IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> DearS, Forsa,romantiska anime :)
MitSuki
post Oct 11 2004, 23:45
Post #1


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Taa es nez varbut kad ir vinu jau iesacis skatities, bet varbut nav tad nu saksu satstit par ko vispar ir ta anime...!Taa!Es vispar visu isak.Visa multene iet ta viens dzeks un daudz meitenes apkart !Ta ka Love Hina,Ai Yori Aoshi..!Ta tiesi gadu atpakal nolaidas Aliens kugitis nu vo un tiesi kad nolaidas tad tie saucamie DearS aliens sak dzivot un planetas un vini loti populari klust..!Tad nu kadu dienu netisam vedot uz to kugiti izskrita viens no tiem DearS(bet beigas izradijas ka vina ir viena no tam, kuras itka ir jalikvide), un ta kadu dienu varda Takeya saskrejas ar to meiteni, un vina noskupstija Takeyu un ari ta sakas visas animes sizets..Lidzigi ka Chobita .Un velak to aliensu nosauca par Ren un tad vina saka iet skola un utt.Atkal viena no tam animem kur viens zens un vecenes apkart.Stast protams ir izdomats forsi,pasmieties var, ari var pajust lidzi.Bet kad noskatijos man patika !Ta DearS ir 12 serijas un jau visas ir iznakusas taka varat lenam sakt vilkt kuri grib:P.Tikai tur Ecchi bisku taka ir..Aaa un tur skolotaja reala(perversa skolotaja, kura klasei liek lasit vinas sexualas stastinus laugh.gif ) ..Da forsa un vso..Ta ja es neta esmu izstastijis tad apskataties pasi animenfo... smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Oct 12 2004, 10:16
Post #2


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




man ar patiik vislabaakais protams bija sexual desire detected laugh.gif
seriaals diezgan atgaadina chobitus nav protams tik labs bet nav arii slikts dazhaas vietaaas var tiiri pasmieties noteikti var vilkt iesaku


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Oct 12 2004, 15:07
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




aa un aizmirsu pateikt ka atskiriba no citam Romance animem, sita anime 100% beigas jus iepriecinas..smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Oct 12 2004, 16:22
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




pirmā sērija bija laba un tas arī viss sad.gif pārējais ir vistīrākā vilšanās un sliktākā animācija kāda pēdējā laikā redzēta...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Oct 12 2004, 20:29
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




QUOTE(Saiko @ Oct 12 2004, 15:22)
pirmā sērija bija laba un tas arī viss sad.gif pārējais ir vistīrākā vilšanās un sliktākā animācija kāda pēdējā laikā redzēta...
*



Man DearS atgādina remiksu no Chobits, Steel Angel Kurumi (+ ecchi skolotāja no Mahoromatic) un neanimes Aliens Nation. Diemžēl netiekot līdz viņu līmenim. sad.gif
Pirmā sērija bija laba, tālāk radās iespaids ka būs vismaz 26 sērijas, bet pilnīgi viss likās jau redzēts, 8-ā atkal iedvesa cerības ''nu beidzot sākas ''... bet atkal nekā . Ceru, ka vismaz pēdējas 3 būs kautkas labs.


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jul 10 2005, 22:15
Post #6


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




A man patika vairāk kā Chobits. Daudz vairāk. Jo... Chobitos pārāk vilka. Šeit tēli ir tādi košāki un individuālāki. Dunno.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Jul 11 2005, 03:45
Post #7


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




QUOTE(+Chibi+ @ Jul 10 2005, 21:15)
A man patika vairāk kā Chobits. Daudz vairāk. Jo... Chobitos pārāk vilka. Šeit tēli ir tādi košāki un individuālāki. Dunno.
*


Protams, kā fanservisa komēdija viņa varbūt liksies košāka, Chobits lika vairāk aizdomāties.

Spoileri:
Nez, otra DiarS sezona nesekos? Likās ka daudz kas palicis aiz kadra, kaut vai kas nošāva Miu iepriekšējo saimnieku? Tas notika uz viņu lidojošā šķīvīša pirms avārijas vai jau uz Zemes? Viņu pasaulē saimnieki izskatās tādi paši kā cilvēki? Diars uzraugi bija tādi paši vergi, tikai ar augstāka ranga.
Beigas gan īsti nebija kā vajag, tā viņš visu laiku runāja, ka viņa nav viņa verdzene, bet pats beigās...sad.gif( Būtu pateicis Ren, ka viņa ir viņa meitene, nevis slave.
Tas, ka viņa ir "nelikvīds produkts" un tāpēc ātrāk jādabū prom no cilvēku acīm, lai nesabojāti iespaidu, gan neiztur kritiku. smile.gif Ren - "nultais" modelis drīzāk nozīmē ekspermentālu prototipu tāpat kā "Chobits". Baigi jau uzraugi gribēja dabūt viņu atpakāļ, pat pārkāpjot paši savas tradīcijas, ka nedrīkst viņu atņemt saimniekam. Beigās pat riskēja sabojāt savas labās attiecības ar cilvēkiem, kas viņiem bija ļoti svarīgas.
Man liekas ka notika tā - Miu saimnieks bija pasācis projektu, lai radītu jaunus dears, kas būs paši sava likteņa lēmēji , nevis vergi saviem saimniekiem. Kāda slepena ar drošību saistīta organizācija to uzzināja un sapratuši, kas notiks, ja tiks sagrauti viņu sabiedrības pamati, nolēma viņu nogalināt, jo nevarēja to pārtraukt tiesiskā veidā un Miu saimnieks bija pārāk augstu aprindu cilvēks. Pec tam uz kosmisko kuģi tika šauts vai kās citādi sarīkots "nelaimes gadijums", jo nedomāja ka tuvumā varētu būt apdzīvojama planēta. Iespējams, ka īsto patiesību par Nei zina tikai tas dears, kas pamodās beigās.
Variants - viņai bija dota dota pavēle izglābt Nei nogādājot uz kādu vietu, kur viņu neatrastu, jo nākošais mērķis būtu viņa. Un zināja, cik patiesībā Nei visiem DiarS ir svarīga (sk. Chobits).


