IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

4 Pages V < 1 2 3 4 >  
Closed TopicStart new topic
> Ko jūs domājat par drošību vispār? ( ielas, skolās
Tigra2
post Nov 4 2005, 23:14
Post #16


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Drošība ir svarīga. Naktīs pa mežu visādi vazājas, (dažkārt arī es) un krata ... mh...(es nekratu, nepārprotiet, man nav ko kratīt biggrin.gif ), tomēr neomulīgi starp tādiem staigāt, un ja vēl sāk sekot, tad jāsper, vai arī ar čiekuriem jāmētājas. Es jau to it kā varētu darīt, bet patīkami nav. Pie tam es brīnos, kā šie tik aukstā laikā neapsaldē?
Tapēc labāk būtu ja šādi tur nevazātos, un mežmalā pastāvētu drošība. Dziļi mežā viņu nav.

Es pa mežu turpināšu staigāt arī tad, ja tur zombiji vazāsies.Man ir svarīgs pienākums.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Blackout
post Nov 4 2005, 23:53
Post #17


Gimme More
****

Group: weirdo
Posts: 294
Joined: 4-November 05
From: Riga




vai pietiks tikai ar nē? Latvija nekādas īpašās drošības nav. Tātad neko nevar sagaidīt.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 5 2005, 12:51
Post #18


Unregistered









QUOTE(reniesta @ Nov 4 2005, 23:53)
vai pietiks tikai ar nē? Latvija nekādas īpašās drošības nav. Tātad neko nevar sagaidīt.
*



nu tas jau nu ir kautkass. kas tavuprat ir drosiba? palasot tavus pedejos postus nevar saprast ko tu gribeji ar to teikt kautko ieraksta,pat neapzinoties tas ir vajadzigs vai ne. seit nav nekads chats kur tu vari metaties ar divvardu teikumiem un pati nezeligi par to priecaties.
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 5 2005, 13:17
Post #19


Unregistered









QUOTE(direktors @ Nov 5 2005, 13:08)
QUOTE(sipps @ Nov 4 2005, 15:19)
salidzinot ar to kas notiek pasaule,mes vel varam justies drosi vismaz pagaidam. musu majas neietriecas lidmasinas, nesprakst vilcieni un autobusi, pasnavnieki nespridzina cilveku parpilditas vietas. skolnieki neapsauj savus klasesbiedrus. tas vis vel ir tikai pagidam bet tas nenozime ka kautkas tads mus neapdraud. mes visi varam tikt apdraudeti bet tadel jau nevajg krist panika un dzivot ar domu ka tik kautkas ar mani nenotiek.

ar mums tika uzspridzinats unversalveikals "centrs" paris dienas cilveki vairijas no lielveikaliem bet gaja laiks un neviens par to vairs neaizdomajas.
*


ko tu plerksti? blink.gif tas ka skolnieki savu vienaudzi sasit un iemet gaujā nav gluži tas pats, bet varbūt tomēr.. nespragst vilcieni? dry.gif .. nespragst gan, bet tu jau laikam aizmirsi mazo vilcieniņa avāriju.. čota nav jau te lauki vien latvijaa.. nevar jau uzreiz gribet islāma ekstrēmistus latvijaa, bet visam savs laiks. rolleyes.gif
*



nu tas ka kautkadi 5 dzeki piekava savu klasesbiedru un iemeta upe vel nenozime to pasu ko 2 skolnieki nosauj 8 savus klasesbiedrus un skolotaju piedavam. o oi oi vilciena avarija tada nu gan briesmigs notikums cilveciska kluda un viss tas notiek visu laiku un nav nekas ipas. vilciena avarija tapat ka auto un avio katatropas notiek kops sie transporta lidzekli tika izgudroti. doma ko runa.
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 5 2005, 13:26
Post #20


