IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mans beznosaukuma storijs, juus mani iekaardinaajaat..
Sushi
post Sep 19 2005, 22:25
Post #16


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Respect! biggrin.gif Hmmm, bet tu ieprieksh vinju rakstiiji nevis kaa ''vinja'', bet kaa ''es'' ! huh.gif Ja jaa!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Sep 19 2005, 22:41
Post #17


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




visp. norm. dziivosim redzeesim kas beigaas sanaax.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Sep 20 2005, 00:05
Post #18


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




Misssy - a-a-aa (briidinoshi-noliedzoshaa izteixmee). ja paweerosi uzmaniigi txtu,tad maniisi,ka tajaa wisur mijas fragmenti,kas raxtiiti pirmajaa personaa ar tiem,kas raxtiiti 3shajaa... tas ir taapeec,ka..nju,lajkam jaw buusi sapratusi,ka darbiiba notiek dazhaados laikos un tas "es" formaa (1ajaa personaa) raxtiitais ir apmeeram kaa flashback . happy.gif ljoti sarezhgjiita struktuura... un taaalaak buus weel sarezhgjiitaak.. biggrin.gif


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 20 2005, 00:32
Post #19


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Labi... Man latvieshu valodas stundas laikam atspoguljojas sheit! smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Sep 30 2005, 16:30
Post #20


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Es izlasīju un man patiesi ļoti iepatikās! Gaidīšu turpinājumu sīm stāstiņam!


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Sep 30 2005, 16:41
Post #21


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




daudziem jau patiik, tikai rebel ir peedeejaa laikaa palaidusies slinkumaa un vairs nereksta tongue.gif biggrin.gif laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 30 2005, 16:43
Post #22


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Nu ko lai saka, super! Vau! Kāds stils! kāda gaume!
Ļoti liels respect. Vismaz var redzēt ka tas ir literārs darbs.( Manējais ir kaut kas minhauzenisks. man tā liekas, ka es esmu minhauzena reicarnation) Turpini rakstīt!

P.S. Man arī šī mistika ir tuva tēma


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Nov 10 2005, 18:19
Post #23


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




QUOTE(dark_angel @ Sep 30 2005, 16:41)
daudziem jau patiik, tikai rebel ir peedeejaa laikaa palaidusies slinkumaa un vairs nereksta tongue.gif  biggrin.gif  laugh.gif
*



muļķīgi tik superīgam stāštiņam nerakstīt turpinājumu. Tūlīt palaidīšu kutināšanas monstru! Uz manu draugu tas iedarbojās... laugh.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Jan 5 2006, 14:08
Post #24


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




miilziigi atwajnojos par nekaa neraxtiishanu -ieniistu skolu,taa apeed manu briiwo lajku pilniibaa.newis apeed,bet NORIJ! :/ nja. uzraxtiic jaw ir weel,tikaj naw bijis lajka iepostot.showakar wareetu meegjinaat. briiwlajkaa nekaa neieraxtiiju,jo jawngac pagaaja skapii,pirmstam bij jaadomaa par zsweetkiem, peectam weel wiskkas,taa skaitaa dzimshansdiena..sorry wisiem,kam shitajs te kautcik patika. es biezhi atcereejos par shejieni un zinaaju,ka lajka naw...ehhh. sooorry. meegjinaashu paraadiities biezhaak, ^^ wismaz iepostot kko no taa,kas jaw uzraxtiic.


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Jan 6 2006, 09:36
Post #25


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




***

"taatad.. mees beegsim.un tu naaksi mums liidzi."
"bet.."
"es zinu,vinji suuta tevi prom.nekas. es ar to jau reekjinaajos,kad sapratu,ka esam atklaati. neuztraucies.tev buus jaatiek liidz Kuroi mezham. celjsh buus garsh un gruuts. cauri mezhiem,purviem. paar pljawaam driiksteesi iet tikai naktiis,jo tajaa apkaartnee sveshiniekus mana reti."
"bet kaa.."
"šššš..klausies. vai amulets veel joprojaam ir pie tevis?"
"protams..es nevienam neljautu man to atnjemt..par to daargaaki man esat tikai juus.."
"Labi. redzi..varbuut tu to veel nenojaut,bet amulets nav tikai tevis sargaashanai un tavu speeju stiprinaashanai. patiesiibaa tam nav nekaada sakara ar tavaam speejaam,vismaz ne taadaa veidaa,kaa tu to liidz shim saprati. nevis amulets dod speeku tavaam speejaam,bet gan tu stiprini amuletu. pie tevis tas ieguust jaunu noziimi. un tev jaasaprot,ka es neesmu tev izstaastiijis visu,bet visu tev nemaz nevar paskaidrot."

