IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

8 Pages V  1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> par samaitaatiibu
edg
post May 18 2004, 17:40
Post #1


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Njaa, es arii kaut kaa aizmirsu par cilveeku trauslajaam psiheem... Ew, par psiheem runaajot, varbuut varu paluugt nebojaat manu psihi ar taam yaoi bildeem, vinjas ieraugot, sametas nelaba sajuuta, no kuras gribu atbriivoties, to nokratiit, bet naakas samierinaaties ar pasaules samaitaatiibu.

Skaidrojums: Visi beerni, kameer mazi, ir nesamaitaati, vinju psihe ir tiira, vinjos ir patiesas sajuutas, jo vinji dara to, ko pashi grib. Jo vairaak vinji pieaug, jo vairaak vinji ietekmeejas no apkaarteejaas vides un kljuust samaitaati, dziivo pasaules sterotipos, dziivo citu cilveeku domaas, vinju domaashanas elastiiba samazinaas liidz apbriinojamam mininumam, vinji nespeej briivi pienjemt jauno, vinji iesuuno. Esmu pieradis, ka visi cilveeki ir lielaa meeraa samaitaati, taapeec iipashi tam nepieveershu uzmaniibu, bet reizeem, kad ieraugu mazus beernus, mani paarnjem taada melanholija, saapes par to, ka uz visu muuzhu cilveeki nevar palikt taadi - laimiigi prieksh sevis, nelaimiigi prieksh sevis. Iekshaa viss vaaraas, jo retais speej tvert dziivi taa kaa mazi beerni to dara, retais to dara. Ceru, ka esmu devis aptuvenu ieskatu tajaa, cik ljoti man noziimee cilveeku samaitaatiiba. Tagad par yaoi. Cilveeki ar samaitaatu orientaaciju arii galu galaa ir samaitaati, vinji taadi nepiedzimst, vinji taadi kljuust agraa beerniibaa. Man vinjus ir zheel, jo vinji ir samaitaati, veel jo vairaak, cilveeku dziive noteikti ir vairaak vai mazaak izbojaata, jo vinjiem jaamocaas taadeelj, ka apkaarteejaa vide vinjus ir jau agraa beerniibaa nopietni samaitaajusi. Un taapeec, ka man zheel vinju liktenji, es necieshu, ka tos kaads meegjina veel vairaak sabojaat, izplatot bildes ar vinju samaitaatiibas izpausmeem, samaitaatiibas, kuras deelj vinjiem jaaciesh. Ja juus buutu sveetais, kursh sists krustaa, vai jums, briinuma deelj atgriezhoties uz zemes, patiktu ieraudziit pasauli pilnu ar figuurinjaam, gleznaam, kur juus esat atteelots piesists krustaa? Runaajot par asinjainajaam bildeem, ir neliela atshkjiriiba. Cilveeki, kurus dziivee skaarusi attieciigajaas bildees atteelotam gadiijumam liidziiga situaacija, ir saliidzinoshi maz. Var teikt, ka vinji, ieraugot taadu bildi, ciesh vairaak, bet tas tomeer nav saliidzinoshi noveerteejams. Ehh, varbuut, ka es galiigi kljuudos savos spriedumos, bet kaut kas aptuveni liidziigs tam ir nostiprinaajies manaa galvaa. Tiem, kas aizmirsushi, shis garais teksts pauzh manu attieksmi pret yaoi bildeem un ar sho teikumu veel papildus pievieno luugumu attieciigaa veida bildes nelikt pie Vinjsh un Vinja sadaljas, kaa arii vispaar izvairiities no to likshanas topikaa, kas nav ar attieciigu nosaukumu. Aa jaa, taas bildes var mazus beernus iespaidot tikpat, mazaak, vairaak (nav nosakaams, nepienjemot stereotipizeetu veertiibu skalu) kaa asinjainaas bildes...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post May 18 2004, 17:45
Post #2


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




edg, speciaali peec tava luuguma, solos nelikt yaoi bildiites... ja neviens neliks hentai, uz ko man taada pati reakcija. Bet viens jautaajums, kas ir ar shounan ai? Ecchi ta juus liekat...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 18 2004, 18:06
Post #3


