IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Hungry Heart; WILD STRIKER
Sigfa
post Dec 6 2004, 23:39
Post #1


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Njus, mana jaunaa adikcija... Anime pavisam neslikts, vieniigais, taa vareetu buut stipri gaumes lieta, bet ja jau cilveeki skataas anime par bekjeriem un nesuudzas (Yakitate!! Japan), tad futbolam nevaidzeetu buut lielam shkjeerlim. Jaasaka, ka animaacija atshkjiras tiiri nos situaacijas, un detalizaacija taapat, bet kopumaa ir laba un baudaama. Storylains ir tas pats, 100x atgremotais, bet veeljoprojaam neapnikushais, mazaa braalja sindroms + Krutais vecis kursh ir afigeena kruts paaris lietaas... Un kaa jau vienmeer, Liels un Stulbs tongue.gif (tas gan nav uz ilgu laiku... briinumainaa kaartaa, vinja smadzenes ir speejiigas uzaudzeet pietiekami shuunas, lai vareetu izpildiit papildfunkcijas bez eest, dzert, guleet.)

Kopveerteejums: 8; Banaali bet adiktiivi un patiikami.
image
Gomen, neko labaaku nevareeju atrast.

AnimeNFO
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Mar 1 2005, 10:37
Post #2


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




kādus suberus tu skaties Saizen izklausaas diezgan aizdomīigi bet nu nez man sprotu animju fanātam tas laikam nebūs šķērslis


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Mar 1 2005, 15:37
Post #3


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Saizen. Baigi labie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wiper
post Mar 1 2005, 16:11
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 135
Joined: 1-October 04




Hmm, Slam Dunk! esi skatiijies ? Ja ne, vari pameeginaat. Visai liidziigs, tikai manupraat daudz labaaks. Tiesa animaacija biki vecaaka... varbuut pret to ir iebildumi.

Vispaar man peedeejaa laikaa ir iepatikushaas sports anime. Nekaadu globaalu probleemu/pasaules glaabshanas etc... Patiikama paarmainja smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Mar 1 2005, 16:16
Post #5


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




es shito shtelli saku skatiities, jo man futbols patiik. Man basketbols galiigi nesaista.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wiper
post Mar 1 2005, 16:36
Post #6


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 135
Joined: 1-October 04




Btw, shitaadu gabalu meerkjis paarsvaraa ir piesastiit pie attieciigaa sporta veida :)

Runaajot par futbolu - es veel atceros bija Whistle (kas bija paaraak beernishkiigs manai gaumei), un Captain Tsubasa (ko neesmu skatiijies)


P.S.

Gribu anime par hokeju!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Mar 2 2005, 14:05
Post #7


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




ehhh tiko noskatījos prince of tennis 142 epu taga laikam mēnešiem ilgi jagaida kamēr anime otakus jaunu izlaidīs sad.gif dry.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jun 12 2006, 14:08
Post #8


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Nu ko vispaarejaa futbula trakuma laikaa noleemu noskatiiies anime par futbolu. biggrin.gif
Story mezhoniigi liidziigs slam dunk galvenais varonis liels rizhijs, komaindas kapteinis gorilveidiigs milzenis utt shausmiigi daudz liidziibu laugh.gif nezinu laikam vinjiem taads standarts. Nu savaadaak story nav nevainas nav supersitienu nu paaris reizes ka main chars sit paraadaas specifekti savaadaak viss tiiri reali. Animaacija diezgan viduveeja, bet nu reti kurai sporta anime vinja ir aukstaa liimenii. OSt so so it sevishkji besiija 2 openings, bet to nu var attiit cool.gif
Voshem iesaku tiem, kas grib futbolu pabaudiit arii animee world cup laikaa (anime iespaidaa tureeshu chempa laikaa iikshkju par team JAPAN ) wink.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jun 12 2006, 14:20
Post #9


