IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V « < 9 10 11 12 13 >  
Reply to this topicStart new topic
> Piens ir veselīgs jūsu kauliem!, Kimimaro vārdā, iedzersim ;)
Zakura
post Jun 8 2007, 12:17
Post #151


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 3
Joined: 9-May 07
From: Titurga-Lapenieki




Par to meiteni...Man patīk viņas seja,jo viņai ir ļoti skaistas acis...Arī matiem nav ne vainas... smile.gif Man īpaši nepatīk tā kleita jo tā ir pārāk švīkāta...nu bet tas varētu tā būt jo kā nekā viņa tika zīmēta ar pildspalvu!!! happy.gif un tai kleitai nav taisnas šņores.Bet vispār ir ok!!!Man patīk!!! cool.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alta Melissa
post Jun 8 2007, 13:10
Post #152


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 69
Joined: 7-June 07




Manuprāt elkoņi ir pārak zemu (ja iztēlojas rokas bez piedurknēm)
Bet man dikti patīk, ļoti skaisti happy.gif


--------------------
If you don't go when you want to go, when you do go, you'll find you've gone.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Jun 8 2007, 13:23
Post #153


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Elkoņi par zemu? Tev taisnība. Atceros, ka vienā tējas namiņā pāris cilvēki sāka analizēt to, kur ir kļūda rokās un visi nonāca pie šī secinājuma. Bet nu, ko var gribēt, zīmējot pa taisno uz papīra ar pildspalvu..
Anyway, jauki, ka par spīti šai kļūdai tev šis zīmējums patīk. :3 Same to you, Zakura.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
enigmo
post Jun 8 2007, 14:19
Post #154


Unregistered









ph34r.gif Naruto fanarts ir labs, jo sevišķi line arts, bet cg varēji bik pielabot krāsojumu, ielikt vairāk toņu un iesaistīt pārejas!
Go to the top of the page
+Quote Post
Shatako
post Jun 9 2007, 10:34
Post #155


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 251
Joined: 19-August 05
From: Latvija, Rīga




Oho! Diezgan jauks line artiņš man patīk! ^w^ Vienīgi varēji fonu izkrāsot! Tas piešķirtu darbam pabeiktu noskaņu! Bet kopskats ir ok! :3


--------------------
IPB Image
!FAT ANIMALS ARE HORNY! C:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hime Plays Punk Rock
post Jun 10 2007, 20:57
Post #156


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 14-May 07




Hmm....Zakura nebija melojusi tu tieshaam ljoti labi ziimee ^^ Kad buus laiks es arii savus darbinjus ieskaneeshu ^_~


--------------------
[this sunny sunday is a great day to go...]*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post Jul 17 2007, 14:56
Post #157


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




teh story..
kādu dienu iezvanījās Deidaras telefons. kas tur varētu būt? nodomāja Deidara. Viņš pacēla klausuli, un tur ierunājās Kisame : čav Dei! tu negribi kopā ar Sasori atbraukt pie mani uz laukiem? (nē, mani lauki nav akvārijs) Deidara savā prātā tiešām nodomāja, ka viņam būs pāris dienas jādzīvo akvārijā. šaubīgs ok atskanēja no klausules otra gala, un Kisame sākā šaubīties par to, vai tiešām Deidara vēlas braukt pie viņa uz laukiem. Pēc pāris minūtēm Deidara jau bija aprunājies ar Sasori, un tika nolemts, ka viņi brauks pie Kisames. Tad pēdējā brīdi Sasori iejautājās : Vai mēs varētu pie tevis paņemt līdzi arī Sakuru? viņa seja piesarka. Jā, jā protams, ka varam! iesaucās Kisame. pēc dažām dienām Deidara, Sasori, Sakura un Kisame satikās vilciena stacījā un devās uz jūru. (tie nav kisames lauki!) Pa ceļam uz jūru visi četri draugi apstājās, lai paskatīties ,,skate bord,, sacensības. pāris minūtes un viņiem apnika. nonākuši jūras krastā viņi izkravāja savas mantiņas, un Sasori ar Deidaru, nezināmu iemeslu pēc pēkšņi nozuda. Nu tā Kisame ar sakuru palika vieni paši. Ejam peldēties jautājas Sakura? yooshi! laimīgā balsī atbildēja Kisame. un tad nāca jautrākais process - Sakura gāja pārģērbties. protams pirms došanā uz kabīni viņa iekrāva Kisamem pa galvu un teica, lai viņš nemaz nedomā lūrēt. Viņam pietika saprāta, lai nedotos uz kabīni, jo viņš vēl vēlējās kādu laiciņu palikt starp dzīvajiem. pēc kāda laika parādījās arī Deidara ar Sasori, bet es nezinu, kādēļ viņi iznāca no meža puses. Interesanti, ko viņi tur darīja? labi par to nav stāsts. Kamēr Kisame ar sakuru peldējās pašā jūras malā šļakstījās arī Dei un Sasorijs. tagad tinam kaseti uz priekšu.. >>>>>>>>>>>>> tagad jau visi četri ir ieradušies Kisames mājās. (tā bija māja. tāda kantaina ar diviem stāviem) kad Sakura bija izcīnījusies ar Deidaru par to, kurš pirmais ies iegšā pa durvīm, visi uzgāja ortajā stāvā, uz Kisames istabu. kad bija vienkārši un neko nedarot nosēdētas kādas 15 minūtes Deidara palūdza, vai Kisame nevarētu iedot viņšm papīra lapu un kādu rakstāmo. sāņēmis šīs lietas deidara sāka zīmēt savu pašportretu. pārējiem nebija īpaši interesanti noskatīties, kā Deidara tēļo narcisu, tāpēc mēs posāmies uz twistera spēli. Deidara nepaspēja pabeigt savu darbu un uz tā uzrakstīja "i is a crap", bet tad Kisame viņu nedaudz pārveidoja.
viss šis stāsts ir balstīts un deļēji patiesiem notikumiem. xD es zinu, ka mani tagad tomo sitīs, bet es nevarēju noturēties.
IPB Image
tas ir teh Deidarijs.
Lōmās:
Deidara - Tomoko
Sasori - Karamele
Sakura - Sakura
Kisame - Asuka


