IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Joko Hodžo koncerts, 10. septembrī, 18.00
lastguru
post Aug 31 2006, 12:38
Post #1


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




Saņēmu šādu info:
QUOTE
Esiet mīļi aicināti uz japāņu pianistes Joko Hodžo solo koncertu svētdien, 10. septembrī, Mazajā Ģildē. Ieeja brība. Laipni lūdzam

Būtu protams jauki ja kāds uzzinātu ko vairāk par šo koncertu un par to pianisti ...

This post has been edited by lastguru: Aug 31 2006, 22:25


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Aug 31 2006, 14:44
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Uz doto brīdi šī ir informācija kura ir oficiāli pieejama internetā par pašu koncertu:

Japāņu pianistes Joko Hodžo koncerts Mazajā Ģildē

Pianiste Joko Hodžo (Yoko Hojo, Japāna) rīko Rīgā klavieru solo koncertu svētdien, 10. septembrī, 18: 00, Mazajā Ģildē.

Koncertā skanēs pianistes repertuārs, kā arī japāņu un latviešu komponistu skaņdarbi.

Ieeja brīva! Laipni lūdzam!

Programma:
Fr. Ks. Dušeks (František Xaver Dušek, 18, gs., Čehija) "Sonāte Re-mažorā"
K. Debisī, no 1. preludijām . . . "Meitene ar linu krāsas matiem", "La danse de Puck"
Haru Nakadžima (Japāna), Fantāzija "Tumšie mati"
G. Pelēcis, "4. svīta"
Musorgskis, Izstādes gleznas





--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Winry
post Aug 31 2006, 16:19
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




Repertūrs labs, itsevišķi K.Debisī "meitene ar linu krāsas matiem",jāsaka, ka laikam aizstaigāšu, gribētos izglītoties,sen neesmu nekur bijusi uz šada veida
pasākumiem, so klausīšanās vērts....

This post has been edited by Winry: Aug 31 2006, 16:46


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post Sep 1 2006, 13:29
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




Es labrāt brauktu tikai gribu zināt apmēram cik ilgi tas viss notiks?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 1 2006, 16:08
Post #5


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Sushi, izmantojot, ka tas par brīvu, taisās iet! ^^
Es, kā jau māksliniece... varētu būt interesanti...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 1 2006, 17:47
Post #6


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Es arī iešu, ceru vien, ka atradīšu mazo ģildi, manas navigation skills vietās, kur neesmu bijusi ir totaly crap, bet ja reiz esmu bijusi, tad atceros uz mūžu. Lieliska iespēja atklāt mazās Ģildes atrašanos ^^ Kā arī paklausīties mūziku, repertuārs arī patīk, it īpaši "Izstādes gleznas''.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Sep 1 2006, 17:50
Post #7


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Mans jautājums visiem, kas taisās uz šo koncertu iet, vai jūs spēsiet to izbaudīt? Būtībā cilvēks, kurš neko nezin par mūzikas teoriju, klavierspēli vai akadēmisko mūziku kā tādu, šādu koncertu noklausīties līdz galam nespēs, tāpēc, es ceru, ka tie, kas tomēr aizies, koncerta vidū nepametīs zāli, vai nesāks traucēt tos, kas mūziku izbauda, ar savām nenozīmīgajām sarunām, kuras noteikti var pagaidīt līdz nākamajam Zen apmeklējumam.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Sep 1 2006, 18:25
Post #8


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Būtībā cilvēks, kurš neko nezin par mūzikas teoriju, klavierspēli vai akadēmisko mūziku kā tādu, šādu koncertu noklausīties līdz galam nespēs


Es gan vispār šaubos, ka tur būs iespējams kaut ko reāli baudīt pat diplomētam akadēmiķim, par cik tas, ka koncerts ir absolūti par brīvu, automātiski nozīmē vien to, ka ģilde kļūst par savdabīgu caurstaigājamo telpu. No sērijas "ieskrēju, apskatījos, kas spēlē, nepatika - aizgāju uz Makdonaldu".
Varētu saprast, ja tur zāģētu kaut kādi japāņu bezdzimuma rokeri, bet klavierkoncerts tomēr ir intīmāks (un klusāks) pasākums. Plus, ieejas maksas neesamība neattur no ierašanās visādus pokemonus, kas dodas turp tikai tāpēc, ka tam ir kaut kāds sakars ar Japānu. Jēga šajā gadījumā apmeklēt ir tikpat liela, cik klausīties kā nēģeris čīgā vijoli Ņujorkas centrā darbadienas vidū.

This post has been edited by GameMaster: Sep 1 2006, 18:28


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 1 2006, 18:39
Post #9


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Nu jā, tik tiešām, GM, tev var būt taisnība. Nē, patiesībā, tev IR taisnība.
Man patiešām patīk mūzika, it īpaši instrumentāla vai kaut vai tāda, kuru klausoties var iedomāties veselu stāstu. Tiesa gan vairāk es par to neinteresējos, kā vien tikai klausos.
Ai, kas es vispār stulba esmu? Man tak nav jāaizbildinās XD
Tigra, ejam kopā? laugh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Sep 1 2006, 18:46
Post #10


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




QUOTE(GameMaster @ Sep 1 2006, 18:25) *




Ģildēs koncerti par velti ir gandrīz vienmēr, jo šos pasākumus sponsorē valsts, būtībā līdz šim tas nav žanra cienītājiem traucējis baudīt mūziku. Pie tam šie koncerti parasti ir tik slikti reklamēti, ka par viņiem parasti zin tikai "Kultūras Rondo" vai vispār LR (Latvijas Radio) klausītāji. Mani uztrauc tas, ka šoreiz var būt savādāk, jo koncerts tika izreklamēts šajā forumā un foruma jaunākas publikas kalni, kuri noteikti nezin uz ko iet, taisās šo koncertu apmeklēt.

This post has been edited by Sephiroth: Sep 1 2006, 18:48


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Faplo
post Sep 3 2006, 00:54
Post #11


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 136
Joined: 22-September 04
From: Jaunogre




QUOTE
Būtībā cilvēks, kurš neko nezin par mūzikas teoriju, klavierspēli vai akadēmisko mūziku kā tādu, šādu koncertu noklausīties līdz galam nespēs,

Nesaprotu kāds sakars teorijai un zināšanām ar vēlmi klausīties ko ausīm tīkamu?

This post has been edited by Faplo: Sep 3 2006, 00:55
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Sep 3 2006, 01:02
Post #12


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Nesaprotu kāds sakars teorijai un zināšanām ar vēlmi klausīties ko ausīm tīkamu?


Vēlme ir viens. Izpratne un māka novērtēt pavisam kas cits. Vēlme mēdz izplēnēt, kad tu sēdi zālē un nesaproti, nafig esi vispār atnācis.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Winry
post Sep 10 2006, 21:12
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




Izcils koncerts...klavierspēle bija izcila, kā viņai roku pirksti manevrēja pa taustiņiem, ar kādām izjūtām(gan parastām,gan stila)....pats galvenais tas, ka viņai dragāšana nesagādāja nekādas problēmas.... tas vnk bija tāds jūtu uzliesmojums spēles laikā, kad to nevar nemaz vārdos izteikt....viņa klavieres mācijās pie slavenās Yoko Kanno, un to varēja just stila izjūtā....kad tika izpildīta G. Pelēča "4. svīta", es gandrīz apraudājos....burvīgi, vnk burvīgi...klausoties skaņdarbus nāca prātā Honey & Clover II, kaut kāda iemesla dēļ! biggrin.gif Pilnīgi neko nenožēloju, pilnīgi!


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 06:53