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




blink.gif blink.gif blink.gif
Ar lielaam mokaam izlasiiju tavu apcereejumu. Vai tik tu nepiederi jezuiitu ordenim? Tas par mazu beernu maitaasjanu ir tevis pasja galvaa sacereets, vai arii tam ir kaads zinaatnisks pamatojums, jo man liidz sjim likaas, ka daudz kas tiek izskjirts jau geenu liimenii, lai gan protams nenoliedzu arii dziives laikaa ieguuto iespaidu ietekmi uz personiibas veidosjanos. Pie tam taas yaoi bildes ir tik smuki uziimeetas, beernam gribaas tacju sevi ar taam asocieet.
No samaitaatiibas muusdienaas vairs aizmukt nav iespeejams, taa ir ciinja ar veejdzirnavaam un bazniica driizaak to veicina nevis apkaro. Katolji pasji savu organizaaciju ir paarveertusi par dupsjubraalju biedriibu. Piekopjot to stulbo celibaata buusjanu nekas cits ar nav gaidaams.
Iespeejams man kaa luteraanim, kas vienreiz gadaa censjas apmekleet bazniicu visticamaak taa neklaatos runaat, tacj taa nu tas reiz ir - liekuliiba un izvirtiiba ir mums visapkaart un es esmu iemaaciijies ar to tiiri labi sadziivot.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post May 18 2004, 18:15
Post #4


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




ShinChan, nu bet tev neliekaas ka katram var buut savs viedoklis. Un vinju nevajag mainiit, ar to ir jaasadziivo...
Un vispaar, tu te jau saac izklausiities peec taada ne pesimista, ne pofigista.. es pat nezinu kaa to nosaukt, bet kautkaa man taada nostaaja nepatiik.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 18 2004, 18:23
Post #5


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (Yume @ May 18 2004, 05:15 PM)
ShinChan, nu bet tev neliekaas ka katram var buut savs viedoklis. Un vinju nevajag mainiit, ar to ir jaasadziivo...
Un vispaar, tu te jau saac izklausiities peec taada ne pesimista, ne pofigista.. es pat nezinu kaa to nosaukt, bet kautkaa man taada nostaaja nepatiik.

Ja cilveeka miiljaakie prieksjmeti ir veesture un politikas zinaatne, tad neko citu tu no vinja nesagaidiisi. Neesmu taads fataalists kaa izklausos, tacju taa nu reiz pasaule ir iekaartota, un es nejuutos gana stiprs, lai ko mainiitu.

Pilniigi piekriitu, ka katram var buut savs viedoklis un edg stipraa paarlieciiba un ticiiba vinja mineetajaam veertiibaam ir driizaak atbalstaama kaa peljama, vienkaarsji man tas viss izskataas mazliet citaadi. Bet nav ko sabiezinaat kraasas un turpinaat sjo offtopiku.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post May 18 2004, 18:32
Post #6


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Jap, es te tikai piebildiishu to, ka nebuut nav taa, ka visi veesturnieki, piemeeram, ir taadi kas seezh virs graamataam dienu no dienas. es paziistu kaadus 4 veesturniekus kas ir cilveeki, kas ir aktiivaaki par mani... a es uz vietas neseezhu.
Nu jaa, un runaajot par maaciibu priekshmetiem. A ko lai dara, ja man patiik visi? Man tieshaam patiik viis, saakot ar kimiskaam jonu reakcijaam un beidzot ar atminas uzlaboshanas veidiem.
Bet nu, tomeer.. katram savs viedoklis. Tas ir viennoziimiigi.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 18 2004, 18:36
Post #7


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (Yume @ May 18 2004, 05:32 PM)
Man tieshaam patiik viis, saakot ar kimiskaam jonu reakcijaam un beidzot ar atminas uzlaboshanas veidiem.

Naaksies vien offtopic turpinaat, heh.
Varbuut pastaasti, kaa var uzlabot atminju veel bez biezpiena un kjiimijas lietosjanas, jo man peedeejaa laikaa taa ir liela probza?


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post May 18 2004, 18:41
Post #8


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Mha.. nu labi.. pastaastiishu..
Taatad, ja nepieskaita medikamentus, tad ir taada lieta, kaa dabiigie stemulaatori. teiksim melnaa teeja, kafija, tabaka, zhenshens.. utt. Bet Manupraat vislabaakais veids kaa atcereeties noteiktu vielu ir lai taa buutu interesanta. Ja taa nav.. tad taalaak varu staastiit atkariibaa no taa, ko jaataceraas, uz cik ilgu laiku.. utt.
Un starp citu, no vispaar pienemtiem uzskatiem, ne burkaani, ne biezpiens atminju neuzlabo. Tikai uzlabo pashsajuutu. tongue.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post May 18 2004, 19:35
Post #9


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




sorry par offtopu...