Unregistered









QUOTE(direktors @ Nov 5 2005, 13:23)
QUOTE(sipps @ Nov 5 2005, 13:17)
nu tas ka kautkadi 5 dzeki piekava savu klasesbiedru un iemeta upe vel nenozime to pasu ko 2 skolnieki nosauj 8 savus klasesbiedrus un skolotaju piedavam. o oi oi vilciena avarija tada nu gan briesmigs notikums cilveciska kluda un viss tas notiek visu laiku un nav nekas ipas. vilciena avarija tapat ka auto un avio katatropas notiek kops sie transporta lidzekli tika izgudroti. doma ko runa.
*


tas ka tu zini smirdīgu faktu par kaukadu slaktiņu.. izklausas pēc kolumbainas.. tad tu esi kruts. laugh.gif kas pa kljuudu tev tur..? mazak vaig dzert tur varbut kljuuda. ir jau tapat latvijaa bijushas ari cieniigas slepkavibas.. megjinajumi.. rozi laikam reiz noshaava uz pasuutijuma.. takaa nevaig teikt ka latvijaa nekas nenotiek.
*



kada kolumbija tad nu uz pasules meroga mes ritigi izcelamies ar to ka redz mums reizi gada notiek pasutijuma slepkaviba. nu varbut divas tas ir tika briesmigi ka bail uuuu. tavuprast tas ir ieveribas cienigs notikums?
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 5 2005, 13:56
Post #21


Unregistered









QUOTE(direktors @ Nov 5 2005, 13:29)
nevis pasaulee bet latvijaa. ka var besit tadi krutumi.. tip es to es to.. vel pasaki ka tu esi gangsterits, kurs visu kontrolee latvijaa..  biggrin.gif aiziet pie tevis nakti ar desert eagle un apstities cik tev bikses slapas..  laugh.gif

un par kolumbainu tu laikam tomer nezini, ja raksti - kolumbija..
*



pats kautko tur bezjega sviesto, kadi vel tev krutumi? uztvere tev ka zirgam ar klapem. o kaukas briesmigs notiek LATVIJA uuu

tu izkalusies pec 90 gadu vidus nenobriedusa pusaudz kas medz " teikt o o tu te daudz nedirsies atnaks mani krutie draugi un tevi piekaus" ei un cura vien savas bikses pats.

sorry parlasijos.
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 5 2005, 14:51
Post #22


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(direktors @ Nov 5 2005, 12:29)
un par kolumbainu tu laikam tomer nezini, ja raksti - kolumbija..
*


Par tiesneša sepkavību tu laikam tomēr nezini, ja raksti Roze nevis Laukroze, tas tā.

Sorry, diriķi, tavi posti ir retarded. Pats neko jēgā pateikt nevari, taču citiem muti bāzt ciet varen nasks. Gribētu ticēt, ka tev rievu smadzēnēs tomēr ir vairāk nekā tu pašlaik visiem centies nodemonstrēt.
Man tev ir jaunums, visā pasaulē notiek slepkavības un pasūtījuma slepkavības, taču jāskatās salīdzinoši. Jā nošāva tiesnesi, bet nav mums ne Itālija ne Kolumbija, kur šī amata pildīšana agrāk vai vēlāk beidzas ar nāvi. Jā šad tad gājiens pa naksnīgo Rīgu var beigties ar pāris traumām un atņemtu mobilo, taču paskaties kas notiek Maskavā.
Nav mums ne lielu dabas katastrofu, ne militāro draudu, ne brutālu attiecību skaidrošanas starp minoritātēm (tipa Francijas variants). Šad tad protams gadās arī pa kādam maniakam, kā tas Gulbenes bērnu slepkavotājs, kuram slavas sakārojās. Taču salīdzinoši mēs esam droša valsts, vismaz es tāds daudz maz jūtos.

P.s. Ja tu arī uz ielas lieto tādu leksiku kā postojot šeit tad mani neizbrīna, ka īpaši droši tu nejūties...


