IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> sunder`s darbi, tads ka iesakums
sunder
post Dec 27 2007, 00:58
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 27-October 07




Nu tātad ziemassvētkos man bralis uzdavināja Genius Tablet, un tad nu es tā riktīgi safanojies par citu useru darbiem pats ķeros pie lietas nu un šeit 2 pirmie zīmejumi. ka jau parasti pirmie tie nav tie labākie, bet nu es pie vinjiem esmu pavadijis relatīvi daudz laika, tapēc tomer ceru ka ir vērts ielikt.

1. Varkardienas zimejums(uz Photoshop)
IPB Image

2. Šodienas zīmējums. Sakuma likas itka vis ok, bet beigas, kad apskatijos no lielak ataluma sapratu, ka proporcijas ir galigi šķērsām. A un sry pa lielo izmēru, vnk samazinata versija uzreiz iskatijās draņķīgāk(uz Corel Painter - šo programu vel īsti nesmu apguvis)
IPB Image

Nākošo laikam zimešu kkadu meiteni... japameģina vai ar tām būs grūtāk, vai kā....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Dec 27 2007, 12:24
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Hmm... Lai kaut ko tādu uztaisītu pēc definīcijas pilnīgi nav nepieciešams Genius Tablett, kas laikam maksā tādu naudu, ka es aizrītos ar puņķiem un nosprāgtu (nav ne jausmas, cik maksā smile.gif) Vot
Pietiek ar papīru, ja nav papīra- galdu un rakstāmo. Es saprotu, ka tikai sāc apgūt programmas, un pēc manām domām, tas ir diezgan forši.
Pirmais darbs portreta ziņā man šķiet sūdīgāks par otro (dabiski)
Ārā snieg, vai nav jauki?
Proporcijas nevaru pienācīgi novērtēt bildes izmēru dēļ, tāpēc nepiesiešos, jo šobrīd neko kretīnisku tur neredzu. Matus zīmējot, nezīmē tik daudz šķipsnu- tas vienkārši ir nevajadzīgi. Stili atšķiras, bet prasītos nedaudz kuplāki arī tie mati. Rokai īkšķis neatrodās pareizā pozīcijā pret plaukstu, man šķiet. Visādā ziņā izskatās īpatnēji, tomēr respekt tev- roka ir diezgan detalizēta. Parasti cilveki baidās zīmēt rokas. Kurpes arī samērā normālas. Kreisais celis, gan varētu atrasties nedaudz zemāk.
Pārstāja snigt, damn.
Ko lai vēl pasaka?
Lūk- izkrāso kaut ko, lai tavu krāsu izjūtu arī varam ievērtēt.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Dec 27 2007, 13:34
Post #3


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Sāc zīmēt ābolus! wink.gif

Acis ir kvadrātainas,jābūt normālām - mandeļveida.Sejas forma nav pareiza,auss ir pārāk izvirzīta uz āru.
Ir kkāda sīka līdzība ar Naruto.
Pārējās kļūdas norādīs Tev citi.


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nikitaa
post Dec 27 2007, 14:02
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 81
Joined: 3-September 07




nu ja ņem vētā to, ka tie ir pirmie darbi ar planšeti - nav nemaz tik traki, pie viņas nemaz nav tik vienkārši pierast. Nākamreiz kad zīmē, tad atrodi kādu labu anatomijas tutorialu un reizi pa reizei ieskaties tajā, es varu derēt, ka sanāks daudz, daudz labāk. wink.gif kurpes ir cool, krekls arī neslikts. XD
mācies anatomiju un būs ok... wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sunder
post Dec 27 2007, 23:02
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 27-October 07




FuschichO tas ir viens no lētākajiem tabletiem... vispār pat nezināju, ka tik lēti ari ir smile.gif
Arts ok mēģināšu tā darīt, un tas links arī tīri normāls. izrādās, ka pa āboliem tu teici nopietni.
nikitaa zinu, ka ar proporcijām man ir diezgan pašvaki... a kurpes es zimeju uz galda noliekot savejas, un skatoties, ka tas izskatas dzīvē laugh.gif

a un ka man ieteica vienu krasaino darbu, tad tadu ari uzīmeju. nolemu, ka japatrenejas ar Corel painter, jo tas itka tada veida zimešanai ir labaks. biju cerejis uzimēt visu radijumu(sakuma zimeju ka kkadu vilku, bet beigas jau atgadinaja vairāk lūsi vai kko tamlīdzīgu), bet pie galvas pagaja tik daudz laika, ka parejo uzīmēt likās praktiski neiespējami. starpcitu beigas vel saku apjēkt, ka shim ar anime/manga stilu tikpatkā nav sakars dry.gif
Visuma izskatas diezgan vienkārš, bet es pat negribu atcereties cik daudz laika man uz šito pagāja
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Dec 27 2007, 23:48
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




