IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Jauns Anime projekts., Vajag zīmētājus!!!!!!!!!!!
ETM
post Dec 9 2005, 18:06
Post #31


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Galvenais lai darba vadiitaajam buut labas attieciibas ar paareejiem, jo regulaarie uzbraucieni pamatiigi var sagraut jebkaadu gribeeshanu straadaat, ja cilveeks visu laiku apzinjaa nepatur faktu, ka tie uzbraucieni neljauj darbam apstaaties.

Kad taisiijaaam kursa projektu, pie beigaam bijaaam gatavi nogalinaat to komandasbiedru, kas uzraudziija lai viss notikti maksimaalos tempos un atbilstu kvalitaatei, tachu visi zinaaja ka bez taa nevar, un ka vinjsh to dara visu labaa, un ka iisteniibaa vinjam nav dziives meerkjis sagraut apkaartesoshajiem garstaavokli.
Bez taa visa mees nebuutu uzrakstiijushi darbu uz 9, kuru bija jaataisa pusgadu rekordiisaa laikaa (3 dieenaktis [jaa, bez miega]).


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Dec 9 2005, 23:59
Post #32


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Labi, rakstu scenāriju pēc tam var domāt kaut ko tālāk. Tikai, tā negribas rakstīt to vismaz 200lp garo tekstu. Varbūt varam to apspriest otaku ziemassvētkos. Pie tam man vajaga palīgu.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 10 2005, 02:37
Post #33


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




QUOTE(One winged angel @ Dec 8 2005, 21:46)
Aaa jaa un mums buutiibaa jaaizveelas viens ziimeetaajs, jo paskatoties useru galerijas ir skaidri redzams, ka katram ir savs ziimeeshanas stils.

Tas ziimetais savaa mužaa, viens, visu neuzzimees!!! wink.gif

QUOTE(lastguru @ Dec 8 2005, 21:59)
es neredzu muusu viduu (un vispaar Latvijaa) tik daudz cilveeku ar perfekto profesionaalo japaanju valodas dikciju, veel jo mazaak ar voice-actor dotiibaam, lai vareetu ieskanjot anime japaaniski, taatad laikam paliek latvieshu vai krievu valoda (angliski vai vaaciski mums arii nav iipashi daudz cilveeku ar perfekto dikciju).

Domaaju vajaga taisiit vai nu angliski vai krieviski.... varu pateik kapeec ne latviski, bet... neteikšu tongue.gif (neko rasistisku es nepadomaaju ^^)

QUOTE(Tigra2 @ Dec 9 2005, 22:59)
Labi, rakstu scenāriju pēc tam var domāt kaut ko tālāk. Tikai, tā negribas rakstīt to vismaz 200lp garo tekstu. Varbūt varam to apspriest otaku ziemassvētkos. Pie tam man vajaga palīgu.

Vajaga izdomaat kaut vai tikai saakumu lai zinaatu ka chariem jaizskataas un tt
Bet tie otaku ziemassveetki diez vai notiks, ta kaa vajadzeetu saskrieties kaut kur citur...


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Dec 10 2005, 02:42
Post #34


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Hahaaaaaaa... Man gribeetos ierunaat... anglju valodaa!!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 10 2005, 02:48
Post #35


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




QUOTE(Sushi @ Dec 10 2005, 01:42)
Hahaaaaaaa... Man gribeetos ierunaat... anglju valodaa!!
*


Bet man krievu ,))))))))

Vel ir taalu priekš ierunaašanas, pagaidam pat scenarija nava^^


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Dec 10 2005, 02:51
Post #36


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Tas taapeec, ka taa irtava dzimtaa val, vai ne?
Man krieviski galiigi nesanaaktu ierunaat! laugh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 10 2005, 02:55
Post #37


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




QUOTE(Sushi @ Dec 10 2005, 01:51)
Tas taapeec, ka taa ir tava dzimtaa val, vai ne?
Man krieviski galiigi nesanaaktu ierunaat! laugh.gif

Jaaa, un es esmu lepns par to^^ krievu valodu ir jaazin 100% ,))))


Labi nesaaksim par to diskuteet, a to admiini piesiesies ^^
un ieliks man tos jau sen nopelniitus 10% biggrin.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Dec 10 2005, 02:58
Post #38


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Sākums jau ir. Otaku ziemassvētkos parādīāu un iespējams klāt vēl kautko būšu pierakstījusi, ja vien dabūšu vajadzīgo informāciju.

Steidzami vajadzīga info par Senlatviešu maģiju!!!!!!!!
Ja kādam ir tad lai vai nu posto iekšā, vai nu iedod linku, vai nu atness uz otaku ziemassvētkiem (ja notiks), bet tas tādā gadījumā, ja ir rakstītie avoti, kurus negribas postot.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 10 2005, 10:58
Post #39


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Cik es atceros, mees senos laikos baltos teerpos gaajaam uz pokainju mezhu kokleet.

http://tehvi.dv.lv/Pokaini.html


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Dec 10 2005, 13:22
Post #40


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




Kai, es domaaju to, ka anime izskatiisies shausmiigi, ja vienaa vietaa chari buus uzziimeeti taa, bet otraa savaadaak, vajag tad izveeleeties taadus ziimeetaajus, kas ziimee apmeeram liidziigi, bet paskatoties useru galerijas, kaa jau teicu katrs ziimee citaadaak, nejau par labumu iet runa, bet par stilu... Tu saproti ko es ar to domaaaju?




