IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Gunslinger Girl, mans vērtējums
zenofex
post Apr 25 2004, 20:11
Post #1


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Tikko kā pabeidzu skatīties animi "Gunslinger Girl", tāpēc svaigi komentāri par to.

Sākot skatīties to, spriedu, ka tas ir vienkāršs seriāliņš no sērijas "girls with guns" kuri sāka parādīties pēc Noir'a. Ai, ai, ai, cik savādāks tomēr šis seriāls bija.

Problēma slēpjas tajā, ka:
1) Meitenes seriālā ir puscilvēki un puse ir mākslīgas sastāvdaļas. Apmēram uz biorobotu pusi, taču
2) Viņas ir dzīvas, un izglābtas no nāves visnožēlojamākajās situācijās (piemēram, tēvs vienu meiteni nobrauca, jo viņa bija apdrošināta par lielu summu, un šis bija nonācis finansiālās grūtībās..tamlīdzīgi). Šī operācija liek viņām arī aizmirst savu iepriekšējo dzīvi.
3) Par viņām rūpējas slepena Itaalijas organizācija, kura cīnās pret visādiem noziedzīgiem elementiem, taču savā darbā viņi izmanto par pusrobotiem padarītās meitenes. Viņas nav iespējams nogalināt, bet ar katru jaunu operāciju viņas paliek aizvien aizmāršīgākas un lēnākas, līdz mirst.
4) Meitenēm ir 10-12 gadu.

Saliekot visu šo kopā, jāsecina, ka anime veidotāji ir salikuši kaut ko tik pretēju, ka nedaudz pat šķērmi paliek. Meitenes pilnā nopietnībā uzklausa nākamā uzdevuma būtību un bērna balsī atbild "Youkai!"
Viņas zina, ka viņam ir dots spēks, veiklība, un ka viņas dzīvos ierobežotu laika posmu, daudz īsāku, nekā viduvējam cilvekam pienākas. Taču sadzīvo ar to, kā nu kura spēj.

Anime grafiskā puse ir puslīdz līmenī, un man šeit gribas īpaši atzīmēt kaujas ainas - tās ir ljoti labā animācijā.
Mūzika - pārsvarā klasiskā, labi iederas.
Personāži un to motivācija - Ņemot vērā nestandarta sižetu, tie bija super - brīži, kur meitenes pūlējās atrast vietu pasaulē un kā turpmāk dzīvot, un slepenās organizācijas darboņu reakciju, un domas... Ljoti labs tulkojums, imho, arii (Triad fansubs)
Scenārijs - Diezgan neizteikts, vairāk sadalīts pa gabaliņiem, un tikai šur tur ir atsauces uz iepriekšējām sērijām, taču uz beigām vairāk. Taču man ir radies pamatots iespaids, ka tas ir ar nolūku, jo tieši meiteņu dzīve, un iespaidi, ko atstāj viss, kas notiek apkārt, ir galvenais šajā seriālā.


8 no 10 mieriigi varu ielikt shim seriaalam.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Apr 25 2004, 22:08
Post #2


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




man nepatiik nezinu kaapeec huh.gif nekaadi nevaru noskatiities liidz galam muuzhiigi seeriju laikaa aizmigu dodu 5/10
stiliigs ir saakuma klips un vispaar muzons cool.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Apr 26 2004, 01:41
Post #3


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




redzeeju tikai 1 seeriju. ierochi patika. atpaziistami dazhi, piemeeram P90. noskanja kopumaa druuma, depresiiva. ja nebuutu 10-12, bet gan 20-22 gadus vecas meitenes, skatiitos. kopumaa 6/10.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Feb 13 2005, 01:46
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