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Blackout
post Nov 5 2005, 14:59
Post #23


Gimme More
****

Group: weirdo
Posts: 294
Joined: 4-November 05
From: Riga




QUOTE(sipps @ Nov 5 2005, 11:51)
QUOTE(reniesta @ Nov 4 2005, 23:53)
vai pietiks tikai ar nē? Latvija nekādas īpašās drošības nav. Tātad neko nevar sagaidīt.
*



nu tas jau nu ir kautkass. kas tavuprat ir drosiba? palasot tavus pedejos postus nevar saprast ko tu gribeji ar to teikt kautko ieraksta,pat neapzinoties tas ir vajadzigs vai ne. seit nav nekads chats kur tu vari metaties ar divvardu teikumiem un pati nezeligi par to priecaties.
*



nee. droshiiba ikvienam ir vajadziiga, jo savaadaak cilveeku vai nu var apkraapt, vai apzagt, u.c. bet mans viedoklis par Latvijas droshiibas staavokli ir zems. Jo Latvija nav iipashi drosha valsts... btw cilveeki arii maz pelna. Un taatad varbuut arii sho te tehnisko droshiibu nevar atljauties. Nu, droshiiba vajadziiga ikvienam, mees nevaram justies droshi savaadaak.... (nekur nedriiksteetu iet, kautko pirkt u.t.t.)

es tikai esmu vinjsh, nevis vinja unsure.gif blink.gif ph34r.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Nov 5 2005, 16:21
Post #24


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




QUOTE(direktors @ Nov 5 2005, 15:21)
QUOTE(ShinChan @ Nov 5 2005, 14:51)
Par tiesneša sepkavību tu laikam tomēr nezini, ja raksti Roze nevis Laukroze, tas tā.

Sorry, diriķi, tavi posti ir retarded. Pats neko jēgā pateikt nevari, taču citiem muti bāzt ciet varen nasks. Gribētu ticēt, ka tev rievu smadzēnēs tomēr ir vairāk nekā tu pašlaik visiem centies nodemonstrēt.
Man tev ir jaunums, visā pasaulē notiek slepkavības un pasūtījuma slepkavības, taču jāskatās salīdzinoši. Jā nošāva tiesnesi, bet nav mums ne Itālija ne Kolumbija, kur šī amata pildīšana agrāk vai vēlāk beidzas ar nāvi. Jā šad tad gājiens pa naksnīgo Rīgu var beigties ar pāris traumām un atņemtu mobilo, taču paskaties kas notiek Maskavā.
Nav mums ne lielu dabas katastrofu, ne militāro draudu, ne brutālu attiecību skaidrošanas starp minoritātēm (tipa Francijas variants). Šad tad protams gadās arī pa kādam maniakam, kā tas Gulbenes bērnu slepkavotājs, kuram slavas sakārojās. Taču salīdzinoši mēs esam droša valsts, vismaz es tāds daudz maz jūtos.

P.s. Ja tu arī uz ielas lieto tādu leksiku kā postojot šeit tad mani neizbrīna, ka īpaši droši tu nejūties...
*


ko tu dirs par maskavu, ja tur neesi bijis/usi.. uz ielas es runaaju "maigaak" es foruma vienkarsi nedaudz censhos mierigak.. cik sanak. to par rozi, es saisinaju jo tas tak tapat ir skaidrs ko es teicu.. nav man veelme visus vaardos uzvaardos saukt. tas ka es tev atnjemshu telefonu nekas nebus salidzinot ar to ko tev var izdarit ar steku zem tilta.. wink.gif
*


direktor, tev steks ir? huh.gif
Man te rodas tāds jautāums, kapēc Latvijas drošību uztver tik zemu? Es apzinos, ka neko droši vis te nav, bet nav arī nemaz tik traģiski, tas vien, ka esam dzīvi, kaut ko nozīmē. Mani skolā arī agrāk uz kautiņu aicināja, nenākt nevarēja, bija jācīnās, ja nenāci tevi ar varu aizvilka. labi, ka tas notika mežā, es varēju izmantot savu mīļāko ieroci - Mētājos ar čiekuriem! (un uzvarēju) biggrin.gif
piekrītu, ka pamatskolā bērni visvardarbīgākie, viena meitene, ka agrāk bija manā klasē, izklaidējās, plēšot mušām nost kājiņas.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 5 2005, 16:32
Post #25