Un par to Senlatvieshu magjiju, man ir zinaams cilveex, superspeciaalists shajaas lietaas, bet shis cilveex mani nolinchos, ja es publiski sheit ievietoshu vinjas Mailu, taapeec gaidi no manis PM, Tigra2 smile.gif


Editojam: Bljaaviens kautkas nogaaja greizi ar tiem citeejumiem wink.gif
Edit2: edg mani paarliecinaaja


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 11 2005, 01:01
Post #41


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




pssst, es te biš gribēju pastāstīt kas notiika ar iepriekšējo projektu, lai jūs zinat ar ko rēķināties.

Tātad, pirmkārt, mums viss sākās daudz nopietnāk neka jums, jo mēs zinājām ar ko sākt, un konkrēti orientējāmies kam jābūt.
Un tad sākās problēmas. Jo nevarēja nonākt pie viena viedokļa čaros, nebija telpu zīmēšanai kopā, nebija scenārija, o kura varētu konkrēti uztaisīt filmu, bija labs stāsts, bet bija vajadzīgs pārāk liels darbs, lai to pāveidot ( sorry, my bad, to vajadzēja darīt man, bet biju pa slinku) .
Nākamā lielākā problēma bija paši zīmētāj. To vienkāršinebijapietiekoši.
Cik es skaitīju 5 minūtēm minimālais ir 9 000 zīmējumu. Un sorry, viens cilvēks to nevar izdarīt, ir vajadzīga grupa- charu zīmētāji, backgrounds, krāsas utt.
Iespējam ka lietai tika pieiets no pārāk saražģīta leņķa un tāpēc visi padevās.

Bet nu -karogu jums rokās, tapiniet. Es varu kādu čaru iemest uzskicētu, tikai ma kknkrētāk vajadzētu zināt sīkumus- stilu animācijai, stilu drēbēm, utt.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Dec 11 2005, 01:12
Post #42


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




njaa, man skiet ka sheit ar nekas nesanaks. nu sorry animes taisiishana ir domaata profiem. saciet ar mangaam ( es personiigi mangas projektu taisu un vaacu grupinju dalibnieku. ehh, kaa piepuuleejos lai to pateiktu bet gribeetaaji jau var arii pie manis pieteikties..duh... dry.gif es gan teicu ka neluugsu paliidziibu otaku bet)
nju, tigra. kaa lai dizaineri ziimee charus ja laagaa story nezin (protams ir charu apraksts, bet dazkaart ar to nepietiek, ja saproti ko ar to domaaju)


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aigarius
post Dec 11 2005, 02:08
Post #43


Hentai no Kami (変態の神)
****

Group: NERV
Posts: 299
Joined: 28-May 05
From: Rīga




Es pievienotos ieteikumam izveidot (kaut vai uz tā paša stāsta) vispirms mangu un, varbūt, arī live action gabalu. Amatieri daudz labu lietu ir uztaisījuši, piemēram:
* http://www-uk.starwreck.com/ - uz Star Trek motīviem bāzēta fanu filma
* The Gamers - filma par RPG spēlētājiem
* Troops - tipa realitātes šova epizode par Star Wars Impērjias zaldātu ikdienas dzīvi uz attālas planētas smile.gif

Ja nevar dabūt gatavu mangu, tad pie anime pat ķerties nav vērts, savukārt live action vienalga būs vieglāk uzveidot nekā pilnvērtīgu anime.

P.S. Tas Starwreck gabals ir atzīts par somijas gada filmu - to no interneta ir nokačājuši un noskatījušies vairāk nekā 10 miljonu cilvēku, attiecīgi tie cilveki, kas šajā filmā piedalījušies ir dabūjuši ļoti labu ierakstu savā CV, ja viņi kādreiz iegribētu braukt uz Hollivudu laimi meklēt vai vienkārši taisīt kādu filmu jau par valsts vai ES naudu cool.gif


--------------------
I am not an extrovert, I just pretend to be one.
And in my avatar, I am the penguin!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Dec 11 2005, 02:09
Post #44


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




QUOTE
Vieniigais reaali redzams projekts buutu Cosplay & Video...Nu sataisat kaut kaadus teerpus un raujaut augshaa visaadas iisfilmas...Buus ko dariit un realizeet savas fantastiskaas idejas....
Kaapeec tieshi video...Taapeec, ka uzziimeet vienu bildi ir kas cits, nekaa uztaisiit animaaciju...Tas vairaak ir tehnisks jautaajums...Video tev epizodes pashas sataisaas...atliek tikai sagriest un noformeet...
Nopeerk sev interneta lapu...10Gb un piemet pilnu ar savaam iisfilmaam un fantaaziju realizaacijaam...
Video kamera + Maajas lapa ir vismaz kaut kas reaals...Atliek idejas, teerpi un laiks...
Vismaz buutu kas reaali izdaraams...Varbuut padomaa labi...Citaadi ies taapat kaa Yumis teica, laigan arii toreiz protesteeju un iereecu  laugh.gif
Bet ja cilveeki grib ciiniities ar veeja dzirnavaam pa visu varu, tad venkaarshi nekaa cita neatliek kaa ljaut ablomeeties....

VOT TAS JAU IR KAUTKAS SHUMINJ! ohmy.gif blink.gif laugh.gif
Kursh grib kautko shaadu veidot (kluusim pa aktieriem) me piesakaas! biggrin.gif
davai shuminj, tu ieteici mums sho ideju, tu arii rezisors.




--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Dec 11 2005, 03:24
Post #45


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




es jau vareetu pachuksteet kursh ar sho lietu jau ir nodarbojies, sataisiijis iisfilmu, kas tika atziita starptautiskaa liimenii un shobriid piedalaas konkursa otrajaa liimenii, bet vai to vajag?


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 May 2024 - 07:56