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jul 11 2005, 10:28
Post #8


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Sākums ir nenormāli līdzīgs Chobitiem... Puika čāpo pa ielu un atrod kaut kādu puskailu/kailu radību, kas neprot runāt, bet ļoti vēlas būt paturēta, kas klausa uz katra vārda.. Pirmās divas epizodes ir gandrīz vai identiskas.



Bet runājot par aizdomāšanos Chobitos... To bija jāieliek 13 sērijās. Tad visas emocijas un ideajs būtu kompaktākas, taču 26vaiciktur epizožu garumā bija pārāk daudz lietu, kas neibja saitītas ar the deepest thought.

Tas ir subjektīvi, bet mani Chobiti nogurdināja pa vidu. Sākums un biegas bija labāki kā konkrētā seriālā.


Taču really, pārējais sižets ir pilnīgi atšķirīgs...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Jul 11 2005, 14:08
Post #9


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(+Chibi+ @ Jul 11 2005, 09:28)


Taču really, pārējais sižets ir pilnīgi atšķirīgs...
*



Sāku skatīties un tā nenormālā līdzība mani vienkārši atbaidīja, jo nevarēju nedomāt, ka tas ir kaut kāds Chobitu pakaļdarinājums, jo Chobitus redzēju ātrāk. Taču ja tu saki ka ir oki, tad laikam būs jānoskatās viss.. cool.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chufanzo
post Jul 11 2005, 20:52
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 154
Joined: 2-July 05
From: Riga...




Hmm, man, kaa daljai ieprieksh, patikaas shis seriaals, jo bija ne tikai usual stuff, bet arii ecchi mazliet un plus tam visam nebija tik ilgi jaaskataas, lai nonaaktu pie endinga...
Kaut ko stiept garumaa nav liela maaksla, bet meegjinaat kaut ko kompaktu uzstaisiit ir jau daudz pievilciigaak wink.gif


--------------------
Neverless anime is a religion in which man can come in temrs with peace, joy, sadness and other emotions. Even more, this religion never ages...
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Jul 12 2005, 11:24
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




QUOTE(Chufanzo @ Jul 11 2005, 19:52)
Kaut ko stiept garumaa nav liela maaksla, bet meegjinaat kaut ko kompaktu uzstaisiit ir jau daudz pievilciigaak wink.gif

Ja tikai seriāls netiek pārtraukts uztaisot katikkādas beigas. Interesanti, mangu DearS kāds ir visu redzeejis? Es kautkā šaubos, vai manga arī tik ātri beidzās.


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jul 12 2005, 21:28
Post #12


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




tikko noskatijos epu nr. 5 un biju baigi patiikami paarsteigts, par to nakts daktera buushanu. Redzees kaa tas izveertiisies, bet es pats buudams dzheks apzinos, ka tas baigais impulss... nu, kuuli uztaisijushi biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jul 13 2005, 11:09
Post #13


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Ok, nu beigas vinji galiigaa dirsaa ielaida. Njifiga nepaskaidroja, taads kaa cliffhangers palika. Taada sajuuta, ka jaabuut arii otrajai sezonai. Gaidu. Kopumaa skaista anime.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Jul 13 2005, 15:46
Post #14


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




DearS heh, ecchi, romance, bisku action, un protams school kids, heh kas varetu but labaks par to =)))
Kopuma laba anime, isteniba, Chobits 2, zens dzivo netisam satiek gulosu meiteni, un sakas romantika heh, forsi, man patik sitadas anime =))))
Beigas pastulbas, jo nekas nebija paskaidrots, bet ja jau D.C. Da Capo pirma sezona beidzas un visi runaja ka vairs turpinajums nebus, tur ari bijs neskaidrs daudz kas, visos forumos runaja ka nebuss otra sezona utt. heh pagasnedel iznaca otra sezona un visiem abloms =))) (atvainojiet par offtopic, vienkarsi piemeru izstastiju), man liekas ka turpinajums buss, jo tas nav Japanu stila atstat pusbeigtu anime heh =)))


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jul 13 2005, 19:58
Post #15


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Shoune @ Jul 13 2005, 14:46)
.. turpinajums buss, jo tas nav Japanu stila atstat pusbeigtu anime heh =)))
*


no tavas mutes Juuni Kokki animaatoru ausii ;P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 May 2024 - 18:46