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kate
post Jul 17 2007, 18:53
Post #158


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 177
Joined: 4-August 06




Starpcitu piens nav veselīgs. Viņs iznīcināja kkādas kaulu smadzeņu daļiņas. Maziem bērniem tas esot pat ļoti slikti ,)

un ja, normāla meitene
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post Jul 17 2007, 19:48
Post #159


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




he, he tāds mazs spams..
TĀ NAV MEITENE!!! tas ir viņš deidara.. no NARUTO. doh..


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nerine
post Jul 17 2007, 20:59
Post #160


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 216
Joined: 9-May 06
From: Saulītē, meklēju pirmos sniegpulkstenīšus.




Deidara rocks~! happy.gif ehh~ Asuka, ne-narutardi jau to noteikti nezin, ka Dei ir džeks nevis skuķis. XD un man liekas, ka nav arī jēga skaidrot. wink.gif
tā lellīte (zinu, ka nav lellīte, bet viņs ir vnk tiiik kawaiiga XD) iepriekšējā lapā ir ļoti skaista. rokas tiešām jancīgas, bet vispār, ja mēģina uz rokām neskatīties tad ir super~! happy.gif
eem..offtops, bet drīkstu pajautāt, Kate, kāda valna pēc tad mātes baro mazuļus ar pienu, ja jau tas ir tik neveselīgi un bīstami smadzenēm? XD


--------------------
~Today is always the most enjoyable day~!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Jul 17 2007, 21:06
Post #161


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Jo govs p[ienā it kā esot viela(laikam kerozīns),no kura taisa galdnieka līmi un citus štruntus.Govs pienā tā ir visvairāk un it kā cilvēkiem pienu dzert esot kaitīgi(nezinu kapēc un kādas sekas),kazas pienā mazāk,un sievietes pienā arī mazāk.
Heh....man pof,tāpatās visi nosprāgsim un ir tiiiik daudz ēdmaņu no piena.


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nerine
post Jul 17 2007, 21:12
Post #162


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 216
Joined: 9-May 06
From: Saulītē, meklēju pirmos sniegpulkstenīšus.




Ja? o_O līmi? wow..., nu ok XD
taisnība, piens ir garšīgs, un nav jēga viņu nedzert. XD

btw, gaidu jaunus Tomo darbus. XD


--------------------
~Today is always the most enjoyable day~!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Jul 17 2007, 22:03
Post #163


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Jā, un no rapša taisa benzīnu, ne tikai cepamo eļļu un no kartpueļiem kā arī no parastiem miltiem sanāk laba tapešu līme, tādēl šos lietot ar ir nelabi. Te piena antireklāma vairāk izklausās pēc sojas "piena pārākuma" sludināšanas.

p.s Deidara ir piemīlīgs, bet kautkā ne pēc sevis izskatās.

This post has been edited by Isabel Carmin fon Edelhain: Jul 18 2007, 01:36


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kate
post Jul 18 2007, 02:23
Post #164


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 177
Joined: 4-August 06




oi, gomen. Man pēdējā laikā grūti atpazīt dzimumus :/

un arts jau atbildēja uz tavu jaut. smile.gif

Kefīrs vienalga labāks JĀ!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Jul 22 2007, 01:19
Post #165


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




*shit* wtf, ko šajā topicā dara tas craps? viņš bija jāmet ārā.. vai nebija jāpublicē XD tiesa, ar pārveidošanu izskatās labāk nekā sākumā, bet tomēr, tas jau neizskatās pēc tā, kāds tas zīmējums bija sākumā.. Anyway, forši izskatās ar Asukas pārveidošanu ^^ you rocks. mākonīši un storijs arī :3 keke
par pienu runājot - wow, nezināju, ka šis topica nosaukums izraisīs mazu strīdu par pienu un kaitīgajām vielām tajā XD bet pienā ir daudz kalcija un tas ir pats galvenais ^^ ja gribat kaulus kā Kimijam, tad ieteicams ir dzert to XD kefīrs arī kruts. un citi piena produkti arī, jā.:3 Bet nu ko es te muldu, nemainīšu vairs topica nosaukumus limonādes dzērumā. ;~;
No manis kādu mēnesi var neko negaidīt, jo vispār nekas nesanāk. Tikai Deidaras, kas kosplejo Kakashi [un tas iznāca nespeciāli. tā maita, ar ko zīmēju izplūda. nācās krāsot ciet melnu.]

This post has been edited by Tomoko: Jul 22 2007, 01:39
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

13 Pages V « < 9 10 11 12 13 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 19:53