Unregistered









QUOTE(Tigra2 @ Nov 5 2005, 16:21)
piekrītu, ka pamatskolā bērni visvardarbīgākie, viena meitene, ka agrāk bija manā klasē, izklaidējās, plēšot mušām nost kājiņas.
*


QUOTE(lastguru @ Oct 30 2005, 21:30)
, un man beerniibaa patika galinaat mushas un raut nost kaajinjas zirnekljiem... veel visaadas sadistiskas tieksmes... iists mociitaajs... un par ko es izaugu? vegjetaarietis, necieshu vardarbiibu... kaut kaa neatceros ka mani buutu kaads korigjeejis
*



nu tas jau neko nenozime LASTGURU ar zirnekliem rava nost kajas un paskat par ko izauga par pacifistu un veganu smile.gif ne vienmer tas kads esi bijis berniba noradis uz to kads izaugsi
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 5 2005, 16:36
Post #26


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Latvijā ir diezgan droši tādā ziņā, ka nav nekādu dabas katastrofu, kuri notiek ASV, Japānā, Rietumeiropā un koročē visā Pasaulē, izņemot Latviju un šo netālu apkārtni. Vajag baudīt dzīvi kamēr te viss ir OK.
Un te noteikti ir drošāk nekā, piem., Francijā, ja runāt par noziedzību (nekārtībām) utml. lietām.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Nov 5 2005, 16:43
Post #27


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Es to meiteni nesen satiku, un viņa nav mainījusies, tagad viņa sit savu suni un par to smejas. Es zinu, kad cilvēks dara kaut ko dēļ ziņkārības un kad vienkārši tapēc, ka patīk un gribās. pie tam ap viņu virmo tāda dīvaina aura. Es centos viņā kaut ko mainīt bet bezcerīgi, viņa to nedara apzināti ļaunuma pēc, viņa tā izpauž savu mīlestību. Tā pret citiem viņa ir jauka, baismīgi sametas viņu vērojot.

P.s es arī esmu pacifiste, un tagad arī veģetāriete (aizvietoju gaļu ar soju)


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Nov 5 2005, 16:51
Post #28


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




QUOTE(direktors @ Nov 5 2005, 16:45)
steks man ir.. no krievu laikiem vel. ko jus varat melst ka jus jutaties drosi. pasaki man kur tu dzivo un nejutisies vairs.  rolleyes.gif bet nu ko tur daudz.. neba jau man te jālamājas.
*


Man liekas tu esi jauks un to nedarītu. varbūt tu centies radīt tādu imidžu. bet visumā nešķiet, ka esi nežēlīgs, pat izlasot tavu fanficu ne.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Nov 5 2005, 17:19
Post #29


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




QUOTE(direktors @ Nov 5 2005, 16:53)
QUOTE(Tigra2 @ Nov 5 2005, 16:51)
Man liekas tu esi jauks un to nedarītu. varbūt tu centies radīt tādu imidžu. bet visumā nešķiet, ka esi nežēlīgs, pat izlasot tavu fanficu ne.
*


jā.. tev taisniba. man ir 3 gadi, es sēžu pamperos sveču gaismā un rakstu romānus un dzeju par mīlestību. rolleyes.gif
*


tas bija sarkasms? Es taču neteicu neko tādu, kam būtu jāaizvaino. Un neteicu, ka tu raksti par mīlestību. un pavisam noteikti neteicu, ka tev ir trīs gadi. Es tikai teicu, ka man nešķiet, ka esi nežēlīgs. Un nesaprotu, kapēc tu centies radīt citiem iespaidu par auksto, neaizskaramo un nežēlīgo. tas taču nav nepieciešams.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Nov 5 2005, 21:32
Post #30


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




droshiibas latvijaa nav. ieshana paari ielai pirmas tam kaartiigi neapskatoties apkaart ir kaa krievu rulete. jebkuraa skolas tusinjaa tevi var novaakt un iemest upee klasesbiedri vai draugi(pirms meenesha jelgavaa ar vienu zakji taa notika). vispaar riigaa un jelgavaa cik ir dzirdeets noziezdiiba sit augstu vilni.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V < 1 2 3 4 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 7 May 2024 - 00:17