Edg: nu, paldies tev par ieskatu mazu beernu samaitaashanaa. savaa zinjaa jaapiekriit tevis teiktajam, bet lieta jau taada, ka shiisdienas sabiedriibas normas kaa taadas ir palikushas samaitaatas. Ir ar vien vairaak ateistu, kas savu neticiibu Dievam izraada darot preteeji Biibelee teiktajam. Jociigi, bet daudzi taadaa veidaa censhas izcelties. Tas pats attiecas uz shiim anime bildeem, kur redzama vardarbiiba vai moralitaates novirzes. Muusdienu sabiedriiba to pienjem kaa normaalu. Es personiigi esmu visai vienaldziigs pret to ko domaa kopeejaa sabiedriiba (arii shii mana iipashiiba manii ir ienaakusi no cilveekiem ar ko kopaa augu), bet man ir zheel mazos beernus, kas skatas hentai bildiites (or whatever) un priecaajaas par to cik skaisti uzziimeets, iedomaajoties sevi to 'krutaako' charakteru vietaa. Un nemaz nerunaasim par gariigi vaajiem cilveekiem, vai cilveekiem ar vaajaakiem nerviem nekaa vaidzeetu buut... sabiedriiba dara cilveekam paari, kaa tadam.

mnjaa, galiigi negribaas paarlasiit sevis rakstiito. tongue.gif domas kaa lapas rudens veejaa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 18 2004, 19:49
Post #10


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Juus te bez manis paarcentaaties, es arii gribu kaut ko veel teikt tongue.gif

Yume:

"Bet viens jautaajums, kas ir ar shounan ai? Ecchi ta juus liekat... " - pretdabiski paliek pretdabiski...

ShinChan:

"Vai tik tu nepiederi jezuiitu ordenim?" - Meegjinaaju rast atbildi uz to, kaapeec tu izdariiji man konkreeti jezuiitu ordenja izveeli, bet neizdevaas... vispaar jau nee, bet sludinaat man patiik - esmu sludinaajis (un daljeeji turpinu konkreetaas vietaas) arii ticiibu vispaaraakajam jogurta speekam... smile.gif

"Tas par mazu beernu maitaasjanu ir tevis pasja galvaa sacereets, vai arii tam ir kaads zinaatnisks pamatojums, jo man liidz sjim likaas, ka daudz kas tiek izskjirts jau geenu liimenii, lai gan protams nenoliedzu arii dziives laikaa ieguuto iespaidu ietekmi uz personiibas veidosjanos." - Nezinu kam tic muusdienaas lielaakaa dalja psihologu peec jaunaakajiem atklaajumiem, bet vispaar domas dalaas par to, cik ljoti geeni to visu ietekmee - es, personiigi, kaa var redzeet, sliecos ticeet, ka geeniem ir maza ietekme.

"Pie tam taas yaoi bildes ir tik smuki uziimeetas, beernam gribaas tacju sevi ar taam asocieet. " - piekriitu... ja veel buutu visur fui fui fui pierakstiits, tad savaadaak tongue.gif

"No samaitaatiibas muusdienaas vairs aizmukt nav iespeejams, taa ir ciinja ar veejdzirnavaam" - paarveidoshu liidziigam gadiijumam, un tu padomaa: "No pasaules piesaarnjoshanas muusdienaas vairs aizmukt nav iespeejams, vajag ljaut tam notikt". Var jau buut, ka nevar aizmukt, bet nevajag veicinaat...

Yume:

"ShinChan, nu bet tev neliekaas ka katram var buut savs viedoklis. Un vinju nevajag mainiit, ar to ir jaasadziivo... " - Opaa! Kas tad tas par uzskatu? Nu jaa, kaa jau es izteicos, cilveeki ar laiku samaitaajas - vinjiem izveidojas stingras paarlieciibas un viedoklji, stereotipi, kurus mainiit vinju apzinjas dziiles pretojas, jo uz tiem viedokljiem balstiita visa vinja pasaule. Un tas man riebj. Man nekad nav negaazhama nostaaja, mans praats veel ir elastiigs, es speeju uznjemt to, ka sabruuk viss tas, kam esmu ticeejis, biezhi man prieks, ka kaads paliidz man groziit uzskatus, taapeec - droshi dariet to. Par citiem cilveekiem gruuti spriest...