***

siltums.. beidzot.nelielaas alas stuurii bija sausu lapu kaudze. kaada gaadiiba..vinja ierushinaajaas lapaas un izbaudiija amuleta raamo siltumu. maajas..vinja driiz buus maajaas. kopaa ar gjimeni..savu iisto gjimeni.

**

man vienmeer bija paticis pastaigaaties pa mezhu.bet bija kaada robezha,ko bija aizliegts paarkaapt.Strauts. Ljaudis meeljoja,ka otraa krastaa dziiwojot deemoni,kas dazhkaart shkjeersojot strautu un naakot ciemataa zagt maajlopus un beernus.todien man bija vienalga. maate bija aizmirsusi manu dzimshanas dienu, daavanas vietaa apsveicot mani ar smagu raajienu par skolotaajas suudziibaam. es runaajot pretii. es par daudz sapnjojot. es esot neuzmaniiga. taapeec es skreeju mezhaa. tik taalu,cik vien vareeju aizskriet,kameer bezspeekaa pakritu un raudaaju,apkjeerusi celmu. maates miilestiiba...protams. strauts bija taalu aizmuguree,sheit mani neviens nekad nemekleetu. izmisusi es tur seedeeju kaadas paaris stundas, kameer aizmigu. atmodos jau pustumsaa. sametaas nedaudz bail,jo atcereejos staastus par demoniem..bet bailes driiz atkaapaas, jo tie tachu bija tikai pekstinji, tukshas pljaapas. man shkjita,ka dzirdu klusinaatas balsis, bet,zinaadama,ka ljaudis nekad strautu nepaariet, paarliecinaaju sevi,ka man tikai izlikaas. kad tas atkaartojaas, vienu briidi nopriecaajos,domaajot,ka kaads buus naacis mani mekleet,bet tad sapratu,ka neviens tachu nezina un nekaadi nevareetu iedomaaties,kur esmu palikusi. es pieplaku pie celma un gaidiiju. balsis pazuda un es sapratu,ka tas bijis tikai sapnis. patieisibaa visiem vienalga. es atsaaku raudaat,jo shii doma saapeeja tik ljoti,ka nezinaaju,kur likties. peekshnji izdzirdeeju chabonju kruumos tieshi aiz muguras. apsviedos otraadi un iesaucos:
"Kas tur ir?" peec briizha zema,maiga balss atbildeeja ar pretjautaajumu:
"vai tev viss kaartiibaa?" taa bija pirmaa reize,kad dzirdeeju kaadu man uzdodot taadu jautaajumu..
"n..nnee,nav kaartiibaa," es valjsirdiigi atbildeeju,zinaaju,ka tas nav neviens no ciematinja.
"kas vainas?" tas pats neredzamais jautaaja.
es izstaastiiju visu,jo nespeeju savaldiities un nomierinaaties. balss mani meirinaaja, bet neparaadiijaas,kaut gan es to luudzu. tad es izdzirdu gari stieptu kaucienu,bet tas mani neizbiedeeja,jo vilki mezhaa bija,to zinaaja katrs,bet tie nekad nevienam neko nebija nodariijushi.
"man jaaiet. viss buus kaartiibaa. ej."teica balss, un es sapratu,ka vinjsh ir projaam. un es gaaju. nezinu,kaa nokljuvu maajaas,bet tikshanaas ar nezinaamo bija mani sapurinaajusi. bija vienalga,ka man neviena nav,jo taa vairs nebija taisniiba.


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Jan 6 2006, 11:34
Post #26


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




cerebra, terra un flekss - izklausaas peec Cerbera, Zemes, un Staipiigaa... staaastinjs labs, bet ar to amuletu...kaut kur jau dzirdeets... ja buutu garaaks, vareetu vairaak izpausties... tu vereetu turpinaat, ceru, ka muuza nav nospraagusi!!! labpraat palasiitu ko taalaak...protams, ja tu domaa ko veel rakstiit...ceru, ka jaa... unsure.gif


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Jan 6 2006, 12:25
Post #27


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




(starpcitu,tas ar to cerebru utt.kkaa liidziigi arii pameeram bija nuu..ne nu gluzhi domaac,bet sanaacis. tik buutu flekss newis staipiigais,bet lokanais. ^^) taak...reku weel bishkji. uzraxtiic jaw ir,tik slinkums paarraxtiit.