tagad es aizrijos, uzzinot, ka tas ir lēts. Gibu, gibu to! Waai waai

Par vilku- viennozīmīgi būtu labāk, ja tu neatstātu līnijas. Apakšējais žoklis ir makten izmežgīts, tas varētu arī nedaudz paplašināties virzienā uz kaklu. Tas vilks ir vecs, ja viņam ir uzacis. Dzīvniekiem ir melnas lūpas, ja kas, tādas smukas un gaļīgas, sevišķi mutes (ja to tā var nosaukt) kaktiņos. Smaganas ir nepieciešamas zobu saturēšanai mutē, bez tām tas lops pilnīgi nav bīstams. Tu noteikti šobrīd atceries šausmenes, kuros kanīni ar atņirgtām smaganām uzbrūk cilvēkveidīgajiem. Smaganas ir tās, kas padara viņus bīstamus biggrin.gif
Dzīvnieku acu varavīksnenes ir daudz lielākas proporcionāli pret aci. Tu viņam uzzīmēji cilvēka aci
Ausu iekšienē nav lampiņu. Jeb varbūt vilkam tikko iešāvās prātā satriecoša ideja? Un vispār ausis tādā veidā pievienojas zaķiem, pelēm, ēzeļiem, zirgiem, briežiem utt, bet noteikti ne suņiem vai vilkiem. Un vēl ir pilnīgs un absolūts ēnu trūkums, sākot jau ar plakanajiem papīra zobiem, kas starp citu, ir ārprātīgi nesimetriski, mutes iekšieni (varbūt viņam tomēr ir iešāvusies prātā laba ideja un galvā spīd lampiņa), kaklu, ausīm, etc. Piedevām iesaku izmantot hard brush, jo... baigā miglas bilde, pilnīgi neizteikta apmatojuma tekstūra un viss parējais kas nāk tam līzi... to visu var viegli izlabot mazāk kā stundas laikā. Tā kā man patīk vilki, cerams tu to ņemsi verā wink.gif Gūd luk!

I don't wanna brag, bet ja ir jautājumi par ēnām: http://otaku.lv/index.php?showtopic=4637&a...mp;#entry117249 Es diezgan primitīvi tur šo to izskaidroju. Sorry, ja tev tas viss jau ir zināms.

This post has been edited by FuschichO: Dec 27 2007, 23:51


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Dec 28 2007, 00:36
Post #7


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Kāds modelis un pa cik?Un kur nopirka?

Vilciņu,jau aprakstīja....gribu zināt tikai par tabletu.

This post has been edited by Arts: Dec 28 2007, 00:37


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sunder
post Dec 28 2007, 16:51
Post #8


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 27-October 07




FuschichO Oi tik smagu kritiku nebiju gaidījis. Laikam Šāda veida zīmēšana nav priekš manis laugh.gif
Arts nu kurā veikalā pirka to es nēsmu prasījis, bet tas ir Genius G-Pen 560.. cik skatījos i-neta cenas ir no 35-60$ nu latos tas nav diezko daudz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Dec 28 2007, 18:51
Post #9


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Saproti, tu jau tikai sāki. Tā ka tas ir normāli. Galvenais ir nepadoties. Īstam vīram vajag dažreiz sadot pa muti, un tikai tad, ja viņš ir īsts vīrs, viņš celsies kājās un izdarīs kaut ko tādu, ka maz neliksies. Lūk, ko es gaidu.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kakene
post Dec 29 2007, 17:28
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 19-August 07




FuschichO nu tu i pateici laugh.gif
Nu es te lieki neparstastisu ko citi teica par darbiem wink.gif

This post has been edited by kakene: Dec 29 2007, 17:30


--------------------
Mjauu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sunder
post Dec 29 2007, 19:04
Post #11


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 27-October 07




Nu rekur būs jaunakais. Šoreiz pirms zīmeshanas pa priekshu uzzīmēju arī "skeletu", un ta rezultātā vismaz man ta liekas ka ar proporcijām vis ir kārtībā. Vienīgi jāskatās ko jūs teiksiet...

p.s. ka jau Arts ieteica ir ovālas - mandaļveida acis tongue.gif

-te bija bilde-

This post has been edited by sunder: Jul 19 2012, 19:58
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Dec 29 2007, 21:56
Post #12


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Rokas un kājas ir....krivas.
Rokas nav maigas,kā meitenei vajadzētu.Meitenei ir veča rokas.
Brusts ir tā....vajag formīgākas krūtis,kā meitenei. wink.gif
Kājas ir kroplīgas,vai arī viņa nokrita no deviņstāvnieces un sāpju izteiksmi nomainījis ir smaids.
You gotta learn a lot. wink.gif


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Dec 29 2007, 22:04
Post #13


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Bet ja mēs paskatamies uz tās meičas ekipējumu, tad varam izspriest, ka viņas ķermenis var būt arī ne tik sievišķīgs.
Ir šādi tādi (lieli) sīkumi, kurus vajadzētu palabot, bet kopumā nav nemaz tik traģiski. Turies.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Dec 30 2007, 00:36
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Diezgan sakarīgi. Viņa sēž- tik daudz es sapratu. Īkšķi izskatās pēc mazajiem pirkstiņiem, jo attālums starp īksķa un rādītājpirksta pievienošanās vietām plaukstai un nedaudz lielāks. Turklāt, ja tu gribēji uztaisīt viņu "laid back" vajadzēja ņemt vērā perspektīvi un nezīmēt rokas uz vienas līnijas ar dibenu, bet tālāk. Pamēgini pats tā apsēsties. Atbrīvotā stāvoklī pēda diez vai būs 90 grādu leņķī ar kāju. Biksēm prasās pēc rāvējslēdzeja vai kādām ielocēm starp kājām smile.gif Seja ir ļoti jauka, labāka kā iepriekšējās, tērps tāds mahten praktisks. Katana+ mobilais(laikam) smile.gif Viņa laikam ir aizņemta un šobrīd atpūšas pirms nākamā upura novāksanas happy.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sunder
post Dec 30 2007, 19:28
Post #15


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 27-October 07




Nu tad ceru ka šoreiz būs labāk. Nākas atzīt, ka "skeletu" pats es neizdomāju, bet gan rakņājoties pa googli izdomāju paseršot kung fu, un viena lapa bija pilna ar vesalu kaudzi pozam. precizak shim zimejumam var ieraudzīt šeit (viena no apašējajām)
konkrēti pa šo skici domāju ka viņu vēlāk ari varētu izkrāsot, un ieēnot, tikai ja atradīšu kādu tutoriālu kā to darīt.
IPB Image

This post has been edited by sunder: Dec 30 2007, 19:31
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 March 2024 - 10:41