ja godīgi, tad pēc noskatīšanas ienācu forumā un gribēju iepostot savas pārdomas par šo seriālu, bet kādu laiku tā arī tālāk par tukšu teksta laukumu netiku un arī tagad īsti nezinu ko teikt..nu varu saakt ka serials lielisks un vienaldzīgu neatstāja..skatoties tāda īpatnējas sajūtas pārņēma.laikam jau tas meiteņu vecums savu daļu nospēlēja, kā arī tas, ka nav viņas gluži bezjūtīgi dzelzs gabali, kas ar gaļu pārvilkti.
lieliska anime.pārāk reti tādas (nav jau domāts, ka vaig vairāk tādas kur mazas meitenes kā slepkavas) tiek taisītas/uzietas.viennozīmīgi kā minimums 8/10.liekas, ka šis seriāls ilgi atmiņā iesēdīsies
*liekas, ka atkal kādu laiku būs jāpacīnās ar sliktu dūšu, ko man izraisa drāmas tipa anime, bet ir tā vērts*


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Feb 13 2005, 12:44
Post #5


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




ost ir ruzliigs jamai.....


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Feb 14 2005, 12:58
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




no mūzikas seriāla atmiņā visvairāk iespiedies Intro dziesma un Bēthovena 9. simfonija smile.gif pārējai tā arī palika kā fona mūzika, lai gan brīžiem pavisam neslikta un atbilstoša.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jun 28 2005, 22:38
Post #7


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




huh, noskatījos es arī! Pasen biju noskatījies pirmās 2 epas, kautkā nepatika, bet nu tagad vēlreiz pieķēros klāt un noskatījos ar diviem piegājieniem, ļoti iepatikās! Ļoti dīvaini tomēr redzēt mazas meitenes ar ieročiem rokās, bet man patika. Šis nav nekāds ecči un kawaii anime, bet gan tāds padrūms, psiholoģisks gabals, pat neatminos ka tur būtu kāds comedy moments. Bet patika. Bija ok ka visi notikumi notika Itālija, tas piešķīra animei savu noskaņu. Patīk kā tiek izklastītas katras meitenes emocijas un uztvere pret darbu, savu skolotāju, skolniekiem, neveiksmēm, atpūtu...
Droši dodu 8/10. Sižets - mazliet šur tur pieklibo, bet doma viena - organizācija, labās meitenes, sliktie puiši, uzdevumi, ieroči, asinis. Animācija - man ļoti patika, gandrīz vai perfekti. Mūzika - ļoti laba. Visiem iesaku noskatīties ja patīk kautkas mazliet savādāks...

P.S. - viņas var nogalināt...

UPD: Huh, noskatījos pēdējās 2 sērijas, vispār ideālas. Man vērtējums paceļas līdz 8,6/10


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jun 29 2005, 13:30
Post #8


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Es nekad nebūtu pieķērusies šim seriālam, oi, bet cik daudz zaudētu.. Nu, noskatījos es tādēļ, ka zaudēju derībās ETM - man bija pa week-endu jānoskatās. Ņemot vērā manu darba grafiku, tas man likās gandrīz nereāli.
Bet - tad, kad sāku skatīites.... Ui. Man ļoti ļoti ļoti patika. Šī ir tā anime, kuru es iesaku arī ne-otakiešiem. Un noskatās arī. Un patīk pat ļoti.

Mani visvairāk piesasitīja tas, ka visas meitenes, kurām ir vienādas funkcijas un uzdevumi, kurām jādarbojas pēc vienotas programmas, un kuras lieto kā parastus ieročus, ir savstarpēji ļoti atšķirīgas un dziļi emocionālas katra savā veidā.
Ļoti savdabīgi tiek parādīts, kā viņas cenšas saskaņot tik ļoti ne-bērnišķīgu dzīvesveidu ar savu pusaudžu būtību.


Emocionāli, ko tur vēl teikt.

Mūzika man īpaši patika, lieliski piestāv radītajai atmosfērai. Runājot par storyline - gaidīju, ka beigas būs vēl dramatiskākas. Bet nu labi.

