IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

20 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Kaigan, anime fanklubs
xikes
post Nov 3 2004, 08:47
Post #16


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




QUOTE
*noteikti būs tikšanās, kur varēs aprunāties ar sev līdzīgiem, saprast ka nēesi viens tāds freek's kas skatas anime un to neviens nesaprot.

Reizeem patieshaam taads (freek`s) sajuutos, bet tad pietiek tikai ieiet shinii forumaa un nedaudz palasiities, kad jau gariigais ir atpakal un var dziivot taalaak.. biggrin.gif

QUOTE
*visnotaļ pārliecināta ka būs tāda lieta ka anim eapmaiņa, tas ir, biedri vares vieglāk dabūt kādu sev vēlamo animi, negaidot kamer viņa visa ielādēsies, vienkārši pārrakstot to no kāda cita.

Shis te manaam ausiim skan kaa muuzika.. Ne jau tikai tie, kuri nevar sagaidiit, kameer nolaadeesies anime, no neta, bet arii tie paareejie(tai skaitaa arii es..), kuriem nemaz neta maajaas nav vareetu buut laimiigi par shaadu iespeeju.

Izkalausaas labi, esmu ar mieru meeginaat piedaliities.. smile.gif

Tomeer veel ir dazas lietas, kas man liek paardomaat...
1.Liidziigi kaa Dzonis, es arii neesmu riidzinieks (vismaz pagaidaam) un tas rada zinaamas probleemas...
2.Man shinii pasaakumaa vairaak pagaidaam pesaista tikai divi augshaa mineetie punkti, vairaak gan tas ar apmainu saistiitais.. Imho vareetu veidoties sameeraa negatiiva atieksme pret memberiem (potenciaali - mani), kas klubu izmanto galvenokaart tikai lai ieguutu jaunus anime. Nu protams buutu gatavs arii mainiit (dot) kaut ko arii no sevis, tikai nav man gan veel nekaa iipashi daudz un laba...
3... eh.. nu vairs nevar atcereeties/izdomaat tongue.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 3 2004, 10:58
Post #17


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Doma laba. Patiesi. Un ja par cilvēkiem tiks atzīti arī tie, kuri (pasarg Dies'! ir arī TĀDI otaku! blink.gif ) nezīmē un neraksta fanficus tad jau viss būs labi un lieta aizies. biggrin.gif

Dzonis - kas tev liedz dibināt kādu mazu (un neoficiālu) otaku.lv filiālīti Ventspilī, m? happy.gif

Ja kāds/kāda uzņemtos būt par kolekcijas keeperu, man būt ko nodot nākamajām otaku paaudzēm wink.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Nov 3 2004, 11:06
Post #18


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




tieshaam pamazaam jaaapzina ventspils otaku.buus jaapastaigaa par kaut kaadiem vieteejiem forumiem...vismaz apmainju vareetu uzsaakt, kaa arii medjinat piepulcinaat foruma barinjam...thnx, Taka.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Nov 3 2004, 11:06
Post #19


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Jaa, jaa.
Par kluba kolekciju, buutu jau baigi jauki ja mees vareetu veidot kluba kolekciju no origjinaalajiem DVD, kopiigi kaut ko pasuutot un tad jebkursh kursh ir kluba biedrs, tos DVD (vai arii mangu) panjemt un skatiities/lasiit.

Taada maza idejinja, zinu ka piemeeram Krievzemee klubos sho biezhi diezgan praktizee (jo taapat kaa tur, arii te neesam nekaadi bagaatnieki)


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 3 2004, 11:39
Post #20


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Kāpēc jābūt par klubu biedru lai paņemtu animi/mangu?
Elementāri - lai pēc tam būtu no kā paprasīt, ja paņem un khmm... mēnesi neatdod. Arī tādi gadās, diemžēl.
Viena lieta, ka aiziet ar CD/DVD-R, bet ja "nosvīst" ar oriģinālo DVD tad tas gan ir sāpīgi.

Džoni - Ventspils otaku vajg apzināt jo tad var izrādīties ka kāds no viņiem regulāri ceļo uz Rīgu un var kādu animi atvest. Arī labi.