*

kopsh taas dienas es biezhi gaaju uz sho mezha pljavinju. un biezhi satiku sawu neredzamo draugu..pamazaam vien es aptveeru,ka taa balss nemaz nenaak no kruumiem,ka taa ir...manii. ap to laiku jau biju noskaidrojusi,ka neredzamo sauc Kinoto, un paaris reizhu biju dzirdeejusi arii citus,kas ljaawa domaat,ka vinjsh nav viens. kad vinjam jautaaju,kaa tas naakas,ka dzirdu vinjus savaadaak nekaa apkaarteejos cilveekus skolaa vai maajaas,vinjsh man pateica.atbildeeja tieshi taa,kaa bija - es dzirdeeju vinju domas. un tas bija neparasti. jo no sava ciematinja taada biju vieniigaa,itkaa. Kinoto man staastiija, kaa dazhkaart vinji meegjinaajushi tuvoties ciematam un dibinaat kontaktus, bet vinju aicinaajumiem un jautaajumiem neviens nav atbildeejis. peec kaada laika, atmetushi ceriibu, vinji paarstaajushi apciemot ljaudis un nosleegushies savaa strauta pusee.
*
tad no muusu kuuts nozuda jeers. visi vainoja mezha zveerus un neuzmaniigo ganu, un bija paarliecinaati,ka zveerinjsh gaajis bojaa. taa kaa mes ar Kinoto runaajaam par visu,es vinjam izstaastiiju arii to. nepieveersu shim gadiijumam lielu noziimi, tachu izraadiijaas,ka Kinoto to bija uztveeris ljoti nopietni.
*
veelaa peecpusdienaa es peekshnji izdzirdu kaiminju kliedzam:
"Vilki! Vilki!"
metos aaraa no maajas,jo maajlopi jaaaizsargaa. pamaniiju,ka taapat riikojushies arii lielaakaa dalja apkaarteejo iedziivotaaju. un manaam aciim paveeraas visai neticams skats: piecu vilku grupa no mezha puses gluzhi kaa aitu sunji dzina jeeru. muusu jeeru! Ljaudis bija paarliecinaati,ka zveeri to vajaa, bet es veeroju uzmaniigi un man vilki neshkjita baisi vai asinskaari noskanjoti. driizaak skaisti. vinji sho dziishanu uztveera kaa rotalju, un sudrabaino augumu veiklaas kustiibas un vietu mainjas mani aizraava. es veeleejos buut viena no vinjiem. Briiva, neierobezhota. man nemanot vinji bija pietuvojushies, un cilveeki saaka atkaapties. es tikai staaveeju un skatiijos.
"Meiko,kusties!" dzirdeeju sev aiz muguras. vilki tuvojaas, taapat arii jeers. samaniijis cilveekus,tas shkjita ieguvis skreejienam jaunu sparu un paveersaas tieshi pret mani. neilgaa laikaa - taas vareeja buut paaris sekundes,bet man,veerojot vilkus,taa shkjita muuzhiiba, jeers jau bija pieskreejis un saljima pie manaam kaajaam. un vilki.. tie bija sastaajushies puslokaa pret ciemu, pret mani. pashaa viduu staaveeja lielaakais un ceelaakais no tiem,kas aciimredzami bija vadonis. es nedzirdeeju cilveeku paarbiedeetos kliedzienus sev aiz muguras. es nejutu jeera triicosho kjermeni pie kaajaam. pasaule bija apstaajusies. biju tikai es un vinji. es ieskatiijos vadonja aciis un pamaniiju tur ko negaidiitu. gluzhi vai shkjita,ka.. sapraatu. tad,bez jebkaada briidinaajuma, vinji pagriezaas un devaas prom. taa vienkaarshi. vinji aizgaaja, panjemot liidzi manu sirdi.


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Jan 7 2006, 20:48
Post #28


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




nu shis bija labs...vareeja buut garaaks un vairaak spriedzes!!! turpini!! rolleyes.gif


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
murasaki
post Jun 14 2006, 12:01
Post #29


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 32
Joined: 21-February 06




man patiik. taa doma par vilkiem un mezhu. un vinja ies un dziivos mezhaa kopaa ar saviem sudrabiigajiem vilkiem kaa primaati senos laikos - dabiski un briivi. closedeyes.gif
taa kaa skola ir beigusies ((no)beigta), tad turpinaajumiem arii taakaa vajadzeetu paraadiities biezhaak, ko? happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Jun 16 2006, 00:14
Post #30


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




nez.tad buutu jaatrod taa nodriskaataa burtniica,kur shitajam ir veel turpinaajums.bet tagad taa paarlasot..pff.nezinu,vai ir jeega te turpinaat.visai jau nu nozheelojams staastinjsh padevies.


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 May 2024 - 06:38