IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Final Fantasy XI, MMORPG
HIM
post Nov 15 2007, 18:11
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 2
Joined: 15-November 07




Es jau gadu kā spēlēju uz Xbox360 un uzskatu, ka tā ir labākā spēle, jo gadu spēlēt un neapnikt tas jau ir kkas, neskatoties uz to, ka menesī jāmaksā ap 12Ls. Cik zinu viņa uz PC nav pieejama Latvijā, tapēc es draugam nopirku ebay`ā FFXI priekš PC un viņš jau 3 mēneši spēlē un nedomā nemaz par citām spēlēm.
Gribētu zināt vai ir vel kāds Latvijā, kurš spēlē šo spēli?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Nov 15 2007, 18:20
Post #2


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




QUOTE(HIM @ Nov 15 2007, 17:11) *

Es jau gadu kā spēlēju uz Xbox360 un uzskatu, ka tā ir labākā spēle, jo gadu spēlēt un neapnikt tas jau ir kkas, neskatoties uz to, ka menesī jāmaksā ap 12Ls. Cik zinu viņa uz PC nav pieejama Latvijā, tapēc es draugam nopirku ebay`ā FFXI priekš PC un viņš jau 3 mēneši spēlē un nedomā nemaz par citām spēlēm.
Gribētu zināt vai ir vel kāds Latvijā, kurš spēlē šo spēli?

Ir pieejama arī Latvijā, pats reiz to nopirku kādā no Elkor veikaliem, taču par interesantumu gribētu nepiekrist.
Kvesti ir vienveidīgi, spēles pasaule garlaicīga, cīņu sistēma pretīga un lēna, es īsti neatceros pēdējo reizi, kad man būdamam 20 lvl mūkam vajadzētu sist aitu, kas ir, kā tur bija, easy prey (?), 5 nolāpītas minūtes.
Katrā ziņā, FF XI ir spēle, ko labāk nespēlēt. Sāc labāk spēlēt WoW'u, ja reiz naudu nav kur likt.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 16 2007, 10:04
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




FF XI neesmu mēģinājis, bet gribētos zināt, kāda tā ir salīdzinājumā ar Lineage 2? LA2 pagaidām labākā MMORPG spēle, ko nācies spēlēt... kuru atkal atsāku spēlēt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Nov 16 2007, 17:20
Post #4


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




GIEF ADENAS PLOX


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Nov 18 2007, 00:18
Post #5


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Ja patīk FFXI, tad neesi spēlējis FFXII :3 Lai gan kas to lai zin, gaumes lieta.
Man gan liekas, ka FFXI ir viens no tiem gabaliem, kas Enixam nav diez ko labi izdevies. Sāku to spēlēt, bet drīz vien sapratu, ka nespēju spēlēt neko tik (nezinu pat kā īsti nosaukt - cacisku moš? ).


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HIM
post Nov 25 2007, 20:24
Post #6


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 2
Joined: 15-November 07




FFXII nav MMORPG
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Nov 25 2007, 20:36
Post #7


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Taisnība, taču gan FFXI, gan FFXII balstās uz oriģināli priekš FFX izstrādātās spēles mehānikas, kuru PS2 jaunības gados atzina par tehniski pārāk sarežģītu, lai iekļautu pašā FFX.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
apogs
post Dec 29 2007, 17:52
Post #8


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 3
Joined: 9-December 07




Kautkad speeleeju, peec dazhiem meeneshiem sapratu, ka man paaraadaas paaraakaa atkariiba - kaa ir briivs briidis, taa nagi niez ielogoties. Panjeemu un izdzeesu. Pamoociijos peec tam kaadu meenesi, vienreiz pat saaku veelreiz speeleet, bet izdevaas tomeer "atmest" biggrin.gif
Damn you addictive personality!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 11:53