--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Nov 3 2004, 11:57
Post #21


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




mjaa...piemest nadu orginaalam dvd nebuutu pretii tikai peec tam vaidzeetu ripu taisiit un visiem piemeteejiem ( smile.gif )pa diskam.pie kaa staav orginaals man buutu vienalga.(nelikumiigi, bet ko lai dara...).ka jau Taka teica, ja pazuud ar visu disku tad nav diez ko patiikami...
piebilde prieksh taka: tas ka nav garumziimes ir nika specifika nevis slinkuma rezultaats wink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Nov 3 2004, 15:22
Post #22


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Nu ko var pateikt Forsi..Es Piesakos smile.gif!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Nov 3 2004, 15:41
Post #23


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




Vaardu sakot es varu noorganizeet telpu kaadas darbdienas vakaraa ar projektoru uz apm. 60-70 cilveekiem.
taaks... tikai tur vajadzees absoluutu uzvediibu, tb., nekaadas vemshanas, spljaudiishanaas, ect.
smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Nov 3 2004, 15:43
Post #24


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




xe gan jau..bet tad es isti nesaratu tas telpas ir domata kam lai varetu satikties visi un animes paskatities vai ari kaut ko citu tur darit ? huh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 3 2004, 15:46
Post #25


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Kāpēc EVA Unit 02?
............................
Bet kopumā ideja atbalstāma. Mani ar vairāk tas anime maiņas jautājums interesē... un Yumi par kluba prezidenti.

QUOTE
taaks... tikai tur vajadzees absoluutu uzvediibu, tb., nekaadas vemshanas, spljaudiishanaas, ect.

Tu maz sajēdz ko prasi?


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Nov 3 2004, 15:50
Post #26


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




ar telpaam viss ir pilniigi ok!!!
probleemu nekaadu, ja tikai tur buus tikai anime kluba biedri - ni vismaz uz skatiishanos.
portatiivo ar DVD playeri arii varu meegjinaat noorganizeet, bet es neatbildu par taa kompja jaudu, taa kaa ja kaadam ir kaadi priekshlikumi - dodiet zinju, un vislabaak ar to PMojiet man wink.gif




UPD:
Ak, jaa... principaa vajadzeetu to klubu veidot vienotu - LU + aareejie.
TB mani vajadzees likt priekshaa kaa galveno, vai vienu no galvenajiem.
principaa pashaa klubaa man arii nevajag buut galvenajam, tas tik prieksh priekshnieciibas dry.gif
bet njemiet veeraa, ka telpas buus super un es par taam atbildeeshu ar savu galvu blink.gif
bet vispaar ceru uz manas idejas atbalstu, taa kaa gaidu jebkurus komentaarus! ph34r.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Nov 3 2004, 16:21
Post #27


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Nu tad jau labi ka visu vari dabut pat prieks..Nu tad davaj tie kuri piekrit, lai tad izdoma visu precizi..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 3 2004, 16:31
Post #28


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Tador @ Nov 3 2004, 14:50)
ar telpaam viss ir pilniigi ok!!!
probleemu nekaadu, ja tikai tur buus tikai anime kluba biedri - ni vismaz uz skatiishanos.
bet njemiet veeraa, ka telpas buus super un es par taam atbildeeshu ar savu galvu blink.gif
*


Vai tik tās telpas par kurām tu nerunā nav LU lielais auls laugh.gif Dikti jau nu exclusive. Es uzreiz ar abām rokām par. Nost ar Yumi kaa prezidenti, Tadoru vinjas vietaa biggrin.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Nov 3 2004, 16:36
Post #29


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(ShinChan @ Nov 3 2004, 15:31)
QUOTE(Tador @ Nov 3 2004, 14:50)
ar telpaam viss ir pilniigi ok!!!
probleemu nekaadu, ja tikai tur buus tikai anime kluba biedri - ni vismaz uz skatiishanos.
bet njemiet veeraa, ka telpas buus super un es par taam atbildeeshu ar savu galvu blink.gif
*


Vai tik tās telpas par kurām tu nerunā nav LU lielais auls laugh.gif Dikti jau nu exclusive. Es uzreiz ar abām rokām par. Nost ar Yumi kaa prezidenti, Tadoru vinjas vietaa biggrin.gif
*


heh, sorr. nebuus lielaa aula. no saakuma taa buus ljoti tiira, gaisha telpa ar prijektoru 60-70!!! cilveekiem ff, mvf fakultaatee.
ja vajadzees vairaak domaaju ka vareeshu tu pat dabuut arii lielo auditoriju (mieriigi 200 cilveekiem) arii ar visu projektoru un pat cieshamaam tumbaam un labu akustiku!



UPD:
mvf - visvalzhu 4A
ceturdienaas 18:30
pilniigi viss jau gatavs!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
asamashii ritori banpaia
post Nov 3 2004, 17:45
Post #30


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 423
Joined: 8-July 04




bla, bla, bla - slinkums visu pārlasīt - gribu pieteikties, bet arī gribu zināt kādus pienākumus tas man uzliek, ja uzliek, un arī uz anime zīmēšanas kursiem gribu pieteikties. un ar filmām un seriāliem mainīties. peace


--------------------
All the english I know, I learned watching anime.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 May 2024 - 11:38