ShinChan:

"Varbuut pastaasti, kaa var uzlabot atminju veel bez biezpiena un kjiimijas lietosjanas, jo man peedeejaa laikaa taa ir liela probza? " - man taada probleema, ka aizmirstu lietas atcereeties, ir kopsh es sevi atceros (2 gadu vecums), biezpiens nepaliidz, tici man...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 18 2004, 19:56
Post #11


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Sigfa, visumaa piekriitu, bet, lai arii visas sabiedriibas normas izmainiit nevareesi, dalju sev apkaartesosho cilveeku normas var izmainiit, un tas ir viegli, un taa ir vieglaak peec tam pasham.

To, ko tu teici par Biibeli, es nekomenteeshu, iznjemot gadiijumu, ja tu pats esi ar mieru par to diskuteet.

P.S. Prieks, ka kaads paarvietoja shito visu uz citu topiku! smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post May 18 2004, 20:03
Post #12


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Nu, neko nevar jau darīt. Esmu viens no šiem samaitātajiem cilvēkiem. Laikam tāpēc, ka esmu zem psiholoģiskas spriedzes. Es respektēju cilvēkus, kas ciena nesamaitātību un es centīšos laboties. Ak, dievs! Esmu jau kā mana draudzene! huh.gif


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 18 2004, 20:40
Post #13


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (edg @ May 18 2004, 06:49 PM)
"Vai tik tu nepiederi jezuiitu ordenim?" - Meegjinaaju rast atbildi uz to, kaapeec tu izdariiji man konkreeti jezuiitu ordenja izveeli, bet neizdevaas... vispaar jau nee, bet sludinaat man patiik - esmu sludinaajis (un daljeeji turpinu konkreetaas vietaas) arii ticiibu vispaaraakajam jogurta speekam... smile.gif


Man jau kljuust neerti, ikviens topiks kuraa es saaku ko drukaat agri vai veelu aiziet offtopikaa.

Kas attiecas uz jezuutu ordeni tad izveele uz to krita tamdelj, ka tie bija fanaatiski katolji, kas brasji pedaliijaas ticiibas sludinaasjana (vardarbiigaam metodeem) un bija vieni no knasjaakajiem kjeceru spiidzinaasjanaa un galinaasjanaa. Piekriitu, ka tavaa gadiijumaa sjis saliidzinaajums nebuus iisti korekts, par to arii atvainojos. Bez tam bija jau arii no jezuiitiem savs labums, daudz skolu atveera un graamatas piedrukaaja (kaada satura, pasji zinaasiet).

Tev taa pastiprinaataa interese par kristietiibu vienkarsi taa pat vien, vai arii teologjiju studee? Ja veelies vari neatbildeet.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post May 18 2004, 20:40
Post #14


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Edg: spljauj laukaa. Man interesanti.

un apkaartesosho cilveeku normas izmainiit nevar. To var izdariit tikai vinji pashi, un tikai tad ja vinji piekriit kaadam viedoklim kas atspeeko vinjeejo. Zini, ir taadi personiigaas attiistiibas kursi kur trennee cilveku 'openmindedness' lai vinji speetu uztvert jaunu, svaigu un pariezu informaaciju pa virsu vecajai.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 18 2004, 23:10
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE (ShinChan @ May 18 2004, 07:40 PM)
Tev taa pastiprinaataa interese par kristietiibu vienkarsi taa pat vien, vai arii teologjiju studee? Ja veelies vari neatbildeet.

lol, kaapeec, lai es veeleetos neatbildeet? Taa interese ir taapat vien. Man ir interese par dazhaadaam lietaam, un vairaak vai mazaak shiis intereses ar laiku mainaas. Diemzheel, shiis dazhaadaas lietas ir tik daudz, ka es speeju orienteeties katraa no shiim lietaam tikai primitiivaa liimenii tongue.gif Teologjija mani interesee tikai peedeejaa laikaa, kaa sekas no intereses par magjijas iespeejamiibu iistajaa dziivee (kur ar pie tam izstraadaaju savu teoriju, un gribu atrast laiku, lai uzrakstiitu graamatu, bet tas jau cits staasts...). Taa kaa esmu tajaas lietaas nesen, neesmu pat Biibeli izlasiijis, un sesija nemaz neljauj to dariit, jaagaida vasara. Aa, starp citu, mani saista religjija kaa taada, nevis tieshi kristietiiba, gribu izpeetiit paardabiskaas paraadiibas religjijaa, bet kaapeec es to staastu... tongue.gif