Es laikam dotu 9/10.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MuGenJi
post Jul 23 2007, 15:58
Post #9


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 21
Joined: 22-July 07
From: Latvia, Dobele skolas 14/58




A secret Italian government organization takes seriously injured girls, patch them up with artificial body parts, and "conditions" them to be assassins. Each girl is paired with an older man, and they work together as a "fratello" - a brother-sister unit. This moody show takes a look at these girls, and their different relationships with their supervisors. The focus is on Henrietta who is the least conditioned and the one who ponders the most about her newly given life.

vispār ieteiktu šito. animācija un charakteru dizains ir ideāls! stāstam ar nav ne vainas... tikai tāds bik pasmags. gunfighti arii smuki. smile.gif http://www.animeph.com/Gunslinger%20Girl%202.jpg reku cmuk biudīte

This post has been edited by MuGenJi: Jul 23 2007, 16:00


--------------------
When all is said and done we'll know what's right what's wrong. But does it matter then when all is said and done?
When all is dead and gone we know who lost who won. But does it matter then when all is dead and gone?

See everything go. End of all things, the life that we know
Shift your point of view, you've been warned. This one way ticket is for you

When all the lights go out, we'll know what life's about. But does it matter then. When all the lights go out?
When all the laughter dies. We'll see nothingness and realize. But does it matter then when all the laughter dies?

See everything go. End of all things, the life that we know
Shift your point of view, you've been warned. This one way ticket is for you

When all the laughter dies. We'll see nothingness and realize. But does it matter then when all the laughter dies?

See everything go. End of all things, the life that we know
Shift your point of view, you've been warned. This one way ticket is for you
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jul 23 2007, 18:40
Post #10


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Sen redzēta anime, man pašai kaut kas tajā nevisai, godīgi sakot. Slikta nebija, noteikti nē, bet kaut kas tomēr pietrūkās, lai ļoti patiktu.

This post has been edited by Kaede: Jul 23 2007, 22:45


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nerine
post Jul 24 2007, 20:19
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 216
Joined: 9-May 06
From: Saulītē, meklēju pirmos sniegpulkstenīšus.




Nu nez, es labāku drāmu man leikas neesu redzējusi. Ļoti, ļoti laba, man briesmīgi patika~! happy.gif Viss likās tik...tik...tik labi un savā vietā, ka man vnk nav ko piebilst~! Noskatījos sen atpakaļ, un tiešām, brīnišķīga anime. Noteikti 9/10 , pat ja ne visi 10/10~! Lieliska anime~! happy.gif
Ā, btw, noteikti daudzi jau zināja, ka būs arī otrā sezona. happy.gif nevaru vien sagaidīt~!


--------------------
~Today is always the most enjoyable day~!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jul 24 2007, 22:17
Post #12


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Vai tad? Man likās, ka beigās atsauca otro sezonu.
P.S. Thoru Kun, ja neesi vēl redzējusi, tad iesaku noskatīties Kimi ga Nozomu Eien, Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora un Iriya no Sora, UFO no Natsu - lai ari GSG ir diezgan pasmaga drāma, IMO, šīs trīs tomēr ir smagākas.

This post has been edited by Niks: Jul 24 2007, 22:23
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post Jul 31 2007, 03:25
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Shii anime man ir "golden" kolekcijaa -protams tas ir gaumes jautaajums - patiik vai nee, bet shii man pirduura vairaak nekaa "Kimi ga Nozomu Eien"


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Sep 18 2012, 14:42
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Mēģināju skatīties un aptuveni pie septītās sērijas nodropoju, jo drausmīgi krita uz nerviem. Manā izpratnē, viņi varētu rādīt, kā meitenes ēd kūkas, uzlikt to riebīgo traģisko mūziku (kas skan vismaz 50% laika) un uzlikt video "vecuma efektus" un voila- vēl viena traģiska sērija gatava!
Man liekas, ka anime veidotāji centās izspiest, lai izskatās maksimāli nopietni, tā kā serious business u know. Viņiem bija pietiekami daudz priekšnosacījumu, lai tas izdotos, bet beigās izskatās neīsti, stulbi un pārspīlēti. Skatījos ar draugu, un abu viedoklis sakrīt. Salasījos pozitīvos komentārus, bet beigās nākas vilties.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 08:08