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




tas protams ir subjektiivi, bet saliidzinoshi vaaja anime. itsevish peedeejaas 2/3 / puse. bez savas 'odzinjas' ar ko izdaliitos/kaa deelj vareetu truukumus pieciest. viena no daudzaam average sporta animeem. manaa iesakaamajaa listaa noteikti nav.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
goku
post May 10 2008, 20:09
Post #10


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-December 05




Man gan patika.... Pat nedaudz vairāk par whistle...
Bet visām sporta animēm ir viens trūkums IMHO ... viņas par ātru beidzas sad.gif Hajime No Ippo, gribēju zināt kas tālāk būs.... Slam Dunk, arī beidzās kā norauts... Šitam arī story vēl bija kur līst... Prince of tennis laikam vēl nav pabeigts..... Tikko beidzu skatīties.. patika man gan tā animācija vietām pat ļoti.. Mūzika arī laba. izņemot otro opening.
Man arī futbols patīk... vēl tagad jāpaskatās tas aoki denetsu shoot vai kā viņu tur ;P
Vārdsakot, vēl neesmu redzējis sport anime, kas liktos kā 100% pabeigts... Jo man kaut kā tomēr gribas redzēt līdz sirmajām vecumdienām laugh.gif bet varbūt, ka kļūdos.. vnk pagaidām sportu animju last sērijas man ir likušās kā oh come on...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post May 12 2008, 07:42
Post #11


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(goku @ May 10 2008, 20:09) *

Bet visām sporta animēm ir viens trūkums IMHO ... viņas par ātru beidzas sad.gif Hajime No Ippo, gribēju zināt kas tālāk būs.... Slam Dunk, arī beidzās kā norauts...

Hajime No Ippo story turpinaas veel joprojaam mangaa, Slam Dunk storijs tika pabeigts mangaa, arii Hikaru no Go iisti tiek nobeigts mangaa.
Ja gribi uzzinaat kaa iisti beidzaas sport animes iesaku pachekot peedeejos volumes atieciigai mangai, tas sport animeem ir diezgan klasisks gaajiens, jo nez kaapeec tieshi vinjaam parasti beidzaas nauda lai kaartiigi nobeigtu story.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iori Yagami
post May 12 2008, 08:30
Post #12


Danshaku
****

Group: NERV
Posts: 293
Joined: 22-May 05
From: I'm happy in the otaku




Esmu skatijes gan Captain Tsubasa, gan Wild Striker. Pateikšu godigi: man Captain Tsubasa patik labāk. Kaut gan abos anime storyline nav tik aizraujošs kā gribetos. Un Captain Tsubasa animē ir ļoti daudz "flashbacks", kas var pēc kādā skatišānas laika uzkrīt uz nerviem tongue.gif


--------------------
I'm Iori Yagami... And still I got knocked down by +Chibi+

IPB Image
Tsuki o miru tabi omoidase
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
goku
post May 12 2008, 14:02
Post #13


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-December 05




Hmm mangā.. es mangu nelasu =D Bet nu, jāiečeko smile.gif
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=...o.search=search
anyhow.. jūs kad sakat captain tsubasa.. domājot visu šito ? biggrin.gif jāsāk būtu ar to vecāko ja ? biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post May 12 2008, 18:19
Post #14


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(goku @ May 12 2008, 14:02) *

Hmm mangā.. es mangu nelasu =D Bet nu, jāiečeko smile.gif
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=...o.search=search
anyhow.. jūs kad sakat captain tsubasa.. domājot visu šito ? biggrin.gif jāsāk būtu ar to vecāko ja ? biggrin.gif

Nezinu vecaakajam ir nosubotas tiemzheel tik paaris pirmaas epas sad.gif
http://frenchies-subs.edwardk.info/


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
goku
post May 12 2008, 23:53
Post #15


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-December 05




Mjeah... Nu paldies.. būs brīvāks free space, tad jāiečeko.. .Kaut kā patīk man tās sport animes, kaut gan teorētiski, visas gandrīz vienādas story pamatdomā smile.gif Ping Pong club varbūt atšķiras biggrin.gif
Par hokeju toč anime būtu stilīga =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 10:18