lai izveidotu brīvas formas objektu). Vispār japāņiem ir NURBS funkcijas algoritms vispārīgam gadījumam vai vismaz, lai vienādojuma kārta būtu lielāka par 3... līdz kādai 20 būtu labi? Man baigi vajag... Bet ja ir, tāpat nedos.... Eh... labi, domāšu pats.

This post has been edited by Hikaru: Oct 11 2006, 16:35
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lust
post Oct 11 2006, 18:35
Post #22


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 95
Joined: 15-March 06




Proces loti paatrinaats?


--------------------
yokubou
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Oct 11 2006, 21:34
Post #23


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(Hikaru @ Oct 11 2006, 16:32) *

QUOTE(Ginta @ Oct 4 2006, 02:22) *
-seiyuu: Kappei Yamaguchi as L

L as Inuyasha, t.i., Inuyasha as L... tiešām? Interesanti, kas tas būs... lai kas tas būtu... 1. sērijā neredzēju/nedzirdēju.
..yaa es ar' nevaru sagaidīt, kad dzirdēšu, bet ne Inuyasha, (ko nemaz nēesmu redzējusi) bet gan Sakuma Ryuichi (Gravitation tv) un Sumeragi Subaru (Tokyo Babylon) dēļ.

aa.. un btw..
QUOTE
Bljin, es speciaali nelasiiju mangu, attureejos, lai vareetu to izbaudiit animeetu. Ja man te tagad to nospoilos, liis asinis.
ja negribat sev visu sa-spoil-ot nekādā gadījumā nelieniet šī foruma daļā, kur tiek apspriesta DN manga.. (and I just know a lot of you already have)


This post has been edited by Ginta: Oct 13 2006, 09:26


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Oct 12 2006, 12:35
Post #24


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Sākums intriģē un liek ilgoties pēc tik pat saturīga turpinājuma.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 12 2006, 14:19
Post #25


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Hikaru, NURBS nu pat jau kaadus gadus 3 ir apkaart, taa kaa diez cik jauns gan vinjsh nav :/ Bet vispaar, tehinakas ir daudz un dazhaadas, ar visparastaakajiem mesh trijstuuriem var uztaisiit smuku aabolu, saakumaa taisot low-poly un tad paarlaist paari ar kautkaadu mesh-smoothing. Pats personiigi esmu meegjinaajis taisiit aabolu ar taa saukto box-modeling tehniku, rezultaats pilniigi normaals (shkjiet, ka taads variants bija 3d max tutoraa. Ka tik ne piektajaa.)


Par Death Note muzikaalo pavadiijumu varu tikai piekrist jau ieprieksh mineetajam. Veel jaasaka, ka tieshi taada psihedeelija, kaa kora kompoziicija, kameer kaads vienaa mieraa galina cilveekus, ir tieshi tas, kas sheit liekas ljoti saistosh.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Oct 13 2006, 03:05
Post #26


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Ja godigi sizhets un paversieni paker taa - ka man liekas sho anime varetu laist bez saunda un es nemaniitu starpibu biggrin.gif
Otra epa patikami iepriecina - anime no ego pariet uz 2 ego savstarpejo sacensibu.
I love this ... 2 egoistiski pashapmierinati (censored) viniem pilniigi pajat uz apkartejo - interese ir viena sasniegt merki - katram savs smile.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 13 2006, 11:52
Post #27


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




I Am Justice variants straadaa lieliski biggrin.gif Sho skatiities ir bauda.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Winry
post Oct 13 2006, 16:58
Post #28


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




Lieliska anime...nav šaubu, man personīgi visslabāk patika "Apples are juicy" un "If you're going to that,you will be the only bastard that is left" biggrin.gif
Fascinē šis šinigami kuram bija vnk garlaicīgi, tāpēc viņš nolēma izmest savu burtnīcu....mangā viņš arī rullee!


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neptuuns
post Oct 13 2006, 17:53
Post #29


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 24-March 06
From: Tev aiz muguras




Pilniigi nav ko teikt. Tikai otraa seerija un jau taads saspringums kaa reti kura anime beigaas (anyways anime ir viir. vai siev. dzimte?). Izteikti fascineejoshi charakteri, ljoti interesants sizjets, L uznaaciens mani vienkaarshi noshokeeja labaa noziimee. Peec manaam domaam nopietns pretendents uz visu laiku labaakaa anime titulu.


--------------------
How many Ichigo's does it take to screw in a lightbulb?

One, but it takes ten episodes.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Oct 14 2006, 05:40
Post #30


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Omg, jus esat redzejushi veel tikai 2 seerijas un jau taisat gadsimta lielaako atklaajumu no taa visa...
Mazie emo...
(Fleims paredzets tikai neptuunam un vinjam lidzigajiem ^^ )

Nu kopumaa ir jau diezgan daudzsolosha anime, bet es tomer atljaushos pasudzeties, kas man tur nepatiik (kas man tur patik, nav jegas stastit, citi to tapat pateiks mana vieta wink.gif )
Isti nepatik sizheta attiistiibas straujums, gribetos patiesiba lai tas viss notiek nedaudz ievilktaak ar drusku vairak filozofiskaam muljkjiibaam pa vidu, bet laikam jau no taa neizvairiities, jo gandriiz katraa animee ir raksturiigi, ka sizhets virzas vainu parak aatri vai parak leeni uz priekshu...
Kaa jau spectre mineeja, shajaa animee galvenie 2 teeli ir ljoti egocentriski un pashapmierinaati, bet uz vinju kaa tadu pataisiishanu tiek likts paaraak liels akcents, vienkaarshi visi paareejie teeli (iipashi pardziivoju par Shinigami) tiek atstaati paaraak ljoti novaartaa, nav iisti taadu spilgtu personiibu un liekas ka neviens, iznjemot muusu egocentrikjus, nav iisti speejiigs patstaaviigi kautko izdariit. Kas attiecas uz shinigami, vinjsh vairak atgaadina kautkaadi bomzi-diigdieni, neka naaves dievu...Bet nu ja, vel jau tikai 2 epas esmu redzejis, ganjau kautkas labs tur veel iznaaks :|
Uz doto bridi laikam nekas vairak nenak prata smile.gif


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

14 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 10:56