Sigfa,

Piekriitu, ka cilveeku domas nevar izmainiit, to dara vinji pashi, tomeer ir iegaajies un vispaarpienjemts fraazi "izmainiit kaada domas" uztvert kaa "likt kaadam izmainiit savas domas", uz ko es arii balstiijos savaa sakaamajaa.

"Ir ar vien vairaak ateistu, kas savu neticiibu Dievam izraada darot preteeji Biibelee teiktajam. Jociigi, bet daudzi taadaa veidaa censhas izcelties."
Spriezhot peec konteksta, secinu, ka tu shiis iipasho ateistu izdariibas uzskati par samaitaatiibu. Btw, gribu piebilst, ka shis ir tas, par ko jaabljauj ShinChan - kaarteejais Biibeles radiitais preteejais efekts (ja nebuutu Biibele - nebuutu shaadu visu-preteeji-Biibelei ateistu). Taapat, pienemu, ka tu uzskati, ka, ja cilveeki dziivotu peec Biibelee teiktajaam maaciibaam, tad vinji nebuutu samaitaati. Uj... tu esi lasiijis Biibeli? Es atziistos, ka esmu lasiijis tikai pirmaas divas Mozus graamatas, bet tur jau paraadaas taadu lietu dariishana... Ja cilveeki dariitu burtiski peec Biibelee teiktaa, tad mees te ziedotu veershus un jeerus vienaa laidaa, aarsteehanas metodes buutu "smiekliigas", mees neestu galju, mees nepieskartos neshkjiistiem dziivniekiem... bet vispaar jau mees neesam eebreji - mums tas nav jaadara, bet eebreji visaadaa gadiijumaa to dariitu. Kaa redzi, shiis Biibelee "ieteiktaas" darbiibas ir aarpraatiigi stereotipizeetas, nav balstiitas uz nekaadiem pamatojumiem, ir jaapienjem kaa vieniigaas un patiesaas. Veel lielaaku praata samaitaashanu, kaa likt pienjemt kaut ko kaa neaizstaajamu patiesiibu, es nevaru iedomaaties. Cilveeks nav samaitaats, kameer vinjsh par lietaam neintereseejas, vai arii nav pienjeemis kaut ko kaa pareizo risinaajumu, balstoties uz pienjeemumiem. Ew, es tikko iedomaajos - ja tu ar manis lietoto vaardu "samaitaats" iedomaajies Biibelee lietoto vaardu "neshkjiists", tad zini, ka tas nav viens un tas pats, un manis lietotais vaards "samaitaats" ir kaarteejais no maniem pashizgudrotajiem terminiem, kuru definiicija nojaushama peec vaarda tautaas lietotaas noziimes un veida, kaa es to pasniedzu. Veel kas - iespeejams tu esi no cilveekiem, kuri uzskata, ka Biibele ir viena liela miikla, kura nebuutu jaauztver burtiski, bet gan jaalasa liidziibaas. Liidziibas nav "Biibelee teiktais", un, ja tu interpretee vaardu "teikt" taa, ka taas tomeer ir, piemeeram, "teikt"="komuniceejot, ljaut kaadam citam saprast tavas domas", tad es varu uzrakstiit teikumu "Metiisim akmenjus neegjeriem sejaa!", ar kuru domaaju "Paliidzeesim truuciigajiem Aafrikas iedziivotaajiem ar ziedojumiem!", un ticeet, ka manis "teiktais" ir laba lieta. Shinii gadiijumaa tev man jaapiekriit, ka "teiktais" nav preciizi nosakaams un interpreteejams dazhaadi, liidz ar ko Biibeles "teikto" cilveeki var tikai mineet, vinji to nevar zinaat, liidz ar ko nevar dariit tam preteeji. Ceru, ka neko galiigi garaam nesamurgoju, slinkums paarlasiit...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Pages V  1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 06:18